Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
iPad 3G - ponudniki mobilnega interneta
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 13.09.2008
Prispevkov: 51
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 09.10.2011 09:55:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@zaspanc

Če boš uporabljal le en dan v mesecu, boš plačal samo 1€.
Kupiš mikrosim kartico (brezmejhni 24h) za 5€ in v tem imaš 1€ na računu, če si hočeš malo napolnit, si kupiš še kartico za 5/10/20€, iz katere potem preko gesla dodaš denar gor (preko tuškabine).

Če si naprimer danes ob 12.00 aktiviraš povezavo, ti porabi 1€ in to traja do jutri do 12.00. Malo paziš da si do takrat izklopiš, drugače ti deluje naprej in ti jutri ob 12h pobere še 1€.
Teh 24h interneta je neomejen prenos podatkov, le ko prekoračiš 1GB imaš na voljo le EDGE povezavo.
Sepravi, če vklopiš 3G in če greš pogledat za 3minute mejl, porabiš 1€, ali pa če ga uporabljaš 24h.

Sam uporabljam to vrjanto kakšen mesec, in se mi zdi glede na to da potrebujem internet recimo enkrat tedensko super rešitev. Glede pokritosti sem pa prav presenečen, saj vem da so imeli kolegi na telefonih velike težave s tušmobilovim signalom, tukaj pa mi je zaenkrat povsod lovilo odlično.

Lp
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 16.10.2009
Prispevkov: 14
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 22.10.2011 19:46:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi jest uporabljam Brezmejnih24 in zaenkrat se obnese super. Tudi s signalom po Ljubljani nimam večjih težav. Za nekajdnevno uporabo na mesec se meni osebno zdi optimalna rešitev.

_________________
lp

Aleš
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 23.10.2008
Prispevkov: 182
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 06.11.2011 08:34:32
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Iscem pravo zadevo za svoj ipad.... Na podrocju kjer se najvec gibam, veem da je mobitel najbolj pokrit. Je kaka ugodnejsa varianta od instant internet paketa? 3g bi se uporabljalo dnevno, zato me tusmobilov 1€ 1 dan ne zanima...
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 06.11.2011 08:50:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Odvisno od tega, kolikos podatkov mislis prenesti...

Ce je pogoj Mobitel in ti recimo zadostuje 500MB, potem lahko vzames Enotni paket z mesecno narocnino 2,99€ in mu dodas mesecno 500MB interneta za dodatnih 9€ (skupaj torej 12,99€) ali 1GB za dodatnih 12€ (skupaj torej 15,99€). Ce rabis 1GB, potem je vsekakor dokaj majhen skok na Instant Internet, kjer za 19€ dobis 5GB Smile

Preveri, ce ima Tusmobil dobro pokrite lokacije, kjer ga bos uproabljal... Ce je zadovoljiva pokritost, potem raje svetujem paket Tusmobil 0 (brez narocnine) in dodan 1GB mobilnega internet za 5€ mesecno...

Jutri bo Si.mobil predstavil novosti... in to bo po vsej verjetnosti nov virutalni operater Bob (sedmi dan novembra :thumbsup: ) ... Mogoce bo prinesel kaj zanimivega Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 03.05.2011
Prispevkov: 104
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 06.11.2011 14:40:52
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sm pogruntu da sploh nerabim 3G...enostavno v iphonu 4 vključim wirelles in se vklopim gor(Mam neomejeno interneta :thumbsup: ) :thumbsup: :thumbsup:

Pa se pocen vse Wink))

_________________
boDte V cVeTjuu
_______________________________________
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 13.03.2011
Prispevkov: 7137
Kraj: Logatec
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 06.11.2011 14:41:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
zaspanc je napisal/a:
Jaz sm pogruntu da sploh nerabim 3G...enostavno v iphonu 4 vključim wirelles in se vklopim gor(Mam neomejeno interneta :thumbsup: ) :thumbsup: :thumbsup:

Pa se pocen vse Wink))


potem si zmagal :bravo:

_________________
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 03.05.2011
Prispevkov: 104
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 06.11.2011 14:44:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
idavid4 je napisal/a:
potem si zmagal :bravo:



Razz

_________________
boDte V cVeTjuu
_______________________________________
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.05.2009
Prispevkov: 556
Kraj: Tuki
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 08.11.2011 01:00:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Al pa BoB za 6€/mes 1 GB prenosa simobilovo omrezje, ki ga nadgrajujejo (koncno)...Wink
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 13.06.2011
Prispevkov: 29
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 25.01.2012 20:03:21
Re: iPad 3G - ponudniki mobilnega interneta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Namen imam uporabljati ipad preko 3g povezave, pa se ne morem odločiti pri katerem operaterju naj vzamem "instant" internet. Najbolj me mika Tuš mobil. Oddajnik je od moje lokacije na Grablovičevi ulici v Ljubljani oddaljen cca. 500 m zračne dolžine, prav tako Simobil. Mobitel ima zraven dva oddajnika, eden oddaljen 100m, drugi 500m. Ker je cenovno najbolj ugoden tušmobil se nagibam k njim, vendar me zanima, kako dobro lovi internet, če je oddajnik oddaljen 500m? Naj bi delalo dokaj normalno ali zna prihajati do težav? Hvala za odgovore!
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 11.01.2012
Prispevkov: 7
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 25.01.2012 20:09:10
Re: iPad 3G - ponudniki mobilnega interneta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Rootz je napisal/a:
Namen imam uporabljati ipad preko 3g povezave, pa se ne morem odločiti pri katerem operaterju naj vzamem "instant" internet. Najbolj me mika Tuš mobil. Oddajnik je od moje lokacije na Grablovičevi ulici v Ljubljani oddaljen cca. 500 m zračne dolžine, prav tako Simobil. Mobitel ima zraven dva oddajnika, eden oddaljen 100m, drugi 500m. Ker je cenovno najbolj ugoden tušmobil se nagibam k njim, vendar me zanima, kako dobro lovi internet, če je oddajnik oddaljen 500m? Naj bi delalo dokaj normalno ali zna prihajati do težav? Hvala za odgovore!



Jst uporabim instant internet od tusmobila in sm zadovoljen zdej za drugih ne vem pr men laufa ok

_________________
Coolio
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14555
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #31   Objavljeno 25.01.2012 20:10:18
Re: iPad 3G - ponudniki mobilnega interneta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tušmobil je za teh 5EUR/mesec zmagovalen... Mogoče če vzameš prvo predplačniško kartico za 4eur in narediš nekaj speedtestov... Pa da vidiš če je hitrost ok vzameš..

Sicer pa nevem zakaj te zanima DOMA kje imaš oddajnike ?? Ali doma rabiš to ? Nimaš doma Wi-Fi?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani