Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Ekran je zamrznil
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 26.06.2008 19:17:29
Re: Caterpillar ali po novem Kate
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
klemc je napisal/a:
več vas na tem forumu omenja da Caterpillar ali po novem Kate povzroča razne težave. Program se mi zdi kar sem do sedaj bral o njem prav uporaben, se pa ne spoznam preveč na razne restore in odklepanja ( kupil sem odklenjenega - dobil za darilo ). kaj svetujete, si ga lahko instaliram ali je preveč rizično...
hvala lepa


Tudi po drugih forumih jih veliko jamra, da je dokaj problematicen... Jaz ga sicer imam... ampak znam sam resit, ce se kaj zgodi... enkrat sem ga ze restoral zaradi Kate... ko sem nekaj spreminjal fonte... Drugace mi je pa zanimiv zaradi parih funkcionalnosti ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 15.12.2007
Prispevkov: 46
Kraj: Koper
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 26.06.2008 20:49:36
Re: Caterpillar ali po novem Kate
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
klemc je napisal/a:
več vas na tem forumu omenja da Caterpillar ali po novem Kate povzroča razne težave. Program se mi zdi kar sem do sedaj bral o njem prav uporaben, se pa ne spoznam preveč na razne restore in odklepanja ( kupil sem odklenjenega - dobil za darilo ). kaj svetujete, si ga lahko instaliram ali je preveč rizično...
hvala lepa


Hmmm...tudi jaz že nekaj časa uporabljam Kate in sem zelo zadovoljen, ker ima nekaj takih funkcij, ki so zelo zelo uporabne...vsaj zame. Je pa res, da je očitno precej "agresiven" app, zato je treba biti previden...tudi sam sem enkrat že moral zaradi njega restorati IPhone. Tudi zaradi spremembe fontov, zato tega nikakor ne poskušaj. Z ostalimi funkcijami app ni takšnih težav.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani