Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Naslednja
Ideje za aplikacije!
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 105
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 07.07.2009 21:40:38
Re: Ideje za aplikacije!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pozlepster je napisal/a:
Imam nekaj idej za aplikacije, ki se bi mi zdele uporabne. In sicer Slovenska borza in pa Novice (Kjer bi imel več virov pa bi izbiral ali želiš finance,dnevni, delo, žurnal itd.). A bi se komu dalo kaj takega naredit??


Men pa se zdi zelo dobra ideja, da bi ti aplikacija omogočila, da telefon zavibrira, ko se oseba, ki jo kličeš, javi na tvoj klic. Tako ti ne bi bilo potrebno držati telefona na ušesu oz. gledati na njega - po moje uporabno.

lpk
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.05.2009
Prispevkov: 495
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 10.07.2009 10:23:12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo, se moj predlog... aplikacija za prometne informacije in da bi se dal pogledat kamere po sloveniji. Nekak tale stran v aplikaciji: www.promet.si

Wink

_________________
Twitter: @matic_b
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 19.03.2008
Prispevkov: 123
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 10.07.2009 10:48:30
aplikacija za vreme
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Še moj predlog...aplikacija za vreme za slovenijo - ki bi podatke črpala iz ARSO
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 10.07.2009 10:56:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
- Ta s prometom mi je všeč (le, da kamer ne bi naštimal)... samo kje so dela zastoji ipd... čeprav bo to mogoče takoj, ko bo kakšna navigacija na iPhonu (a ni Navigon že). Sedaj se oddaja stanje na cestah na navigacije in ti sporoča kje in kakšni zastoji so (se mi zdi, da so začeli to oddajat pred mesecem ali nekaj takega). Koliko ste pa pripravljani plačat za takšen APP v iTunes trgovini 5$, 10$....?
- Z mestnim prometom je tudi OK, a je spet vprašanje koliko bi bil posameznik pripravljan plačat za takšen APP?

No, moje mnenje je, da kar se tiče Slovenije in števila iPhonov pri nas, se razvoj aplikacij za iPhone ne izplača (da bi z tem kaj zaslužil in pokril čas in sredstva vložena v ta razvoj).

Tudi sam iščem nekoga, da bi mi razvil nek app a mi uletavajo z takimi cenami, da dol padeš. Ne pričakujem zastonjske zadeve, ampak le razumno ceno.

_________________
Ma ja, sej bo, sej bo... če ne danes pa kdaj drugič!
iMac 20''; iMac 21,5''; iPhone XR, iPad Air 4G CELL, ATV 4K, Watch series 7, AirPods Pro
http://sitemile.com/ref/faganel
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 10.07.2009 11:08:12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zate je razumska cena?

Sicer pa nekdo, ki se bo lotil resno razvijanja apliakcije, svojih idej ne bo pisla na forum, prvo zacel razvijati, ko je aplikacija v beta stanju, jo pokaze in prosi za komentarje...

ideje so EUR vredne.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 15.10.2008
Prispevkov: 19
Kraj: Laibach
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 10.07.2009 11:13:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Bom se jaz dodal predlog za aplikacijo, ki crpa informacije iz (http://bus.talktrack.com/Default.aspx) o prihodih mestnih avtobusov. Sam veckrat uporabljam to stran na iphonu.

LP
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 10.07.2009 11:50:32
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
haroker je napisal/a:
Zate je razumska cena?

Sicer pa nekdo, ki se bo lotil resno razvijanja apliakcije, svojih idej ne bo pisla na forum, prvo zacel razvijati, ko je aplikacija v beta stanju, jo pokaze in prosi za komentarje...

ideje so EUR vredne.


To je moj point... jaz imam tudi kar nekaj idej (v bistvu je ena bolj zanimiva za širši krog, ostale so "kar neki"), a ne najdem razvijalcev (za pameten denar in ne za vsako ceno).

Dobro pa bi bilo te iPhone appse predelat še za Symbian, Windows Mobile... saj se z tem močno poveča krog potencialnih uporabnikov oz. kupcev (morda na Javi).

Imam pa drugo idejo... če ima kdo pametno idejo in bi jo znal razvit oz. izdelat, mu jo pomagam tržit (izdelat plan, strategijo...).
Na mail mi lahko pošljete ideje in opis (ne mislim nikomur ideje ukrast imam svoje) in mu bom pomagal tržit oz. prevzamem trženje. Ne bom si lastil nikakršnih avtorskih ali drugih pravic, vse bi uredila z pogodbo o sodelovanju.

Če bi bil kdo za... mail ali ZS.

_________________
Ma ja, sej bo, sej bo... če ne danes pa kdaj drugič!
iMac 20''; iMac 21,5''; iPhone XR, iPad Air 4G CELL, ATV 4K, Watch series 7, AirPods Pro
http://sitemile.com/ref/faganel
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 10.07.2009 11:53:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
haroker je napisal/a:
Zate je razumska cena?

Sicer pa nekdo, ki se bo lotil resno razvijanja apliakcije, svojih idej ne bo pisla na forum, prvo zacel razvijati, ko je aplikacija v beta stanju, jo pokaze in prosi za komentarje...

ideje so EUR vredne.


Tako na "dveh nogah" težko rečem kaj je razumna cena.
Če si razvijalec mi pošlji tvoj mail, da ti lahko pošljem opis aplikacije (kaj pričakujem), mi narediš ponudbo in bova videla.

_________________
Ma ja, sej bo, sej bo... če ne danes pa kdaj drugič!
iMac 20''; iMac 21,5''; iPhone XR, iPad Air 4G CELL, ATV 4K, Watch series 7, AirPods Pro
http://sitemile.com/ref/faganel
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 19.11.2006
Prispevkov: 293
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 10.07.2009 12:26:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
NoName je napisal/a:
Bom se jaz dodal predlog za aplikacijo, ki crpa informacije iz (http://bus.talktrack.com/Default.aspx) o prihodih mestnih avtobusov. Sam veckrat uporabljam to stran na iphonu.

LP


dej ne delaj budale iz sebe in najprej preberi temo v celoti Smile pa sej sta samo 2 strani popisani Smile
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 27.01.2009
Prispevkov: 120
Kraj: Maribor - Slivnica
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 10.07.2009 13:27:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj pa kakšen kino spored za kolesej/tuš in kratek opis?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 10.09.2008
Prispevkov: 82
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #31   Objavljeno 10.07.2009 18:55:11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ko smo že glih pri idejah za aplikacije... ugane kdo kaj je na sliki:

http://mashable.com/2009/07/10/iphone-object-recognition/

Cool
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.04.2008
Prispevkov: 331
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #32   Objavljeno 10.07.2009 19:44:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
NoName je napisal/a:
Bom se jaz dodal predlog za aplikacijo, ki crpa informacije iz (http://bus.talktrack.com/Default.aspx) o prihodih mestnih avtobusov. Sam veckrat uporabljam to stran na iphonu.

LP


To bi bil super app.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.03.2009
Prispevkov: 269
Kraj: ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #33   Objavljeno 11.07.2009 21:32:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
definitivno bi bila dobra aplikacija taka kot je na windows mobile napravah in sicer, da izkjucis moznost polnenja, ko se priklopis na pc,sync pa normalno dela,ker za nobeno baterijo ni dobro, da se vsak dan malo dopolni, to zmanjsuje kapaciteto vsake baterije,sploh pri iphonih katerim je baterija ze tko svoh,trenutno ce imam kake aplikacije za nalozit pocakam da se sprazne in takrat sele syncam,tko da ce bi kdo znal bi bila ziher donosna aplikacija
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.05.2009
Prispevkov: 495
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #34   Objavljeno 12.07.2009 18:07:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
u seeno sem se spomnil... bolha.com tko nekako kakor ze obstaja za amazon al pa ebay bi bla ful prirocna se aplikacija za bolho... ceprou to verjetno najbol da kr njim pisem Smile

_________________
Twitter: @matic_b
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 15.07.2009
Prispevkov: 48
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #35   Objavljeno 15.07.2009 13:04:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni!

Sem nov v tej debati, zanima pa me predvsem sledeče:
-Ali kdo pozna program (ali bi bil pripravljen naredit), ki ti pokaže temperature morja (naša obala, hrvaška obala)? Našel sem cel kup programov, vendar vsi prikazujejo samo kakšno bo vreme.
-Angleško-slovenski slovar, italijansko-slovenski slovar in obratno, brez uporabe internetne povezave?
-Zemljevid Slovenije, kot je na primer v TIS-u in prav tako ne potrebuješ internetne povezave?

Hvala že vnaprej za odgovore!

Lp
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.08.2008
Prispevkov: 1640
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #36   Objavljeno 15.07.2009 14:07:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
janez blond je napisal/a:

-Angleško-slovenski slovar, italijansko-slovenski slovar in obratno, brez uporabe internetne povezave?


Če znaš vsaj nekaj angleščine potem lahko uporabljaš english-english (za sopomenke) in pa italian-english slovar za WeDict aplikacijo (free na AppStoru). Slovarje pa najdeš na Cydii.

Mogoče pa zna kdo priredit kakšen amebisov slovar za WeDict?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #37   Objavljeno 15.07.2009 14:21:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
blaster je napisal/a:

Mogoče pa zna kdo priredit kakšen amebisov slovar za WeDict?

Znamo že, ampak to ne moremo naredit brez kršitve njihovih pravic, zato to ne bomo naredili.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 15.07.2009
Prispevkov: 48
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #38   Objavljeno 15.07.2009 14:23:19
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja za to opcijo že vem. Prav tako obstaja hrvaško-angleški. Pa vendar bi bil bolj zadovoljen s slovenskim. Saj ne da bi ga ful nucal, včasih pa vseeno prav pride. Še posebej ko si v kakšnem čudnem stanju pa se ne spomniš besede Very Happy
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 15.07.2009
Prispevkov: 48
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #39   Objavljeno 15.07.2009 14:27:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MitjaP je napisal/a:
blaster je napisal/a:

Mogoče pa zna kdo priredit kakšen amebisov slovar za WeDict?

Znamo že, ampak to ne moremo naredit brez kršitve njihovih pravic, zato to ne bomo naredili.



Kaj pa glede temperatur morja in zemljevida? A je kakšna varjanta ki že obstaja?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 27.06.2009
Prispevkov: 112
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #40   Objavljeno 18.07.2009 17:44:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se en glas za promet.si zastoje, dela na cesti, nesrece etc recimo v navezi z mapsi (kot npr. odpiralni casi etc.) za to bi bil prirpavljen prispevati tudi kaksen evro in pa vreme, ki bi crpal slovenske podatke. Tuje aplikacije so zgolj priblizek, ceravno tudi nasi podatki niso vedno 100%.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani