Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Naslednja
Ideje za aplikacije!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.03.2009
Prispevkov: 269
Kraj: ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #41   Objavljeno 21.07.2009 09:13:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ali bi kdo znal narediti oz izboljsati redlaser iz cydije ,da bi prepoznaval nase artikle ,za nekoga ki zna verjetno nebi bilo tesko spremeniti bazo podatkov,kot sem pa ze pisal glede aplikacije za baterijo in sync kot je na windows mobile(da izkljucis polnjenje baterije ko se priklopis na racunalnik) bi bilo res fajn mislim ,da si vsi uporabniki iphona tega zelimo, lahko bi bil samo dodatek za sbsettings,taka aplikacija je vredna denarja sigurno
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 17.06.2009
Prispevkov: 27
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #42   Objavljeno 21.07.2009 10:12:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Še z moje strani glas za Ultimativno prometno aplikacijo. Zastoji, Vreme, Toča, Radari, Dela na cesti, priporočene blžnce, obvozi po predlogih ostalih uporabnikov Wink Večina teh baz je že na netu samo en genij se bi mogo najt ki bi vedo to vseskup v zemljevid spet in nardit dostopno za uporabnika.

Pa kindeoff Jabuk reader tud nebi škda da se nebi blo treba z norim safarijom obadat Rolling Eyes
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 22.07.2009
Prispevkov: 141
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #43   Objavljeno 23.07.2009 15:57:20
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
a je kaka aplikacija s katero bi gledal preko wifi tv?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.04.2009
Prispevkov: 350
Kraj: LJUBLJANA
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #44   Objavljeno 23.07.2009 20:47:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
porto je napisal/a:
a je kaka aplikacija s katero bi gledal preko wifi tv?


to bi nlo supr!!

---------------------------------------------------------------

Al pa če kdo nardi aplikacijo na kateri bi lohk gledal tole vse: http://poptv.si/

Lahko bi ble samo odaje. In v živo "A kanal" in "pop.tv" takrat ko pač je. Confused

LP.Sebastian
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.07.2009
Prispevkov: 575
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #45   Objavljeno 23.07.2009 22:07:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mene pa zanima če lahko dostopaš do tv sporeda brez povezave. Mislm tako da bi posodobil enkrat na teden in imel tv spored za cel tedn brez povezave vsakič ko želiš pogledati kaj je na katerem kanalu.. LP
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #46   Objavljeno 23.07.2009 22:18:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
porto je napisal/a:
a je kaka aplikacija s katero bi gledal preko wifi tv?


Ni je. Je že bla diskusija na to temo. Sem osebno poslal na Mobitel že takrat in dobil naslednji odgovor:

Citiram:
Pozdravljeni, gospod Alen,

veseli smo, da ste se obrnili na nas.

Aparat iPhone žal ni del naše ponudbe, zato njegovega delovanja v našem omrežju žal ne moremo zagotavljati. Sporočam vam še, da omenjeni aparat storitve Mobilna TV ne podpira.

Želim vam prijeten konec tedna.

Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #47   Objavljeno 23.07.2009 22:22:51
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Iseba touch je napisal/a:
porto je napisal/a:
a je kaka aplikacija s katero bi gledal preko wifi tv?


to bi nlo supr!!

---------------------------------------------------------------

Al pa če kdo nardi aplikacijo na kateri bi lohk gledal tole vse: http://poptv.si/

Lahko bi ble samo odaje. In v živo "A kanal" in "pop.tv" takrat ko pač je. Confused

LP.Sebastian


Ni možno, omenjeni videi so v flashu, katerega iPhone ne podpira.


[quote=blackbull12]Mene pa zanima če lahko dostopaš do tv sporeda brez povezave. Mislm tako da bi posodobil enkrat na teden in imel tv spored za cel tedn brez povezave vsakič ko želiš pogledati kaj je na katerem kanalu.. LP[/quote]

Aplikacija TV Spored dela "on the fly" in vleče informacije dol direktno iz interneta in če se ne motim jih ne shranjuje lokalno. Zato ni možno dostopat do sporedov brez internetne povezave.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 878
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #48   Objavljeno 24.07.2009 08:55:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
alenbec je napisal/a:

Aplikacija TV Spored dela "on the fly" in vleče informacije dol direktno iz interneta in če se ne motim jih ne shranjuje lokalno. Zato ni možno dostopat do sporedov brez internetne povezave.

To že, vendar mislim, da je on želel, da bi razvijalec aplikacije (mikrohard če se ne motim) to osposobu.
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10452
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #49   Objavljeno 24.07.2009 09:27:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Brez lastnega strežnika in nekoga, ki bo skrbel, da bodo vsebine vedno osvežene in dosegljive, ne bo šlo, sploh pa ne zastonj.

Enako velja za razne TV aplikacije. Vse to je sicer možno... ampak je aplikacija za iPhone minimalni del... večji del (veliko večji) je v tem primeru na strežniku, kjer je treba vsebine prilagajati v obliko, ki jo iPhone prebavlja... poleg tega pa pride še do problema avtorskih pravic. Skratka take zadeve so tako drage in zapletene, da se jih lahko lotijo samo operaterji (npr. mobitel mobilna tv) ali pa tv hiše (npr. poptv za svojo stran). Kaj takega nihče ne bo šel delati sam brez podpore in pooblastil.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #50   Objavljeno 24.07.2009 09:33:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Brez lastnega strežnika in nekoga, ki bo skrbel, da bodo vsebine vedno osvežene in dosegljive, ne bo šlo, sploh pa ne zastonj.


Ni nujno...podatke lahko pri parsanju shranjuješ lokalno v temporary direktorij, ki je na voljo vse do nadaljne sinhronizacije..V bistvu lahko celo spletno stran shraniš v cache in potem parsaš tisto iz cacha če uporabnik ne dovoli povezave v splet... Sicer nisem še nikoli programiral za iPhone ampak se mi zdi to povsem izvedljivo. Ali se motim?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 11.10.2008
Prispevkov: 51
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #51   Objavljeno 24.07.2009 09:47:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
- Vesel bi bil programa, da mu vnesem čas od kdaj, do kdaj naj bo telefon na MUTE.
- Oziroma, da ko dobim ponoči mail ne bi zapiskal kljub temu, da je telefon narejen na glasno!
- Ali pa, da bi šel na primer telefon na "mute" (na podlagi "avtomatike" opisane v 1 alineji) zazvonil bi pa samo takrat, ko dobim sms/mms.

Take stvari jaz, pri mojem i-ju pogrešam :/
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.07.2008
Prispevkov: 383
Kraj: Celje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #52   Objavljeno 24.07.2009 09:58:42
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
alenbec je napisal/a:
mikrohard je napisal/a:
Brez lastnega strežnika in nekoga, ki bo skrbel, da bodo vsebine vedno osvežene in dosegljive, ne bo šlo, sploh pa ne zastonj.


Ni nujno...podatke lahko pri parsanju shranjuješ lokalno v temporary direktorij, ki je na voljo vse do nadaljne sinhronizacije..V bistvu lahko celo spletno stran shraniš v cache in potem parsaš tisto iz cacha če uporabnik ne dovoli povezave v splet... Sicer nisem še nikoli programiral za iPhone ampak se mi zdi to povsem izvedljivo. Ali se motim?

Ja ampak potrebno je sparsati veliko strani za malo podatkov. In nimajo vsi neomejene GPRS/UMTS porabe.
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10452
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #53   Objavljeno 24.07.2009 10:01:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
alenbec je napisal/a:
mikrohard je napisal/a:
Brez lastnega strežnika in nekoga, ki bo skrbel, da bodo vsebine vedno osvežene in dosegljive, ne bo šlo, sploh pa ne zastonj.


Ni nujno...podatke lahko pri parsanju shranjuješ lokalno v temporary direktorij, ki je na voljo vse do nadaljne sinhronizacije..V bistvu lahko celo spletno stran shraniš v cache in potem parsaš tisto iz cacha če uporabnik ne dovoli povezave v splet... Sicer nisem še nikoli programiral za iPhone ampak se mi zdi to povsem izvedljivo. Ali se motim?

To ne gre iz enega razloga... ker so podatki razpršeni na:
98 (število kanalov) * 5 (število dni) * 2 (seznam oddaj + podrobne informacije) = 980 strani. Posledično bi se moral telefon povezat na 980 strani, da bi potegnil informacije za 5 dni (več tako ali tako ne gre). Poleg tega pa še informacijo o tem, kaj je trenutno na tv-ju prenesem direktno iz njihove strani in v tem primeru bi se to izgubilo. Skratka na ta način ne gre... oz. jaz tega tako ne bom delal.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.08.2008
Prispevkov: 1640
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #54   Objavljeno 24.07.2009 12:02:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Polarcek je napisal/a:
- Vesel bi bil programa, da mu vnesem čas od kdaj, do kdaj naj bo telefon na MUTE.
- Oziroma, da ko dobim ponoči mail ne bi zapiskal kljub temu, da je telefon narejen na glasno!
- Ali pa, da bi šel na primer telefon na "mute" (na podlagi "avtomatike" opisane v 1 alineji) zazvonil bi pa samo takrat, ko dobim sms/mms.

Take stvari jaz, pri mojem i-ju pogrešam :/


Ravno danes enkrat je nekaj takega na Cydio prišlo - poišči za "Auto Silent".
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 11.10.2008
Prispevkov: 51
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #55   Objavljeno 24.07.2009 13:27:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
blaster je napisal/a:
Polarcek je napisal/a:
- Vesel bi bil programa, da mu vnesem čas od kdaj, do kdaj naj bo telefon na MUTE.
- Oziroma, da ko dobim ponoči mail ne bi zapiskal kljub temu, da je telefon narejen na glasno!
- Ali pa, da bi šel na primer telefon na "mute" (na podlagi "avtomatike" opisane v 1 alineji) zazvonil bi pa samo takrat, ko dobim sms/mms.

Take stvari jaz, pri mojem i-ju pogrešam :/


Ravno danes enkrat je nekaj takega na Cydio prišlo - poišči za "Auto Silent".


...pa saj ne morem werjet..... že testiram!!! ijeeee
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.07.2008
Prispevkov: 531
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #56   Objavljeno 24.07.2009 18:39:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
a je kaka aplikacija s katero bi gledal preko wifi tv?


Seveda je naprimer kupiš usb dvb-t ključek ali kater drug TV tuner za mac seveda ga mora podpira EYE TV in pol lahko preko Wifi gledaš in imaš skoraj pri vsakem EyeTV nastavitev, da lahko šeraš tv signal al pa posnete oddaje z računalnika na Iphone in eto dela.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 19.07.2009
Prispevkov: 53
Kraj: Medvode
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #57   Objavljeno 24.07.2009 21:01:05
Re: Ideje za aplikacije!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pozlepster je napisal/a:
Imam nekaj idej za aplikacije, ki se bi mi zdele uporabne. In sicer Slovenska borza in pa Novice (Kjer bi imel več virov pa bi izbiral ali želiš finance,dnevni, delo, žurnal itd.). A bi se komu dalo kaj takega naredit??


več virov> uporabi preprosto google reader. je prilagojen tudi za iphone
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 19.07.2009
Prispevkov: 53
Kraj: Medvode
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #58   Objavljeno 24.07.2009 21:04:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Xeenfield je napisal/a:
Še z moje strani glas za Ultimativno prometno aplikacijo. Zastoji, Vreme, Toča, Radari, Dela na cesti, priporočene blžnce, obvozi po predlogih ostalih uporabnikov Wink Večina teh baz je že na netu samo en genij se bi mogo najt ki bi vedo to vseskup v zemljevid spet in nardit dostopno za uporabnika.

Pa kindeoff Jabuk reader tud nebi škda da se nebi blo treba z norim safarijom obadat Rolling Eyes


za vreme je ni boljše kot preprosti link do mobilnega meteota:

http://meteo.arso.gov.si/pda/

v safariju si naredi ikono za bližnjico na springboardu in je ni aplikacije na netu ki bi ti bolj točno pokazala vreme kot ta. zastonj
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 22.07.2009
Prispevkov: 141
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #59   Objavljeno 25.07.2009 01:30:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zanima me ce je kAka aplikacija s katero zaklenes doloceno mapo.Slike recimo..
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.08.2008
Prispevkov: 1640
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #60   Objavljeno 25.07.2009 11:03:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
porto je napisal/a:
Zanima me ce je kAka aplikacija s katero zaklenes doloceno mapo.Slike recimo..


Tole sm najdu: http://www.ilikemyiphone.com/2008/06/18/password-protect-your-media-and-applications-on-the-iphone-free-license-giveaway/
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani