Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Naslednja
iOS 5.x.x. (nadaljevanje)
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 14.10.2011 10:19:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Deko je napisal/a:
Zakaj nimam v lockscreenu možnost slikanja. Niveč tistr ikonce ko sem lahko z zaklenjenim iphonom takoj dostopal do kamere....


Kaj si mislil s tem "ni vec"... Saj dosedaj pred iOS 5 tega sploh ni bilo Smile...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.04.2006
Prispevkov: 98
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 14.10.2011 11:27:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@haroker

- hide/unhide native apps!!!
Kaj je tukaj misljeno? Saj imas le native App-e na iOS, ostalo so web appi
> To da skrijem iz homescreenov aplikacijo stocks, Videos, Contacts, Calendar če mi tko paše (če si recimo snamem kako third party aplikacijo ki dela isto kot integrirana - in integrirane nočem več videt, al pa pač iz katerega koli razloga že). Sploh calendar pa contacts bi blo zaradi osnovnosti in okornosti fajn zamenjat s čim drugim pa sam tko "anal" da mi gre na živce da se mi stvari vidno podvajajo na namizju in nočem gledat dveh appov za isto stvar.

- flick with one finger from the very bottom to trigger multitasking bar
Imas dvojni klik Home gumba
>D! Vem da imam dvojni klik ampak mi ni všeč. Prvič je ta knof edina stvar na iPhonu ki deluje "flimsy" - mu ne zaupam, da bo trajal, pa včasih kar ne prime... tko da rajš bi drjsal po ekranu če lahko, thankyouverymuch Smile


- Photo Stream photos are finally deletable
Ne razumes logike photo streama
> a to je ena "you're using it wrong" fora os Appla spet? Smile Ok, šala, dopuščam možnost, da je tut to Smile


- select all / delete all option in Mail app
??? Nisem se prisel na idejo da bi vse maile brisal... :/
>jaz pa kdaj. Če imaš kak pop3 account, pri katerem s eti naloži pošta na tlf, velikrat pomisliš na brisanje mejlov.

- basic rules/filters in Mail app
Ocitno nisi prebral Apple HIG in njihove logike mobile aplikacij. Z v osnovi pise da so mnenja, da app potrebuje le najveckrat uporabljene funkcije, ki jih navadni uporabniki potrebujejo... To ne sodi ravno med funkcije navadnih uporabnikov, ampak naprednejsih, power uporabnikov.
> ja sej tut to logiko kritiziram, nekje je meja, in enega mehanizma za "basic/advanced view" ne bi blo tko težko vnest. Se strinjam s rezanjem nepotrebnega - absolutno- ampak do ene mere. Včasih je blo to pri Applu pametno delano, zdej pa kar počez režejo (aja BTW - kaj je pa s koledarjem in kontakti v Lionu?!?! WTF je pa tist dizajn pa umetno usnje tam - a je to osnoven eleganten dizajn a je en crap?!?). Najlažje je pa vse odrezat stran pa imet osnovno. Včasih se je te stvari delal tko da nisi opazil, d aje čist osnovno.

- send to groups in Mail app!!!
Bi bilo uporabno, se strinjam
>enako send to groups bi blo fajn pri smsjih.

- set any song in Music app as Alarm Clock/alert/ring sound
Problem je pri zaloznikih, ki zelijo za vsako stvar zasluziti
>možno, ampak zakaj je vedno pri Applu to. To je verjetn že druga zgodba, tko pač je.

- block specific numbers or non-Contacts numbers or all incoming calls!!!
Logika iz Nokije?
>pa Eriksona , pa ... Sej ravno to govorim - manjkajo ene osnovne, čisto telefonske funkcije. In ne vidim razloga za to. Če se da vključit podporo za VNC pa ne vem kaj še vse kar rabi 1% uporabnikov iPhonea, ne vem kaj ej tolk težko ene par filterčkov vnest v OS.

- password-protect any native app
??? Kaj je tukaj misljeno?
>po moje to da štartanje kerekoli applove aplikacije (recimo Photos, Notes) lahko zakleneš s passwordom. Če se ti telefon odkrade, da ti razni potem ne brskajo po zasebnih zadevah, če majo že tvoj telefon, dokler jih ne izslediš s findmyphone Smile


Kolikor pa se je pred casom govorilo po spletu, bi naj SL podpora prisla za iCloud, verjetno malo pozneje... Pokazani so bili ze eni posnetki System preferences... Leopard podporo pa lahko pozabis.
>vem, da so bli ti "screenshoti" in jaz sem si mal lagal, da me pa ja ne morejo pustit na cedilu. Ampak tisto je blo zgleda pofejkano.

Slabo si tudi bral kaj je z iTunes match. V USA pride ven konec meseca, potem pa pocasi drugod po svetu. Spet je tukaj v ozadju dogovor z zalozniki...
>Ok možn, da sem slabo spremljal tole. Ampak kakor zdaj stoji vseskupaj je iCloud samo okleščen MobileMe. Ej tenks!

Namesto iDisk uporabi Dropbox. V cem je tezava?
>Vem da je ljudem dropbox oh in sploh in res je da je deloval hitrejše mogoče ampak meni je idisk ustrezal bolj. Z manjšimi popravki (recimo to da dobiš link za share s klikom na desni gumb fajla na idisku recimo) in s pohitritvijo delovanja bi bil to zame popoln produkt. Dropbox oz. Box.net (skoraj raje) bosta prišla v poštev kot pač neka zasilna rešitev v katero bom prisiljen - to da sem ap v ene "concessione" prisiljen pa ni ravno nek user experience s katerim bi se ena firma lahko hvalila (ne pozabimo, da nisem edini, s temi zagatami). Temu bi jest reku slaba skrb za uporabnike. Vem pa da je večini to vseeno,ker je Apple z leti pridobil maso enih puhlih uporabnikov/vernikov, ki itak še tistega kar jim te vedno bolj nepremišljeno popreproščene naprave nudije ne izkoriščajo.
Jest se tukaj "jezim" ravn zato ker mi ni vseeno in mi je žal da je trend pri applu tak, in da to ni tisto zaradi česar so bli solidna firma.

Sicer pa je bilo jasno povedano da bodo iCloud nadgrajevali, dodajali nove funkcije... A s casom.
>Njihov PR tega nič ne omenja. Tudi nesmiselno bi blo govort to in to ni več supported, tega in tega ne bo več, potem pa isto tako ali drugače uvesti nazaj, ko se človek nekako za silo že znajde drugače. Če bi hoteli syncanje keychainov in mail accountov in drugih zadev (verjetno je vmozadju ukinitve teh opcij to da se jim ne da zagotavljat varnosti teh shranjenih informacij) sčaoma zagotoviti bi tako tudi napisali, tudi če bi blo v neopredeljenem času bi to napisali. Če pa nameravajo in tega ne sporočijo je pa še slabše.

Sam z iOS5 in iCloud zelo zadovoljen. Sync deluje lepo, brez tezav.
>Fajn, privoščim. Ve3rjamem, da bi tudi meni če bi si ga nastavil in imel liona na vseh napravah, Tako imam pa leoparda na zadnji generaciji 17" Powerbooka (ki je službeno sicer že upokojen) in Snow Leoparda na 7,1 generaciji iMaca, Predvsem slednjega uporabljam za službo in mi trenutno na kraj pameti ne pade instalirati Liona in s tem izgubiti določene aplikacije, ki rabijo rosetto in nimajo alternative za intel. Pa tudi ne mislim, zaradi ene kaprice applovih poslovnih strategov zdaj iz sebe iztiskat nekih stotin evrov za posodobitev tistih aplikacij ki imajo novejše verzije če sem še pred slabimi 4 leti dal zanje manjše premoženje.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.04.2006
Prispevkov: 98
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 14.10.2011 11:31:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@haroker

"@Goran, apple ne dela na religiji, dela le na ten, da pokrije potrebe 80% trga, torej navadnih uporabnikov... Notification center je center, kjer se zbirajo obvestila, malo drugacnejsa logika kot na drugih OS."

Ni čisto res. Pokojni Sveti Štefan je rekel, da je napaka ljudem dajati to kar hočejo ampak, da jim ej treba povedati kaj hočejo. Se pravi ne tolko gledat kaj so potrebe ljudi in jih zapolnjevat, ampak potrebe ustvarjati - to je ap temeljno načelo marketinga. V tem se je tudi izkristalizirala bistvena razlika Appla in drugih firm.

Včasih so bli samo firma, ki je izdelovala zelo solidne izdelke in jih opremljala z zelo solidnim softverom.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.04.2006
Prispevkov: 98
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 14.10.2011 11:32:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MarkB je napisal/a:
No dobro Smile

Kako je pri vas kaj s porabo baterije na iOS5 in iPhone 4?
Meni se zdi da se mi kar prej porabi.

m.


Enkrat ga pusti da se v nulo sprazni in ga napolni, potem pa spremljal doliko dni/ur ti bo zdržal napram pred updejtom.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.12.2007
Prispevkov: 469
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 14.10.2011 11:34:51
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
zakaj pa meni v iTunesih ne napiše, da je iOS 5 na voljo? al morn met najprej 4.3.5 gor, ker trenutno še mam vedno 4.3.3...?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.04.2006
Prispevkov: 98
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 14.10.2011 11:39:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
drfruc je napisal/a:
Mene pa zanima, zakaj se men koledar ne synca z mac-om? Mam iCloud vklopljen na telefonu in na mac-u. Pod staorage & backup mam nastavljeno iCloud backup on. Če sem prav razumel, da ko dodaš nov kontak ali pa dogodek v koledar, se naj bi to zdej preko wifi sinhroniziralo, ko ga daš polnit. Back mi piše, da je naredu, sam ni pa dodal nov sestanek v koledar na mbp.


no men je nekaj subscribanih koledarjev (recimo spored kinoteke pa prazniki) izginilo, ampak to verjetno zato ker so na Snow Leopardovem koledarju.

Škoda, da ni iCloudov koledar nič boljši kot mobilemejev - zakaj ne morem subscriptionov dodajat v web verziji Icloudovega koledarja?

V čem ej sploh point tega iClouda, razen prihajajoče sinhronizacije glasbe (zeh!) in sinhronizacija dokumentov iz zbirke iWork (ok mogoče bo kdaj še kak Adobe se temu priključil in bo ratal uporaben - zaenkrat imajo svojo infrastrukturo za deljenje fajlov in kolaboracijo - slednjih dveh zadev itak ne podpira iCloud)
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 314
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 14.10.2011 11:52:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@matjazm
Amen! Smo veseli, da mamo še kakšnega kritično razmišljujočega userja med nami. Na nas sloni napredek. Very Happy

A se je kdo slučajno kaj igral z gestures? Kakšna inovativna, out of the box raba te funkcije? IMO zna bit zadeva precej uporabna, sploh na ipadu, kjer ti zna zmanjšat "zaslonsko kilomterino".
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 03.01.2009
Prispevkov: 3825
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 14.10.2011 11:56:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
matjazm je napisal/a:
drfruc je napisal/a:
Mene pa zanima, zakaj se men koledar ne synca z mac-om? Mam iCloud vklopljen na telefonu in na mac-u. Pod staorage & backup mam nastavljeno iCloud backup on. Če sem prav razumel, da ko dodaš nov kontak ali pa dogodek v koledar, se naj bi to zdej preko wifi sinhroniziralo, ko ga daš polnit. Back mi piše, da je naredu, sam ni pa dodal nov sestanek v koledar na mbp.


no men je nekaj subscribanih koledarjev (recimo spored kinoteke pa prazniki) izginilo, ampak to verjetno zato ker so na Snow Leopardovem koledarju.

Škoda, da ni iCloudov koledar nič boljši kot mobilemejev - zakaj ne morem subscriptionov dodajat v web verziji Icloudovega koledarja?

V čem ej sploh point tega iClouda, razen prihajajoče sinhronizacije glasbe (zeh!) in sinhronizacija dokumentov iz zbirke iWork (ok mogoče bo kdaj še kak Adobe se temu priključil in bo ratal uporaben - zaenkrat imajo svojo infrastrukturo za deljenje fajlov in kolaboracijo - slednjih dveh zadev itak ne podpira iCloud)


iCloud ti je zeh? Potem pač to ni zate... Dont use it. Imaš ogromno drugih cloud storitev. Pomoje je problem predvsem v razumevanju delovanja samega iClouda... Katerega ni namen stream in storage, ampak sync vseh naprav in posledično tudi backup...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 30.10.2009
Prispevkov: 144
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 14.10.2011 12:04:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
blazhh je napisal/a:
ko gledaš lock screen, moreš dvokliknit, pa se pokaže


Jaz nisem imel te ikone in je nimam... Sad Mogoče komu jasno zakaj je tako?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 17.05.2010
Prispevkov: 32
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 14.10.2011 12:10:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ko smo že pri cloud storitvah. box.net ponuja vsem ios uporabnikom od danes dalje 50gb free account. Mislim da je časovno omejeno zato predlagam da pohitite Smile
Aplikacijo potegnite iz appstora in se registrirajete.
lp
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 19.06.2011
Prispevkov: 155
Kraj: Novo mesto
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #31   Objavljeno 14.10.2011 12:12:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Yurex7 je napisal/a:
blazhh je napisal/a:
ko gledaš lock screen, moreš dvokliknit, pa se pokaže


Jaz nisem imel te ikone in je nimam... Sad Mogoče komu jasno zakaj je tako?


Si dvakrat kliknil zaslon ali gumb? Ker mors kliknt dvakrat zaporedoma gumb in se pojavi ikona...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 30.10.2009
Prispevkov: 144
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #32   Objavljeno 14.10.2011 12:16:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Molle4 je napisal/a:
Yurex7 je napisal/a:
blazhh je napisal/a:
ko gledaš lock screen, moreš dvokliknit, pa se pokaže


Jaz nisem imel te ikone in je nimam... Sad Mogoče komu jasno zakaj je tako?


Si dvakrat kliknil zaslon ali gumb? Ker mors kliknt dvakrat zaporedoma gumb in se pojavi ikona...


Ok.. verjetno je težava z mano.. Klikal sem skoz po ekranu ... 2x gumb DOMOV Smile Hvala Embarassed
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.10.2011
Prispevkov: 263
Kraj: Štajerska
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #33   Objavljeno 14.10.2011 12:18:02
iOS5 težave !!!! HELP
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ve kdo zakaj mi tole napise : iTunes could not contact the ipod software update server bacause you are not connected to the internete. Make sure internet connection is active and try again. ????????? na ipodu sm povezan na net!!!!
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1618
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #34   Objavljeno 14.10.2011 12:19:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem zelo vesel matjazam. Sicer se čudim, da ga še niste popljuvali. Tud tega sem vesel.

Citiram:
Ocitno nisi prebral Apple HIG in njihove logike mobile aplikacij. Z v osnovi pise da so mnenja, da app potrebuje le najveckrat uporabljene funkcije, ki jih navadni uporabniki potrebujejo... To ne sodi ravno med funkcije navadnih uporabnikov, ampak naprednejsih, power uporabnikov.


To je tipična izjava vernika. Poleg tiste "ti najbrž ne razumeš" Torej iz gornjega citata smatram da je high end mašina in njen OS delan za butle. Saj nisem še gledal ampak predvidevam, da ne moreš različnim mail accountom dodelit različnih podpisov. In seveda bo vernik povedal, da imamo shortcute. Imamo, ampak ni isto. Moram si zapomnit shortcut in ker sem očitno butelj je to amlo težje.

Remindes .... tako hvaljena zadeva. Zame slabša kot lockscreen iz cydie (upam da sem si prav zapomnil ime). Tega sploh ne uporabim ker mi itak vsaka aplikacija ki me na kaj opozarja piska in vriska. In še to moram najprej odklenit telefon da lahko pogledam reminderse ali sem kje zgrešil nastavitev da naj dela tudi kadar je mobi zaklenjen.

Tud jest včasih močno pogrešam select all. Tako pa brišem kot v 18. stoletju one by one.

Iphone je fajn telefon. Ampak 3 x preveč hvaljen. In kakorkoli obrneš je to zaradi vere. Amen.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.04.2006
Prispevkov: 98
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #35   Objavljeno 14.10.2011 12:24:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
OK. Zaenkrat recap iClouda (v primerjavi s storitvijo MobileMe, ki jo nadomesti):

- Za razliko od MobileMe je zastonj (MobileMe 75 € se mi zdi da je stal)

- iCloud ima ob zastonjski rabi 5 GB prostora (MobileMe 0) za 32€ pa dobiš 20GB kar je enako kot je bilo v MobileMe na voljo za e-mail in iDisk. Vem, da se nekatere stvari ki se jih v iCloud naloži ne štejejo v teh 5GB, pozabil ap sem katere, kakorkoli, zastonj je 5GB+

- iCloud omogoča le sinhronizacijo Contacts, Calendar&Reminder, Notes, Bookmarksov
MobileMe je poleg prej naštetih omogočal še sinhronizacijo Keychaina, Mail Rules/signatures/SmartMailboxes, Mail accountov, Preferences, Dashobarda, Docka

- MobileMe oz. Mac.com je deloval brez posebnih zapletov (razen tega da je bil sprva malo nezanesljiv in počasen service) vsaj od prihoda Tigra (prej nisem uporabljal, in ne vem ali je sploh obstajalo) do sedaj. Torej niti menjava OSov niti menjava platforme iz PPC na Intel uporabnikov ni prikrajšala za nič. Zakaj tudi bi če to ni potrebno - saj je to zunanja spletna storitev za katro ni razloga, da bi jo kaj od naštetega zmotilo.
iCloud deluje oz. se ga optimalno izkorišča le na kombinaciji naprav z iOS5 in OS X Lion

- ICloud po mojem vedenju nima zmožnosti MobileMe, da delim določeno datoteko s komekoli hočem (prek linka do datoteke) ali da kdorkoli, tudi NEuporabniki MobileMeja lahko meni uploadajo datoteko na moj iDisk .

- iCloud ima možnost avtomatske sinhronizacije ustvarjenih dokumentov na vseh napravah uporabnika. Kolikor mi je znano je to zaenkrat mogoče le pri uporabi programov paketa iWork, ampak recimo, da če to funkcijo posvojijo prizvajalci glavnih delovnih oprem, da zna biti precej koristna.
Te funkcije MobileMe v tako uporabni obliki ni ponujal - večkrat je eksport večjega fajla ali množice fajlov direktno iz neke aplikacije na iDisk crashnil ali se ustavil nekej na sredini ali proti koncu in s eni premknil. Premih fajla s finderjem ali nekim ftp softverom je delovalo.
Torej storitev MobileMe v tem primeru ni bila optimalna, iCloudova je v teoriji veliko bolj uporabna. Še vedno pa ne morem deliti fajla ki se mi pojavi na vseh napravah na katerih teče icloud (Lion) z nekom tretjim

- iCloud ima možnost delitve glasbe med vsemi napravami uporabnika, medtem ko to prek MobileMeja ni bilo tako
Teoretično bi lahko nekdo imel vso glasbeno knjižnico shranjeno na iDisku in bi bila tako dostopna povsod, vendar bi morale tudi naprave z iOS podpirati črpanje informacij iz tega vira.

Toliko za enkrat.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #36   Objavljeno 14.10.2011 12:24:52
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Racunalnik mora biti priklucen na internet... ne iPod Smile

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 10.04.2009
Prispevkov: 1463
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #37   Objavljeno 14.10.2011 12:28:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni se ful dopade ios5 pa iCloud lepo sinhronizira vse med sabo(mbp, ipad, iphone) in to brez da bi kaj mogo manual šlatat. To je to.

It just works Cool

_________________
Sent from my iPod shuffle
Šerif

Šerif

Pridružen/a: 01.12.2007
Prispevkov: 10379
Kraj:   
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #38   Objavljeno 14.10.2011 12:30:15
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
urban1998
Najprej: brez panike in božjastnih napadov, ker pač nekaj ne dela ..

Drugo: funkcija Iskanje in ključna beseda iOS 5

Tretje: teme združil!


_________________
...::: Puck0 :::...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.10.2011
Prispevkov: 263
Kraj: Štajerska
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #39   Objavljeno 14.10.2011 12:32:03
TEŽAVE iOS5
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ko prtisnem check for update mi napise : iTunes could not contact the ipod software update server bacause you are not connected to the internete. Make sure internet connection is active and try again. ????????? APMAK SEM POVEZAN Z INTERNETOM!!!
Šerif

Šerif

Pridružen/a: 01.12.2007
Prispevkov: 10379
Kraj:   
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #40   Objavljeno 14.10.2011 12:37:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
urban1998, lepo prosim, da ne odpiraš NOVIH tem, ker je bila tvoja prešnja samo združena z že obstoječo in tudi odgovor smo ti že ponudili.

Še enkrat: teme bom združil.


In ne, preko iPod-a ne moreš biti na net povezan in update nardit. Potrebuješ drugačni priklop na net! Vsekakor je problem pri tvoji povezavi na internet in ne v Itunes-ih.
Če pri iTunes-ih nastane problem, ti javi (ponavadi) error, ki specificira določen problem.


Nazadnje urejal/a Puck0 Pet 14. Okt 2011 12:39; skupaj popravljeno 1 krat

_________________
...::: Puck0 :::...
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani