Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Naslednja
iOS 7.1
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 08.03.2009
Prispevkov: 1409
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #341   Objavljeno 20.04.2014 07:34:53
Re: iOS 7.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
7.1 je katastrofa na ipad mini 2, safari crasha konstantno, če imam odprto vec kot 2-3 zavihke, crasha na pol minute, hitro praznjenje baterije usage cca 5h-prej 10h bp, mail ne refresha dobro, zdaj ko pisem post na jabuk.si se izklopi wifi in ko dam poslji se vse pobrise in se odpre bela stran safari cant load page-moram it v setting in on off wifi da spet dela,.....
Vse to po clean restoru brez backupa!

Na iphonu imam 7.0.4 in JB pa je zadeva stabilna in nalagam/testiram vse sranje
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1388
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #342   Objavljeno 20.04.2014 09:16:13
Re: iOS 7.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
warcanoid je napisal/a:
7.1 je katastrofa na ipad mini 2, safari crasha konstantno, če imam odprto vec kot 2-3 zavihke, crasha na pol minute, hitro praznjenje baterije usage cca 5h-prej 10h bp, mail ne refresha dobro, zdaj ko pisem post na jabuk.si se izklopi wifi in ko dam poslji se vse pobrise in se odpre bela stran safari cant load page-moram it v setting in on off wifi da spet dela,.....
Vse to po clean restoru brez backupa!

Na iphonu imam 7.0.4 in JB pa je zadeva stabilna in nalagam/testiram vse sranje


Reset restore, ni 7.1 katastrofa, ampak je TVOJ 7.1 katastrofa... moj iPad mini dela krasno, pa jih mamo pr hiši več in vsi na 7.1 in nič ne crasha.

Dejmo prosim ne posplošvat pa probat neki rešit ne pa politikantsko pridit do zaključka, to je trash... vedno vlečem analogijo na avtomobile in če je tvojemu avtu treba zamenjat zavorne ploščice al pa olje al pa recimo ne znaš vozit, pol še to ne pomeni, da je Kia trash al pa Mercedes trash al pa...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.06.2011
Prispevkov: 1560
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #343   Objavljeno 20.04.2014 09:26:31
Re: iOS 7.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne vem, ce je to pomembno ampak, backup sem imel do danes pred uro narejen v iCloud ampak sem zdaj natedil, da je spet na kompu in prva tezava je urejena. Ovitki se prikazejo pri predvajanjju zdaj prav. Edino, ko zaprem kaksen app tako, da podrsam po zaslonu, mi ga se zmeraj prevec zumira in potem zaslon utripne, za cirka 2 sekundi zmanjkajo ikonce appov in se ponovno prikazejo.

Grem zdaj se enkrat restore narest.


Nazadnje urejal/a iDejanP Ned 20. Apr 2014 09:48; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 08.03.2009
Prispevkov: 1409
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #344   Objavljeno 20.04.2014 09:38:14
Re: iOS 7.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No. 1 je napisal/a:
Reset restore, ni 7.1 katastrofa, ampak je TVOJ 7.1 katastrofa... moj iPad mini dela krasno, pa jih mamo pr hiši več in vsi na 7.1 in nič ne crasha.

Dejmo prosim ne posplošvat pa probat neki rešit ne pa politikantsko pridit do zaključka, to je trash... vedno vlečem analogijo na avtomobile in če je tvojemu avtu treba zamenjat zavorne ploščice al pa olje al pa recimo ne znaš vozit, pol še to ne pomeni, da je Kia trash al pa Mercedes trash al pa...


Reset restore?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.06.2008
Prispevkov: 1959
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #345   Objavljeno 20.04.2014 09:53:50
Re: iOS 7.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@No. 1
Ce pa se te napake pojavljajo pri velikem stevilu uporabnikov ios7 je pa nekaj narobe. Men osebno veliko crasha, deluje pocasi (zamik pri tipkanju...), sem pa tja oddaja zvoke za sms ceprav ga ni, zasteka na homescreenu... Imam iphona 5. Tamala ma isto iphona 5 z ios7 in ji koledar sploh ne dela oz. crasha nonstop. Oba telefona sta bila clean restorana.
Jailbreaka ni

_________________
Jailbreak navodila: http://www.iclarified.com/jailbreak/
Unlock navodila: http://www.iclarified.com/unlock/
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1388
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #346   Objavljeno 20.04.2014 09:55:31
Re: iOS 7.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
warcanoid je napisal/a:
Reset restore?


Najprej reset, če to ne pomaga restore.

Connect the iPad to your PC or Mac using a USB cable.
Launch iTunes on your computer. (It may automatically open when you plug your iPad into your PC or Mac.)
The iPad will show up under the devices tab on the left side of the screen. Click on your iPad. Make sure you are clicking on the name of the iPad with the battery icon to the right of it as shown in the image at the top of this article.
Click on the "Restore" button highlighted in the image above.
iTunes will prompt you to back up your iPad. Even if you have recently synced your iPad, go ahead and choose "Back up" from the dialog box. It's always best to be safe when dealing with your data.
iTunes will confirm that you really want to restore it to the factory default settings. Choose "Restore and Update".
The process will take a few minutes during which the iPad will reboot. Once it is finished, the iPad will appear the same as when you first received it. The data has been erased and it is no longer tied to your iTunes account. If you are performing the restore as a troubleshooting step, you can now set up the iPad for use.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1618
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #347   Objavljeno 20.04.2014 10:43:37
Re: iOS 7.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
je pa zanimivo da v eni familiji vse naprave krešajo v drugi pa nobena ...... le kaj bi blo krivo drugega kot uporabnik, ki rihta družinske stroje Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 17.01.2011
Prispevkov: 1883
Kraj: Škofja Loka
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #348   Objavljeno 20.04.2014 11:37:19
Re: iOS 7.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A mi zna kdo povedat a se da nastimat da bi v NC kazalo tud kar je v koledarju oznaceno kot all day? In ne samo evente ki imajo uro.





Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.06.2008
Prispevkov: 1959
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #349   Objavljeno 20.04.2014 11:39:10
Re: iOS 7.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Goran če je tole letel name pr ns si kr vsak svoje rihta. Da negovorim o frendovem iphonu4s. Groza odkar je na ios7.
Od bratranca 5s pa dela super. Ni blo še nobenega krešanja

_________________
Jailbreak navodila: http://www.iclarified.com/jailbreak/
Unlock navodila: http://www.iclarified.com/unlock/
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 13.03.2011
Prispevkov: 7137
Kraj: Logatec
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #350   Objavljeno 20.04.2014 11:43:17
Re: iOS 7.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi pri meni na novem iPad Airu iOS 7.1 ne dela tekoče oz. ni to to… , medtem ko na iPhonu 5S dela v nulo.
Bo potrebno še malo "izpilit" vse skupaj, da bo tudi na iPadu delalo kot se spodobi. Wink

_________________
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 08.03.2009
Prispevkov: 1409
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #351   Objavljeno 20.04.2014 12:02:42
Re: iOS 7.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem naredil reset, kar ni pomagalo, potem še restore.
Na začetku je delal dobro in za cca pol ure že crasha safari in zdaj ko to pišem se je wifi zopet izklopil. Torej je kriv 7.1!

Goran če bi prebral, težave imam samo z ipadom
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.06.2009
Prispevkov: 3387
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #352   Objavljeno 20.04.2014 12:30:56
Re: iOS 7.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nesi na servis. Preveri router.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.10.2012
Prispevkov: 234
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #353   Objavljeno 20.04.2014 13:16:59
Re: iOS 7.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi sam opazam odkar sem na ios 7 in kasneje ios 7.1 ipad ne deluje kot je pred tem na 6.4.
Iphone 5s z ios 7 tudi ni ravno nek biser
Ipad mini retina mi velikokrat zamrzne safari se obcasno crasha in pred dnevi mi je tudi mail account zacel nagajati. Ko sem ugasnil in ponovno zagnal ipad so se zadeve popravile. Podobna zgodba je na ipad mini ki je deloval res odlicno na 6.4 sedaj pa ima obcasno tezave.
In nevem kaj je na ios posebnega da bi potreboval vzdrzevanje?
Na iphone 4 in ipad mini tega ni bilo dokler je bil nalozen ios 6.4.
Torej verjetno je res nekaj na tem da ima ios7.1 nekaj hroscev v sebi in sprenevedanje tega ne bo resilo. Sam sem bil navdusen nad svojo prvo ios napravo vendar me to navdusenje nad tekocim delovanjem in preprostostjo sistema pocasi zapusca.
Kaj bo prinesel ios 8 me je bolj kot navdusenje prevzema strah da bom na koncu imel drago 'android' napravo.
Samo moje mnenje.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1618
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #354   Objavljeno 20.04.2014 13:28:09
Re: iOS 7.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ne vem ampak imam(o) I4, I5, I5s, ipad2 in ipad mini. Vse dela popolnoma bp na IOS 7.1.
Edini bug (pa ne vem ali iosa ali foruma) imam ko hočem na enem forumu odobriti novo registriranega člana, ga odkljukam in se potem pojavi okno kjer lahko izberem OK ali cancel in ko kliknem OK mi safari in vsi ostali browserji na ipadu zmrznejo. Na iphonih dela v redu.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1388
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #355   Objavljeno 20.04.2014 13:39:41
Re: iOS 7.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
warcanoid je napisal/a:
Sem naredil reset, kar ni pomagalo, potem še restore.
Na začetku je delal dobro in za cca pol ure že crasha safari in zdaj ko to pišem se je wifi zopet izklopil. Torej je kriv 7.1!


Deviški OS se ti crasha? Če se ti crasha safari je možno, da maš kake spletne strani k so izjeme in delajo problem ...

Ni ga OS-a, ki bi delal pol ure pol pa ne več... pa pri meni in pri mnogih dela prou krasno... Je pa za ločit al maš problem z iPad-om, iOS-om, aplikacijami, podatki... pa še bi se kaj našlo Wink
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1388
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #356   Objavljeno 20.04.2014 13:45:12
Re: iOS 7.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
warcanoid je napisal/a:

Goran če bi prebral, težave imam samo z ipadom


Ampak ma vseeno smisel, ker imaš primere pri linksysu in podobnih, ko to dela 10 naprav tiptop, ker pa ni fw updejtan ti pa npr iPad ne vidi omrežja, en drug iPad druge generacije pa ga vidi ipd...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.04.2012
Prispevkov: 601
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #357   Objavljeno 20.04.2014 15:44:00
Re: iOS 7.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Goran je napisal/a:
ne vem ampak imam(o) I4, I5, I5s, ipad2 in ipad mini. Vse dela popolnoma bp na IOS 7.1.
Edini bug (pa ne vem ali iosa ali foruma) imam ko hočem na enem forumu odobriti novo registriranega člana, ga odkljukam in se potem pojavi okno kjer lahko izberem OK ali cancel in ko kliknem OK mi safari in vsi ostali browserji na ipadu zmrznejo. Na iphonih dela v redu.

Goran, vidm da si tudi ti en od tistih uporabnikov iNaprav, kateri nocejo priznat, da iNaprave z tem iOSom ne delujejo kot bi morale! Po domace "meces si pesek v oci"
Tudi meni se dogajajo iste stvari z crashanjem...

_________________
 iPhone 6s 64 gb Space Gray   iPad Air 16 gb Cellular Space Gray   / 
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1388
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #358   Objavljeno 20.04.2014 16:27:11
Re: iOS 7.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Torej če smo eni k si nočemo priznati pol ste tut eni k nočete priznati da nam dela o.k Very Happy

Simpl rešitev je na dlani Cool
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 18.01.2014
Prispevkov: 21
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #359   Objavljeno 20.04.2014 20:25:07
Re: iOS 7.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zivjo. Imam eno vprasanje glede autobrightness na ipad airu. Na iphone 5s autobrightness deluje lepo - ko grem v svetel prostor se ekran dodatnonosvetli, medtem ko se v temnem zatemni. Pri ipadu pa stvar deluje samo v smeri osvetlitve, medtem ko zamenitev ne deluje (razen v primeru, da ga zaklenem in spet odklenem). Na nekaterih forumih sem zasledil, da je tako delovanje normalno, vendar meni se vseeno zdi zelo cudno, da stvar deluje samo v eno smer. Sem pa ze sprobal razne kalibracije,... vendar brez uspeha. Ima kdo od vas podobne tezave?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 16.02.2012
Prispevkov: 1224
Kraj: Tam kjer cveti brnistra
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #360   Objavljeno 20.04.2014 20:51:08
Re: iOS 7.1
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
brencho je napisal/a:
Goran, vidm da si tudi ti en od tistih uporabnikov iNaprav, kateri nocejo priznat, da iNaprave z tem iOSom ne delujejo kot bi morale! Po domace "meces si pesek v oci"
Tudi meni se dogajajo iste stvari z crashanjem...


Meni tudi dela odlično vse na 7.1 Smile in si ne mečem pesek v oči

_________________
Lp Andrej 



______________
Iphone 15 Pro Max
Ipad 9 wifi 256gb
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani