Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Naslednja
iPhone OS 3.1 na voljo danes
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.01.2009
Prispevkov: 263
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #341   Objavljeno 19.10.2009 19:21:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Potter je napisal/a:
Morda bom spraševal neumnosti, ampak... kako naj nadgradim svoj Iphone 3G (ne vem če je tovarniško odklenjen ali zaklenjen - vedno sem ga moral jailbreakat), na 3.1.? Imam Itunes 9.

Hvala

Ugotoviš lahko tako da stalno ko si ga nadrgradil na uradno verzijo si ga lahko normalno aktiviral z itunsi z svojo sim in tudi klical preden si ga jailbreaikal. Potem je odklenjen.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 19.03.2008
Prispevkov: 62
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #342   Objavljeno 19.10.2009 21:11:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Moral sem ga jailbreakat. Ima kdo kakšen link z navodili, kako ga nadgraditi na 3.1.2 in jailbreakat?

Hvala
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #343   Objavljeno 19.10.2009 21:17:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Potter je napisal/a:
Moral sem ga jailbreakat. Ima kdo kakšen link z navodili, kako ga nadgraditi na 3.1.2 in jailbreakat?

Hvala


Jailbreak in odklep sta dve popolnoma razlicni zadevi... Jailbreak je pogoj za odklep... obratno pa pa ne... Torej, ce ni zaklenjen ga lahko ali ga ne jailbreakas...

Linki so pa ze tolikokrat bili napisani... da se mi enostavno ne ljubi brskat za druge... Rolling Eyes

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 19.03.2008
Prispevkov: 62
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #344   Objavljeno 20.10.2009 11:12:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Res ne vem, kje naj najdem pravi link za moj telefon (3G OS 3.0). Vedno sem ga Jailbreakal in se mi zdi tudi unlockal. Tisti programček sem potegnil dol in ga odklenil.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #345   Objavljeno 20.10.2009 11:22:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Potter je napisal/a:
Res ne vem, kje naj najdem pravi link za moj telefon (3G OS 3.0). Vedno sem ga Jailbreakal in se mi zdi tudi unlockal. Tisti programček sem potegnil dol in ga odklenil.


Ce ne znas niti sam poiskat zeljene informacije, potem toplo odsvetujem kakrsenkoli poseg... sploh ce imas zaklenjen in trenutno se softversko odklenjen iPhone.... Zelo velika verjetnost je, da se bos pridruzil nekaterim uporabikom v klubu z imenom "lastniki dragih obteznilnikov za papir z odgriznjenim jabuckom" Laughing Very Happy


















































Majckena pomoc: www.iclarified.com ... ce to ne bo dovolj, potem pa resno upostevaj zgornji del sporocila Smile

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 19.03.2008
Prispevkov: 62
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #346   Objavljeno 20.10.2009 14:07:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Do zdaj sem si ga čisto vedno sam updatal. Je pa res, da nisem 2 meseca sledil forumu in kr malo ven padel. Ne vem, ali ga je zdaj mogoče updatat z Itunsi in potem jailbreaknit in unlockat, ali je postopek takšen kot ponavadi, da je treba dol potegnit update file in potem po postopku jaibreakat in unlockat?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 19.03.2008
Prispevkov: 62
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #347   Objavljeno 20.10.2009 15:17:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ga lahko updatam na 3.1.2, če imam Modem Firmware 04.26.08?

Dol sem skušal potegnit iPhone1,2_3.1_7C144_Restore.ipsw, pa mi ga na namizje vedno da kot *.zip file, čeprav sem dol vlekel in z Explorerjem, kot tudi Mozillo.

Prosim za pomoč.
Hvala
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 19.03.2008
Prispevkov: 62
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #348   Objavljeno 21.10.2009 08:54:47
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ima kdo kakšen predlog?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 03.08.2009
Prispevkov: 131
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #349   Objavljeno 21.10.2009 08:58:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
http://www.iclarified.com/tutorials/iphone/index.php
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 19.03.2008
Prispevkov: 62
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #350   Objavljeno 21.10.2009 09:47:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Naredil sem naslednje. Telefon sem nadgradil na verzijo 3.1, in sicer z uporabo restor fila preko Itunsov (shift + restor). Po instalaciji pa je na telefonu samo še usb ključek in puščica v ikono itunes. Kako dalje? Lahko da kdo nasvet?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 19.03.2008
Prispevkov: 62
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #351   Objavljeno 21.10.2009 12:21:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sicer ne vem kako, ampak sem nekako usposobil svoj telefonček na 3.1. Sem pa ugotovil, da imam, hvala Bogu, da je kupljen v Italiji in ga ni blo treba unlockat oz. jailbreakat. Mi je pa blackra1n povzročal preglavice.

Hvala vsem, ki ste mi pomagali.

Sem pa opazil naslednje. Ko ima kdo problem, se mu ponavadi drugi nasmihajo, namesto da bi pomagali. Pa še to... tukaj je čisto preveč stvari. Fajn bi bilo napisat oz. odpret temo, kako si ga nadgradit. In v prvem postu napisal kaj ja in kaj ne in točen postopek. Ne pa naslovi, kot je ŠE 40 MIN. DO 3.1 in v prvem stavku ugotavljanja in nebuloze.

Hvala
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 19.08.2009
Prispevkov: 2252
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #352   Objavljeno 21.10.2009 12:32:17
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
to je res, v prvih postih bi bilo potrebno razlozit jailbreak in update softwara tako za nezaklenjene kot za zaklenjene, opis postopka pa to. ne pa da se eni smejijo in pravijo poisci si sam. tukaj mas 300 strani pa potlej vse prebiraj
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 19.03.2008
Prispevkov: 62
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #353   Objavljeno 21.10.2009 12:37:59
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pimžek, vidim da sva istih misli. Skoraj sem zaj... svoj telefon, ker sem samo preletel strani. Tisti, ki se resno ukvarjajo s temi zadevami, naj naredijo posebej temo: Iphone 3G 3.1.2 in potem postopek, pa kdo lahko in kdo ne. Ne pa da na 33-i strani, ko si že instaliral in naredil bedarijo, izveš da pa ni dobro nalagat novega softwara, ker ti lahko telefon zašteka, oz. še malo bolj cinično se je izrazil en sila pomemben član www.jabuk.si, da lahko svoj telefon uporabiš kot utež za papirje.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1618
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #354   Objavljeno 21.10.2009 13:05:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
fanta sanjajta dalje. tle gor so očitno v glavnem pubertetniki zato bosta takojšnje odgovore dobila v temah: pokažite svoje namizje, kdo od slavnih ima apple, katero temo uporabljte, kaj za ene igrce ma kdo na mobiju ........ za vse ostalo pa je bolje pogledat na iclarified.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #355   Objavljeno 21.10.2009 13:07:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Problem je, ker teh tem potem nihce ne prebere... in se kljub temu odpirajo nove teme...

Tocno taka tema namrec ze obstaja >> http://www.jabuk.si/pbb/viewforum.php?f=27 ... vendar ker vsak, ki pride na novo najprej zelo hiti odpreti novo temo s svojim problemov in ne pogleda, kaj je ze napsiano, se take teme enostavno ne obnavljajo vec... Sploh pa jih je admin postavil v forum, kjer nihce ne more pisat... Smile ...

Vcasih je bila ulitmativna tema, do katere sem imel link z veliki crkami v svojem podpisu... Zal je admin ukinil podpise... pa tudi tista tema je nekako izginila...

Poleg tega se vsaka taka tema zelo hitro "zasvinja"... predvsem zaradi takih, ki se jim ne ljubi niti malo potruditi in uporabiti iskalnik na jabuk.si ali Google...

Eno tako temo sem naredil tudi tukaj >> http://tabla.mobile.si/ubbthreads.php/ubb/showflat/Number/35645#Post35645 ... vendar ker so ljudje tako nehvalezni, je tudi potem nisem vec osvezeval... Sad ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 09.06.2009
Prispevkov: 254
Kraj: Žirovnica
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #356   Objavljeno 21.10.2009 13:28:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Forum je poln smeti in nekatere teme imajo po 70 strani zaradi odgovorov "bel je lepši" na vprašanje "v kateri trgovini imajo na zalogi 3GS 16GB črne barve" in dokler se admini ne zmigajo in spucajo take traparije, bo stanje tako kot je. Uporabne informacije so preveč raztrešene po različnih temah, nič se pa ne naredi v tej smeri in ker se folku enostavno ne da brati glomaznih tem, raje naredijo novo. S tem je začaran krog sklenjen.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 19.03.2008
Prispevkov: 62
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #357   Objavljeno 21.10.2009 13:30:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
recimo... mene zdaj zanima, zakaj mi mms-i na 3.1 iphonu 3g ne delajo. Težko da bom našel pravi odgovor.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #358   Objavljeno 21.10.2009 13:32:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Perza je napisal/a:
Forum je poln smeti in nekatere teme imajo po 70 strani zaradi odgovorov "bel je lepši" na vprašanje "v kateri trgovini imajo na zalogi 3GS 16GB črne barve" in dokler se admini ne zmigajo in spucajo take traparije, bo stanje tako kot je. Uporabne informacije so preveč raztrešene po različnih temah, nič se pa ne naredi v tej smeri in ker se folku enostavno ne da brati glomaznih tem, raje naredijo novo. S tem je začaran krog sklenjen.


Admin je samo se eden... kolikor sem jaz seznanjen... Rolling Eyes
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 19.03.2008
Prispevkov: 62
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #359   Objavljeno 21.10.2009 13:34:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Škoda da se vse sesuva. Pred dvema letoma, ko sem jaz prišel gor, je blo še vse cool. Zdaj pa kr nekaj.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 19.03.2008
Prispevkov: 62
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #360   Objavljeno 21.10.2009 13:37:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Škoda da se vse sesuva. Pred dvema letoma, ko sem jaz prišel gor, je blo še vse cool. Zdaj pa kr nekaj.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani