Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Power Mac G4
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2008
Prispevkov: 3755
Kraj: ThePirateBay....
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 05.10.2012 00:42:21
Re: Power Mac G4
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
macata je napisal/a:
https://discussions.apple.com/thread/2246912

Za DVI je bolj drag kabel...
http://www.amazon.com/ATLONA-AT-DP400-Dual-DisplayPort-Converter/dp/B003CWEXWO

http://www.kanexlive.com/c247dl

Pomoje bi znala bit cenej ena grafična, ki ima ta prav port.



No najbolj pomembno je to da se to da sem mislil da me hecaš pa vidim da je res.
Hm sam zdej to kupt res je drago kje bi to lahko dobil ceneje mogoče DX?
Malo bom pogledal če je kje ceneje najlepša ti hvala tole si mi res uslugo naredu.

Hvala.

_________________
Lp,Dejc

Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.08.2008
Prispevkov: 767
Kraj: Lavrica
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 05.10.2012 08:29:50
Re: Power Mac G4
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pred nekaj tedni sem si nabavil iMac G4 letnik 2003. Nameščen je bil OS X Tiger (10.4). Želel sem namestiti Leopard (10.5), ker sem želel streaming iz Apple TV. In mi je tudi uspelo.

Ogromno časa sem porabil in ugotovil, da se peka na CD/DVD ne splača. Enostavno si najprej naredi še eno partciijo na obstoječem sistemu (10 GB bo zadostovalo) in potem restavriraj inštalacijski CD/DVD ali image na to particijo. Reboot in izbereš to drugo partcijo za boot in voila - inštalacija Leoparda brez zapletov.

Sicer je 10.5 počasnejši kot 10.4 (se pozna grafična izpopolnjenost), vendar sem nujno rabil Leopard zaradi streaminga.

_________________
MacBook Pro
iPad
iPhone
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2008
Prispevkov: 3755
Kraj: ThePirateBay....
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 05.10.2012 10:48:44
Re: Power Mac G4
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
borut-t je napisal/a:
Pred nekaj tedni sem si nabavil iMac G4 letnik 2003. Nameščen je bil OS X Tiger (10.4). Želel sem namestiti Leopard (10.5), ker sem želel streaming iz Apple TV. In mi je tudi uspelo.

Ogromno časa sem porabil in ugotovil, da se peka na CD/DVD ne splača. Enostavno si najprej naredi še eno partciijo na obstoječem sistemu (10 GB bo zadostovalo) in potem restavriraj inštalacijski CD/DVD ali image na to particijo. Reboot in izbereš to drugo partcijo za boot in voila - inštalacija Leoparda brez zapletov.

Sicer je 10.5 počasnejši kot 10.4 (se pozna grafična izpopolnjenost), vendar sem nujno rabil Leopard zaradi streaminga.


Taka navodila so vsekakor dobrodošla Hvala.

_________________
Lp,Dejc

Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani