Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
iPhone pri debitelu?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 09.11.2009
Prispevkov: 71
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 02.12.2009 22:32:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
zee je napisal/a:
A baterijo v navigacijski napravi poljubne znamke lahko zamenjas? So te naprave naprodaj v Sloveniji?

A baterijo v Applovih iPodih in unibody Macbook w/o Pro lahko zamenjas sam? So te naprave naprodaj v Sloveniji?

A baterijo v elektricni zobnih scetkah poljubne znamke lahko zamenjas? So te naprave naprodaj v Sloveniji?

Ta sef na Mobitelu ni ravno brihten. To zagotovo ni razlog za neprodajo Applovega aparata v Sloveniji.


Mobitel ne sme imet vgrajene baterije, to je v slovenskem (jebenem) zakonu!!! Sad To kar si ti našteval pa niso telefoni ampak prenosni računalnik, music player ...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 20.08.2007
Prispevkov: 81
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 02.12.2009 22:44:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
haroker je napisal/a:
Mislim da v Gani tudi nimajo Music in druge ponudbe...

Prav imaš... vendar v Ghani niti nimajo iPhona, če si namigoval na to. Mogoče si imel v mislih Guinejo- če ti povem, da je operater Orange, mislim, da ti mora biti vse jasno zakaj ga imajo.

haroker je napisal/a:

Problem vidim sam predvsem v marzah, pravilih igre in zahtevah od Apple... Verjemi, mobilni ponudniki, dobijo mobilnike os Nokie, SE, Samsung, LG in tako naprje po zelo ugodnih cenah.

Ne verjamem:) Marže so, vendar daleč od takih, kakršne nekateri tukaj gor pišete, da so.

iPlo je napisal/a:
Slovenija je pač nategatorska dežela, slovenski operaterji kupujejo madžarske nokie in podobna jajca za par centov in jih prodajajo najivnemu narodu po norih cenah, pri tem pa jih še zaveže za leto ali več nenormalne naročnine.

1. Glede na to, da živiš v nategatorski deželi, ne vem zakaj še vztrajaš tukaj
2. Niso vse Nokie Madžarske, ampak samo določeni modeli, ki jih nokia v Komaronu izdeluje. Nekateri ostali modeli so narejeni na Finskem, nekateri zadnje čase tudi na Kitajskem. Katere gredo na določene trge je zgolj in samo domena Nokie in ne operaterjev. Verjetno so operaterji krivi tudi za to, da nas cel svet obravnava kot jugo-vzhodno Evropo in da Mercator prodaja Romunski Persil, ne Nemškega.
3. To, da operateji dobijo telefone po ''par centov'' niti ne bom komentiral...
4. Ja, cca. 15eur.(ok, recimo 30 eur.) je res nenormalna naročnina, glede na to, da imaš notri zajetno količino zakupljenih minut, sms-jev, podatkov,... Res, nemoralni zneski. Naj se operaterji zgledujejo po elektro ali ostalih energetskih podjetjih, tam so cene bolj človeške. In vse to brez vezave, pa še vsako leto častijo položnico.

iPlo je napisal/a:
Pri Apple-ovih aparatih bi pač premalo zaslužli, vejo pa da jih po 800 in več evrov ne bojo prodali nič Wink

1. Cena ne bi bila 800eur., ker je prodajna cena nižja
2. Ne da bi operaterji premalo zaslužili, imeli bi zgubo in to ne majhno... prodajna cena gor ali dol, vsaj pri trenutnih pogojih, ki jih postavlja Apple.

Lp. TheCjen
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 02.12.2009 22:50:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
blaster je napisal/a:
Po koliko pa Apple prodaja iPhone AT&Tju, da si oni lahko privoščijo tako smešno nizke cene? Verjetno niso tako zabiti da jih kupujejo po 800 in prodajajo po 200, 300 + naročnina zraven..?? Čeprav se jim verjetno od naročnine vse 3x povrne...

za 3g sm nekje zasledil da okol 600$, pomoje da je ta cifra še iz časov pred 3gs (ne jamčm v točnost informaciji, (da se nau najdu kšn pamtn pacient))
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14555
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 02.12.2009 22:57:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zracunajte si potem ta zasluzek.. Ce recimo dajejo 3gs-e recimo za 900$.. At&t pa jih prodaja za 200$ + 70*24(1700$).. To je minimum! Kar je dodatno na narocnini je pac samo se dodatni zaluzek.. Sepravi na iphone dobijo 2000$.. Vec kot 100% vec.. Se jim posteno splaca..
Lp
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.11.2008
Prispevkov: 148
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 02.12.2009 23:24:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gpc17 je napisal/a:
Zracunajte si potem ta zasluzek.. Ce recimo dajejo 3gs-e recimo za 900$.. At&t pa jih prodaja za 200$ + 70*24(1700$).. To je minimum! Kar je dodatno na narocnini je pac samo se dodatni zaluzek.. Sepravi na iphone dobijo 2000$.. Vec kot 100% vec.. Se jim posteno splaca..
Lp




računaj potem to, da če skleneš z nimi pogodbo vzames sigurno kak paket tak tako kot je v Grčiji iphone paket, in za to ceno k na mesec plačuješ imaš še prenos podatkov notr pa ful enga staffa.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 03.12.2009 08:03:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
shamanana je napisal/a:
Medtem ko sem zadnjič čakal da iphone zopet pride v trgovine v TS (oktobra) sem pač povprašal še pri nas... tako za štos. In ker foter pozna nekakšnega šefa Wink pri mobitelu ki mu menda nabavlja telefone ki jih pri nas še ni (whatever) ga pokličemo in mu tale tako pove...
"Katerikoli drugi telefon samo tega ne..." pa zakaj... "ker je pri nas menda zakon da telefon ne sme imet vgrajeno baterijo (iphone Rolling Eyes ) ki jo lahko samo proizvajalec zamenja... "

Just my 2¢...

Vec ne cakam Very Happy


Ampak verjamete pa vsem pravljicam, ki se pojavijo v kaksnem rumenem cajtngu Rolling Eyes

TO glede baterij je en VELIK BULLSHIT ki si ga je nekdo izmislil oz. je nekje prebral nekaj samo na brzino in nabluzil nekaj po svoje ... sedaj pa to krozi okoli in kot najvecji vzrok, zakaj se ne prodaja v SLO navajajo prav to...

In CE bi to bilo res... takrat je bilo receno, da je to EU direktiva (think again) ... zakaj imajo lahko potem ostalo po EU lahko iPhone? Drugo... iPod Touch je v bistvu enako kot iPhone, le da nima telefonskega dela. Ali se mu da baterija enostavno zamenjat? Mimogrede... iPod Touch se uradno prodaja v Sloveniji... Very Happy Cool ... Tako, da je priprocljivo uproabit lastno glavo in malo obremenit svoje mozganske celice in razmislit, ali je to res ali ni ... Surprised

Tele zgodbice in pravljice z raznimi fotri, znanci od znacev, ki so enkrat nekje nekaj slisali o tem... so za polnjenje trac cajtngov... Rolling Eyes
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 03.12.2009 08:13:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
DuCoM je napisal/a:


12 let sem že naročnik DEBITELA in lahko rečem,da ostanem njihov naročnik samo v primeru (glede na politiko prodaje telefonov),da začnejo s prodajo iphona.


Debitel deluje "sele" dobrih 10 let Smile ... Se mi zdi, da so zaceli 1998 ali 1999 Smile ...

Sicer pa se mi zdi pri Deibtelu najbolj zanimiv nacin, ker mobilnik placujes na obroke skupaj z narocnino ... in to zna pri drazjih mobilnikih biti zanimivo za take, ki bi radi imeli tak mobilnik, nimajo pa na kupcku toliko denarja Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 03.12.2009 08:20:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No, v kolikor so poleg navodila kako se odstrani baterija, pije vodo!
Zadeva ni BULL SHIT, ne pisat o stvareh o katerih niste 100% prepričani.
Oglejte si iPod ... ko ga kupite, so zraven navodila kako se odstrani baterija (to cca. 1 leto, prej teh navodil ni bilo).

Sicer pa ... ptičica izpod Alp je začivkala ... iPhone, iPhone, iPhone ... samo še malo potrpljenja Wink
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 03.12.2009 08:37:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
haroker je napisal/a:
Verjemi da Apple ne da iPhona AT&T po ceni ko nasi ponudniki kupujejo veselo Nokije, SE...


Verjemi, da operaterji ne dobijo Nokii in SEjev napol zastonj... Cena sicer je nekaj nizja, od recimo nabavne cene nekega malega prodajalca, ki kupi nekaj telefonov mesecno... ni pa to to recimo tako, da je maloprodajna cena aparata 600€, nabavna cena pa recimo 100 ali 200€ ... Rolling Eyes

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 03.12.2009 08:41:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gpc17 je napisal/a:
Zracunajte si potem ta zasluzek.. Ce recimo dajejo 3gs-e recimo za 900$.. At&t pa jih prodaja za 200$ + 70*24(1700$).. To je minimum! Kar je dodatno na narocnini je pac samo se dodatni zaluzek.. Sepravi na iphone dobijo 2000$.. Vec kot 100% vec.. Se jim posteno splaca..
Lp


Malo cudno to racunas Sad ...

Tistih 70 U$D * 24 mesecev ni samo narocnina... V tej ceni je precejsen kos storitev... Podobno kot so pri nas razni paketi Povezani, xZame, TusmobilXX ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #31   Objavljeno 03.12.2009 08:46:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
faganel je napisal/a:
No, v kolikor so poleg navodila kako se odstrani baterija, pije vodo!
Zadeva ni BULL SHIT, ne pisat o stvareh o katerih niste 100% prepričani.
Oglejte si iPod ... ko ga kupite, so zraven navodila kako se odstrani baterija (to cca. 1 leto, prej teh navodil ni bilo).

Sicer pa ... ptičica izpod Alp je začivkala ... iPhone, iPhone, iPhone ... samo še malo potrpljenja Wink


Seveda je BULLSHIT ... ker nekateri pravijo, da je ZAKON tak, da prepoveduje prodajo takih aparatov... In NE, noben zakon ne prepdisuje, da so v to vsteti zgolj mobilni telefoni... Ta direktiva sicer res obstaja... ampak je napisana predvsem zato, da se da pri recikliranju locit baterijo, ki vsebuje nevarne snovi od ostalega dela elektronike in plastike... In to se da narediti z vsako napravo, ki je v prodaji pri nas... Nikjer pa ne pise, da mora to biti tako, da to lahko stori uproabnik sam... Vazno,d a ni zalito v plastiko... ampak da se da razdreti in baterijo loceno reciklirati... In to je EU direktiva in ni zraslo na zelniku kaksnega nasega zakonodajalca... Nekateri si samo to po svoje razlagajo ... to so predsvem taki, ki sami sebe prepricujejo, da je iPhone eno veliko "sranje" in da je naprava, ki sodi v kameno dobo (primerjava s kamnom, primerjava s predpotopno Nokio 3110,...) ...

Moj iPod Touch je bil kupljen letos januarja, pa nima takih navodil zraven. Bi bilo pa zanimov videti taka navodila, ker uporabnik sam baterije ne more zamenjati brez da bi s tem posegom izgubil garancijo ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #32   Objavljeno 03.12.2009 08:51:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
faganel je napisal/a:
No, v kolikor so poleg navodila kako se odstrani baterija, pije vodo!
Zadeva ni BULL SHIT, ne pisat o stvareh o katerih niste 100% prepričani.
Oglejte si iPod ... ko ga kupite, so zraven navodila kako se odstrani baterija (to cca. 1 leto, prej teh navodil ni bilo).

Sicer pa ... ptičica izpod Alp je začivkala ... iPhone, iPhone, iPhone ... samo še malo potrpljenja Wink


Seveda je BULLSHIT ... ker nekateri pravijo, da je ZAKON tak, da prepoveduje prodajo takih aparatov... In NE, noben zakon ne prepdisuje, da so v to vsteti zgolj mobilni telefoni... Ta direktiva sicer res obstaja... ampak je napisana predvsem zato, da se da pri recikliranju locit baterijo, ki vsebuje nevarne snovi od ostalega dela elektronike in plastike... In to se da narediti z vsako napravo, ki je v prodaji pri nas... Nikjer pa ne pise, da mora to biti tako, da to lahko stori uproabnik sam... Vazno,d a ni zalito v plastiko... ampak da se da razdreti in baterijo loceno reciklirati... In to je EU direktiva in ni zraslo na zelniku kaksnega nasega zakonodajalca... Nekateri si samo to po svoje razlagajo ... to so predsvem taki, ki sami sebe prepricujejo, da je iPhone eno veliko "sranje" in da je naprava, ki sodi v kameno dobo (primerjava s kamnom, primerjava s predpotopno Nokio 3110,...) ...

Moj iPod Touch je bil kupljen letos januarja, pa nima takih navodil zraven. Bi bilo pa zanimov videti taka navodila, ker uporabnik sam baterije ne more zamenjati brez da bi s tem posegom izgubil garancijo ...


Jaz imam iPod (še ne star 1 leto) in sem ta navodila dobil zraven ... aha, jaz sem iPod dobil v Sloveniji!

Kakorkoli ... če je pač direktiva, jo je treba spoštovat (ne pa bit bolj papežki od papeža). Ni pa to izgovor za "neprodajo".
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #33   Objavljeno 03.12.2009 08:56:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
faganel je napisal/a:


Jaz imam iPod (še ne star 1 leto) in sem ta navodila dobil zraven ... aha, jaz sem iPod dobil v Sloveniji!

Kakorkoli ... če je pač direktiva, jo je treba spoštovat (ne pa bit bolj papežki od papeža). Ni pa to izgovor za "neprodajo".


Saj je moj bil tudi kupljen v BigBangu v Ljubljani Smile To je menda v Sloveniji Smile ...

Lahko poslikas ta navodila ali pa vsaj okvirno napises, kaj pise oz. je naslikano? Direktiva pac govori o tem, da se mora baterija dati odstraniti in loceno reciklirati... In to se da. Baterija ni zalita v kaksno epoksi smolo ali plastiko, da je ne bi bilo mozno odstranit. V nasprotju s to direktivo so recimo tiste svece na baterije, ki imajo vse skupaj zalito v plastiko ... Rolling Eyes Very Happy

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #34   Objavljeno 03.12.2009 09:05:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
faganel je napisal/a:


Jaz imam iPod (še ne star 1 leto) in sem ta navodila dobil zraven ... aha, jaz sem iPod dobil v Sloveniji!

Kakorkoli ... če je pač direktiva, jo je treba spoštovat (ne pa bit bolj papežki od papeža). Ni pa to izgovor za "neprodajo".


Saj je moj bil tudi kupljen v BigBangu v Ljubljani Smile To je menda v Sloveniji Smile ...

Lahko poslikas ta navodila ali pa vsaj okvirno napises, kaj pise oz. je naslikano? Direktiva pac govori o tem, da se mora baterija dati odstraniti in loceno reciklirati... In to se da. Baterija ni zalita v kaksno epoksi smolo ali plastiko, da je ne bi bilo mozno odstranit. V nasprotju s to direktivo so recimo tiste svece na baterije, ki imajo vse skupaj zalito v plastiko ... Rolling Eyes Very Happy


Bom poiskal in objavil...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #35   Objavljeno 03.12.2009 09:23:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nehajte ze bluziti... Direktiva ni kriva za to, da iPhona v Sloveniji ni... To so izgovori ljudi ko nimajo pojma. MacBook Pro ima ze tudi vgrajeno baterijo. Zamenjajo jo le na servisu, pa se prodaja...

Eden od krivcev za da iPhona v Sloveniji ni je Tus Mobil z njihovo ilegalo, katero sedaj drago palcujejo Applu. Drugi vzroki so nesposombnost in pozresnost nasih mobilnih ponudnikov in seveda tudi pravila in zahteve od Appla...
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.07.2008
Prispevkov: 1424
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #36   Objavljeno 03.12.2009 10:47:17
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
TheCjen je napisal/a:

1. Glede na to, da živiš v nategatorski deželi, ne vem zakaj še vztrajaš tukaj
2. Niso vse Nokie Madžarske, ampak samo določeni modeli, ki jih nokia v Komaronu izdeluje. Nekateri ostali modeli so narejeni na Finskem, nekateri zadnje čase tudi na Kitajskem. Katere gredo na določene trge je zgolj in samo domena Nokie in ne operaterjev. Verjetno so operaterji krivi tudi za to, da nas cel svet obravnava kot jugo-vzhodno Evropo in da Mercator prodaja Romunski Persil, ne Nemškega.
3. To, da operateji dobijo telefone po ''par centov'' niti ne bom komentiral...
4. Ja, cca. 15eur.(ok, recimo 30 eur.) je res nenormalna naročnina, glede na to, da imaš notri zajetno količino zakupljenih minut, sms-jev, podatkov,... Res, nemoralni zneski. Naj se operaterji zgledujejo po elektro ali ostalih energetskih podjetjih, tam so cene bolj človeške. In vse to brez vezave, pa še vsako leto častijo položnico.
1. Cena ne bi bila 800eur., ker je prodajna cena nižja
2. Ne da bi operaterji premalo zaslužili, imeli bi zgubo in to ne majhno... prodajna cena gor ali dol, vsaj pri trenutnih pogojih, ki jih postavlja Apple.

Lp. TheCjen


Ti si pa verjetno vseved al pa zelo zlizan z oz. zaposlen pri enen od slovenskih operaterjev...
Nič naj te ne briga zakaj vstrajam tukaj... in ni mi jasno zakaj ti moje življenje na sončni strani alp greni življenje in zakaj ne preneseš mojega osebnega mnenja o slovenskih operaterjih Wink

PIŠEM IN RAZMIŠLJAM O VSEM KAR MI PAŠE Cool
Jabukspešl

Jabukspešl

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1392
Kraj: delta quadrant of the galaxy
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #37   Objavljeno 03.12.2009 10:57:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tako drag in tako nedosegljiv,da ostale pozitivne lastnosti po 10 sekundnem treznem razmišljanju izparijo.Apple je definitivno zarad tega vzdušja malo preveč požrešno navil cene in zgleda da se mu je obrestovalo,ker folk v času recesije kar posega po telefonu vrednem 800 euro.Škoda Apple,zaradi te požrešnosti še lep čas ne bom imel v docku iPhona,ker zahtevaš preveč.Raje imam motorolo in še en laptop Smile
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.07.2008
Prispevkov: 1424
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #38   Objavljeno 03.12.2009 11:01:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Maš prou, vsekakor ni vreden toliko...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 20.08.2007
Prispevkov: 81
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #39   Objavljeno 03.12.2009 11:59:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@iPlo: ne bom se spuščal na tvojo raven, ker:
1.nisem vseved ali pa zelo zlizan
2.ne vem kaj je to slabega če sem ali pa nisem zaposlen pri operaterju
3.me ne poznaš, tako da daleč od tega, da me lahko ocenjuješ oz. žališ
Niti nisem nikjer pisal, da mi tvoje življenje karkoli greni. Preprosto sem argumentiral trditve v tvojem postu, ker si napisal kup nesmislov. Če to dojemaš na način, da ne prenesem tvojega razišljanja o slovenskih operaterjih, tudi prav (glede na tvoj napisan post pa nesprejemanje mnenja drži zate). Ti kar razmišljaj kar ti paše, vendar če to počneš na forumu, to potem dovoli tudi ostalim. Sam se umikam iz te debate, ker nima smisla, adminom pa se opravičujem za offtopic.

Lp. TheCjen
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #40   Objavljeno 03.12.2009 12:26:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
we_are_the_borg je napisal/a:
Tako drag in tako nedosegljiv,da ostale pozitivne lastnosti po 10 sekundnem treznem razmišljanju izparijo.Apple je definitivno zarad tega vzdušja malo preveč požrešno navil cene in zgleda da se mu je obrestovalo,ker folk v času recesije kar posega po telefonu vrednem 800 euro.Škoda Apple,zaradi te požrešnosti še lep čas ne bom imel v docku iPhona,ker zahtevaš preveč.Raje imam motorolo in še en laptop Smile


Saj vsi naprednejsi mobilniki stanejo med 600 in 800eur... Prevec ste navajeni na paketne ponudbe pri Mobitelu, Simobilu... Poglejte kolko stanejo boljse nokije v prosti prodaji, koliko HTC-ji in tkao naprej... Mnogi stanejo vec kot odklenjen iPhone iz Italije...
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani