Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Sinhornizacija iPhone koledar in Google Calendar
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 878
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 25.06.2009 08:15:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
p4nther je napisal/a:
Jaz mam pa eno težavo..

Mam 3G 3.0 in imam naloženo aplikacijo lock calendar (cydia) ta aplikacija ti na lock screenu pokaže evente ki jih imaš shranjene v iphone koledarju...

Imam tut google sync in dela vredu...mi lepo synca z iphone koledarjem...Tu se pa pojavi težava in sicer, da mi lock screen ne pokaže eventov, pa čeprav so v iphone koledarju napisani...


Mogoče kdo ve kaj bi se dalo narediti?

lp

V nastavitvah Lock Calendarja izberi vse koledarje.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.01.2009
Prispevkov: 194
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 25.06.2009 15:28:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jan_k je napisal/a:
p4nther je napisal/a:
Jaz mam pa eno težavo..

Mam 3G 3.0 in imam naloženo aplikacijo lock calendar (cydia) ta aplikacija ti na lock screenu pokaže evente ki jih imaš shranjene v iphone koledarju...

Imam tut google sync in dela vredu...mi lepo synca z iphone koledarjem...Tu se pa pojavi težava in sicer, da mi lock screen ne pokaže eventov, pa čeprav so v iphone koledarju napisani...


Mogoče kdo ve kaj bi se dalo narediti?

lp

V nastavitvah Lock Calendarja izberi vse koledarje.


To mam vse vklopljeno, pa še vedno ne dela....

verjetno je kej zarad SW....booo Smile
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 27.05.2008
Prispevkov: 58
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 25.06.2009 18:41:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Rainbow je napisal/a:
A Google Sync vam pa ni všeč?

http://www.google.com/support/mobile/bin/answer.py?answer=138740

Jaz uporabljam to in deluje odlično (push & all).


živjo. jst sm si zdele tut tole uštimov, sam mam problem ker mi:
- če na iphonu vpišem dogodek, na računalniku na google koledarju prikaže dogodek
- če ga pa vpišem na rečunalniku in syncam na iphone mi pa na iphonu dogodka NE prikaže

+ če naštimam na iphone da mi preko microsoftexchanga pobira še maile iz gmaila se mi noče povezat - napiše connection failed, če pa naštimam normalno odjemanje mailov preko gmaila pa vse odlično pobera. v čem bi bil problem?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 24.07.2007
Prispevkov: 2065
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 25.06.2009 19:48:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lukaslav je napisal/a:
Rainbow je napisal/a:
A Google Sync vam pa ni všeč?

http://www.google.com/support/mobile/bin/answer.py?answer=138740

Jaz uporabljam to in deluje odlično (push & all).


živjo. jst sm si zdele tut tole uštimov, sam mam problem ker mi:
- če na iphonu vpišem dogodek, na računalniku na google koledarju prikaže dogodek
- če ga pa vpišem na rečunalniku in syncam na iphone mi pa na iphonu dogodka NE prikaže

+ če naštimam na iphone da mi preko microsoftexchanga pobira še maile iz gmaila se mi noče povezat - napiše connection failed, če pa naštimam normalno odjemanje mailov preko gmaila pa vse odlično pobera. v čem bi bil problem?


Sinhronizacija koledarja bi se morala zgoditi avtomatično. Lahko, da ti na iPhone ne prikazuje koledarja v katerega si vpisal dogodek. Koledar lahko dodaš preko m.google.com/sync.

Emaile zaenkrat ne moreš sinhronizirat, ker pri Googlu tega še niso implementirali. Zaenkrat samo kontakte in koledar.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.02.2008
Prispevkov: 884
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 03.07.2009 08:32:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
In če mam Exchange že zaseden , nemorem še en account nardit za Google Koledar, ker je lahka samo en accoun Exchange


..Bemti Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.04.2008
Prispevkov: 331
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 03.07.2009 14:10:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lukaslav je napisal/a:
Rainbow je napisal/a:
A Google Sync vam pa ni všeč?

http://www.google.com/support/mobile/bin/answer.py?answer=138740

Jaz uporabljam to in deluje odlično (push & all).


živjo. jst sm si zdele tut tole uštimov, sam mam problem ker mi:
- če na iphonu vpišem dogodek, na računalniku na google koledarju prikaže dogodek
- če ga pa vpišem na rečunalniku in syncam na iphone mi pa na iphonu dogodka NE prikaže

+ če naštimam na iphone da mi preko microsoftexchanga pobira še maile iz gmaila se mi noče povezat - napiše connection failed, če pa naštimam normalno odjemanje mailov preko gmaila pa vse odlično pobera. v čem bi bil problem?


Mogoče te je ymotilo to, da je treba okol 10-15 min počakat da ti podatki pridejo na telefon. Js sm tud mislu, da mi ne dela pol sm pa mal počakal pa se je uštimal.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 26.10.2009
Prispevkov: 24
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 11.11.2009 11:27:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tut sam sem si naštimu tole sinhronizacijo z Googleovim koledarjem in sem super zadovoljen z njo. Me pa zanima naslednje, Push verjetno v določenih časovnih intervalih osvežuje vsebino koledarja na iPhoneu. A se da to mogoče naštimat, da to naredi le ko odpreš koleadar? Verjetno je potrebno namesto pusha potem izbrati Fetch in fetch potem nastaviti na Manually?
Razmišljam prow?

LP
A
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10452
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 11.11.2009 12:41:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja... razmišljaš prav (vsaj za email tako deluje).
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 11.11.2009 16:53:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
poljachina77 je napisal/a:
Tut sam sem si naštimu tole sinhronizacijo z Googleovim koledarjem in sem super zadovoljen z njo. Me pa zanima naslednje, Push verjetno v določenih časovnih intervalih osvežuje vsebino koledarja na iPhoneu. A se da to mogoče naštimat, da to naredi le ko odpreš koleadar? Verjetno je potrebno namesto pusha potem izbrati Fetch in fetch potem nastaviti na Manually?
Razmišljam prow?

LP
A


Pozdravljen novi clan "sektasev" Very Happy Cool
Tako nekako naj bi delovalo... Za uproabo iPhone-a pa je najbolje, ce si omislis kaksen paket z zakupljeno kolicino podatkovnega prenosa... Recimo kaksen Itak Dzabest pri Mobitelu ali iZame pri Si.mobilu ... ali pa kaj podobnega pri katerem drugem operaterju ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.07.2008
Prispevkov: 380
Kraj: Slovenija
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 04.10.2010 17:56:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lep pozdrav.
Nekaj se igram z Googlovim koledarjem, v glavnem, sedaj sem si razdelil dogodke na moje koledarje, predvsem zaradi barv, vendar se zdaj na iPhonu ne prikazuje nič več, razen nekaj dogodkov, ki so vezani na moj mail, ostali pa so izginili.
Sem dodal sedaj googlov koledar preko CalDAV, ker sem mislil, da bo situacijo rešilo, pa je še vedno enako.
In še to; če vnesem dogodek na računalniku, mi potem na iPhonu stori tole:



Na računalniku pa imam nekako takole:



Rad bi pa dosegel tak videz tudi na iPhonu, ampak tehnik kakšen pač (ni)sem, mi to nekako ne uspe.

Lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.07.2008
Prispevkov: 380
Kraj: Slovenija
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #31   Objavljeno 05.10.2010 17:10:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Da si odgovorim in morda še komu pomagam. Torej zadeva je bila sledeča in mi tako dolgo ni dala miru, da sem jo uredil. Račun CalDAV je bil pravilen, vendar pa nisem prebral do konca, kjer je bil link https://www.google.com/calendar/iphoneselect , ki ga vpišeš v npr. Safari in označil, katere koledarje naj sinhronizira. Glede dveh identičnih eventov, pa sem samo izklopil sinhronizacijo z mojim mailom in voila, vse deluje.
Lp
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 20.07.2010
Prispevkov: 150
Kraj: Izola
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #32   Objavljeno 23.05.2012 11:31:12
Re: Sinhornizacija iPhone koledar in Google Calendar
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Uporabljal sem koledar na Iphonu do danes, ko sem si naštimal da je default googlov koledar. Zdaj vsak nov vpis vrže direktno v Google, vendar ne vem kako tam spravit še vse ostale stare vpise, ki so samo v koledarju na Iphonu.

Je kak hiter način?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani