Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
AKCIJE Istil.si
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #121   Objavljeno 31.01.2011 10:39:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
HappyBit je napisal/a:
Ja, to že. Ampak v drugem postu pa pravi, da lahko nabavi, če ne bomo težili za račun na firmo?!?!?!?


To je bilo nekoč. Zdaj lahko zatežite.
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 03.01.2009
Prispevkov: 3825
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #122   Objavljeno 31.01.2011 11:42:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
klemn18 je napisal/a:
Tako se v njega spotikate. Polovica vas prov navija da bi jim spodletelo. Tako se to ne dela. Negativnih kritik še ni bilo oz. vsaj utemeljenih ne, tako da do takrat mu dajte mir da proba zalaufat posel. Ker trenutno mi delujejo kot edini ki si v sloveniki prizadevajo, da bi se spremenile stvari glede appla na bolje.


Daj preberi si malo temo in dolocene poste... Pises bedarije in to velike bedarije.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #123   Objavljeno 31.01.2011 15:43:47
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih


Slika pove vse. (količina je omejena na 5kom.)

lp ekipa istil.si
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #124   Objavljeno 31.01.2011 17:47:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mislim, da sem zdaj na forumu vsem vzel besedo. Pohvale bi vsaj lahko prišle od tistih komentarjev, ja saj cene so vsepovsod iste. Kje ste zdaj negativci ? Upam da ste končno sprejeli istil.si in zdaj verjamete da bodo z časom boljše cene.

lp ekipa istil.si
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.07.2010
Prispevkov: 347
Kraj: Žabnica
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #125   Objavljeno 31.01.2011 17:51:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
very nice, is this fake joke Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #126   Objavljeno 31.01.2011 17:52:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Iphone3GS je napisal/a:
very nice, is this fake joke Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Ne ni face joke. This is real.

lp
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 19.08.2009
Prispevkov: 2252
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #127   Objavljeno 31.01.2011 17:52:11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gubi! dej se enkrat poglej kaj ti pises no! jao. preberi se enkrat drugi stavek!
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3715
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #128   Objavljeno 31.01.2011 17:53:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bylyboy je napisal/a:
Mislim, da sem zdaj na forumu vsem vzel besedo. Pohvale bi vsaj lahko prišle od tistih komentarjev, ja saj cene so vsepovsod iste. Kje ste zdaj negativci ? Upam da ste končno sprejeli istil.si in zdaj verjamete da bodo z časom boljše cene.

lp ekipa istil.si


Če mi zrihtaš iPad-a 16GB only wifi za 470€ z DDV (rabim račun na firmo), pol boš res pravi freak.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #129   Objavljeno 31.01.2011 17:54:32
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
bylyboy je napisal/a:
Mislim, da sem zdaj na forumu vsem vzel besedo. Pohvale bi vsaj lahko prišle od tistih komentarjev, ja saj cene so vsepovsod iste. Kje ste zdaj negativci ? Upam da ste končno sprejeli istil.si in zdaj verjamete da bodo z časom boljše cene.

lp ekipa istil.si


Če mi zrihtaš iPad-a 16GB only wifi za 470€ z DDV (rabim račun na firmo), pol boš res pravi freak.


Trenutno so vsi od tega dobavitelja razprodani. Čakajo pa na novo zalogo. Ko pa bodo dobili pa bo na spletu po zelo dobri ceni.

lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #130   Objavljeno 31.01.2011 17:55:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pimzek je napisal/a:
gubi! dej se enkrat poglej kaj ti pises no! jao. preberi se enkrat drugi stavek!


Glej, saj se bova videla midva pa mi daš za pir pa mi malo slovenščine razložiš ni panike. Hehe Very Happy.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 19.08.2009
Prispevkov: 2252
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #131   Objavljeno 31.01.2011 18:52:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hehe tudi lahko! ti mi daš za dva pira pa je Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #132   Objavljeno 31.01.2011 19:01:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pimzek je napisal/a:
hehe tudi lahko! ti mi daš za dva pira pa je Very Happy


to še ni bil nikoli problem Very Happy
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.06.2008
Prispevkov: 1959
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #133   Objavljeno 31.01.2011 19:08:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lahko bi mel tudi kakšne wd zunanje diske v ponudbi Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #134   Objavljeno 31.01.2011 19:14:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ursic je napisal/a:
Lahko bi mel tudi kakšne wd zunanje diske v ponudbi Very Happy


Delamo na tem. Samo firewire je težko dobiti. Ostale bom pa najverjetneje kmalu imel v ponudbi.
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 03.01.2009
Prispevkov: 3825
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #135   Objavljeno 31.01.2011 21:00:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bylyboy je napisal/a:
Mislim, da sem zdaj na forumu vsem vzel besedo. Pohvale bi vsaj lahko prišle od tistih komentarjev, ja saj cene so vsepovsod iste. Kje ste zdaj negativci ? Upam da ste končno sprejeli istil.si in zdaj verjamete da bodo z časom boljše cene.

lp ekipa istil.si


Glej oprosti, ampak s takšnimi komentarji si močno zbijaš kredibilnost.

Dejansko misliš, da si zaradi tega, ker nudiš iPad za 29€ manj kot ostali authorized in premium apple reseller-ji zaslužiš aplavz ali vsesplošno naklonjenost raje, oz. reciva raje naklonjenost foruma? Če ja, potem nadaljnja debata res ni več potrebna in to zaradi dveh stvari. Prva je ta, da se ti očitno ne da nič dopovedati, oz. ne sprejmeš argumentirane kritike. Druga pa ta, da se najbrž ne spoznaš na zadeve in za tabo najbrž stoji še kakšna oseba, katera pa ni seznanjena s tvojimi promocijami po forumu.

Pa še 1x, nočem biti nesramen, nočem škodovati tvojemu poslu, še manj pa ti želim odganjati potencialne stranke. Pač potrebno je biti realen. Brez zamere.

PS: Ne mislim več tukaj zgubljati časa in komentirati, zato ti želim pač predvsem ogromno sreče s poslom. Mogoče pa me v bodoče vseeno prepričate v nakup Wink
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3715
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #136   Objavljeno 31.01.2011 21:11:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lakai je napisal/a:
bylyboy je napisal/a:
Mislim, da sem zdaj na forumu vsem vzel besedo. Pohvale bi vsaj lahko prišle od tistih komentarjev, ja saj cene so vsepovsod iste. Kje ste zdaj negativci ? Upam da ste končno sprejeli istil.si in zdaj verjamete da bodo z časom boljše cene.

lp ekipa istil.si


Glej oprosti, ampak s takšnimi komentarji si močno zbijaš kredibilnost.

Dejansko misliš, da si zaradi tega, ker nudiš iPad za 29€ manj kot ostali authorized in premium apple reseller-ji zaslužiš aplavz ali vsesplošno naklonjenost raje, oz. reciva raje naklonjenost foruma? Če ja, potem nadaljnja debata res ni več potrebna in to zaradi dveh stvari. Prva je ta, da se ti očitno ne da nič dopovedati, oz. ne sprejmeš argumentirane kritike. Druga pa ta, da se najbrž ne spoznaš na zadeve in za tabo najbrž stoji še kakšna oseba, katera pa ni seznanjena s tvojimi promocijami po forumu.

Pa še 1x, nočem biti nesramen, nočem škodovati tvojemu poslu, še manj pa ti želim odganjati potencialne stranke. Pač potrebno je biti realen. Brez zamere.

PS: Ne mislim več tukaj zgubljati časa in komentirati, zato ti želim pač predvsem ogromno sreče s poslom. Mogoče pa me v bodoče vseeno prepričate v nakup Wink


+1
....dejte še men pomagat:) jest bi bla pa Teja sTUŠa
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #137   Objavljeno 31.01.2011 21:14:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz tudi nisem mislil biti nesramen in z tole izjavo prej sem se bolj pošalil kot mislil zares, ker prav tudi ti lakai mislil na moje cene sem se malo pošalil, ker sem pač prišel do dobre cene za ipade. V pogovoru pa sem tudi za iphone. Kritiko vedno sprejmem in jo cenim. Izkušnje delajo hrabre ljudi. Upam da boš tudi ti kdaj kupil kakšno stvar pri nas. In upam da bom kmalu dobil tudi kakšno pohvalo in ne samo kritike Wink.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.06.2010
Prispevkov: 639
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #138   Objavljeno 31.01.2011 21:23:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lahko en nasvet?

Nehaj si smetiti po temi (če ti že dovolijo brezplačno oglaševati). Bolje bo, da samo napišeš kaj ponujaš ("akcija").
Deloval boš bolj pametno in vem, da boš imel več uspeha.

Nadeljeval ne bom. Da ti ne škodim poslu.

Veliko uspeha

lp
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3715
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #139   Objavljeno 31.01.2011 21:23:42
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bylyboy je napisal/a:
Jaz tudi nisem mislil biti nesramen in z tole izjavo prej sem se bolj pošalil kot mislil zares, ker prav tudi ti lakai mislil na moje cene sem se malo pošalil, ker sem pač prišel do dobre cene za ipade. V pogovoru pa sem tudi za iphone. Kritiko vedno sprejmem in jo cenim. Izkušnje delajo hrabre ljudi. Upam da boš tudi ti kdaj kupil kakšno stvar pri nas. In upam da bom kmalu dobil tudi kakšno pohvalo in ne samo kritike Wink.


Ej dečko, zdej je pa dost!

A ti kdaj prej prebereš kakšno stvar predno stisneš gumbek "POŠLJI"?

Prosim preberi celotno tvoje citirano sporočilo in mi razloži v katerem jeziku ti to pišeš in s kom se ti pogovarjaš?

btw: ko bo ipad 16gb WIFI only za dobro ceno, ga pa seveda kupim. Pri samem poslu ti tudi jaz želim vso srečo, samo komunikacija ti je pa res na PSU! res oprosti izrazu samo takole več ne gre! Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #140   Objavljeno 31.01.2011 21:39:23
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
bylyboy je napisal/a:
Jaz tudi nisem mislil biti nesramen in z tole izjavo prej sem se bolj pošalil kot mislil zares, ker prav tudi ti lakai mislil na moje cene sem se malo pošalil, ker sem pač prišel do dobre cene za ipade. V pogovoru pa sem tudi za iphone. Kritiko vedno sprejmem in jo cenim. Izkušnje delajo hrabre ljudi. Upam da boš tudi ti kdaj kupil kakšno stvar pri nas. In upam da bom kmalu dobil tudi kakšno pohvalo in ne samo kritike Wink.


Ej dečko, zdej je pa dost!

A ti kdaj prej prebereš kakšno stvar predno stisneš gumbek "POŠLJI"?

Prosim preberi celotno tvoje citirano sporočilo in mi razloži v katerem jeziku ti to pišeš in s kom se ti pogovarjaš?

btw: ko bo ipad 16gb WIFI only za dobro ceno, ga pa seveda kupim. Pri samem poslu ti tudi jaz želim vso srečo, samo komunikacija ti je pa res na PSU! res oprosti izrazu samo takole več ne gre! Smile


Glej 100krat se ponavljate. Saj vem, da nevem. Drugi pa še tega ne vedo. (Sokrat) Priznam, da ne vem odlično slovensko. Samo se pa res trudim. Slovenščina mi je že v šoli delala in mi dela resne težave. Ker pa odgovarjam na vaše komentare, se sproti učim Very Happy.

Od danes naprej pa obljubim, da bom pisal kratke in slovenske komentare.

lp Embarassed
« Poglej prejšnjo temo - Ostalo - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani