Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
4.1 SHSH
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 16.11.2010
Prispevkov: 188
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 30.11.2010 14:04:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ocnop je napisal/a:


Tale tvoja matematika z tedni izdelave ni ravno merodajna, bi se prej strinjal da je letnica '09 Wink


a si ti res tok glup, al ne znaš kliknt na link in prevert na svoje oči. to ni MOJA matematika, to je applova identifikacija serijskih številk..

in kje sem rekel da sem dobil 3gsa?!? gre se za i4, tuki je pa moja tema o problemu http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=17173

z ljudmi kot si ti se mi res ni potrebno ukvarjat, tako da hvala in nasvidenje..
iPhone Doctor

iPhone Doctor

Pridružen/a: 05.07.2010
Prispevkov: 1091
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 30.11.2010 14:07:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
JonTa je napisal/a:
ocnop je napisal/a:


Tale tvoja matematika z tedni izdelave ni ravno merodajna, bi se prej strinjal da je letnica '09 Wink


a si ti res tok glup, al ne znaš kliknt na link in prevert na svoje oči. to ni MOJA matematika, to je applova identifikacija serijskih številk..

in kje sem rekel da sem dobil 3gsa?!? gre se za i4, tuki je pa moja tema o problemu http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=17173

z ljudmi kot si ti se mi res ni potrebno ukvarjat, tako da hvala in nasvidenje..


Oprosti, ampak v neki temi sem zasedil da imaš težave z signalom ko si delal unlock za 5.14.02 .. po tem sklepam da si bil na 3-ki Cool

p.s. ne nisem glup, res pa da se včasih tako počutim Smile


Nazadnje urejal/a ocnop Tor 30. Nov 2010 14:08; skupaj popravljeno 1 krat
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 11.06.2009
Prispevkov: 122
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 30.11.2010 14:07:59
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@ocnop

jonta ima čisto prav glede serijskih št., tako da ti priporočam da pogledaš linke
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 03.01.2009
Prispevkov: 3825
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 30.11.2010 15:11:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
JonTa je napisal/a:


malo poglej kaj pomeni 4 in 5 št v serjski številki - TEDEN V KATEREM je bil izdelan telefon

zdej pa pogooglaj kam pade 47 teden

res ste mi smešni nekateri, ki se delate jake frajerje po forumih a POJMA NIMATE kaj zagovarjate in iz sebe delate še večje b****


Kaj si ti odprl temo? SI ti začel z vprašanji ali lahko če nimam? Glej, sam sem shranjeval blobse na enem telefonu po izidu 4.2.1, in ni shranilo za 4.1... se mi zdi tam tam 27, ali 28tega.

Zame je popolnoma normalno, da apple več ne bi podpisoval... ne vem za kaj se je šlo pri tebi. in kot sem napisal... Hvalabogu, da jih imaš, ker pride vedno prav.


Če maš takšno mnenje o ljudeh pa si pač pomagaj sam....

PS: Če navijaš za real maš rahel bonus Laughing
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 16.11.2010
Prispevkov: 188
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 30.11.2010 15:22:42
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lakai res da sem jaz začel temo in sem jo tudi hotel končati z veselo novico da je apple še včeraj podpisoval 4.1 in da mi je ratalo shranit bloobse, ampak me pogreje ko me potem hoče nekdo naredit za lažnivca za bv..
drugače pa upam da ni kdo kaj preveč osebno vzel, ampak res nevidim zakaj bi nekaj govoril če ni res..

drugače pa barac ftw, take igre kot včeraj ne pomnim, niti od brazilcev.. ubistvu je real še solidno pušil s 5. goli, saj bi jih blo komot še +3
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 30.11.2010 15:36:17
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pač si dobil refurbished telefon..
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 16.11.2010
Prispevkov: 188
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 30.11.2010 15:52:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gpc17 je napisal/a:
Pač si dobil refurbished telefon..


ok, če ti tako praviš pol je pa refurbished Laughing

se pravi po tvoji logiki, je telefon v max. 7 (lahko tudi manj, saj 47 teden pade v obdobje 22.-28 novembra - datum izdelave) dneh prišel iz tovarne, bil v trgovini, nekdo ga je kupil, potem ga je reklemiral, so ga iz trgovine poslali v refurbished center kjer so ga pregledali, zamenjali vse zunanje dele (brez kakršnihkoli prask), poslali v zbirni center za reklemacije in 29.ga sem ga jaz dviginil v ljubljani Laughing yea right, mogoče če si chuck norris

glej, že zelo osnovno kjer se vidi da telefon (tudi če bi bil refurbished) ni imel shranjeni bloobsov v cydiji, je ko me je le ta vprašala "make my life easier", pred tem pa ni bilo napisano (z zelenim fontom) nič v zgornji vrstici, kjer ponavadi piše katere bloobse imaš shranjene, če bi jih kdo že shranil pred mano...

kakorkoli, upam da tudi ti dobiš refurbished telefon iz servisa, saj si ga nesel na epl ane Laughing
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 01.12.2010
Prispevkov: 6
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 01.12.2010 18:06:50
iphone 3g-baterija in shsh
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
živjo..
mene pa zanima zakaj mi pri novem iOS 4.2.1 parabi tako veliko baterije?
je to morda kriv iOS?
pa kako bi šel lahko na starejše verzije iOS?(o kakih SHSH mi pa ne piše nič v cydiji?)
Lp Smile
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 03.01.2009
Prispevkov: 3825
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 01.12.2010 19:05:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem že pisal drugje o tem... pobrskaj malo.

hint: iphone težave
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani