Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Problemi z 3.1.2 05.11.07
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14555
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #81   Objavljeno 17.12.2009 20:07:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je ze kdo zrihtal metanje omrezja in no service probleme na telefonih odklenjenih z blacksn0w??
Glihkr bom pop****..
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 25.11.2009
Prispevkov: 1448
Kraj: Izola, Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #82   Objavljeno 20.12.2009 14:28:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bom še tukaj preselil svojo težavo..


torej imam 1 teden star iphone 3gs kupljen v italiji (tovarniško odklenjen), 32gb.
včeraj sem jailbraikal telefon in namestil cydio, da bi lahko nameščal .ipa aplikacija. to mi je tudi uspelo in naložil sem si lepo število aplikacij.

problem se je pojavil, ko sem brskal po gmailu - telefon se mi je kar sam od sebe ugasnil! ker se napaka ni odpravila sem zvečer restoral telefon, v itunsih izbral new iphone, nič sinhroniziral (torej čiso novo vse).

sedaj, PO restoru nimam ničesar na telefonu, naštimal sem ponovno gmail račun in se mi isto dogaja...ko berem maile, ali brišem..itd...se mi kar ugasne! občasno se zgodi, da se mi ugasne in ponovno zažene kar sam, včasih pa se samo ugasne. telefon sedaj ni jailbraikan, imam le par free aplikacij iz apstora (monitor, promet..).

je komu znano kaj več?
ne vem pa kako je bilo pred jailbraikom, ker nisem imel naštimanega gmaila na telefonu.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.09.2008
Prispevkov: 1126
Kraj: Ruše
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #83   Objavljeno 20.12.2009 20:14:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sylver je napisal/a:
bom še tukaj preselil svojo težavo..


torej imam 1 teden star iphone 3gs kupljen v italiji (tovarniško odklenjen), 32gb.
včeraj sem jailbraikal telefon in namestil cydio, da bi lahko nameščal .ipa aplikacija. to mi je tudi uspelo in naložil sem si lepo število aplikacij.

problem se je pojavil, ko sem brskal po gmailu - telefon se mi je kar sam od sebe ugasnil! ker se napaka ni odpravila sem zvečer restoral telefon, v itunsih izbral new iphone, nič sinhroniziral (torej čiso novo vse).

sedaj, PO restoru nimam ničesar na telefonu, naštimal sem ponovno gmail račun in se mi isto dogaja...ko berem maile, ali brišem..itd...se mi kar ugasne! občasno se zgodi, da se mi ugasne in ponovno zažene kar sam, včasih pa se samo ugasne. telefon sedaj ni jailbraikan, imam le par free aplikacij iz apstora (monitor, promet..).

je komu znano kaj več?
ne vem pa kako je bilo pred jailbraikom, ker nisem imel naštimanega gmaila na telefonu.


Pošlji mail na apple. Sigurno nisi prvi s takimi težavami. Še vedno mislim, da je napaka nekje na matični plošči ali v kontaktih ali čem drugem fizičnem.Telefon se ne more/sme kar od sebe izklopit ali resetirat.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 25.11.2009
Prispevkov: 1448
Kraj: Izola, Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #84   Objavljeno 20.12.2009 20:28:19
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ja to bom tudi naredu, imaš morda njihov email naslov ker nikjer ga ne najdem na applovi strani.

hvala
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani