Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
iPhoto in Foto-knjiga
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 17.06.2009
Prispevkov: 142
Kraj: Trbovlje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #101   Objavljeno 01.11.2011 19:54:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo,

imam eno vprašanje. Prejšnji teden sem preko iPhoto 11 naročil knjigo. Imam slo iTunes račun, shipping address sem vsepovsod napisal zraven podatkov slovenia, drugače pa "uradno" pošilja v avstrijo. Po enem tednu sem na apple strani kjer vidiš svoje naročene izdelke opazil, da so mi skenslali naročilo. Dobil nisem nobenga maila o tem niti nikjer ne morem pogledati kaj je razlog da so mi skenslali. Mogoče kdo ve kaj bi bil razlog?

Bumber sem lani dobil na enak način brez problema in to v 5 dneh (podobno kot ostali na forumu).

Hvala za info, mnenja, predloge.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #102   Objavljeno 06.11.2011 18:39:32
iPhoto in izdelava photobooka
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

Okoli izdelave fotoknjige iz iPhoto aplikacije je tema že obstajala a je žal ne najdem.
Torej, imam evente v iPhoto in bi rad naredil fotoknjigo ... no, mislim, da to ne bo problem. Ker pa ta storitev, mislim s strani Apple v Sloveniji ni na voljo, kakšne rešitve priporočate?
Naj postavljeno knjigo v iPhoto shranim v nek (verjetno pdf) format, shranim na DVD ali ključ in odnesem nekam, kjer delajo fotoknjige ... najbolj verjetno.
Torej, kdo v Sloveniji dela zares dobre fotoknjige, take s trdimi platnicami, ki morebiti podpirajo šumnike (ni pogoj) v komentarjih pod fotkamni?

Hvala za vsakršno pomoč ali nasvet.

_________________
Ma ja, sej bo, sej bo... če ne danes pa kdaj drugič!
iMac 20''; iMac 21,5''; iPhone XR, iPad Air 4G CELL, ATV 4K, Watch series 7, AirPods Pro
http://sitemile.com/ref/faganel
Šerif

Šerif

Pridružen/a: 01.12.2007
Prispevkov: 10379
Kraj:   
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #103   Objavljeno 06.11.2011 18:56:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Obstaja, obstaja tema Very Happy

_________________
...::: Puck0 :::...
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #104   Objavljeno 06.11.2011 21:53:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem applovo foto knjigo naročil na Slovensko Austrijski naslov in jo normalno dobil. Torej naročil sem jo na svoj naslov, le da sem za državo izbral austrijo in pri naslovu in kraju dopisal Slovenija...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.04.2010
Prispevkov: 103
Kraj: Artiče
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #105   Objavljeno 22.05.2012 21:38:43
Re: iphoto in foto knjiga
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo

v programu Aperture sem izdelal eno fotoknjigo in ko jo hočem naročit se zatakne. Kot državo sem izbral Avstrijo, vendar ko se moram vpisati z mojim apple ID-jem ne gre naprej. ali to pomeni, da bi moram imeti avstrijski itunes račun?

lp
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #106   Objavljeno 22.05.2012 21:39:53
Re: iphoto in foto knjiga
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ko sem jo nazadnje naročal, sicer prek iPhoto, mi je šlo normalno čez, imam pa slo račun.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.04.2010
Prispevkov: 103
Kraj: Artiče
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #107   Objavljeno 22.05.2012 21:45:30
Re: iphoto in foto knjiga
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hm.. pa je drugače možno knjigo narejeno v aperture odpreti v iphoto, pa da bi potem tam naročil? moram naprej sploh instalirat iphoto, ker nimam na naloženga programa na računalniku.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.09.2010
Prispevkov: 804
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #108   Objavljeno 30.05.2012 19:29:34
Re: iphoto in foto knjiga
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Danes sem ponovno poizkusil naročiti... Razz Upam, da bom imel tokrat kaj več sreče, kot zadnjikrat Laughing
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 06.01.2011
Prispevkov: 15
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #109   Objavljeno 28.06.2012 12:19:19
Re: iPhoto in izdelava photobooka
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
faganel je napisal/a:
Pozdravljeni,

Okoli izdelave fotoknjige iz iPhoto aplikacije je tema že obstajala a je žal ne najdem.
Torej, imam evente v iPhoto in bi rad naredil foto knjiga ... no, mislim, da to ne bo problem. Ker pa ta storitev, mislim s strani Apple v Sloveniji ni na voljo, kakšne rešitve priporočate?
Naj postavljeno knjigo v iPhoto shranim v nek (verjetno pdf) format, shranim na DVD ali ključ in odnesem nekam, kjer delajo fotoknjige ... najbolj verjetno.
Torej, kdo v Sloveniji dela zares dobre fotoknjige, take s trdimi platnicami, ki morebiti podpirajo šumnike (ni pogoj) v komentarjih pod fotkamni?

Hvala za vsakršno pomoč ali nasvet.


Lahko tudi odneseš tja, kjer se fotkonjige delajo in mislim, da bodo rade volje pomagal. Drugače pa ni ravno preveč kumštno narest fotoknjigo, če pa nimaš nobene oblikovalske žilice, pa je jasno lahko tud kar velik problem.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.03.2008
Prispevkov: 333
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #110   Objavljeno 16.08.2013 17:22:47
Re: iphoto in foto knjiga
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Da malo pogrejem temo.

Se je že komu naredilo, da je naročil preko avstrije, kot običajno gre, potem, ko bi moralo biti dostavljeno, je dobil pa mejl: Failed delivery attempt.

Nazadnje sem naročal za novo leto, pa je šlo še bp čez, sedaj pa tole. Je to zgolj neroden poštar ali sedaj ne dostavljajo, če na avstrijo naročamo?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 12.11.2009
Prispevkov: 1112
Kraj: Prekmurje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #111   Objavljeno 21.09.2013 12:55:06
Re: iphoto in foto knjiga
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No jaz sem jo za probo narocil ravno dva dni nazaj z to metodo slovenski naslov v avstriji Smile pripisal slovenija, in zdaj bomo videli ce jo dobim.

Trenutno je sicer vikend tako da naslednji teden porocam. Me pa zanima ali je ze kdo probal izvozit v pdf ( drzis option in kliknes buy ) in sprintat pri kaksne, slovenskem mojstru?

lp
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 12.11.2009
Prispevkov: 1112
Kraj: Prekmurje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #112   Objavljeno 27.09.2013 23:42:57
Re: iphoto in foto knjiga
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Žal moram povedat da fotoknjige nisem prejel, ker ne pošiljajo v slovenije, in vrnili so mi denar.

Škoda...

so mi pa fotoknjigo narejeno v iPhoto odlično naredili v podjetju digifot!

Option + buy pa jo lahko izvoziš Smile
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani