Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Big Brother
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #101   Objavljeno 15.04.2015 09:01:01
Re: Big Brother
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iApple je napisal/a:
Hm, zakaj? BB ima možnost pripraviti zanimive socialne eksperimente z nalogami, ki jih podaja. Kreganja, pogovarjanja itd. res ni zanimivo gledat, obnašanje in reagiranje ljudi na naloge in navodila, ki jim jih BB daje pa je še kako zanimivo in ja, je lahko tudi poučno, ker vidiš kako hitro se lahko ljudi manipulira in odzive na to. Taka naloga je bila tista z elitno družbo, od takrat pa je vse skupaj padlo in ni več zanimivo, zato tudi sam več nisem gledal, tista naloga pa je bila bolj zanimiva kot večina filmov izdanih v 2015 (in vsekakor boljša kot karkoli druga kar se vrti po naših TV).
Saj razumem, da se eni radi počutite pametne in nadpovprečno inteligentne in zavračate vsako stvar, ki ni ravno hipsterska, samo dajte to zadržat za sebe, pa poglejte malo široko.


Bom odgovorila samo na zadnji stavek....
Po tvoje se počutimo pametne ker tega ne gledamo? Bravo. Široko pa kar ti glej, da ti kakšna scena ne uide... Pa forum lahko kar zapremo, ker bomo svoja mnenja zadržali zase?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #102   Objavljeno 15.04.2015 09:05:27
Re: Big Brother
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
macata je napisal/a:
TV (komercialna) predvaja stvari, ki jih ljudje gledajo.

Če bi imela konkurenca kaj boljšega, bi ljudje gledali konkurenco.

Torej ima kvaliteta povezavo s konkurenco.
Pa še s čem drugim. Recimo s kupno močjo. Rolling Eyes

Ne vidim pa neke povezave med komercialnim interesom in poneumljanjem naroda. Edino prilagajanje ponudbe nivuju stupidnosti naroda. To pa je že nekdo pred mano omenil.


Se strinjam, ni vse vsakomur všeč, eni gledajo to, drugi drugo. In pa, ja, konkurenčen si lahko s kvaliteto. Ampak spet se vse vrti v krogu, oz. nekomu ni všeč kar je všeč drugemu.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #103   Objavljeno 15.04.2015 09:25:41
Re: Big Brother
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Eni in drugi "pljuvate" po takih, ki imajo drugacno mnenje ... tisti, ki ne gledate, pravite, da so oni drugi neumni.... tisti drugi, ki pa to spremljajo pa se spet spotaknejo ob izjave v stilu zgornje ...

Vsak se ima pravico sam odlociti, kaj bo spremljal... in zato ni potrebe po tem, da ostale, ki niso enakega mnenja, porine v drek in obmetava z zaljivkami ... Exclamation Rolling Eyes

Sam priznam, da obcasno spremljam tudi te reality showe... sploh se bolj zanimivo je, ce sodeluje nekdo, ki ga poznam... a sem zato neumen? Embarassed Confused


Nazadnje urejal/a Jest Sre 15. Apr 2015 10:52; skupaj popravljeno 1 krat

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9147
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #104   Objavljeno 15.04.2015 09:31:34
Re: Big Brother
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je treba tudi upoštevat, da je 75% Slovencev funkcionalno nepismenih. Poleg tega pa 95% Slovencev misli, da so že dovolj izobraženi in se jim ni treva več ničesar naučiti.

Zato mora komercialni ponudnik predvajati tako vsebino, ki bo večini všeč. Saj na filigransko majhnem trgu (kot je Slovenija) lahko zaslužiš le, če je tvoja ciljna skupina pokrije več kot polovico populacije.

Zakaj pa komercialno uspešni SLO glasbeniki prepevajo, kar pač prepevajo. Verjetno ne zato, da bodo zadovoljili nekaj sto audiofilov ki glasbeno produkcijo povezujejo z umetnostjo.

Tudi Damjan Murko bi verjetno prepeval kaj drugega in ne bi fural imagea Dive Helene v moški podobi, če od tega ne bi mogel živet. Smile

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #105   Objavljeno 15.04.2015 09:35:18
Re: Big Brother
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jerca je napisal/a:
Bom odgovorila samo na zadnji stavek....
Po tvoje se počutimo pametne ker tega ne gledamo? Bravo. Široko pa kar ti glej, da ti kakšna scena ne uide... Pa forum lahko kar zapremo, ker bomo svoja mnenja zadržali zase?

Ne, ne si me narobe razumela. Ne zato ker ne bi gledali, ampak zato ker je očitno nekaterim zadovoljstvo v tem, da se neka zadeva na dolgo in široko pljuva iz enega pogleda (kot se naprimer pljuva tudi Apple, ker ga kupujejo samo ovce, da se lahko z njim važijo). Sem ti napisal zakaj je meni BB (bil) zanimiv in zakaj sem ga gledal, je pa to tudi edini resničnostni šov, ki sem ga gledal, pa ne zaradi "scene", kregarije itd. kot nekdo drug (pa ne pravim, da je tudi s tem kaj narobe in da so tisti ki gledajo zaradi tega manj inteligentni, jim pač pristoji take vrsta zabava). In na točno to je letelo, da pogledate malo širše!

Pa nekaj mi povej, katere zabavne/poučno zabavne oddaje pa gleda, po tvoje višje inteligentno občinstvo?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #106   Objavljeno 15.04.2015 09:48:22
Re: Big Brother
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A, tako pa ja...

Ne vem katere oddaje gledajo. Vsak gleda kar mu je zanimivo, težko je vedet. Sebe imam za povprečno, pa me zanima precej širok spekter oddaj, ne sede mi pa npr. naš BB. Pa ne zaradi nastopajičih ampak zato, ker se nič ne dogaja. Razen če je to neke vrste eksperiment.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #107   Objavljeno 15.04.2015 09:56:15
Re: Big Brother
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Eni in drugi "pljuvate" po takih, ki imajo drugacno mnenje ... tisti, ki ne gledate, pravite, da so oni drugi neumni.... tisti drugi, ki pa to spremljajo pa se spet spotaknejo ob izjave v stilu zgornje ...

Vsak se ima pravico sam odlociti, kaj bo spremljal... in zato ni potrebe po tem, da ostale, ki niso enakega mnenja, porine v drek in obmetava z zaljivkami ... Exclamation Rolling Eyes

Sam priznam, da obcasno spremljam tudi te reality showe... sploh se bolj zanimivo je, ce sodeluje nekdo, ki ga poznam... a sem zato neumen? Embarassed Confused




Verjetno si mene samo cititiral drugemu pa odgovarjal


Nazadnje urejal/a jerca Sre 15. Apr 2015 10:03; skupaj popravljeno 2 krat
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #108   Objavljeno 15.04.2015 09:56:33
Re: Big Brother
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi meni zdaj ne sede ravno zato ker se nič ne dogaja, samo sedijo in se kregajo, če bi pa bile naloge zanimive, kot je recimo bila naloga elita (mislim da 2. teden?) bi pa BB lahko bil meni izredno zanimiva oddaja. Nekaj v omiljenem stilu filma Das Experiment.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #109   Objavljeno 15.04.2015 10:05:04
Re: Big Brother
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jerca je napisal/a:
Verjetno si mene samo cititiral drugemu pa odgovarjal


Odgovarjal sem vsem v temi, ki se pocutijo ogovorjeni Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #110   Objavljeno 15.04.2015 10:07:36
Re: Big Brother
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No potem bom pa nazaj napisala tole:

Ustavi se malo, kje pljuvam? Kje koga porivam v drek? in obmetavam z žaljivkami? Kje sem napisala, da je kdo neumen?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.01.2012
Prispevkov: 269
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #111   Objavljeno 15.04.2015 10:34:08
Re: Big Brother
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Very Happy Very Happy Very Happy

OK, samo za primerjavo. Vceraj vidim, da je bil BB od 21:15 do 23:15.
Menim, da "povprecen" moski veliko raje gleda Ligo prvakov v nogometu Rolling Eyes
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #112   Objavljeno 15.04.2015 10:38:32
Re: Big Brother
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jerca je napisal/a:
No potem bom pa nazaj napisala tole:

Ustavi se malo, kje pljuvam? Kje koga porivam v drek? in obmetavam z žaljivkami? Kje sem napisala, da je kdo neumen?


Se torej pocutis ogovorjeno? Very Happy Si ti predstavnik "vseh" ... Prej sem napisal, da sem odgovarjal VSEM v temi, ki se pocutijo ogovorjeni Embarassed Exclamation

Glede "pljuvanja" in "porivanja v drek" ... Ce se nisi, preberi malo odgovore nekaterih vb temi, ki pravijo, da so tisti, ki to gledajo neumni... Se tebi to ne zdi "pljuvanje" ali "porivanje v drek"?

Sicer je pa izgleda brezveze komentirati... Kot opazam, je enako kot pri vseh podobnih oddajah... Vsi pravijo, da takega sranja ne gledajo... po drugi strani pa poznajo vse ki sodelujoje in tocno vedo, kaj se dogaja Smile ...

Mene ni sram napisati, da spremljam BB ... ne pravim, da buljim vsak dan po 20 ur na dan... nisem pa med tistimi, ki mu taka vrsta programa ni vsec ... Veliko bolj vsec mi je kot recimo porocila, kjer itak predvajajo vecinoma samo kregarije politikov in raznorazne tajkunske zgodbe ... Smile

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #113   Objavljeno 15.04.2015 10:39:42
Re: Big Brother
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Paco je napisal/a:
Very Happy Very Happy Very Happy

OK, samo za primerjavo. Vceraj vidim, da je bil BB od 21:15 do 23:15.
Menim, da "povprecen" moski veliko raje gleda Ligo prvakov v nogometu Rolling Eyes


Jaz ocitno nisem povprecen moski... ker mi je fuzbal zadnja stvar, ki bi jo spremljal Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #114   Objavljeno 15.04.2015 10:48:43
Re: Big Brother
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Se torej pocutis ogovorjeno? Very Happy Si ti predstavnik "vseh" ... Prej sem napisal, da sem odgovarjal VSEM v temi, ki se pocutijo ogovorjeni Embarassed Exclamation

Glede "pljuvanja" in "porivanja v drek" ... Ce se nisi, preberi malo odgovore nekaterih vb temi, ki pravijo, da so tisti, ki to gledajo neumni... Se tebi to ne zdi "pljuvanje" ali "porivanje v drek"?

Sicer je pa izgleda brezveze komentirati... Kot opazam, je enako kot pri vseh podobnih oddajah... Vsi pravijo, da takega sranja ne gledajo... po drugi strani pa poznajo vse ki sodelujoje in tocno vedo, kaj se dogaja Smile ...

Mene ni sram napisati, da spremljam BB ... ne pravim, da buljim vsak dan po 20 ur na dan... nisem pa med tistimi, ki mu taka vrsta programa ni vsec ... Veliko bolj vsec mi je kot recimo porocila, kjer itak predvajajo vecinoma samo kregarije politikov in raznorazne tajkunske zgodbe ... Smile


Vse odgovore na tvoja vprašanja najdeš v postu,sploh tisto o pljuvanju in porivanju v drek, kjer si citiral mene. Če odgovarjaš vsem, ne citiraj mene. In daleč od tega da je brezveze komentirat, ti kar izvoli. in tudi vsi ostali. Se pa absolutno strinjam, da se drugače mislečega ne rabi obsojat in obmetavat s kakršnimikoli neprimernimi izrazi.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #115   Objavljeno 15.04.2015 10:54:14
Re: Big Brother
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jerca je napisal/a:
Vse odgovore na tvoja vprašanja najdeš v postu,sploh tisto o pljuvanju in porivanju v drek, kjer si citiral mene. Če odgovarjaš vsem ne citiraj mene.


Sem popravil svoje sporocilo in odstranil citat ... Bo sedaj bolje? Ni treba takoj v luft skocit in se pocutiti ogrozenega... Wink

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #116   Objavljeno 15.04.2015 11:00:47
Re: Big Brother
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Sem popravil svoje sporocilo in odstranil citat ... Bo sedaj bolje? Ni treba takoj v luft skocit in se pocutiti ogrozenega... Wink


Lepo, zdaj je precej boljše Very Happy
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 28.02.2012
Prispevkov: 65
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #117   Objavljeno 15.04.2015 15:47:05
Re: Big Brother
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Vbistvu gledam samo zato, da malo vidim kreg in da vidim, da še obstajajo mogoče celo kaki normalni ljudje v šovu. Kdo mi je šel pa na živce? Sorry pucko, med tabo in nino je bla res težka odločitev koga prej poslat ven...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.10.2012
Prispevkov: 234
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #118   Objavljeno 15.04.2015 19:03:11
Re: Big Brother
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Paco je napisal/a:
Za moje pojme, trenutno edini "gledljivi" oddaji po nasih TVji - Znan obraz ima svoj glas, kjer se dejansko parkrat nasmejis in pa MasterChef, kjer je treba dat edino na mute, kadar govori una blond zirantka.

Vse ostalo, je bolj ali manj poneumljanje naroda...



Tudi jaz enako mislim. Se posebej za blondo v mastechefu. Prav rad bi sel enkrat poizkusit ce tako perfektno kuha kot se obnasa in govorici kako in kaj kura ena
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.12.2009
Prispevkov: 828
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #119   Objavljeno 15.04.2015 23:38:38
Re: Big Brother
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Njena najbolj znana slaščičarna v Sloveniji je zelo priznana tudi širše... Tako, da iz tega vidika lahko pove marsikaj. So pa žiranjte v prvi vrsti igralci in morajo tudi včasih kakšne stvari narediti zanimive...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.01.2012
Prispevkov: 269
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #120   Objavljeno 16.04.2015 08:10:59
Re: Big Brother
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Jaz ocitno nisem povprecen moski... ker mi je fuzbal zadnja stvar, ki bi jo spremljal Smile ...


Mogoce Very Happy Izhajam iz dejstva, da je fuzbal najbolj gledana postranska stvar na svetu...no ja...kakorkoli, verjamem tudi, da se za cas BB najde na ostalih programih veliko boljsih oddaj - tudi nesportnih, ce nisi ravno ljubitelj sporta (FOX, FOX Crime,...).

Lej, zarad mene tut ce si snemas na USB vse oddaje BB, mi je tko ravno k za lanski sneg Smile Js sm samo povedal svoje glede gledanja BB.
« Poglej prejšnjo temo - Ostalo - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani