Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21, 22, 23  Naslednja
Philips HUE
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.07.2010
Prispevkov: 474
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #81   Objavljeno 17.11.2016 22:37:13
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Dalec najboljsi app za hue je iConnectHue. Ni poceni ampak vreden vsakega centa.
Med drugim omogoča tudi preprogramiranje dimmerja. Sam sem ga naprimer nastavil tako, da mi prvi pritisk na tipko I (on) vklopi samo eno žarnico, ponovni pritisk pa še ostale ... možnosti je pa malo morje.

Kako se obnese Go? Me ima da bi si ga nabavil.
Kje si pa naročal, da si tako hiteo dobil? So žarnice že 3 generacija?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3715
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #82   Objavljeno 18.11.2016 00:26:48
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
trirog je napisal/a:
Dalec najboljsi app za hue je iConnectHue. Ni poceni ampak vreden vsakega centa.
Med drugim omogoča tudi preprogramiranje dimmerja. Sam sem ga naprimer nastavil tako, da mi prvi pritisk na tipko I (on) vklopi samo eno žarnico, ponovni pritisk pa še ostale ... možnosti je pa malo morje.

Kako se obnese Go? Me ima da bi si ga nabavil.
Kje si pa naročal, da si tako hiteo dobil? So žarnice že 3 generacija?


Jap, samo še igračkam se...bolj da ne pomislim kva si mislijo sosedje, ko se ven iz bajte vidi Smile

Skratka, da malo osvežim apple home app sem usposobil da sem grupiral vec zarnic v eno luč. Torej to zdej špila kot je treba.
Tale iConnectHue grem takoj sprobat.
Mi je pa full super aplikacija Huemote. Res je simple pa res deluje zanesljivo in hitro, je pa brezplačna. Probaj se to, ni slabo.

Kar se tiče hue GO mi je res full všeč. Prava mala zverina. Zame sicer ena slaba zadeva je to, da se po 2 urah tudi ce je standbaju uganse in jo ne moreš kontrolirat in jo moras najprej prizgat. Velja pa to verjetno samo v primeru ko je na bateriji. Na polnilcu sem jo imel samo takoj ko sem jo iz sklatle vzel.

Ja, vse moje colorke so 3. Generacije, torej richer colors. Sem pa za vse dobil zelo full dobro ceno. Nabavil sem na www.alzashop.com
Mogoč bom se kej nabavil Smile. Vsaj dimmer bi en še rabil oz. bi vzel kar en komplet z žarnico.

Evo, spet tolk....grem probat predlagan app.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.11.2009
Prispevkov: 364
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #83   Objavljeno 18.11.2016 06:48:01
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@agerg
kje si vse tole nabavil ?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3715
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #84   Objavljeno 18.11.2016 15:01:40
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kkemikk je napisal/a:
@agerg
kje si vse tole nabavil ?


sej sem v prejšnjem postu že napisal Razz www.alzashop.com
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.06.2006
Prispevkov: 974
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #85   Objavljeno 18.11.2016 16:31:03
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V cem je poanta dimer stekarja, ce se jih itk lahko dima preko appa?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3715
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #86   Objavljeno 18.11.2016 21:58:22
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
weed|boy je napisal/a:
V cem je poanta dimer stekarja, ce se jih itk lahko dima preko appa?


Nimaš vedno telefona v roki no! Smile
Tile štekarji z dimmerji so pa res ena huda pogruntavščina. Ce mas se dober sw narediš iz tega štekarja z dimerjem celo znastveno fantastiko. Ni samo vklop/izklop in dimmer up/down.

Kombinacij je malo morje.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3715
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #87   Objavljeno 18.11.2016 22:01:05
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@trirog
Huh tale app iConnectHue, ki si ga predlagal je pa res konkreten. Sicer je že kar zakompliciran a ko zadeve mal poštudiraš je res Laughing Like Like

Sploh ta stikalo z dimmerjem....jao bre kva vse se ne da narest.
Maš kako dobro foro izpiljeno na tem dimmer switchu?


Nazadnje urejal/a agerg Sob 19. Nov 2016 15:52; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.07.2010
Prispevkov: 474
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #88   Objavljeno 18.11.2016 23:18:41
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sam imam samo opisano dvostopenjsko prižiganje luči v dnevni sobi. Prvi klik na I je prižge 2 , drugi še ostale. Long pritisk takoj prižge vse. Ostalo se mi je zdelo nepotrebno, ker imam za profile kar siri (hey siri)
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3715
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #89   Objavljeno 19.11.2016 16:17:01
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
trirog je napisal/a:
Sam imam samo opisano dvostopenjsko prižiganje luči v dnevni sobi. Prvi klik na I je prižge 2 , drugi še ostale. Long pritisk takoj prižge vse. Ostalo se mi je zdelo nepotrebno, ker imam za profile kar siri (hey siri)


Ma jest sm mnenja, da stikala vseeno kar morajo bit. Sicer jih rabis manj kot obstoječih, sploh ce jih pametno postavis. Je pa seveda tudi odvisno od velikosti in razporeditve stanovanja.

Kar se tice sirija....ma nimam lih skos telefona v žepu ko sem doma. Pa tut da ga za vsako zadevo rabim imet mi tut ni ravno ok.

Vidim pa, da dejasnko originalna aplikacija hue je se najmanj uporabna. Ko maš enkrat postavljene zadeve je res se najhitej kar stok aplikacija home ali oa kar upravljanje home iz control centra.

Kot sem pa ze omenil je res usper in zelo enostavna aplikacija Huemote. Pa tut super dodatek kot widgets ima.

Jaz sem si na dimmer switchu naredil da s tipko za izklop ugasnem vse luči. Ce ga pa podržim se pa vklopi hue go v dnevni s timerjem da uganse luč po 3 minutah da vidim ko grem iz dnevne in ob tem v spalnici prežgem na 10% jakosti in se to nastavim timer da se po 5 min sama počasi zadimma do konca na off. Men je tole dobra igrača in tut uporabna je zadeva full.

Daleč najboljs bi blo ce bi lahko vrgel vsa navadna stikala dol in zamenjal vse žarnice po stanovanju. Pol bi bla zmaga...edino finančno to dost zakol Smile, ker lih pocen pa ni.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.11.2009
Prispevkov: 364
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #90   Objavljeno 19.11.2016 18:57:49
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
sej sem v prejšnjem postu že napisal Razz www.alzashop.com

Spregledal Laughing
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.12.2012
Prispevkov: 504
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #91   Objavljeno 19.11.2016 19:22:59
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kok je pa kej postnina pri temle alza?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3715
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #92   Objavljeno 19.11.2016 23:13:13
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gregor5155 je napisal/a:
Kok je pa kej postnina pri temle alza?


Ma pocen....ce je paket do 2kg je 6,90. Ce pa je nad pa 9,90€
Ce bo kdo kupoval ne pozabit, da se lahko prijavis prej na mailing in dobis 5€ kupon ob prvem nakupu.

Skratka jest sm v primeru hue-a tukaj dobil res dobre cene + odlično storitev kar se tiče dostave, ker sem res dobil v 2 dneh. V pon. narocil in je blo v sredo že pri meni Like
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.12.2012
Prispevkov: 504
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #93   Objavljeno 20.11.2016 03:03:15
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Aa fino, tale diming wireless me matra. Sepravi ga dobim za okoli 40 d postnino.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.09.2012
Prispevkov: 1628
Kraj: Tržišče
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #94   Objavljeno 20.11.2016 07:56:38
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
sej sem v prejšnjem postu že napisal Razz www.alzashop.com
super stran sem kar app naložu majo ene zadeve full ugodne. Npr hugo boss parfumi top cena

_________________
????Iphone14 pro max silver Ipod classic 3rd generation 4gb silver ipod classic 3rd generation black macbook pro 15 ⌚apple watch 8 45mm homepod mini homepod mini
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3715
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #95   Objavljeno 20.11.2016 09:30:34
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gregor5155 je napisal/a:
Aa fino, tale diming wireless me matra. Sepravi ga dobim za okoli 40 d postnino.


A to gledas komplet z eno žarnico že? Jest bom verjetno se kaj nabavljal samo se nevem kdaj. V roku 2-3 tednov. Morm razmislit kaj vse bi še imel. Gledam tudi elgato produkte.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3715
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #96   Objavljeno 20.11.2016 09:31:28
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
martininvesna1981 je napisal/a:
super stran sem kar app naložu majo ene zadeve full ugodne. Npr hugo boss parfumi top cena


Dec...mi o tehniki ... ti pa o parfumih Smile))
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3715
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #97   Objavljeno 20.11.2016 10:57:56
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Heh...ce kdo kupuje hue go...imajo na amazonu akcijo!
https://www.amazon.de/Philips-Hue-tragbares-kabelloses-7146060PH/dp/B00UEMFGQM?tag=homekitips-21
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1618
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #98   Objavljeno 20.11.2016 12:00:02
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest tega sistema ne štekam najboljš. Če kupim recimo samo eno žarnico, no al pa 5 njih ..... jih lahko prižigam in ugašam preko aplikacije brez nekih starter kitov, bridge(ov) ..... Jih lahko prižigam tudi preko obstoječih stikal ali bom, če izgubim mobi sedel v temi Smile

In tale hue go, kidela tudi na baterije ..... kako se aplikacija poveže z lučjo? Preko neta, BT ...... ?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2008
Prispevkov: 3755
Kraj: ThePirateBay....
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #99   Objavljeno 20.11.2016 12:20:30
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Eni imajo veliko časa za lučke prižigat Very Happy

_________________
Lp,Dejc

Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3715
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #100   Objavljeno 20.11.2016 21:09:39
Re: Philips HUE
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Goran je napisal/a:
Jest tega sistema ne štekam najboljš. Če kupim recimo samo eno žarnico, no al pa 5 njih ..... jih lahko prižigam in ugašam preko aplikacije brez nekih starter kitov, bridge(ov) ..... Jih lahko prižigam tudi preko obstoječih stikal ali bom, če izgubim mobi sedel v temi Smile

In tale hue go, kidela tudi na baterije ..... kako se aplikacija poveže z lučjo? Preko neta, BT ...... ?


Ce se hočes začet s tem "igrat" rabis v prvi vrsti philips hue bridge. Ta bridge lahko kupiš samostojno, lahko pa ga kupiš v nekem starter packu poleg katergea lahko dobis neke žarnice, led trak, .... itd.

Vsekakor se splača kupit starter pack, kasneje pa boš kupoval samo produkte. Ni receno da samo žarnice. Kupis lahko komplet luč ki je podprta sistemu, senzor gibanja, senzor za vrata itd.

Kar se tiče skrbi da ne boš v temi. Vedno in kadarkoli še vedno lahko prižgeš luč z navadnim stikalo, ki ga imaš sedaj in to v polni svetilnosti. Zakaj to povdarjam. Damreč sistem je tko narejen ga ob prižigu po defaultu prižge žarnico/luč na tisto barvo in kakost ko je bila nazadnje ugasnjena. Seveda to se programsko vse da spremenit. Mogoce ce ponazorim na primeru:

Imas v dnevni luč v kateri sta recimo 2 žarnici. Ti se zvecer igras in eni žarnici določiš rdečo barvo, drugi modro. Vsaki žarnici kahko določiš brihtness (svetlost). Ko greš spat ugasneš luč s telefonom, lahko tudi pametnim stikalom.
In seveda zjutraj žena prižge luč na stikalo se bo luč prižgala v default nastavljeni vrednosti (bela barva, jakost 100%)

To razlagam samo da ne bo koga skrbelo da bi MORAL vedno s telefonom po stanovanju skakat. Smile
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani