Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Programi za obdelavo fotk
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 30.12.2008
Prispevkov: 2393
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 21.11.2009 15:24:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
imamo je napisal/a:


Profil slik pa imaš:

Image --> Color Management --> pa imaš nekaj default opcij pa na koncu Advanced in izbriraš.... (če kot sem že prej napisal to mislil)


lp


Aha, kul, to sem iskal, ja. Hvala.

Kar se pa Automatorja tiče, pa sem poskusil način, ki si ga prikazal v tistem videu, a mi ni uspelo.

Ko označim slike in kliknem z desnim gumbom miške, sploh nimam opcije "More". Zakaj? No, to sem poskušal rešiti tako da sem slike enostavno povlekel v nov workflow, ki sem ga odprl v Automatorju, ampak potem, ko sem jih hotel npr. resizati, mi je napisalo: "The action Resize Images could not be loaded because it is not Universal. Please ask the developer for the Universal version of the action."

A to obstaja kak plugin za Pixelmatorja, da bo deloval v Automatorju? (Nekaj sem bral, da naj bi zagnal Automatorja v 32-bitnem načinu, pa bo delalo? Kaj pa potem 64-bitne aplikacije - bodo delale v 32-bitnem Automatorju?)

P.S.: upam, da mi OP ne zameri, da sem si za ta vprašanja sposodil njegovo temo... Smile
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani