Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 36, 37, 38  Naslednja
Jailbreak
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1441
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #501   Objavljeno 03.12.2016 15:52:46
Re: Jailbreak
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sno0py1 je napisal/a:

1. Pregledal sem google in opazil to. Je to fake ali stvar deluje?


2.Ali lahko kaj pokvarim z jailbreakom oz ali lahko vrnem nazaj, kot je zdaj brez problemov?


1.
Tudi če karkoli najdeš na Googlu, Youtube še ne pomeni da je zadeva objavlena. Jailbreak za iOS 10 obstaja vendar ni javen, enega že ima italijan Luka, en američan je v septembru na twiterju napisu da pod 2M+ ne kliči..

Vs ta "money game" se je začel pr iOS7 k so kitajci ala TeamPangu k S. Esserju prišli na JB kernel izobraževanje kjer vsebina naj nebi imela ustrezne licence/NDA...potemizdal svoj JB in pobral miljone na kitajskem trgu..
Glede na to da je JB skoz težje odkriti z iOS9 JB-jem Pangu dokazuje da so verjetno edini ki so neglede na uložek in javni objavi na plusu..seveda denarno =)

2.
Če karkoli zajebas samo restoras napravo.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 11.12.2015
Prispevkov: 104
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #502   Objavljeno 03.12.2016 22:31:32
Re: Jailbreak
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No super usaj uniciti nemorem nic Very Happy

Drugace pa, naj ostanem na 10.1.1? Al ga lahko posodabljam dokler pac nebo ios 11?

Hvala na odgovorih

_________________
Iphone X 64GB Space grey
Apple Watch Series 1 - 42mm - Space Grey
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015)
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 08.07.2011
Prispevkov: 101
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #503   Objavljeno 04.12.2016 11:22:13
Re: Jailbreak
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ostani kjer si. Imas vec moznosti za jb kot pa ce ga posodabljas naprejZ
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1441
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #504   Objavljeno 04.12.2016 15:02:49
Re: Jailbreak
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sno0py1 je napisal/a:

Drugace pa, naj ostanem na 10.1.1? Al ga lahko posodabljam dokler pac nebo ios 11?


Lahko updejtaš, ker...

Pomoje da do sedaj vsi javni JB-ki ki so prišli ven so bili za iOS verzije ki ji Apple še podpisuje..hočm povedat... pomoje se še ni zgodil da bi ven pršu JB za 9.1 medtem k bi Apple podpisoval samo 9.2 in 9.3 ..Tak Jailbreak za verzije ki ga apple ne podpisuje več ponadavad ne pride v javnost ker z njemu nebi imel nekega učinka,ali ga imajo za interne zadeve ali prodajo.. Še to...Če Jailbreakaš napravo moraš prej narediti clean restore na verzijo ki JB podprira, ker če je naprava posodoblena naprimer na 10.1.1 preko OTA/wifija je neka verjetnost da ti JB na njej sploh nebo delal.. Se prav kaj ti bo v 2017 JB za 10.1.1 če pa napravi ne boš mogel narediti clean restorena 10.1.1 ker apple nebo več dovolil instalirat te verzije...

Pangu je mel delujoš JB vse do iOS10 beta X ... z novim updejtom je Apple zbolšu security in JB uniču..In ta JB ni nikol bil javen..S tega lohk potegneš črto da neki za nazaj skor ne pričakuj oziroma maš 1% =)
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1802
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #505   Objavljeno 04.12.2016 15:10:14
Re: Jailbreak
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
thxslo je napisal/a:
Lahko updejtaš, ker...

Pomoje da do sedaj vsi javni JB-ki ki so prišli ven so bili za iOS verzije ki ji Apple še podpisuje..hočm povedat... pomoje se še ni zgodil da bi ven pršu JB za 9.1 medtem k bi Apple podpisoval samo 9.2 in 9.3 ..Tak Jailbreak za verzije ki ga apple ne podpisuje več ponadavad ne pride v javnost ker z njemu nebi imel nekega učinka,ali ga imajo za interne zadeve ali prodajo.. Še to...Če Jailbreakaš napravo moraš prej narediti clean restore na verzijo ki JB podprira, ker če je naprava posodoblena naprimer na 10.1.1 preko OTA/wifija je neka verjetnost da ti JB na njej sploh nebo delal.. Se prav kaj ti bo v 2017 JB za 10.1.1 če pa napravi ne boš mogel narediti clean restorena 10.1.1 ker apple nebo več dovolil instalirat te verzije...

Pangu je mel delujoš JB vse do iOS10 beta X ... z novim updejtom je Apple zbolšu security in JB uniču..In ta JB ni nikol bil javen..S tega lohk potegneš črto da neki za nazaj skor ne pričakuj oziroma maš 1% =)



Nimas prou Smile SVETUJE se da ostani na najniznejsem iosu kar se da Smile Jaz sem mel problem pri 9ki da ko je prisel jb ven zou vec ni blo mozno jbrejkat Smile Moj nasvet ce si na 10ki ostani na najniznejsem. ful je pomembno a si 10 al si 10.1 al 10.2

_________________
Don't forget to takeout profits!
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1441
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #506   Objavljeno 04.12.2016 17:26:22
Re: Jailbreak
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Krco17 je napisal/a:
Nimas prou Smile SVETUJE se da ostani na najniznejsem iosu kar se da Smile Jaz sem mel problem pri 9ki da ko je prisel jb ven zou vec ni blo mozno jbrejkat Smile Moj nasvet ce si na 10ki ostani na najniznejsem. ful je pomembno a si 10 al si 10.1 al 10.2


Imaš prav ker sm tud sam zvisu... pomoje da je bil 9.1 Jailbreak prvi ki je izšel ko se ta verzija ni več podpisovala..
-9.1 ustavlen za podpisovanje 22 december 2015
-9.1 Jalibreak releasan na 11 marec 2016

S tega vidiš da je 3 mesece lufta.. Sam pangu pa vrjem da dela analize kok je blo jb downlodov za iOS7,8,9.1 ... tko da ali še bojo objavlal za za nazaj bomo vidl =)... hint: za iOS10 ga niso..pa še apple šopa updejte ko turbo vlak.. tko da ja itak se vsak sam odloč ali bo brez novih bombončkov ali pa upa na tiste % za JB =)
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1441
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #507   Objavljeno 08.12.2016 12:50:09
Re: Jailbreak
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
RE-JailbraikMe iOS9.3.X

Od danes lahko RE-jailbrakate svojo napravo ki je na iOS 9.3.x preko Safarija.

TO NI JAILBREAK.To je Loader ki samo RE-Jailbraka napravo. Ta WEB-tool ne inštalira Cydie zato more biti naprava že predhodno Jailbreakana z Pangu iOS 9.2-9.3.3 jailbraikom.

V čem je poanta RE-JailbraikMe če že imam App za Jailbreakat?
Ker ti ni več potrebno podpisat+sidelovdat Pangu App na vsakih 7 dni. Tisti ki pa uporabljate enterprise cert pa itak ta Tool pride v poštev šele če Apple revoka enterprise certifikat ali ko preteče enkrat leta 2017.

++Če si shranite stran kot "add to home screen" za Re-jailbreak v prihodnje ni potrebno imeti interneta./html5 caching

JailbraikMe uporablja Pegasov WEB-Exploit ki ga je Apple pokrpal z iOS9.3.5

RE-JailbraikMe
https://jbme.qwertyoruiop.com

https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/5h4bq4/discussion_pangu933_jailbreakme/


Nazadnje urejal/a thxslo Ned 11. Dec 2016 22:20; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1802
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #508   Objavljeno 11.12.2016 16:22:22
Re: Jailbreak
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mam iphone 6 ios 8.1.3 in sm ga dons jailbrekal,use ustimal nikakor pa nemorem zvedt pa iscem
ze eno uro kako ofmakniti 1ko badge na settings za update pa sm ze zbrisal update ! A obstaja kaki tweak ?


_________________
Don't forget to takeout profits!
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1441
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #509   Objavljeno 11.12.2016 16:59:52
Re: Jailbreak
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
https://lmgtfy.com/?q=how+to+remove+OTA+badge
https://lmgtfy.com/?q=cydia+tweak+%20remove+OTA+badge
https://lmgtfy.com/?q=Removing+badge+on+Settings+app

nesteto varjant ...

Prva =)
https://writekay.github.io/Disable-OTA/
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1441
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #510   Objavljeno 18.12.2016 13:20:00
Re: Jailbreak
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Da nebo .. Fak nisem vedel...
Ostani na 10.1.1 ....

Zahvalte se pa lahko direkt Googlu, project zero ekipi ki je odkrila bug, katerega je Apple 6 mescow fixal in popravek vkljucil v iOS10.2
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 29.05.2012
Prispevkov: 33
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #511   Objavljeno 18.12.2016 15:17:01
Re: Jailbreak
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kar naj naredijo jailbreak, jaz sem namestil ios 10.2 in deluje super.
Ne grem vec na nizji ios in ne bom nikoli ve jailbreakal iphona, ker potem začne vse neki štekat. Pri tem iosu itak imaš vse bližnjice, tako jb ne potrebujem.
Prej sem imel jb ios 9.3.3, pa mi je kar naenkrat začel cpu bit na 100%, telefon se je kar naenkrat segrel in zastekal. Toliko da ga ni razneslo kot samsunga Cry

Tako da vprašanje, kaj dela vse v ozadju tale jailbreak😱
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1441
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #512   Objavljeno 18.12.2016 16:53:37
Re: Jailbreak
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Digitus je napisal/a:
Tako da vprašanje, kaj dela vse v ozadju tale jailbreak😱


Enostavno, omogoca da sistem laufa kar mu ukazes/intaliras, tko da vecinoma si sam odgovoren kaj pocne! Z 9.3.3 si pa itak ranljiv na vsaki spletni strani tko da kaj se dogaja po JB-u ..lahko svašta za kar nisi kriv ne ti ne JB..

Ce nimas patcha za 9.3.3 in prides na X stran, naredi xxx. Celo, server koda za to je na githubu =) ..

tko da ja zadeve delajo superca brez problemov ce delas premisljeno.

Sam imam 9.3.3 pa z samim JBjem nimam težav. Res pa je da vsak JB ima popravke.. za 9.3.3 vem da je imel 3 popravke.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 20.02.2011
Prispevkov: 128
Kraj: Ljutomer-Ptuj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #513   Objavljeno 18.12.2016 19:51:39
Re: Jailbreak
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Digitus je napisal/a:
Kar naj naredijo jailbreak, jaz sem namestil ios 10.2 in deluje super.
Ne grem vec na nizji ios in ne bom nikoli ve jailbreakal iphona, ker potem začne vse neki štekat. Pri tem iosu itak imaš vse bližnjice, tako jb ne potrebujem.
Prej sem imel jb ios 9.3.3, pa mi je kar naenkrat začel cpu bit na 100%, telefon se je kar naenkrat segrel in zastekal. Toliko da ga ni razneslo kot samsunga Cry

Tako da vprašanje, kaj dela vse v ozadju tale jailbreak😱


S katerega planeta si ti? JB se torej uporablja v največji meri za bljižnice po tvojem?? Hehe!!
Zastonj aplikacije kot so NAVIGON, SYGNIC, raznorazne igre, itd, katere stanejo tudi po 50€+
To po tvojem ni bitno... potem samo delovanje iPhona, ki ga lahko z JB-kom drastično pospešiš in se marsikaj ti JB doda kot samo bližnice... Pa LP

_________________
Apple... 🍏
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.01.2012
Prispevkov: 523
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #514   Objavljeno 19.12.2016 09:53:30
Re: Jailbreak
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kavas je napisal/a:
S katerega planeta si ti? JB se torej uporablja v največji meri za bljižnice po tvojem?? Hehe!!
Zastonj aplikacije kot so NAVIGON, SYGNIC, raznorazne igre, itd, katere stanejo tudi po 50€+
To po tvojem ni bitno... potem samo delovanje iPhona, ki ga lahko z JB-kom drastično pospešiš in se marsikaj ti JB doda kot samo bližnice... Pa LP

Namen JB ni piratirizanje. Če še nisi vedel, za nameščanje takšnih aplikacij sploh ne rabiš JB Wink
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.09.2012
Prispevkov: 1628
Kraj: Tržišče
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #515   Objavljeno 19.12.2016 15:18:06
Re: Jailbreak
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A mi lahko kdo v zs prilima kako prit do teh aplikacij brez jb imam ios 10.2 windows rač nimam samo iphone in mac

_________________
????Iphone14 pro max silver Ipod classic 3rd generation 4gb silver ipod classic 3rd generation black macbook pro 15 ⌚apple watch 8 45mm homepod mini homepod mini
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 29.05.2012
Prispevkov: 33
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #516   Objavljeno 19.12.2016 20:08:49
Re: Jailbreak
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kavas je napisal/a:
S katerega planeta si ti? JB se torej uporablja v največji meri za bljižnice po tvojem?? Hehe!!
Zastonj aplikacije kot so NAVIGON, SYGNIC, raznorazne igre, itd, katere stanejo tudi po 50€+
To po tvojem ni bitno... potem samo delovanje iPhona, ki ga lahko z JB-kom drastično pospešiš in se marsikaj ti JB doda kot samo bližnice... Pa LP


Ej ne skrbi, nisem z lune😄😄
Sam sem namestil veliko iger in aplikacij zastonj, katere so plačljive.
Pa tudi gamegem pa podobne aplikacije sem preizkusil, s katerimi si lahko kupoval geme in zlatnike v igrah.
Z jb-jem imas na iphonu veliko vec moznosti za počet, vse je bolj dostopno👍
Hotu pa sem povedat, da ta zadnji jb 9.3.3 mi je skuril baterijo v 5 urah, ni deloval kot so pri prejsnjih verzijah. zdej na ios 10 pa zdrzi normalno celi dan.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 29.05.2012
Prispevkov: 33
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #517   Objavljeno 19.12.2016 20:11:44
Re: Jailbreak
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
martininvesna1981 je napisal/a:
A mi lahko kdo v zs prilima kako prit do teh aplikacij brez jb imam ios 10.2 windows rač nimam samo iphone in mac


Brez jb-ja mislim da je nemogoce priti do teh aplikacij in ce jih ze dobis jih ne bos mogel namestiti na telefon ce ni jb.
Edina varianta je, da jih kupis😬
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 17.11.2010
Prispevkov: 126
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #518   Objavljeno 19.12.2016 20:20:21
Re: Jailbreak
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Seveda jih lahko namestiš brez jb... namig "Developer"... ostalo ti razkrije stric google Wink

_________________
iPhone 7
MacBook Pro
MacBook Air
iPad 2
iPad Air
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 09.10.2016
Prispevkov: 60
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #519   Objavljeno 19.12.2016 20:34:16
Re: Jailbreak
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
vShare ti naloži use brez jailbreaka..
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2008
Prispevkov: 3755
Kraj: ThePirateBay....
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #520   Objavljeno 20.12.2016 06:28:44
Re: Jailbreak
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tele debate o piratiziranju pa itak ne spadajo sem na ta forum sploh pa ne v to temo upam, da admin pobriše vse skupaj.

Take stvari urejejate preko ZS!

_________________
Lp,Dejc

Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani