Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 150, 151, 152  Naslednja
iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 21.03.2015
Prispevkov: 3
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1261   Objavljeno 21.03.2015 12:54:08
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Ce se tretira kot napaka, potem bi morali menjati... ce je treba tudi desetkrat... oz. dokler ne dobi brezhibnega... Vendar pa je tako, da se mi zdi, da nekatere moti vsaka stvar, za katero so mnenja, da bi morala biti drugacna ...


Se strinjam s tem kar si napisal da imajo ljudje pri Applovih izdelkih višja merila in dostikrat pričakujejo nemogoče samo jaz bi samo rad pač izdelek katerega sem tako (pre)plačal in da že kot novi nima napak Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1669
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1262   Objavljeno 21.03.2015 17:27:31
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To je proizvodna napaka oz. šlamparija (najbrž nekvalitetno zalimano ali nepravilno umerjeno) in upam, da gredo vsi tovrstni produkti nazaj do Appla, da ima pregled in sprejme ustrezne korekturne ukrepe.

4S si prijel v roko in ni bilo strahu, da bo karkoli počilo ali razpadlo, kot je to pri tej "nežni dušici" od šestice. Sick

Škripajoče in pokajoče ohišje pa lahko dobiš tudi na kakšnem "kitajcu" za sto ali še manj evrov... Very Happy Na iNaprave pa res ne paše.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.07.2011
Prispevkov: 229
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1263   Objavljeno 21.03.2015 18:01:48
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni pa poka zgoraj desno, pa tudi upogiba se malo.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 21.05.2012
Prispevkov: 67
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1264   Objavljeno 21.03.2015 18:36:15
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ah tudi npr. Tipkovnica na zadnjem macbookpro in prejsnjem ni enaka. Ko se sprehodim po novejsi je mnogo bolj cenena, kot da je od mehanotehnike Izola.
Treba sparat, da bo profit vecji, le kje je Jobs
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 10.04.2009
Prispevkov: 1463
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1265   Objavljeno 21.03.2015 18:51:10
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sammy je napisal/a:
Ah tudi npr. Tipkovnica na zadnjem macbookpro in prejsnjem ni enaka. Ko se sprehodim po novejsi je mnogo bolj cenena, kot da je od mehanotehnike Izola.
Treba sparat, da bo profit vecji, le kje je Jobs


Katerega pa imas in katerega si imel prej?

_________________
Sent from my iPod shuffle
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 27.09.2012
Prispevkov: 28
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1266   Objavljeno 21.03.2015 19:33:24
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

ker me je danes moj telefon dobesedno stresel, ko sem se dotaknil home gumba, me zanima, ali je kdo od vas že imel takšno izkušnjo, in če ja - kaj v takšnem primeru narediti?
O istem kolegu mi je pa tarnala tudi kolegica, tako da smatram, da nisva osamljena primera.
Ali morda kdo ve, zakaj do tega pride?
PS: ko me je elektrika stresla, sem telefon polnil.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1267   Objavljeno 21.03.2015 21:09:00
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kakšen polnilec si uporabljal? Ozemljitev v hiši je pravilno narejena? To se je meni dogajalo z iPod Touchem, ko sem ga polnil v hiši, kjer je bilo dealano ničenje, pa očitno ne prav.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.06.2009
Prispevkov: 3387
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1268   Objavljeno 22.03.2015 10:21:51
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Problem je lahko tudi simobilov polnilec.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 08.05.2011
Prispevkov: 43
Kraj: ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1269   Objavljeno 22.03.2015 11:20:07
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
evo da še jst malo pojamram...lastim si iphone 6 space grey 16gb...to je ze moj 6ti iphone, nasploh sem zelo navdušen nad Apple izdelki in najboljše 2 zadevi pri iphonih, so mi vedno bile hitrost in odzivnost softwera in pa tisti občutek kvalitete, ko primeš telefon...noo in te kvalitete se mi zdi da z 6ko ni več...tudi sam imam več problemov: moon efect, nekoliko upognjen zaslon na ven, touch ID mi preden da pritisnem nekako poči, tko da sem res razočaran in obenem upam, da bo Apple dal v prihodnje več poudarka na kvaliteti izgradnje...nebi ga pa rad zamenjal, ampak če se nebojo zrihtali, bomo pač šli k konkurenci...pa naj še povem da je to moje mnenje l, ki ga izražam Smile pa LP vsem Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.04.2014
Prispevkov: 323
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1270   Objavljeno 22.03.2015 12:27:14
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mito4444 je napisal/a:
evo da še jst malo pojamram...lastim si iphone 6 space grey 16gb...to je ze moj 6ti iphone, nasploh sem zelo navdušen nad Apple izdelki in najboljše 2 zadevi pri iphonih, so mi vedno bile hitrost in odzivnost softwera in pa tisti občutek kvalitete, ko primeš telefon...noo in te kvalitete se mi zdi da z 6ko ni več...tudi sam imam več problemov: moon efect, nekoliko upognjen zaslon na ven, touch ID mi preden da pritisnem nekako poči, tko da sem res razočaran in obenem upam, da bo Apple dal v prihodnje več poudarka na kvaliteti izgradnje...nebi ga pa rad zamenjal, ampak če se nebojo zrihtali, bomo pač šli k konkurenci...pa naj še povem da je to moje mnenje l, ki ga izražam Smile pa LP vsem Smile


Tole za pokanje se dogaja meni tudi na i5s in iPad Air, prav tako se dogaja pri konkurenci, no, vsaj na moji stari S4ki je blo tako. Ampak mislim, da gladko delovanje odtehta tisto pokanje Very Happy Moje mnenje
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 27.09.2012
Prispevkov: 28
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1271   Objavljeno 22.03.2015 15:23:38
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iApple je napisal/a:
Kakšen polnilec si uporabljal? Ozemljitev v hiši je pravilno narejena? To se je meni dogajalo z iPod Touchem, ko sem ga polnil v hiši, kjer je bilo dealano ničenje, pa očitno ne prav.


V obeh primerih je bil res uporabljen Simobilov polnilec, ampak sem šel brat še malo po tujih forumih pa zgleda ni osamljen primer, tako da vprašanje če je (izključno) Simobilov polnilec kriv. Za ozemljitev pa žal ne bi vedel kako je delano.
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14555
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1272   Objavljeno 22.03.2015 17:07:39
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Prilepi sliko tvojega polnilca - simobil.

Ker jih je zelo zelo veliko odkar niso uradni fake...
Slikaj tam pri crkah in usb vhodu.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 22.03.2015
Prispevkov: 2
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1273   Objavljeno 22.03.2015 22:23:08
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
NE KUPUJTE IPHONE 6, 6+ PRI SIMOBILU!!!

IPHONE 6+ 16GB STAR 6mes.
Konec feb. sem iz zvočnika zaslišal čudne zvoke in nato sem tel. resetiral, ampak šumenje je bilo še vedno prisotno tudi, ko je bil telefon v mirovanju. Prišel je update 8.02 in mislil sem, da se bodo težave rešile ampak nasprotno, na iTunes-u mi pokaže error 53 in nikakor nisem mogel naložiti SW. Nesel sem ga na simobil povedal kaj je narobe in poslali so ga na TELERY (telefon v garanciji). In, ko pride veseli Petek doživim ŠOK!! Dobim pošto iz TELERY, predračun za 950Eur
V opisu: polomljeno/deformirano, Apple zavrnil garancijo. Nato jih pokličem in vprašam kaj je polomljeno, serviser ni znal povedat in mi je poslal slike.

Telefon mi ni nikoli padel na tla, in imel sem ga v ovitku.

TISTI, KI ŽELITE KUPITI IPHONE, PROSIM NE PRI SIMOBILU!!!!!
NIKAKOR PA NE DATI TELEFONA NA SERVIS TELERY D.o.o.!!!!!!!!!!!!!!!!



VSE POŠKODBE SO ZNOTRAJ TELEFONA!!
ALI APPEL PRODAJA ŽE POŠKODOVANE, ALI PA SERVISER NIMA POJMA??







Ta teden grem na TRŽNO INŠPEKCIJO dati prijavo!!!!!!

ps: Sodelavec ima iphone 6+ kupljen v istoru in nima nobenih problemov.
Aja še to, error 53 na Apple strani NE obstaja.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.10.2011
Prispevkov: 262
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1274   Objavljeno 23.03.2015 00:25:18
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Iskreno imam tudi sam zeloo slabe izkusnje z telerey servisom enkrat biu tam in nikoli vec upam da zrihtas zadevo
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.04.2012
Prispevkov: 601
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1275   Objavljeno 23.03.2015 01:30:40
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@bulldog, ne trudi se, tudi meni so ta teden zavrnili garancijo. Ip5s
V kameri sem imel prah, saj so pri prejšnjem uveljavljanju garancije menjali kamero in zvočnik ter vse skupaj šalabajzersko sestavili nazaj.
Ta prah se je od takrat počasi začel nabirat in po 2 mesecih opazim, da je rees svinjarija pri kameri. Seveda nesem na servis. Od njih sem pričakoval, da prah sčistijo ( glede na to da že prvič niso menjali enote). Čez nekaj dni dobim v nabiralnik pismo oz predračun za zamenjavo celotne enote (381,25€) Razlog : Počeno / Deformirano, zamenjava v primeru, da stranka starega vrne Applu. Odstopilo steklo v zgornjem delu terminala.
Ja čakaj malo, kako pa jaz tega nisem opazil...?
Aparat sem uporabljal non-stop v original etuiju, zaščitno steklo, pri kakem delu je aparat ostal v hiši.. Skratka, na koncu sem dobil slabši aparat kot sem jim ga poslal...
Seveda takoj pokličem na servis, in ena gospa tam sploh ni vedla nič povedat, edino uspela me je nadret, kaj se grem, da sem to sam na silo "deformiral", nato pa mi pove da naj vse skupaj napišem na njihov mail, da mi ona ne more pomagat. V mail vse lepo napišem,da sem aparat res čuval, da se to pojavlja od njihovega zadnjega servisiranja, vprašal sem jih tudi,ali so bili v prvem popravilu uporabljeni original Apple Inc. rezervni deli, saj v nasprotnem primeru kršijo zakon... Po 2 dneh čakanja, dobim odgovor da je vse skupaj moja krivda, in da je bilo popravilo narejeno v skladu s pravili, menjava pa pride v upoštev samo takrat, ko plačam teh 382€. In kaj lahko naredim? Plačam al pa živim z tem telefonom naprej...
Glede na to da sem na drugih forumih našel veliko napisanega o podobnih zadevah. Nekateri so šli v tožbo in vse skupaj dobili zavrnjeno še enkrat.
Veliko je tudi napisanega, da na servisih namerno poškodujejo aparate ( govorim za TELEray) v smislu da je prišel v stik z vodo ( na servisu seveda, pred tem ni bil nikoli blizu vode in podobno). Ko so dobili aparat iz servisa, so se videle sledi vode, pri nekaterih se je celo čutilo, da je bilo mokro( pri nokiah, saj so uradni serviserji)

Druge je potrebno OBVEZNO opozarjat na ta k** servis, naj se ga izogibajo v velikem radiusu.
Če boš karkoli poskušal napiši, kako si rešil.

Jaz bi se najraje obrnil direkt na Apple, in jim razložil, v kaki situaciji sem se znašel, mogoče pa bi le odobrili brezplačno menjavo, vendar sem slab v angleščini.

_________________
 iPhone 6s 64 gb Space Gray   iPad Air 16 gb Cellular Space Gray   / 
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1276   Objavljeno 23.03.2015 05:55:53
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bulldog je napisal/a:


ps: Sodelavec ima iphone 6+ kupljen v istoru in nima nobenih problemov.
Aja še to, error 53 na Apple strani NE obstaja.


To, kje je kupljen iPhone nima prav nobene zveze s tem, kaksne probleme bo kdo lahko imel... Edino kar je razlika, da ce se ze pojavijo problemi, imajo tisti, ki so kupljeni pri Si.mobilu na voljo drug uraden servis, kjer so kot kaze veliko bolj neprijazni do strank... In veliko veckrat se zgodi, da stranke niso zadovoljne z njihovim delom... S samo kakovostjo aparatov pa to nima prav nobene zveze...

Poleg tega error 53 se kako,obstaja... Ce ga ne znas najti, se ne pomeni, da ga ni >> https://www.google.si/webhp?hl=sl#hl=sl&q=itunes+error+53

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabi

Jabi

Pridružen/a: 09.10.2011
Prispevkov: 6
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1277   Objavljeno 23.03.2015 06:43:38
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam vprasanje glede iphone 6 baterije. Danes ponoci se mi je v priblizno v 6h urah spraznila za 35%. Mogoce ve kdo v cem je problem. Iphone je star 1 mesec in ponavadi se mi ponoci ni spraznila niti za 1%.
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14555
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1278   Objavljeno 23.03.2015 06:56:54
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@bulldog tu nevidim nikjer nobenih fizicnih poskodb? Kar opazim je to da so pence malo narobe nalimane oz da manjka gumica spodaj... Watever... Pa zdaj gre telefon restorati ali ne?

@brencho lahko objavis kaksne slike aparata oz svojih robov? Je kaj potolceno?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14555
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1279   Objavljeno 23.03.2015 06:57:28
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
smrk13 je napisal/a:
Imam vprasanje glede iphone 6 baterije. Danes ponoci se mi je v priblizno v 6h urah spraznila za 35%. Mogoce ve kdo v cem je problem. Iphone je star 1 mesec in ponavadi se mi ponoci ni spraznila niti za 1%.

Neka aplikacija se ti je zaciklala v ozadju oz kaj podobnega ..
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.11.2011
Prispevkov: 659
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1280   Objavljeno 23.03.2015 08:18:16
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bulldog je napisal/a:
NE KUPUJTE IPHONE 6, 6+ PRI SIMOBILU!!!



Dj nehj no prosm pa kva pisete pismo to se lahko zgodi al ga kupis pr simobilu al pri mobitelu-telekom al v istoru al nvem kje mislm kaksne pisete eni za bruhat res...

_________________
Iphone 14 Pro 128GB
Iphone 13 Pro 128GB
Macbook pro M2 13"
Apple TV 4K 128GB
Apple watch Ultra
Home pod mini Blue and yellow.
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 150, 151, 152  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani