Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 ... 57, 58, 59  Naslednja
iPhone 5s/5c - Simobil
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 20.01.2011
Prispevkov: 1465
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #61   Objavljeno 12.10.2013 14:48:29
Re: iPhone 5s/5c - Simobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mogoče kdo ve če bo simobil dau iPhone 5s na njihovo stran kakšen dan pred 25 ali bojo dali kasneje po 25?

_________________
Apple Watch Ultra
iPhone 15 Pro Max
Macbook Air 13 M3
Apple Airpods Pro
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.10.2013
Prispevkov: 53
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #62   Objavljeno 14.10.2013 16:20:22
Re: iPhone 5s/5c - Simobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Najprej lep pozdrav, sem nova tukaj. Smile
Iphone-a do sedaj še nisem imela, sem pa tokrat po dolgem obdobju Samsungov, HTC-ja idr. pametnih telefonov odločena preizkusiti še iPhone 5S. Ve kdo kdaj bodo možne rezervacije? Kako je bilo pri 5ki in prejšnjih iPhone-ih? Kak dan ali dva prej, ali kako? Ker bodo 25.10. zgodaj zjutraj (ali celo 24. zvečer) že vrste pred trgovino, zato mi ni jasno glede rezervacij. Embarassed Koliko folka je približno čakalo lani na 5ko v MB in kolikšna je bila zaloga telefonov?
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #63   Objavljeno 14.10.2013 16:28:08
Re: iPhone 5s/5c - Simobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lahko malo prebrskas lanske teme >> http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=34886 Wink

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.10.2013
Prispevkov: 53
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #64   Objavljeno 14.10.2013 16:40:08
Re: iPhone 5s/5c - Simobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem šla malo brat, in če sem dojela politiko delovanja Simobila (kar se tiče rezervacij iPhone-ov), moraš čim hitreje ko je možno, rezervirat telefon (preko interneta?), nato pa ga vseeno zgodaj zjutraj oz. že zvečer prejšnjega dne it čakat pred trgovino? A se dejansko tam tabori celo noč zunaj? Question
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #65   Objavljeno 14.10.2013 16:49:20
Re: iPhone 5s/5c - Simobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Samo prvo noc ored uradnim zacetkom prodaje so nekateri kampirali na Copovi in v Mariboru... Pri rezervacijah je bila pa cela stala in upam, da so se iz tega kaj naucili in bodo imeli centralni seznam rezervacij... Ko so zaceli dobivati telefone in si prisel ali prisla na vrsto, so poslali sms s kodo, s katero si potem dvignil(a) iPhone...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #66   Objavljeno 14.10.2013 16:53:00
Re: iPhone 5s/5c - Simobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Spletne rezervacije so posebej - tisti ko bo prvi rezerviral na spletni strani ga bo prvi dobil ko pride druga pošiljka (bogve kdaj to bo). Pošiljka za petek 25. pa bo namenjen tistim, ki bodo čakali v vrsti. Seveda pod domnevo da bo enako kot lani.
Koliko ljudi je bilo lani za 5ko sicer ne vem, ker sem namesto, da bi šal tja bil v bolnici. Letos pa nameravam v Mariboru čakat, za hec, se mi sicer ne mudi z 5S ampak se mi to zdi finta, še nikoli nisem tega naredo. Jas pridem tja okoli 11.00 zvečer in upam, da bom dovolj hiter.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.10.2013
Prispevkov: 53
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #67   Objavljeno 14.10.2013 16:54:44
Re: iPhone 5s/5c - Simobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Aha, torej v prvi rundi sploh ne bo rezervacij, ker dajo prednost samo čakajočim na mrazu?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 21.02.2008
Prispevkov: 2218
Kraj: Granger
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #68   Objavljeno 14.10.2013 17:06:58
Re: iPhone 5s/5c - Simobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
js ti 16GB zrihtam za 800€ Smile
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.10.2013
Prispevkov: 53
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #69   Objavljeno 14.10.2013 17:16:08
Re: iPhone 5s/5c - Simobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nisem pristaš kupovanja telefona v prosti prodaji, sploh iz tujine. Vem, da jih dosti kupuje tako, vendar hočem met vezavo še naprej (naročnino pri Simobilu) in pa seveda garancijo.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 21.02.2008
Prispevkov: 2218
Kraj: Granger
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #70   Objavljeno 14.10.2013 17:18:12
Re: iPhone 5s/5c - Simobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
aja, mi k smo iz anglije naročevali pa nimamo garancije ali kaj Laughing Laughing
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9147
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #71   Objavljeno 14.10.2013 17:29:37
Re: iPhone 5s/5c - Simobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lorella je napisal/a:
Nisem pristaš kupovanja telefona v prosti prodaji, sploh iz tujine. Vem, da jih dosti kupuje tako, vendar hočem met vezavo še naprej (naročnino pri Simobilu) in pa seveda garancijo.


Saj jih je večina takih. Čeprav, ko si preračunaš, pade ven da s tem operaterju pustiš tudi do 30% vrednosti telefona. Če gre za telefon za 100 EUR to ni taka stvar, pri top telefonih se pa že vprašaš, če maš operaterja res tko rad, da bi mu šenkal 300 EUR.

Konec koncev je že ceneje kredit vzet, al pa neko obročno odplačevanje na kartice. Samo to pa ne, da bi mel telefon na kredit. Ga bomo mel raj na paket pa plačal 200 EUR več. Mal sarkastično, samo za televizor ni problem vzet obročno odplačilo, za telefon se pa ne spodobi. Pa je TV pogosto cenejši od telefona.

Pa ne mislt, da sem jaz telefon na kredit vzel, sem ga še skoraj vedno na paket. No ja, to tud bolj malokrat, ker sem zmeri dobil neke testne variante, sam sem obseden z logičnim razmišljanjem.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.06.2008
Prispevkov: 1959
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #72   Objavljeno 14.10.2013 17:57:59
Re: iPhone 5s/5c - Simobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Macata ja ampak pri operaterju za ta doplacan denar dobis nekaj (prenos podatkov, minute itd.) in nekateri to pac rabjo pa potem na osnovi paketa vzamejo telefon.

_________________
Jailbreak navodila: http://www.iclarified.com/jailbreak/
Unlock navodila: http://www.iclarified.com/unlock/
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 03.04.2010
Prispevkov: 68
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #73   Objavljeno 14.10.2013 18:03:01
Re: iPhone 5s/5c - Simobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz ne razumem ljudi, ki pravijo da pri operaterju na polno preplačaš telefon. Kaj ne bi imel kljub temu imel naročnino, hkrati pa dobiš še subvencionirano ceno telefona? Drugo je pa da si greš samo zaradi cene vklapljati neke prenose podatkov, čeprav ne porabiš toliko.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 14.10.2013
Prispevkov: 4
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #74   Objavljeno 14.10.2013 18:39:06
Re: iPhone 5s/5c - Simobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Koliko mislite da bo cena telefona(5s,5c) na vezavi orto bombastik? Confused
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1267
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #75   Objavljeno 14.10.2013 18:43:31
Re: iPhone 5s/5c - Simobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
na orto bombastik tam 399€ nekje za 16gb 5s pomoje. 5c pa 299€.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.10.2013
Prispevkov: 53
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #76   Objavljeno 14.10.2013 18:45:06
Re: iPhone 5s/5c - Simobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Angus je napisal/a:
aja, mi k smo iz anglije naročevali pa nimamo garancije ali kaj Laughing Laughing

Glej, jaz ne vem kdo jo ima in kdo ne, ker v tujini folk kupuje marsikaj, pa ni vedno to kar mislimo da je. Glede garancije, ki velja tudi pri nas pa ne vem, ker telefona še nikoli nisem kupovala v tujini.

Glede kreditov pa ... Nekateri nimamo zaposlitve za nedoločen čas in kredita ne moremo dobiti. Wink
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #77   Objavljeno 14.10.2013 18:48:39
Re: iPhone 5s/5c - Simobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPhoni kupljeni v tujini (v Evropi) imajo servis EPL in Pro Servis... Si.mobilovi pa morajo nesti na Emonagram, kateri so, vsaj po pisanju nekaterih, salabajzerji Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 16.11.2012
Prispevkov: 146
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #78   Objavljeno 14.10.2013 19:12:22
Re: iPhone 5s/5c - Simobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
macata je napisal/a:
Saj jih je večina takih. Čeprav, ko si preračunaš, pade ven da s tem operaterju pustiš tudi do 30% vrednosti telefona. Če gre za telefon za 100 EUR to ni taka stvar, pri top telefonih se pa že vprašaš, če maš operaterja res tko rad, da bi mu šenkal 300 EUR.

Konec koncev je že ceneje kredit vzet, al pa neko obročno odplačevanje na kartice. Samo to pa ne, da bi mel telefon na kredit. Ga bomo mel raj na paket pa plačal 200 EUR več. Mal sarkastično, samo za televizor ni problem vzet obročno odplačilo, za telefon se pa ne spodobi. Pa je TV pogosto cenejši od telefona.

Pa ne mislt, da sem jaz telefon na kredit vzel, sem ga še skoraj vedno na paket. No ja, to tud bolj malokrat, ker sem zmeri dobil neke testne variante, sam sem obseden z logičnim razmišljanjem.


Zmotno razmišljaš kot večina ljudi danes. Ne vem od kod vam da telefon preplačaš 300€. Verjetno zato ker je pri večini naročnina 40€? Začetno naročnino tako ali tako potrebuješ za koriščenje enot klicev, sms/mms. Za ugodnejši telefon pa lahko le šteješ ostalih xx € ki jih doplačaš in zato dobiš prenos podatkov. za iphone 4gb paket torej 28€ x 24m = 672€ pa še to porabiš vsaj delež če uporabljaš smartfon. Tako da so tisti ki kupijo iphona za 700/800€ v prosti + plačujejo še 20€ ali več naročnine na mesec na slabšem, če gledamo skupno ceno za obdobje 24 mesecev Wink

_________________
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.10.2013
Prispevkov: 53
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #79   Objavljeno 14.10.2013 19:20:24
Re: iPhone 5s/5c - Simobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ravno takšno razmišljanje mi je čudno. Če kupim iPhone v prosti prodaji, ni važno ali pri Simobilu ali nekom, ki ga naroči/kupi v tujini in tukaj proda, bom poleg tega še plačevala kartice za klice in sms-e ali naročnino + prenos podatkov. Dejansko ga preplačaš takrat, če kupiš telefon v prosti prodaji.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 28.03.2008
Prispevkov: 1501
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #80   Objavljeno 14.10.2013 19:21:08
Re: iPhone 5s/5c - Simobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tako je. Končni izračun lansko leto za iPhone 5 med orto u nulo in najdražjim paketom je bil nekje 7 EUR na mesec. 7 eur na mesec več da dobim neomejeno prenosa podatkov in telefon na obroke, kaj češ lepšega. Ampak tukaj vzamemo osnovni orto u nulo, ki je imel 100 MB prenosa podatkov in s tem pa res ne morem met iPhona. Z 1 GB bi preživel, če bi bila nuja.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani