Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Macbook pro 15" za obdelavo fotografij
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #41   Objavljeno 18.08.2009 07:30:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pol le M-Store ni tolk dober, kot eni pravijo Very Happy

Sicer sem za Primoza jaz zadnjic klical... in so komplicirali 300 na uro... odgovarjanje na mail jim pa ocitno ni ravno vrlina Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 18.02.2008
Prispevkov: 2137
Kraj: Nova Gorica
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #42   Objavljeno 18.08.2009 07:33:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Pol le M-Store ni tolk dober, kot eni pravijo Very Happy

Sicer sem za Primoza jaz zadnjic klical... in so komplicirali 300 na uro... odgovarjanje na mail jim pa ocitno ni ravno vrlina Smile ...


Zgleda je sel tisti ki zna ENG na dopust.....ker pred 10 dnevi sem dobil odgovor na moj mail preveden z Google Translate...sam online store in cakanje po 2-3 dni za odgovor na mail....no go.....Confused

Lp Primoz
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 28.01.2007
Prispevkov: 36
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #43   Objavljeno 18.08.2009 07:42:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Pol le M-Store ni tolk dober, kot eni pravijo Very Happy


Ktera bedasta in neosnovana ugotovitev.

Primoz78, po mojih informacijah si lahko srečen, da še nisi dobil MacBooka, ker bi bila z njim same težave. Vsi, ki pa so ga dozdaj kupili, pa se lahko tresejo, kaj se bo z njihovim zgodilo v določenem času. Bojda so težave z matično ploščo in je šla v redesign (v manjšem segmentu, ampak je šla). Tako da bo nova serija MacBookov prišla z revidiranimi matičnimi ploščami.

Gotovo pa ga boš gor dobil hitreje, ko bo na zalogi tak nove serije, kot pa pri nas.
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 18.02.2008
Prispevkov: 2137
Kraj: Nova Gorica
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #44   Objavljeno 18.08.2009 07:46:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mcman je napisal/a:
Primoz78, po mojih informacijah si lahko srečen, da še nisi dobil MacBooka, ker bi bila z njim same težave. Vsi, ki pa so ga dozdaj kupili, pa se lahko tresejo, kaj se bo z njihovim zgodilo v določenem času. Bojda so težave z matično ploščo in je šla v redesign (v manjšem segmentu, ampak je šla). Tako da bo nova serija MacBookov prišla z revidiranimi matičnimi ploščami.

Gotovo pa ga boš gor dobil hitreje, ko bo na zalogi tak nove serije, kot pa pri nas.


Will see....sam odpisali pa bi lahko in obrazlozili zadevo.....

Lp
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #45   Objavljeno 18.08.2009 07:52:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mcman je napisal/a:
Jest je napisal/a:
Pol le M-Store ni tolk dober, kot eni pravijo Very Happy


Ktera bedasta in neosnovana ugotovitev.

Primoz78, po mojih informacijah si lahko srečen, da še nisi dobil MacBooka, ker bi bila z njim same težave. Vsi, ki pa so ga dozdaj kupili, pa se lahko tresejo, kaj se bo z njihovim zgodilo v določenem času. Bojda so težave z matično ploščo in je šla v redesign (v manjšem segmentu, ampak je šla). Tako da bo nova serija MacBookov prišla z revidiranimi matičnimi ploščami.

Gotovo pa ga boš gor dobil hitreje, ko bo na zalogi tak nove serije, kot pa pri nas.


Zakaj imam obcutek, da ce nekdo nekaj napise cez M-Store, da je takoj "tagrdi"? Jaz pricakujem od online trgovine, da ce nekaj vprasam, da dobim v nekem doglednem casu tudi odgovor...

Ce bi se to zgodilo recimo na FMC ali EPL ali pri katerem drugem slovenskem trgovcu, sem skoraj preprican, da bi imeli vsi kaj povedati cez to... ko pa nekdo nekaj napise o M-Store, kar ni hvalisanje, pa je takoj bedasta in neosnovana trditev Surprised Embarassed Crying or Very sad ...

TOrej zakaj mu ne bi iz M-Store-a poslali tak odgovor, kot si ga napisal ti? Ali pa karkoli...vazno,d a ima stranka obcutek, da ni "pozabljen" ...

S strani FMC rsem recimo do sedaj vedno dobil odgovor v roku nekaj ur, ce je bilo seveda med delovnim casom ... Od recimo Aris jabolko sem dobil odgovor tudi zvecer... in celo v soboto, ko sem poslal povprasevanje za svojega iMaca pred dobrim letom in pol ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 18.02.2008
Prispevkov: 2137
Kraj: Nova Gorica
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #46   Objavljeno 18.08.2009 07:54:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:

TOrej zakaj mu ne bi iz M-Store-a poslali tak odgovor, kot si ga napisal ti? Ali pa karkoli...vazno,d a ima stranka obcutek, da ni "pozabljen" ...


Tocno za to se gre...ker kupujem MBP za 2.xxx EUR kot pravna oseba in sem ze nakazal 20% vrednosti kupnine...zato ce sem jaz resni kupec pricakujem tudi resen in profesionalen odnos...

Lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.08.2007
Prispevkov: 810
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #47   Objavljeno 18.08.2009 08:47:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mcman je napisal/a:
Jest je napisal/a:
Pol le M-Store ni tolk dober, kot eni pravijo Very Happy


Ktera bedasta in neosnovana ugotovitev.

Primoz78, po mojih informacijah si lahko srečen, da še nisi dobil MacBooka, ker bi bila z njim same težave. Vsi, ki pa so ga dozdaj kupili, pa se lahko tresejo, kaj se bo z njihovim zgodilo v določenem času. Bojda so težave z matično ploščo in je šla v redesign (v manjšem segmentu, ampak je šla). Tako da bo nova serija MacBookov prišla z revidiranimi matičnimi ploščami.

Gotovo pa ga boš gor dobil hitreje, ko bo na zalogi tak nove serije, kot pa pri nas.


A to velja slučajno za nove MBP-je (močnejši model 2,66) z dvema grafičnima tudi? Ker namreč še nikjer na netu nisem tega zasledil, nameravam pa kupiti novo 15-ko z mat screen-om...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #48   Objavljeno 18.08.2009 08:53:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mcman je napisal/a:
Jest je napisal/a:
Pol le M-Store ni tolk dober, kot eni pravijo Very Happy


Ktera bedasta in neosnovana ugotovitev.

Primoz78, po mojih informacijah si lahko srečen, da še nisi dobil MacBooka, ker bi bila z njim same težave. Vsi, ki pa so ga dozdaj kupili, pa se lahko tresejo, kaj se bo z njihovim zgodilo v določenem času. Bojda so težave z matično ploščo in je šla v redesign (v manjšem segmentu, ampak je šla). Tako da bo nova serija MacBookov prišla z revidiranimi matičnimi ploščami.

Gotovo pa ga boš gor dobil hitreje, ko bo na zalogi tak nove serije, kot pa pri nas.


Zakaj pa nimamo tega v novicah?
Imamo, da bodo nakupi v GB dražji... ker nas to lahko precej prizadane Wink , da so težave z MBP-ji pa nič!?

_________________
Ma ja, sej bo, sej bo... če ne danes pa kdaj drugič!
iMac 20''; iMac 21,5''; iPhone XR, iPad Air 4G CELL, ATV 4K, Watch series 7, AirPods Pro
http://sitemile.com/ref/faganel
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 18.02.2008
Prispevkov: 2137
Kraj: Nova Gorica
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #49   Objavljeno 18.08.2009 08:55:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kenz76 je napisal/a:
A to velja slučajno za nove MBP-je (močnejši model 2,66) z dvema grafičnima tudi? Ker namreč še nikjer na netu nisem tega zasledil, nameravam pa kupiti novo 15-ko z mat screen-om...


Od kdaj je pa mozno dobit tudi 15-ko z mat screenom?... Confused

Lp
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #50   Objavljeno 18.08.2009 08:55:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
to zgleda malce zaskrbljujoče Confused
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #51   Objavljeno 18.08.2009 09:01:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
faganel je napisal/a:
Zakaj pa nimamo tega v novicah?
Imamo, da bodo nakupi v GB dražji... ker nas to lahko precej prizadane Wink , da so težave z MBP-ji pa nič!?

Nimamo vira - je samo usten, pa tole zdaj na forumu.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 28.01.2007
Prispevkov: 36
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #52   Objavljeno 18.08.2009 09:13:52
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Od kdaj si pa ti štel ta rok? Od takrat, ko si naročil, al od takrat, ko si plačal 400? No, štejejo ti 14 dni od takrat, ko si plačal. Rok, ki je pa napisan na njihovi strani je pa za dobavo na njihovem sedežu oz. v AT.

@jest: mene moti sam tvoja malomeščanska privoščljivost - pojid nazaj prebrat tvoj post in se vprašaj, kakšna čustva v ljudeh to vzbudi.
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 18.02.2008
Prispevkov: 2137
Kraj: Nova Gorica
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #53   Objavljeno 18.08.2009 09:19:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mcman je napisal/a:
Od kdaj si pa ti štel ta rok? Od takrat, ko si naročil, al od takrat, ko si plačal 400? No, štejejo ti 14 dni od takrat, ko si plačal. Rok, ki je pa napisan na njihovi strani je pa za dobavo na njihovem sedežu oz. v AT.


Ta rok sem štel od takrat ko so mi ONI sporocili, da so oddali narocilo. Ker sem hotu vmes nekaj spremenit konfiguracijo in to se preden so oni dobili nakazano pa so rekli da ni mogoce, ker je bilo naročilo oddano takrat ko so mi oni poslali ponudbo....

Lp
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #54   Objavljeno 18.08.2009 09:28:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mcman je napisal/a:


@jest: mene moti sam tvoja malomeščanska privoščljivost - pojid nazaj prebrat tvoj post in se vprašaj, kakšna čustva v ljudeh to vzbudi.


Tukaj ne gre za privoscljivost... Ampak nekateri kujejo M-Store v nebesa, kakor, da so v vsem najboljsi... kolikor pa berem, pa niso ravno toliko boljsi kot nasi prodajalci Apple opreme... Lahko da je zadeva OK, ko je zeljeni artikel na zalogi... ko pa ni na zalogi, pa so izgleda v istem zosu, kot vsi prodajalci tovrstne opreme (ne samo Apple... ampak nasplosno tehnicne robe) ... Osnovna pravila pri trzenju pa so pomoje, da se stranki poskusi cimbolj ugoditi... oz. da se ji vsaj nekaj odgovori ... ce ne drugega, vsaj to,d a so prejeli mail in da bodo odgovorili v doglednem casu, ko raziscejo zadevo... (sem ne stejem tistih avtomatskih sporocil, ko dobis samo potrdilo, da je mail prispel do njih)
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #55   Objavljeno 18.08.2009 09:57:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pobrisano, kar bi lahko razburkalo debato.

@mcman: brzdaj se.

@jest: no, ne gre zanikat dejstva, da je ravno M-store (prej še MacStore, dokler ni pogorel - dejansko pogorel), bil zaslužen, da so se naši prodajalci vsaj približali evropskemu povprečju. Strinjam se pa, da je ocena avstrijcev na podlagi ene zapoznele dobave za enako slabe kot naše prodajalce, zelo prenagljena. Od dobave so tudi oni odvisni od Appla. Zdaj, ko bi več PowerCom glavni in je Apple v HU res Apple Inc., ne pa eni seljaki, se bodo dobavni roki počasi popravili. To pa še pušča vedno odprta vrata za ostali servis. Je pač tako, da je v naši naravi še mal balkanskega nategunstva, medtem ko tega v Avstriji ni. In to se bodo strinjali tudi tisti, ki so tam kupovali kaj druga kot Mace.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #56   Objavljeno 18.08.2009 10:07:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MitjaP je napisal/a:
Pobrisano, kar bi lahko razburkalo debato.

@mcman: brzdaj se.

@jest: no, ne gre zanikat dejstva, da je ravno M-store (prej še MacStore, dokler ni pogorel - dejansko pogorel), bil zaslužen, da so se naši prodajalci vsaj približali evropskemu povprečju. Strinjam se pa, da je ocena avstrijcev na podlagi ene zapoznele dobave za enako slabe kot naše prodajalce, zelo prenagljena. Od dobave so tudi oni odvisni od Appla. Zdaj, ko bi več PowerCom glavni in je Apple v HU res Apple Inc., ne pa eni seljaki, se bodo dobavni roki počasi popravili. To pa še pušča vedno odprta vrata za ostali servis. Je pač tako, da je v naši naravi še mal balkanskega nategunstva, medtem ko tega v Avstriji ni. In to se bodo strinjali tudi tisti, ki so tam kupovali kaj druga kot Mace.


@MitjaP: A niso več tisti Libijci ali Libanonci za East Europe? Kar direkt Apple preko H?
Mogoče pa potem obstaja ena mikro opcija, da se bodo tudi cene harmonizirale z ostalo Evropo (mislim, možnost kot zadeti 138Mio€ na italijanskem lotu).

_________________
Ma ja, sej bo, sej bo... če ne danes pa kdaj drugič!
iMac 20''; iMac 21,5''; iPhone XR, iPad Air 4G CELL, ATV 4K, Watch series 7, AirPods Pro
http://sitemile.com/ref/faganel
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 18.08.2009
Prispevkov: 1
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #57   Objavljeno 18.08.2009 10:19:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Glede dobave računalnikov smo v M-store zelo odvisni od dobaviteljev. Spremljamo situacijo tudi v Sloveniji in lahko vam zagotovimo, da računalnike v povprečju dobimo prej, kot se to zgodi v vaši državi. Opravičujemo se našim kupcem, če ne utegnemo odgovoriti na vsa sporočila. Dobivamo jih veliko, včasih zelo dolga in v tujih jezikih, ki jih zna le malo naših sodelavcev, zato včasih sporočila ostajajo neodgovorjena daljši čas. Neglede na to pa si v vmesnem času prizadevamo vse, kar je v naši moči, da bi bili kupci zadovolji in bi naročene izdelke dobili čimprej. Veseli nas, da lahko Mace prodajamo tudi našim slovenskim prijateljem.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #58   Objavljeno 18.08.2009 10:20:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MitjaP, sprasujem se le koliko dobis ti % od M-stora... za vsakogar, ki ga posljej k njim. Hm.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #59   Objavljeno 18.08.2009 10:21:52
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
haroker je napisal/a:
MitjaP, sprasujem se le koliko dobis ti % od M-stora... za vsakogar, ki ga posljej k njim. Hm.


Niti centa. Pa se zaradi mene smejiš mojemu odgovoru. Jaz vem, da je resničen.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 3123
Kraj: Lendava
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #60   Objavljeno 18.08.2009 10:28:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ali dobro berem, da se je eden od trgovcev (končno !!!) odzval na forumu s solidnim odgovorom?

To bi bilo lahko v vzgled tudi vsem drugim (predvsem slovenskim) prodajalcem.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani