Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Replacement Program za iMac 27" (mid 2011)
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2008
Prispevkov: 3755
Kraj: ThePirateBay....
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 04.10.2015 08:19:33
Re: Replacement Program za iMac 27" (mid 2011)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To se mi naredi ob gledanju hd filma na tvju imac se kar potemni naredi neke modre črte in ne pomaga nič razen reseta zadaj na gumbu pomoje bo počas crknila.Drugače tko ni problemov je pa res da prej nikoli nisem imel težav to se je začelo dogajat po nadgradnji El Capitana narediti imam namen clean instal pomoje da kr Yosemite se mi zdi zaenkrat najbolj stabil na EC bom pa še malo počakal in ja nekaj sem pozabil naprimer ob gledanju hd filma se mi imac res greje 100% na uro ampak samo zadaj zgoraj pri odprtini.

_________________
Lp,Dejc

Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14555
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 04.10.2015 08:26:45
Re: Replacement Program za iMac 27" (mid 2011)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Probaj dat nazaj na yosemite pa da vidiš.. El capitan še ni tko k mora bit..
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 04.10.2015 09:13:40
Re: Replacement Program za iMac 27" (mid 2011)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gpc17 je napisal/a:
Glede replacementa za to grafiko preverite, ker velja samo 4 leta od datuma nakupa racunalnika. To pa se pocasi izteka glede na to da je 2011 model v okvari...


Ampak je tudi smesno vse skupaj... Ce je objavljen replacement program... ker so videli, da dolocen hardver lahko crkne... nevem zakaj je bil takrat odgovor, da se ne menja, ce zadeva se deluje? Replacement program (ali bolj znano iz avtomobilskega sveta kot vpoklic) je namenjen ravno temu, da se okvaram izognemo s tem, da se del, ki je lahko podvrzen okvaram zamenja s takim, ki naj bi bil boljsi ... Zdaj, ko je zadeva dokoncno crknila, pa bo verjetno iz tega naslova ze prepozno ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2008
Prispevkov: 3755
Kraj: ThePirateBay....
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 04.10.2015 09:34:20
Re: Replacement Program za iMac 27" (mid 2011)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pa sej hvala bogu mam garancijo 5+ tko da mi velja do naslednjega leta do poletja tko da bom nesel naj mi to spedenajo ker mi tudi program TG Pro javlja da eden od ventilatorjev ne deluje.




_________________
Lp,Dejc

Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14555
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 04.10.2015 10:00:38
Re: Replacement Program za iMac 27" (mid 2011)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Ampak je tudi smesno vse skupaj... Ce je objavljen replacement program... ker so videli, da dolocen hardver lahko crkne... nevem zakaj je bil takrat odgovor, da se ne menja, ce zadeva se deluje? Replacement program (ali bolj znano iz avtomobilskega sveta kot vpoklic) je namenjen ravno temu, da se okvaram izognemo s tem, da se del, ki je lahko podvrzen okvaram zamenja s takim, ki naj bi bil boljsi ... Zdaj, ko je zadeva dokoncno crknila, pa bo verjetno iz tega naslova ze prepozno ...

Se strinjam... Apple pa želi da se vedno opravi diagnostični test, ki pa mora pokazati okvaro.. Če ne pokaže je dejansko lahko okvara tudi kaj drugega - RAM.
Še vedno pa sem mnenja da bi morali vse menjati.

https://support.apple.com/en-us/HT203787

Tukaj tudi piše 4 leta od nakupa.. Ampak mislim da s klicom na support se da vseeno še dobit kakšno kodo tudi če si zamudil kakšen mesec...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 03.09.2010
Prispevkov: 172
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 15.10.2015 15:20:42
Re: Replacement Program za iMac 27" (mid 2011)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem ravno klical na Apple support in je gospodična rekla da je iMac v programu za menjavo.

Potem me je poklicala nazaj in me obvestila da na žalost je že poteklo 4 leta (kupljen julija 2011), ampak bo vseeno naredila izjemo in mi odobrila menjavo. Tak da kr poklicat na support.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani