Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Polnjenje iPhona
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 03.11.2013
Prispevkov: 60
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #161   Objavljeno 19.02.2014 21:01:31
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zadeva se mi ne zdi kej preveč praktična. Ko bi hotel prikjučit iphone na pc bi moral ovitek ter ta dodatek odstranit, če se ne motim. Pa še docking station zgubi namen Very Happy
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9147
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #162   Objavljeno 19.02.2014 22:27:13
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni je pri vsem tem všeč, da je za tem nek standard za brezžično polnjenje. In polnilce sem videl že vgrajujejo v pisalne mize, in ostalo pohištvo. Pač prideš v nek hotel in ima nočna omsrica že qi točko in sam položiš gor napravo in se fila. Ne pa da koplješ po kufroh za polnilcem ( če si ga sploh vzel s sabo).

Zgleda da se Qi standard kar dobro prijemlje. Sem videl da ga podpira tudi Qalcom, ki je kar ta glavni pri mobilni elektroniki.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 12.11.2009
Prispevkov: 1112
Kraj: Prekmurje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #163   Objavljeno 19.02.2014 23:05:22
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
macata je napisal/a:
Meni je pri vsem tem všeč, da je za tem nek standard za brezžično polnjenje. In polnilce sem videl že vgrajujejo v pisalne mize, in ostalo pohištvo. Pač prideš v nek hotel in ima nočna omsrica že qi točko in sam položiš gor napravo in se fila. Ne pa da koplješ po kufroh za polnilcem ( če si ga sploh vzel s sabo).

Zgleda da se Qi standard kar dobro prijemlje. Sem videl da ga podpira tudi Qalcom, ki je kar ta glavni pri mobilni elektroniki.


to bi bila bomba Wink
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #164   Objavljeno 31.10.2016 19:41:20
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo,

danes sem prvič naletel na opozorilo pri polnjenju telefona, in sicer je pisalo:"This cable or accessory is certified and may not work..." Aparat je star 4 mesece in seveda polnim z originalnim kablom, ki sem ga dobil v embalaži. Mi morda kdo zna povedati, v čem je sploh problem? Ko sem izklopil in ponovno vklopil na polnjenje, opozorila sedaj ni več. Je to morda povezano, ker sem izklopil wifi pri polnjenju, da mi še drugič ne naloži update ios 10?

Hvala
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #165   Objavljeno 01.11.2016 08:14:02
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
verjetno samo kakšna smet pri konektorju
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani