Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Novost na slovenskem tržišču !
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 18.01.2011 22:05:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ursic je napisal/a:
Jest je napisal/a:
Se se kdo spomni lockerz.com Rolling Eyes Very Happy Confused


Se spomn kok sem bil navdušen ko sem odkrial to stran Embarassed
Zdej pa nisem več tok naiven Confused


saj jaz sem tudi že parkrat nasral samo zdaj mam pa dober občutek nevem! ker se mi zdi popolnoma logično vse ! Tam pa ti nisi mogel na lepe oči zaslužiti !

Cool
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 18.01.2011 22:08:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bylyboy je napisal/a:


saj jaz sem tudi že parkrat nasral samo zdaj mam pa dober občutek nevem! ker se mi zdi popolnoma logično vse ! Tam pa ti nisi mogel na lepe oči zaslužiti !

Cool


Tudi tukaj ne vidim poante v tem, zakaj bi ti dajali ceneje Smile ... Pri takih zadevah je vedno kaksen hakeljc... in zadeva je narejena z namenom, da nekaj ljudi zasluzi... veliko je pa takih, ki mora ta zasluzek nekako not prinest Smile ...

"No money , no funny" pravijo Smile

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 17.08.2008
Prispevkov: 1447
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 18.01.2011 22:11:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ponzi shema v tisoc in eni obliki. folk bi vse free ali pa za baksis, a noben noce delat
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 18.01.2011 22:13:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
bylyboy je napisal/a:


saj jaz sem tudi že parkrat nasral samo zdaj mam pa dober občutek nevem! ker se mi zdi popolnoma logično vse ! Tam pa ti nisi mogel na lepe oči zaslužiti !

Cool


Tudi tukaj ne vidim poante v tem, zakaj bi ti dajali ceneje Smile ... Pri takih zadevah je vedno kaksen hakeljc... in zadeva je narejena z namenom, da nekaj ljudi zasluzi... veliko je pa takih, ki mora ta zasluzek nekako not prinest Smile ...

"No money , no funny" pravijo Smile


GLEJ moje mnenje !

Igraš stave ?

ČISTO ISTO !

Se pravi sistem deluje tako! Meni je vseeno jaz dam produkte oni pa se tepejo za njih!

Glej ! Ti se registriraš, vidiš zanimivi produkt Ipad ki stane 600€ v trgovini in bi ga rad imel ! TTbay ti omogoča to, da ti dobiš ceneje ! Evo recimo je cena 580 na začetku ! pa nevem 50 ljudi sklika bo cena padla za 50€ eco je že samo 530€ ! pol pa ti za 15centov klikneš pa dobiš pač ipad za 530€ kupiš pa fertik ! 50 ljudi je zgublo stave ti pa si pač profitiro 30€ ! Evo kdo zasluži ! TTBAY (neko malenkost), jaz kot prodajalec produkta in ti ki si produkt kupil po ceni katera se tebi zdi primerna ! ECO vsi ostali ki so ti prispevali po 15centov nižjo ceno so zgubili !

Logično čisto !

ni nekega hakla ...
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 18.01.2011 22:16:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bylyboy je napisal/a:

Igraš stave ?


Ne igram stave Very Happy Cool



bylyboy je napisal/a:

ni nekega hakla ...


Hakeljc je v tem, da potrebujes ogromno maso tisti, ki bodo klikali Smile ... da se potem to izplaca...

No saj meni je vseeno... naj klikajo tisti, ki jim to pase Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2009
Prispevkov: 264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 18.01.2011 22:18:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bylyboy je napisal/a:
Jest je napisal/a:
bylyboy je napisal/a:


saj jaz sem tudi že parkrat nasral samo zdaj mam pa dober občutek nevem! ker se mi zdi popolnoma logično vse ! Tam pa ti nisi mogel na lepe oči zaslužiti !

Cool


Tudi tukaj ne vidim poante v tem, zakaj bi ti dajali ceneje Smile ... Pri takih zadevah je vedno kaksen hakeljc... in zadeva je narejena z namenom, da nekaj ljudi zasluzi... veliko je pa takih, ki mora ta zasluzek nekako not prinest Smile ...

"No money , no funny" pravijo Smile


GLEJ moje mnenje !

Igraš stave ?

ČISTO ISTO !

Se pravi sistem deluje tako! Meni je vseeno jaz dam produkte oni pa se tepejo za njih!

Glej ! Ti se registriraš, vidiš zanimivi produkt Ipad ki stane 600€ v trgovini in bi ga rad imel ! TTbay ti omogoča to, da ti dobiš ceneje ! Evo recimo je cena 580 na začetku ! pa nevem 50 ljudi sklika bo cena padla za 50€ eco je že samo 530€ ! pol pa ti za 15centov klikneš pa dobiš pač ipad za 530€ kupiš pa fertik ! 50 ljudi je zgublo stave ti pa si pač profitiro 30€ ! Evo kdo zasluži ! TTBAY (neko malenkost), jaz kot prodajalec produkta in ti ki si produkt kupil po ceni katera se tebi zdi primerna ! ECO vsi ostali ki so ti prispevali po 15centov nižjo ceno so zgubili !

Logično čisto !

ni nekega hakla ...


vedno je na koncu kakšna skrita caka, nekaj časa nazaj sem dobil kupon preko sms- a od bet at home, spletne stave, 5 eur je bilo, pa sem si rekel zakaj pa ne, stavil in iz 5 eur naredil 15, ko pa sem hotel denar uzeti dol pa je prišlo do problemov. In sicer teh 5 eurov bi moral trikrat obrniti z kvoto večjo od 1,5 ali 2,5 ne spominim se točno, in še neke stvari, tako da konec koncev ne vem če bi sploh kaj dobil ven na koncu.

Se pravi, na začetku vse zgleda super, potem pa vidiš kakšno sranje je v resnici Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 18.01.2011 22:18:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
bylyboy je napisal/a:

Igraš stave ?


Ne igram stave Very Happy Cool



bylyboy je napisal/a:

ni nekega hakla ...


Hakeljc je v tem, da potrebujes ogromno maso tisti, ki bodo klikali Smile ... da se potem to izplaca...

No saj meni je vseeno... naj klikajo tisti, ki jim to pase Smile ...


Saj pravim igrica ! Katera se splača v vsakem primeru za prodajalca in kupca !

VENDAR VSE OB PRAVEM ČASU Wink (GAMBLING TOTAL )
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 18.01.2011 22:19:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja ne rabiš ogromne gruče. Manj kot jih bo večja bo cena. Hahah.

Samo ne razumem kje tukaj služi lastnik tega. Če prav razumem jas to:

cena 100evrov
1uporabnik da 15centov in cena je 99,85 evra,
se nadaljuje, dokler en ne kupi....

Dobro, denar za nižjo ceno dajo drugi uporabniki. Lastnik tega pa dobiva denar iz oglasov al kako?????


Nazadnje urejal/a iApple Tor 18. Jan 2011 22:23; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 19.06.2009
Prispevkov: 1032
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 18.01.2011 22:19:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Podobnih strani je že blo kr nekaj in kolko gledam vsi propadejo po določenem času. Namen je ta, da prodajalec dobi plačan poln znesek, govorim v primeru prodaje določenega izdelka. Cena pa se tak dolgo zbija dokler nekdo ne kupi, vsak klik pa nekaj odšteje in ga uporabniki plačajo. Eden se veseli, drugi pač ne.

Catch pri podobnih straneh je tudi ta, da moreš dobiti čimveč folka, da se registrira pod tvoj ref number, lahko dobivaš tudi razne maile, sms-je, mms-e, klikaš oglase itd.

Včasih sem se prijavil na kak tak page, sedaj pa nisem več za te igrice. Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 18.01.2011 22:20:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
N3jc je napisal/a:
bylyboy je napisal/a:
Jest je napisal/a:
bylyboy je napisal/a:


saj jaz sem tudi že parkrat nasral samo zdaj mam pa dober občutek nevem! ker se mi zdi popolnoma logično vse ! Tam pa ti nisi mogel na lepe oči zaslužiti !

Cool


Tudi tukaj ne vidim poante v tem, zakaj bi ti dajali ceneje Smile ... Pri takih zadevah je vedno kaksen hakeljc... in zadeva je narejena z namenom, da nekaj ljudi zasluzi... veliko je pa takih, ki mora ta zasluzek nekako not prinest Smile ...

"No money , no funny" pravijo Smile


GLEJ moje mnenje !

Igraš stave ?

ČISTO ISTO !

Se pravi sistem deluje tako! Meni je vseeno jaz dam produkte oni pa se tepejo za njih!

Glej ! Ti se registriraš, vidiš zanimivi produkt Ipad ki stane 600€ v trgovini in bi ga rad imel ! TTbay ti omogoča to, da ti dobiš ceneje ! Evo recimo je cena 580 na začetku ! pa nevem 50 ljudi sklika bo cena padla za 50€ eco je že samo 530€ ! pol pa ti za 15centov klikneš pa dobiš pač ipad za 530€ kupiš pa fertik ! 50 ljudi je zgublo stave ti pa si pač profitiro 30€ ! Evo kdo zasluži ! TTBAY (neko malenkost), jaz kot prodajalec produkta in ti ki si produkt kupil po ceni katera se tebi zdi primerna ! ECO vsi ostali ki so ti prispevali po 15centov nižjo ceno so zgubili !

Logično čisto !

ni nekega hakla ...


vedno je na koncu kakšna skrita caka, nekaj časa nazaj sem dobil kupon preko sms- a od bet at home, spletne stave, 5 eur je bilo, pa sem si rekel zakaj pa ne, stavil in iz 5 eur naredil 15, ko pa sem hotel denar uzeti dol pa je prišlo do problemov. In sicer teh 5 eurov bi moral trikrat obrniti z kvoto večjo od 1,5 ali 2,5 ne spominim se točno, in še neke stvari, tako da konec koncev ne vem če bi sploh kaj dobil ven na koncu.

Se pravi, na začetku vse zgleda super, potem pa vidiš kakšno sranje je v resnici Smile



Lahko ti povem 100% ker ni to hakl ampak je v tem da moraš met minimalno 30€ da lahko dvigneš denar Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #31   Objavljeno 18.01.2011 22:20:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iApple je napisal/a:
Ja ne rabiš ogromne gruče. Manj kot jih bo večja bo cena. Hahah.


+1
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #32   Objavljeno 18.01.2011 22:21:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MarkTT je napisal/a:
Podobnih strani je že blo kr nekaj in kolko gledam vsi propadejo po določenem času. Namen je ta, da prodajalec dobi plačan poln znesek, govorim v primeru prodaje določenega izdelka. Cena pa se tak dolgo zbija dokler nekdo ne kupi, vsak klik pa nekaj odšteje in ga uporabniki plačajo. Eden se veseli, drugi pač ne.

Catch pri podobnih straneh je tudi ta, da moreš dobiti čimveč folka, da se registrira pod tvoj ref number, lahko dobivaš tudi razne maile, sms-je, mms-e, klikaš oglase itd.

Včasih sem se prijavil na kak tak page, sedaj pa nisem več za te igrice. Smile


Saj pravim igrica ! itaq ! malo za čas preganjat ! je pa lepa promocija za našo stran ! Katera je zastonj !
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2009
Prispevkov: 264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #33   Objavljeno 18.01.2011 22:24:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bylyboy je napisal/a:
Lahko ti povem 100% ker ni to hakl ampak je v tem da moraš met minimalno 30€ da lahko dvigneš denar Very Happy


sem našel mail ki so mi ga poslali:

Znesek bonusa morate najprej 3x obrniti na stavah s kvoto vsaj 1,5. Potem je mogoče opraviti izplačilo.

ne važno koliko važno je 3x po vsaj 1,5.


kar pa ni pisalo nikjer v smsu Smile

Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #34   Objavljeno 18.01.2011 22:25:19
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
N3jc je napisal/a:
bylyboy je napisal/a:
Lahko ti povem 100% ker ni to hakl ampak je v tem da moraš met minimalno 30€ da lahko dvigneš denar Very Happy


sem našel mail ki so mi ga poslali:

Znesek bonusa morate najprej 3x obrniti na stavah s kvoto vsaj 1,5. Potem je mogoče opraviti izplačilo.

ne važno koliko važno je 3x po vsaj 1,5.


kar pa ni pisalo nikjer v smsu Smile

Smile


saj pravim 30€ moraš dobit pa je Very Happy
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #35   Objavljeno 18.01.2011 22:25:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MarkTT je napisal/a:
Podobnih strani je že blo kr nekaj in kolko gledam vsi propadejo po določenem času. Namen je ta, da prodajalec dobi plačan poln znesek, govorim v primeru prodaje določenega izdelka. Cena pa se tak dolgo zbija dokler nekdo ne kupi, vsak klik pa nekaj odšteje in ga uporabniki plačajo. Eden se veseli, drugi pač ne.

Catch pri podobnih straneh je tudi ta, da moreš dobiti čimveč folka, da se registrira pod tvoj ref number, lahko dobivaš tudi razne maile, sms-je, mms-e, klikaš oglase itd.

Včasih sem se prijavil na kak tak page, sedaj pa nisem več za te igrice. Smile


Vse lepo in prav, do trenutka ko ne veš kako služi lastnik strani.....
Z oglasi ali z čem, to mi res ni jasno.....
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.06.2010
Prispevkov: 456
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #36   Objavljeno 18.01.2011 22:27:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Potem deluje čist po logiki "Ceneje je, manjša je možnost, da izdelek dobiš".

Če povem drugače. Večja možnost je, da boš isti izdelek dobil ceneje v redni prodaji, s kakšnim 5-10% popustom (ki je siguren), kot pa s tovrstnim kockanjem, če sem prav razumel, da te vsak klik nekaj stane.

Kot so že prdhodniki povedali, ostali bodo morali pokriti oz. bolje rečeno preplačati popust, ki bo nastal zaradi klikanja.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #37   Objavljeno 18.01.2011 22:27:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iApple je napisal/a:
MarkTT je napisal/a:
Podobnih strani je že blo kr nekaj in kolko gledam vsi propadejo po določenem času. Namen je ta, da prodajalec dobi plačan poln znesek, govorim v primeru prodaje določenega izdelka. Cena pa se tak dolgo zbija dokler nekdo ne kupi, vsak klik pa nekaj odšteje in ga uporabniki plačajo. Eden se veseli, drugi pač ne.

Catch pri podobnih straneh je tudi ta, da moreš dobiti čimveč folka, da se registrira pod tvoj ref number, lahko dobivaš tudi razne maile, sms-je, mms-e, klikaš oglase itd.

Včasih sem se prijavil na kak tak page, sedaj pa nisem več za te igrice. Smile


Vse lepo in prav, do trenutka ko ne veš kako služi lastnik strani.....
Z oglasi ali z čem, to mi res ni jasno.....


jah to pa je biznis v tem Very Happy
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #38   Objavljeno 18.01.2011 22:33:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Biznis, biznis, biznis .....
Hahahha, HOČEM VEDET, ker drugače ne bom mogo spat.
Mogoče v tem, da se dejansko cena zniža za manj kot plačaš, bojo na strani kaki večji oglasi, morda reklama za prodajalca od katerega je bila oprema ki se prodaja kupljena. Mogoče bo to ta zadnje pravo, glede na pogodbo ki si jo podpisal.
Oni kupijo aparat za 80evrov od tebe (ti ga prodajaš za 100evrov), oni tebi dajo oglas in link itd... do tvoje firme in aparat začnejo prodajat za 100evrov. Neglede na ceno za katero bo aparat na koncu prodan bojo oni meli v tem primeru 20evrov zaslužka. Prvotni prodajalec pa 20 evrov minusa, ampak dobro reklamo v primeru, da bo stran veliko obiskana.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #39   Objavljeno 18.01.2011 22:35:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iApple je napisal/a:
Biznis, biznis, biznis .....
Hahahha, HOČEM VEDET, ker drugače ne bom mogo spat.
Mogoče v tem, da se dejansko cena zniža za manj kot plačaš, bojo na strani kaki večji oglasi, morda reklama za prodajalca od katerega je bila oprema ki se prodaja kupljena. Mogoče bo to ta zadnje pravo, glede na pogodbo ki si jo podpisal.
Oni kupijo aparat za 80evrov od tebe (ti ga prodajaš za 100evrov), oni tebi dajo oglas in link itd... do tvoje firme in aparat začnejo prodajat za 100evrov. Neglede na ceno za katero bo aparat na koncu prodan bojo oni meli v tem primeru 20evrov zaslužka. Prvotni prodajalec pa 20 evrov minusa, ampak dobro reklamo v primeru, da bo stran veliko obiskana.


BINGOOOOOO Very Happy to je to Very Happy
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #40   Objavljeno 18.01.2011 22:37:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Aha, upam, da je res to to, da bom lahko mirno spal. Mi je bla ta pogodba nekam sumljiva. Zdaj pa pred kemijo pol pa mirna noč, glede tega, heheh.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani