Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
iPhoto in Foto-knjiga
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 07.12.2010 21:49:42
Re: Kje naročit book?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
blazo je napisal/a:
kasper je napisal/a:
Zanima me če kdo ve kako bi v slo dobu book k sm ga naredu v iPhoto, glede na to da tam ni opcije da ti pošlejo v Slo?


Jaz sem izbral Avstrijo in v mesto dodal ", Slovenija".
Očitno je zadeva najprej romala v Avstrijo kjer so prečrtal Austria in je potem lepo prišlo na moj naslov.

kako dolgo je pa rabilo, da si dobil na slo naslov? Verjetno je že prepozno da bi jo prinesel božiček. bi pa bila lepo darilo za uvod v začetku prihajajočega leta... Embarassed
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.08.2007
Prispevkov: 584
Kraj: PREKMURJELAND
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 07.12.2010 22:42:19
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pozdravljen,

jaz tudi na tak način že pred nekaj leti naročeval (zadnjo leto nič več) ampak kar nekaj albumov prej(6-10 kosov) pa je vedno prišlo...

mislim da sem eno leto jaz tudi odločal zaradi datuma... (božič) apak če me spomin nevara je trajalo minimalno 2 tedna... če ne 3 ! (več kot to pa 100 % NE ! ) takda.. kot izgovor lahko bi rekel da pošta ZAJEB** Smile ali vem da ni to to! ko hočeš darilo dati... pomojem če še danes-jutri naročiš je še REALNO prićakovati pred prazniki ampak že je zzzelo na knap... kot recimo en primer ti lahko navedem eno mojo aktualno situacijo kjer sledim pošiljlki iz nemčije (DPD) kjer mi kaže da je paket v Avstriji.. ampak ju3 je praznik.. in predvidevam da bo to tam stalo ju3 in šlo na pot v četrtek in bom paket dobil v petek namesto v sredo ... takda ti vse narediš ok... ampak ni v tvojih rokah da bo vse ok.. pa še računaj na vremenske razmere... naya... vglavnem KDO NE-riskira NE-profitira ... takda Wink u čojs

lp
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 07.12.2010 22:48:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
zadnji del mi je še predobro znan, ravno prejšnji teden sem bil v podobni situaciji. 2 paketa sem pričakoval, prvega so poslali v ponedeljek, drugega v torek. Ponedeljkov paket je bil iz UK in je prispel v četrtek ali celo sredo. Paket poslan v torek pa je bil iz nemčije pa sem ga želel dobiti v petek, kar bi bilo normalno, ampak verjetno zaradi vremenskih razmer paket ni šel naprej in je 1 ali 2 dni stal v austriji tako, da je potem prišel v ponedeljek. Mene pa bolj zanima kako dolgo hodi to prek austrije, glede na to da morajo tam paket preusmerit. Smile sem mislil naredit eno fino božično darilo pa vidim da bo bolj po-novoletno Smile
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 08.12.2010 07:44:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Iz iPhoto lahko narocis tudi pri Digifot-u ( www.digifot.si ) ... sem lani na tak nacin narocil en koledar... Najprej se z njimi dogovoris, da dobis geslo za ftp upload (ali pa uploadas nakem in jim posljes link)... se mi pa zdi, da izberes Export to PDF ali nekaj podobnega... Oni pa potem to natisnejo in ti posljejo ...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.08.2007
Prispevkov: 584
Kraj: PREKMURJELAND
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 08.12.2010 08:28:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@Jest ja saj imamo tudi hofer, razni fotostudiji ter kakšni comshop verjetno ampak dvomim o taki izdelavi ter mnogih opcijah kot pri apple-ju...

glede poti prek Avstrije pa pomoje nobeden nebi vedel točnega podatka saj glede na to da k nam ne pošiljajo "KAO" Smile pa potem nekdo prečrta in pošlje dalje vseeno ni pravilno saj to po nekem pravilniku bi se moralo nazaj poslati... ampak hu kers ... vglavnem da to oni NEupoštevajo in pride v slovenijo... ! Smile no več kot 3 tedne če je vse ok nesme hoditi... recimo v praksi tako... 1 teden za izdelavo ter 1 teden za pošiljanje... + si računajmo 1 teden zaradi vseh možnih "okoliščin" ...

lp
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 03.07.2008
Prispevkov: 130
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 08.12.2010 08:41:41
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Drugače imate opcijo, da shranite fotobook kot .pdf, ta pdf vam zna pa natisniti recimo www.eggotrip.com . Z njimi imam dobre izkušnje, tako da velja preizkusiti Smile
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 08.12.2010 09:13:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
amen je napisal/a:
@Jest ja saj imamo tudi hofer, razni fotostudiji ter kakšni comshop verjetno ampak dvomim o taki izdelavi ter mnogih opcijah kot pri apple-ju...

glede poti prek Avstrije pa pomoje nobeden nebi vedel točnega podatka saj glede na to da k nam ne pošiljajo "KAO" Smile pa potem nekdo prečrta in pošlje dalje vseeno ni pravilno saj to po nekem pravilniku bi se moralo nazaj poslati... ampak hu kers ... vglavnem da to oni NEupoštevajo in pride v slovenijo... ! Smile no več kot 3 tedne če je vse ok nesme hoditi... recimo v praksi tako... 1 teden za izdelavo ter 1 teden za pošiljanje... + si računajmo 1 teden zaradi vseh možnih "okoliščin" ...

lp


Ampak Hofer in razni fotostudiji ne omogocajo "custom" narocila... Digifot pa se prilagodijo... vsaj po mojih izkusnjah je tako... Niso pa najcenejsi ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 08.12.2010 14:58:11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
amen je napisal/a:
@Jest ja saj imamo tudi hofer, razni fotostudiji ter kakšni comshop verjetno ampak dvomim o taki izdelavi ter mnogih opcijah kot pri apple-ju...

glede poti prek Avstrije pa pomoje nobeden nebi vedel točnega podatka saj glede na to da k nam ne pošiljajo "KAO" Smile pa potem nekdo prečrta in pošlje dalje vseeno ni pravilno saj to po nekem pravilniku bi se moralo nazaj poslati... ampak hu kers ... vglavnem da to oni NEupoštevajo in pride v slovenijo... ! Smile no več kot 3 tedne če je vse ok nesme hoditi... recimo v praksi tako... 1 teden za izdelavo ter 1 teden za pošiljanje... + si računajmo 1 teden zaradi vseh možnih "okoliščin" ...

lp

pa saj če bi bilo tako zelo nujno imam znanca v austriji tako da to z naslovom niti ni tako nujno. je pa res, da hočem direkt od appla, ker sem prepričan, da knjiga ni enaka če jo naredi katera druga firma. Verjetno danes zvečer naročim, odvisno če bom uspel dokončati projekt.
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 08.12.2010 23:45:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
foto knjiga je naročena, mehke platnice, A4, 24 strani, cena z davkom in poštnino 31,61€. Naslov sem napisal tako kot ko smo naročali FREE bumperje. Zdaj pa upam da pride do božiča, upam, da sploh pride.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.12.2009
Prispevkov: 323
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 08.12.2010 23:50:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jaz sem lani naročal koledarje po sistemu ljubljana v austriji in sem dobil v parih dneh. ni bilo en teden.
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #31   Objavljeno 08.12.2010 23:53:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bomo videli kako dolgo bo rabila knjiga, pa treba je upoštevati še to, da je prebožični čas in je verjetno malo večji naval... sicer pa če pride tako hitro kot praviš da si ti dobil, se ne bom branil Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.03.2008
Prispevkov: 457
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #32   Objavljeno 09.12.2010 07:37:19
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi pri meni ni nikoli trajalo dlje od tedna in pol. Res pa nisem naročal v času praznikov.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 30.07.2008
Prispevkov: 389
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #33   Objavljeno 09.12.2010 08:22:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sussi je napisal/a:
bomo videli kako dolgo bo rabila knjiga, pa treba je upoštevati še to, da je prebožični čas in je verjetno malo večji naval... sicer pa če pride tako hitro kot praviš da si ti dobil, se ne bom branil Smile

Poročaj kako in kaj potem ko dobiš Wink
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.08.2007
Prispevkov: 584
Kraj: PREKMURJELAND
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #34   Objavljeno 09.12.2010 09:26:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ja res poročaj... mene tudi zanima... drugače če me spomin nevara kdaj sem prvič naročal mi tudi ni nekaj dolgo hodilo samo naslednjič pa vem so bili točno božični prazniki in sem "trepetal" če bo ali nebo Smile ampak je prišel pravočasno....

če še nadaljujem zgodbo mojega paketa... še vedno stoji v Avstriji (horsching) in če nebi bilo praznika bi danes dobil paket in bi lahko poslal stranki dalje in bi dobila ju3 v najhujšem primeru pa v petek..

tako pa bo dpd pripeljaj (upam vsaj v petek) in to šele pozno popoldan saj smo na repu ( MS ) in smo vedno zadnji... tako da stranka dobi "material" 2 delovna dneva kasneje... + vikend ! :/

lp
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #35   Objavljeno 09.12.2010 09:42:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
saj jutri je petek, drugače pa sem jaz tudi v vratu kure..
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #36   Objavljeno 09.12.2010 11:40:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
seveda upam, da jo sploh dobim Confused če jo, bom sigurno napisal kaj o tem Smile
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 26.07.2010
Prispevkov: 1237
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #37   Objavljeno 09.12.2010 12:16:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zelo dober program (v mojih očeh) za izdelovanje fotoknjig in podobnega je Aperture...

lp
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #38   Objavljeno 11.12.2010 13:19:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sem včeraj zvečer preveril status naročila in je status že Printing, tako da srčno upam, da jo dobim do božiča.
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #39   Objavljeno 12.12.2010 16:10:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Update: malo prej dobim email, da je danes ob 9:00 paket bil poslan. Zdaj pa res upam da ne bodo kaj zasrali in paket dobim, po možnosti še pred božičem. Naslov sem napisal enako kot ko sem naročal FREE bumperja, pa sem dobil oba. Tako da upam da pride tudi to. Sporočim!
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #40   Objavljeno 13.12.2010 00:29:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nekaj me zanima, glede na to, da sem dobil tracking number za UPS, naslov pa imam moj naslov kao v Austriji in večkrat dopisano slovenia, glede na to, da je tracing number, to pomeni, da je potreben podpis pri prevzemu? Ali lahko pride do kakšnih komplikacij in na koncu ne dobim paketa? Confused
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani