Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Redno in/ali študentsko delo v Apple trgovini
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 21.02.2008
Prispevkov: 2218
Kraj: Granger
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 03.10.2009 10:53:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ja no, za študentsko delo je pa le kr dobr plačan. če računaš da so tam nekje 3€/uro. čeprav jaz za 4€/uro negrem delat za apple.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 26.01.2009
Prispevkov: 647
Kraj: LJ
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 03.10.2009 11:01:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
luka je napisal/a:
Prekleti klošarji od istora.

Prestižna znamka, pa iščejo delavce po forumu. Kje je tukaj kaj ugleda?
Ne iščejo delavcev z izkušnjami. Ravno če mace prodajaš moraš imeti izkušnje, da lahko ljudem poveš prednosti in slabosti, da se lažje odločijo.
Ter dvomim, da te bodo kaj drugega naučili kot dajat vizitke od servisa, da lahko pokličeš na konkretne informacije.

In še se zadržujem z izjavami.


Lepo ti piše, da te bodo ostalo naučili.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 20.07.2007
Prispevkov: 1035
Kraj: Ig
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 04.10.2009 18:29:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iExpert je napisal/a:
luka je napisal/a:
Prekleti klošarji od istora.

Prestižna znamka, pa iščejo delavce po forumu. Kje je tukaj kaj ugleda?
Ne iščejo delavcev z izkušnjami. Ravno če mace prodajaš moraš imeti izkušnje, da lahko ljudem poveš prednosti in slabosti, da se lažje odločijo.
Ter dvomim, da te bodo kaj drugega naučili kot dajat vizitke od servisa, da lahko pokličeš na konkretne informacije.

In še se zadržujem z izjavami.


Lepo ti piše, da te bodo ostalo naučili.


V kolikor sem jih jst prodajalce spraševal kaj, sem jih jst moral večino stvari pojasnit in povedat.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.07.2008
Prispevkov: 1424
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 04.10.2009 19:19:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
luka je napisal/a:
iExpert je napisal/a:
luka je napisal/a:
Prekleti klošarji od istora.

Prestižna znamka, pa iščejo delavce po forumu. Kje je tukaj kaj ugleda?
Ne iščejo delavcev z izkušnjami. Ravno če mace prodajaš moraš imeti izkušnje, da lahko ljudem poveš prednosti in slabosti, da se lažje odločijo.
Ter dvomim, da te bodo kaj drugega naučili kot dajat vizitke od servisa, da lahko pokličeš na konkretne informacije.

In še se zadržujem z izjavami.


Lepo ti piše, da te bodo ostalo naučili.


V kolikor sem jih jst prodajalce spraševal kaj, sem jih jst moral večino stvari pojasnit in povedat.

Sploh ne vem kaj si hotu napisat Cool
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 20.07.2007
Prispevkov: 1035
Kraj: Ig
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 04.10.2009 20:37:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Da vedno ko sem jih kaj spraševal niso imeli pojma o čem govorim.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.08.2007
Prispevkov: 810
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 05.10.2009 07:00:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
zato bi bil pa ti idealen za to delo, ker več veš od sedanjih prodajalcev... Wink Smile

verjetno ravno zato iščejo po Jabuk forumu, da bi našli takšnega z vsaj malo apple znanja.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 20.07.2007
Prispevkov: 1035
Kraj: Ig
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 05.10.2009 08:37:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pred dobrim letom se se prijavil na to mesto in tudi bil sprejet na razgovor. Tam so mi povedali kako pa kaj, pa me je enostavno minili za tak denar in take bedne ure(petki, sobote, nedelje popoldne). Jst ne študiram zato, da bom prodajalec.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 05.10.2009 08:43:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
luka je napisal/a:
Pred dobrim letom se se prijavil na to mesto in tudi bil sprejet na razgovor. Tam so mi povedali kako pa kaj, pa me je enostavno minili za tak denar in take bedne ure(petki, sobote, nedelje popoldne). Jst ne študiram zato, da bom prodajalec.


Pazi... zarečenega kruha se nejveč poje... konkurenca je huda in na koncu delaš karkoli, da preživiš.
Drugo pa; preden kaj oddaš še enkrat preberi... tvoja izjava je precej ponižujoča (pa nisem prodajalec). Res je grd ta tvoj zadnji stavek.

_________________
Ma ja, sej bo, sej bo... če ne danes pa kdaj drugič!
iMac 20''; iMac 21,5''; iPhone XR, iPad Air 4G CELL, ATV 4K, Watch series 7, AirPods Pro
http://sitemile.com/ref/faganel
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 16.09.2008
Prispevkov: 23
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 05.10.2009 09:15:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Res nevem zakaj je treba vsako stvar pluvat. Karkoli se naredi na Apple sceni v Slo je deležno kurcanja določenih ljudi (na tem forumu). Stvari niso idealne ampak jebiga tko je. Vsak še tako majhen korak je boljši kot nič. In če greš kot mehanik spraševat prodajalca v Mercedesov salon kakšne so nove tehnologije v motorjih in kako delujejo, pa ti garantiram da ti tudi ne bodo znali odgovoriti. Dajte malo razločevat malo-prodajno trgovino od strokovnega svetovanja. Prodajalec v taki trgovini mora odgovarjati na najbolj glupa možna vprašanja...

Pa ni se treba repenčit "kolk sm jst dobr, uni so prou neumni. Nč ne znajo.." Tudi ni treba slabo govort o prodajalcih, ker vrejmi, da se jih večina zelo potrudi (pa ne govorim samo o iSotre in Apple).
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 05.10.2009 09:46:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Matevzkr je napisal/a:
Res nevem zakaj je treba vsako stvar pluvat. Karkoli se naredi na Apple sceni v Slo je deležno kurcanja določenih ljudi (na tem forumu). Stvari niso idealne ampak jebiga tko je. Vsak še tako majhen korak je boljši kot nič. In če greš kot mehanik spraševat prodajalca v Mercedesov salon kakšne so nove tehnologije v motorjih in kako delujejo, pa ti garantiram da ti tudi ne bodo znali odgovoriti. Dajte malo razločevat malo-prodajno trgovino od strokovnega svetovanja. Prodajalec v taki trgovini mora odgovarjati na najbolj glupa možna vprašanja...

Pa ni se treba repenčit "kolk sm jst dobr, uni so prou neumni. Nč ne znajo.." Tudi ni treba slabo govort o prodajalcih, ker vrejmi, da se jih večina zelo potrudi (pa ne govorim samo o iSotre in Apple).


Podpis! Karkoli bi Apple naredil "na sončni strani Alp", bi vi tukaj popljuvali!
Verjemite, da se trudijo... smo pač majhni in ne tako zanimivi za dodolčene brande. Sam tudi delam v hčerinskem podjetju nekega znanega koncerna. Delamo dobro, bolje kot kakšne večje države... ampak se mi zdi, da nas matična firma včasih kar nekam tlači in ne upošteva... tako pač je.

V Apple Slovenija, oz. Appcom... kar tako naprej, dobro je!

_________________
Ma ja, sej bo, sej bo... če ne danes pa kdaj drugič!
iMac 20''; iMac 21,5''; iPhone XR, iPad Air 4G CELL, ATV 4K, Watch series 7, AirPods Pro
http://sitemile.com/ref/faganel
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #31   Objavljeno 05.10.2009 09:52:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
v iStoru sem bil že kar nekajkrat(večino mal grem kej pogledat pa sprobat) in mam bolj slabo mnenje, ker itak vedno delajo študenti ampak je tako 2 ali 3je do zdaj so bili kar prijazni in ustrežljivi večina pa so zelo arogantni in ko mu kaj rečeš in ga vprašaš te pogleda s tistim pogledom kaj mi res moreš tukaj težit in pol ti s takim tonom odgovori na vprašanje, da pol rajši greš in upaš, da se boš čimmanjkrat vrnil.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 31.03.2009
Prispevkov: 5
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #32   Objavljeno 05.10.2009 11:16:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Do tega trenutka smo prejeli le 4 prošnje...

Razgovori bodo potekali v petek 9.10.2009.

Tisti, ki ste poslali prošnje, ste bili glede točnega termina obveščeni na mail.

Se vidimo.
D1 d.o.o.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 09.03.2009
Prispevkov: 130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #33   Objavljeno 05.10.2009 11:24:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
luka je napisal/a:
Da vedno ko sem jih kaj spraševal niso imeli pojma o čem govorim.


sploh nevem zakaj ti še kar sprašuješ po trgovinah če itak vseee veš, model
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 96
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #34   Objavljeno 05.10.2009 12:24:20
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
D1_doo: Predlagam, da najdete nekoga, ki se malo bolj spozna kot tile do sedaj. Znanec je na vašem prodajnem mestu spraševal če lahko pogleg prenosnika kupi tudi office pa mu je prodajalec povedal, da za mac ne obstaja ima pa iWork, ki ni kompatibilen z windowsi.

Ta se je prestrašil in šel po HP prenosnik.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.11.2008
Prispevkov: 209
Kraj: *HeAvEn*
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #35   Objavljeno 05.10.2009 12:52:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A ni boljše, da iščejo delavce med Apple navdušenci, kot pa da bi vzeli kr enega, ki je prej morda prodajal sesalce...

Morda je res, da mora biti vsak prodajalec usposobljen za prodajo vsega, vendar boš veliko boljši prodajalec, če prodajaš nekaj, v kar verjameš oz. nad čemer si navdušen, o čemer veliko veš itd. Ta občutek je namreč zelo nalezljiv Smile

Če bi prodajali iPhone, bi se morda celo prijavila, ker to pa vem, da bi znala v promet spravit, glede na to koliko ljudi se je zanj navdušlo po moji zaslugi Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.07.2008
Prispevkov: 223
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #36   Objavljeno 05.10.2009 13:05:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
John je napisal/a:
D1_doo: Predlagam, da najdete nekoga, ki se malo bolj spozna kot tile do sedaj. Znanec je na vašem prodajnem mestu spraševal če lahko pogleg prenosnika kupi tudi office pa mu je prodajalec povedal, da za mac ne obstaja ima pa iWork, ki ni kompatibilen z windowsi.

Ta se je prestrašil in šel po HP prenosnik.



Laughing lepa....
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 10.03.2009
Prispevkov: 17
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #37   Objavljeno 05.10.2009 13:08:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Da še jaz pristavim lonček.
Kot študent sem delal tudi kot prodajalec, in je tako, če te nekaj vesele si sposoben prodajati vse. Jaz sem šel iz mobilnih telefonov na prodajo hladilnikov o katerih nisem imel pojma, ampak sem se vse naučil. Je pa res, da je bilo potrebno imeti voljo za prodajo, ker nekatere stranke so obup. Še danes bi delal kot prodajalec vendar za pameten delovni čas ( kar je najslabše) in pameten denar.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.11.2008
Prispevkov: 209
Kraj: *HeAvEn*
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #38   Objavljeno 05.10.2009 13:16:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Itak, da lahko prodajaš vse(sama sem prodajala cunje in čevlje, pravne storitve, fitnes storitve, kozmetiko in zagotovo še kaj...), ampak veliko bolje boš prodajal stvari nad katerimi si navdušen...kot npr. prodajalec iz opisanega primera, ki ni imel pojma in je zato prodaja propadla. Če bi bil kaki Apple freak, se to ne bi zgodilo in ne bi zaslužil prodajalec HP-ja, ampak Appla...

Jaz vem, da so stvari, ki bi jih lahko prodala skoraj vsakemu, ker sem nad njimi tako navdušena...ena izmed teh stvari je iPhone Wink
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.07.2008
Prispevkov: 1424
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #39   Objavljeno 05.10.2009 20:12:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj ti pomaga, če obvladaš in prodajaš "prestižne" izdelke... pa tud sto diplom zraven, pa mogoče še magisterij, če pa delodajalci ne cenijo delavcev... in nakoncu ta revež dela vse petke in svetke, domov pa prinese cca 600 oz 700 evrov..
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.09.2007
Prispevkov: 228
Kraj: Mirna - Trebnje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #40   Objavljeno 08.10.2009 19:43:11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdrav!
Mogoče kdo ve, kdaj so približno ti sestanki?
Ker sem pozno zvedel, bi jutri poklical, samo moram vedeti zaradi prevoza....
« Poglej prejšnjo temo - Ostalo - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani