Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
iCigl - pros & cons
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 26.06.2009
Prispevkov: 65
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #61   Objavljeno 27.09.2009 17:42:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hhsk je napisal/a:
V primeru iopeka vs punto zihr iopeka, puntota niti noces met (k ga bo meu vec serviser k ti).
ce mas pa ksn drug avto v mozganu pol pa ne vem, Sam avta zihr ne rabs, k itak ga majo vsi, tko da moje mnenje je iopeka Smile


tut pri puntotih je odvisno kaj dobiš. doma smo imeli praktično vse generacije puntotov, nekatere celo po večkrat, pa mi ne pade na glavo, da bi katerikoli od njih kdaj videl serviserja, razen za nujne zadeve (olje, tehnični ipd).
O fiatih je ravn tolk predsodkov, kot o applu. Enmu je šlo neki narobe, pa se je najdu še en in potem so ugotovili, da so vsi fiati za odpad.
Pri applu se je najdel en, ki si nečesa ni mogle privoščiti in potem še en in so ugotovili, da je apple zanič in oderuški.
Jaz pravm vsakmu svoje, ni treba posiljevati mnenj.

iPhone pa mene samo navdušuje, ga ne dam za nič. Saj gledaš reklame in si rečeš - tale bi pa mogoče bil boljši, ima slovensko garancijo, se zapeljem 10km daleč na servis pa mam. Ampak vseeno se mi zdi, da se splača.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 21.02.2008
Prispevkov: 2218
Kraj: Granger
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #62   Objavljeno 27.09.2009 19:20:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
moj nasvet? kupi pod nujno. resno, nebo ti žal. sploh ker maš že mac OS in bo sožitje teh dveh zadev milina da se ti orosi oko.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #63   Objavljeno 27.09.2009 20:11:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@ichild: pustva to za drugo temo.. Ampak dejstvo je da je italijan (alfa fiat lancia) šrot
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #64   Objavljeno 27.09.2009 20:18:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hhsk, se ne strinjam glih. sef ima alfo 159 (z nalepljenim jabuckom v zgornjem desnem kotu zadnje sipe, hehe) in je pravi luksuz od avta. Nove alfe so sanjske. Meni je ful vsec mito npr, pa 159 tut. Od fiatov tanovih pa 500-tka. ful dobro. samo to so vse dragi avti. se za fucking puntoja sparam, pa pride 2k, kaj sele za kaj tak expensive.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #65   Objavljeno 27.09.2009 20:38:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja ja sej je fin avto za vozit sam je u kurcu kvaliteta. Studiram metalurgijo in smo govoril s profesorjem o volanskih obrocih k jih delajo v nekem podjetju v ljubljani, delajo jih pa za fiata pa Volvo. Uglavnem materiali za volvota so na cist drugem nivoju kot za fiata. TKo da izdelava vol. obroca za fiata stane 10 eu, za volvaca pa okol 50. No to je samo en primer nekakovostnega izdelovanja/materialov italjanskih vozil.
Za alfo pa to vela isto, isti koncern namreč
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 21.02.2008
Prispevkov: 2218
Kraj: Granger
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #66   Objavljeno 27.09.2009 21:00:41
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dečki nemc je nemc pa če ma italijan 2 motorja
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.11.2008
Prispevkov: 209
Kraj: *HeAvEn*
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #67   Objavljeno 27.09.2009 21:02:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če lahko preživiš brez avta-go for it! Ko sem nazadnje živela v tujini, bi komot preživela brez avta, ker lahko prideš povsod na druge načine in prav nič mi ni falilo. V Sloveniji si pa takega življenja žal ne znam predstavljat, ker se moram za vsak drek peljat vsaj v Maribor, če ne že v Ljubljano...javni prevoz pa tako vemo kakšen in po kakih cenah je...da o tem, da imamo železniško postajo 6m ven iz mesta, usred totalne "vukojebine" niti ne izgubljam besed.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.08.2008
Prispevkov: 1640
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #68   Objavljeno 27.09.2009 21:13:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Angus je napisal/a:
dečki nemc je nemc pa če ma italijan 2 motorja

No js, za lamborghinije to ne velja... Wink
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.04.2008
Prispevkov: 185
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #69   Objavljeno 27.09.2009 21:30:27
Re: iCigl - pros & cons
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iChristinchy je napisal/a:
Ok, sem tik pred tem, da nabavim iPhone-a, ampak se vedno malo oklevam. Malo sem gledla po forumu, uporabila iskanje itd ampak nikjer zasledila, kaj so pozitivne in negativne izkusnje z omenjenim telefonom. Ne mislim na applovo reklamo, ampak me zanimajo predvsem uporabniske izkusnje. Opazam, da je tema z iPhone tezavami kar polna, hkrati pa je veliko hvale slisati povsod. Kaj torej narediti? Naj kupim ali ne? Oklevam predvsem zaradi cene.

Kaj so vasi pros & cons razlogi?
Pomagajte se mi odlocit ...


Hm...
Meni se zdi tale review eden koristnejših glede odločitve:http://www.ubergizmo.com/15/archives/2009/08/iphone-3gs-review.html[/url]
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #70   Objavljeno 17.10.2009 07:18:15
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Torej ce mogoce koga se zanima - nabavila sem iCigl in ravno Danes zjutrJ ostala brez wifija doma tako da pisem iz postelje in preko iPhonea. Malo se se navajam na touchscreen tipkovnico ampak v glavnem sem ful zadovoljna. Je pa res, da imam nekaj manjsih tezav z uporabo se zaenkrat ampak upam da bom tudi to porihtala.B
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #71   Objavljeno 17.10.2009 08:11:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iChristinchy je napisal/a:
Torej ce mogoce koga se zanima - nabavila sem iCigl in ravno Danes zjutrJ ostala brez wifija doma tako da pisem iz postelje in preko iPhonea. Malo se se navajam na touchscreen tipkovnico ampak v glavnem sem ful zadovoljna. Je pa res, da imam nekaj manjsih tezav z uporabo se zaenkrat ampak upam da bom tudi to porihtala.B

a bi nam zaupala kateri model si lastiš? Rolling Eyes
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.08.2009
Prispevkov: 84
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #72   Objavljeno 17.10.2009 08:51:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
no tudi jaz sem med tednom prišel do svojega, po kar dolgem čakanju že od začetka septembra.
Nabavil 3gs 16gb črnega, pri vitacell.

Zaenkrat navdušen, ga še spoznavam in počasi nastavljam. Tud itunes us account sem si uštimal, tako da tudi že app prenašam...

To je moj prvi jabolčni proizvod v lasti Smile
enostavno super je, od kvalitete izdelave, os, touchscreen,... res prava igračka. Smile Cool

katere tuje webstrani so še kaj posvečene iphonu, ki so dobre...?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #73   Objavljeno 17.10.2009 09:16:50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sussi, 16gb 3Gs, bianco Smile zakon je. zdaj si ravno ringtone-e stimam, da bo za vsakega takega, ko ful klice, drugacno Very Happy

sicer pa me moti edino to, da ne morem nalozit backgrounda gor, kjer so appsi zlistani. pa moj se nekaj pritozuje, da me ful slabo slisi, mogoce je mikrofon na tiho nastiman, kaj pa vem.
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #74   Objavljeno 17.10.2009 09:20:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iChristinchy je napisal/a:
sussi, 16gb 3Gs, bianco Smile zakon je. zdaj si ravno ringtone-e stimam, da bo za vsakega takega, ko ful klice, drugacno Very Happy

sicer pa me moti edino to, da ne morem nalozit backgrounda gor, kjer so appsi zlistani. pa moj se nekaj pritozuje, da me ful slabo slisi, mogoce je mikrofon na tiho nastiman, kaj pa vem.

za background za appse si naloži winterboard, če maš jailbreakan telefon in potem boš si tam lahko marsikaj nastavila Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #75   Objavljeno 17.10.2009 09:22:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kak je z jailbreak-om? jaz se ne bi lih neki spilala s telefonom, da ne bi kaj zajebala. pa kak je z update-i? jih je pametno nalagat?

je kaka moznost, da kupim appse preko itunes-a, ceprav nimam credit carda? sej sem hotla sefa prepricat, da mi posodi, pa se ni dal Sad
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #76   Objavljeno 17.10.2009 09:27:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iChristinchy je napisal/a:
kak je z jailbreak-om? jaz se ne bi lih neki spilala s telefonom, da ne bi kaj zajebala. pa kak je z update-i? jih je pametno nalagat?

je kaka moznost, da kupim appse preko itunes-a, ceprav nimam credit carda? sej sem hotla sefa prepricat, da mi posodi, pa se ni dal Sad

da se z iTunes gift cardom. Glede updatov je tako, da lahko preveriš kaj prinaša novega in, če ne potrebuješ tega ne vidim potrebe po updatih. Pri jailbreaku pa nemoreš nič zajebat. Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #77   Objavljeno 17.10.2009 09:28:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iTunes gift card rabiš v tem primeru. Kar se tiče posodobitev pa je samo stvar okusa. Pogledaš kaj dobiš z novo verzijo OS-a in se potem odločiš če boš naložila ali ne. Če nimaš jailbreakanega telefona, ni bojazni, da bi se kaj šlo narobe po tem, ko boš po posodobitvi prenesla gor backup.
Če lahko shajaš brez jailbreaka ti priporočam, da se ga izogobaš. Res pa je da ti odpre vrata do marsičesa:)
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #78   Objavljeno 17.10.2009 09:31:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
alenbec je napisal/a:
iTunes gift card rabiš v tem primeru. Kar se tiče posodobitev pa je samo stvar okusa. Pogledaš kaj dobiš z novo verzijo OS-a in se potem odločiš če boš naložila ali ne. Če nimaš jailbreakanega telefona, ni bojazni, da bi se kaj šlo narobe po tem, ko boš po posodobitvi prenesla gor backup.
Če lahko shajaš brez jailbreaka ti priporočam, da se ga izogobaš. Res pa je da ti odpre vrata do marsičesa:)


Ce nimas jailbreakanega, potem sploh ni ptorebe, da bi vracal backup... ker enostavno naredis nadgradnjo (upgrade) ... in vse ostane tam, kjer je bilo...

Problem pa je pri jailbreakanih iPhone-ih, kjer pa to ni priporocljivo narediti.. in je bolje delati po metodi "Celan Restore" in na koncu "Set up as a new iPhone" ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #79   Objavljeno 17.10.2009 09:31:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mja, sej jailbreak mi ne disi najbolj. zaenkrat ne vidim nic tak hudo nujnega, za kaj bi ga rabila. appsi niso tako dragi, tako da morem najdit nekoga, ki bi mi zrihtal ta gift card, ceprav med malimi oglasi nisem zasledila nic lately.

tudi brez tistega backgrounda bom prezivela. zanima me samo to, kako prepricam mojega maca in iCigl da se povezeta preko bluetootha. da ne rabim vedno kabla ven vlacit in priklapljat. pa se to, kako prenesem fajle (doc, pdf ipd) na telefon?
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #80   Objavljeno 17.10.2009 09:34:36
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iChristinchy je napisal/a:
zanima me samo to, kako prepricam mojega maca in iCigl da se povezeta preko bluetootha. da ne rabim vedno kabla ven vlacit in priklapljat. pa se to, kako prenesem fajle (doc, pdf ipd) na telefon?


Nikakor... bo treba kar kabel ven vlect... ali pa se povezat preko WiFi (ampak samo, ce ga prej jailbreakas Rolling Eyes ) ...

Fajle pa najenostavneje preneses preko maila... le tam morajo tudi ostat...

Drugace pa je na AppStore-u na voljo kar nekaj aplikacij za podobna opravila (iDisk, DropBox,...)

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani