Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
Polnjenje iPhona
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.04.2011
Prispevkov: 496
Kraj: Franzdorf
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #101   Objavljeno 22.06.2012 07:09:34
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam naslednji problem.
Ko priklopim iPhone-a 4 na polnilec mi ta pricne polniti, nato neha polniti, spet prične (v glavnem alternira med tema stanjima). Istočasno se oglaša zvok za polnjenje/vibrira.
Iphone sem že nekajkrat resetiral, izklopil in vklopil, trenutno se mi malce polne a se vmes vsake toliko neha polniti...
Kaj mu ni všeč?
Poskusil sem že z večimi polnilci (iphone, ipad, preko računalnika) in je povsod isto, torej polnilec ni krivec. Naložen imam ios 5.1.1.

_________________
Lp, 5R

 »That is one small step for man, one giant leap for a mankind.«
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 29.04.2010
Prispevkov: 49
Kraj: Murska Sobota
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #102   Objavljeno 22.06.2012 07:11:16
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mogoče pa je težava v samem dock connectorju iPhona?
Tudi moj prijatelj je imel to težavo..
Šerif

Šerif

Pridružen/a: 01.12.2007
Prispevkov: 10379
Kraj:   
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #103   Objavljeno 22.06.2012 07:11:51
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
.. imam občutek, da so ti šli konekterji na iPhone-u. Servis? (ker si probal že vse alternative)

_________________
...::: Puck0 :::...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.04.2011
Prispevkov: 496
Kraj: Franzdorf
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #104   Objavljeno 22.06.2012 07:14:37
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pa ne že spet servis... :/ tega iphone-a sem dobil dva tedna nazaj, so mi ga menjali zaradi lise na ekranu... Slaba

_________________
Lp, 5R

 »That is one small step for man, one giant leap for a mankind.«
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.04.2011
Prispevkov: 496
Kraj: Franzdorf
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #105   Objavljeno 25.06.2012 07:33:18
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Huh, problem imam sedaj narediti clean restore, saj očitno res konektor ne deluje kot bi moral... Torej ob ne prestanem poizkušanju narediti restore mi ga še ni uspelo narediti v celoti uspešno - vmes javlja različne errore, ki so verjetno posledica izgubljanja povezave (5, 9...)...
Sedaj je iphone v stanju, ko želi priklop na iTunes, torej ga ne morem več prižgati oziroma niti narediti uspešno restore do konca. Problem je v tem ker sem imel JB na njem in me sedaj zanima ali sem ga že uspešno pobrisal sedaj ali moram na vsak način nekako narediti restore? Je pa še v garanciji. Ima kdo kak nasvet?

_________________
Lp, 5R

 »That is one small step for man, one giant leap for a mankind.«
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 03.12.2011
Prispevkov: 1152
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #106   Objavljeno 25.06.2012 07:47:12
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPeter je napisal/a:
Huh, problem imam sedaj narediti clean restore, saj očitno res konektor ne deluje kot bi moral... Torej ob ne prestanem poizkušanju narediti restore mi ga še ni uspelo narediti v celoti uspešno - vmes javlja različne errore, ki so verjetno posledica izgubljanja povezave (5, 9...)...
Sedaj je iphone v stanju, ko želi priklop na iTunes, torej ga ne morem več prižgati oziroma niti narediti uspešno restore do konca. Problem je v tem ker sem imel JB na njem in me sedaj zanima ali sem ga že uspešno pobrisal sedaj ali moram na vsak način nekako narediti restore? Je pa še v garanciji. Ima kdo kak nasvet?

Če ga ti nemoreš prižgat ga tudi na servisu nemorejo, sicer pa vedno naredijo na servisu restore, tako da ni problema.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 05.01.2011
Prispevkov: 68
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #107   Objavljeno 25.06.2012 21:08:28
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hej, mam problem, k sm priklopila iphone na kabel, je normalno zavibriral in začel polnit.. 2 minuti kasneje pa sm dobila tole opozorilo: "Charging is not supported with this accessory!" Ne razumem, kaj ga je zdj "zmedlo".. Polnilec je originalni, nič ni poškodovano. Hvala za odgovor. Lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.04.2011
Prispevkov: 496
Kraj: Franzdorf
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #108   Objavljeno 25.06.2012 21:08:38
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sedaj mi na OSX javlja napako 1611 med restorom, torej predno ga sploh prične delati... vmes se telefon sam od sebe resetira in izgine iz itunesov.
Je to kaj povezano med seboj?

_________________
Lp, 5R

 »That is one small step for man, one giant leap for a mankind.«
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 03.03.2008
Prispevkov: 118
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #109   Objavljeno 26.10.2012 11:55:09
tezave s polnjenjem iphone 4
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ze kaka dva dni imam tezavo s polnjenjem baterije. vceraj se je kljub temu, da je bil priklopljen celo noc napolnil le do 28% (znak za polnjenje dela normalno). potem sem ga po nasvetu "googla" resetiral in spet dal polnit. zdaj se je napolnil do 58% in se ne premakne od tu. znak za polnjenje dela normalno.
telefon je star 2 leti in zadnje tedne se mi je veckrat spraznil do konca, vendar ga nisem uspel napolnit do konca...
kaksen nasvet? resitev?

-----

evo. problem resen. telefon se normalno polni potem, ko sem updejtal software na 6.0. zgleda, da je bil problem softwareja in ne hardwareja.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 13.02.2013
Prispevkov: 2
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #110   Objavljeno 13.02.2013 19:21:30
Re: tezave s polnjenjem iphone 4
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdrav vsem forumašem, adminom in lastnikom foruma. Sem novi, registriral sem se zaradi problema, ki ga imam s svojim 3 leta starim Iphonom. Sem že v letih in me ukvarjanje s telefonom ni zanimalo, zato marsikatero funkcijo ne poznam in ne uporabljam. V glavnem voice, SMS, elektronska pošta in nekaj interneta, občasno navigacija.

Model je

3GS 32Gb

Ni JB, verzija OS je 6.1 zadnja

Kupil sem ga na Hrvaškem, od nekoga, ki mi je gor pustil še nekaj aplikacij , ki jih bom zgubil, če se bom prijavil na Itunes. Tako mi je rekel prejšnji lastnik. No, prijavil sem se ne Itunes in se ni nič zgodilo, samo ne morem teh aplikacij updejtat, ker so registrirane na prejšnjega lastnika.
Tako, da zaenkrat nisem poskušal vrnitve telefona v original stanje ..

Pred časom mi je telefon začel ugašati, oziroma resetirati takoj, ko bi baterija padla pod 70% , včasih mi se zdelo tudi prej, baterija se je tudi zelo hitro praznila , čez noč bi na standby ostala skoro prazna.

Bil sem skoraj prepričan, da je baterija na koncu in sem jo včeraj zamenjal. Žal rezultat ni bil ustrezen. Nova baterija, ki sem jo napolnil ob 14,00 uri na 100% je ob 24,00 kazale le še 29%.

Danes je podobno.

Imate kakšno idejo, namig ?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 13.03.2011
Prispevkov: 7137
Kraj: Logatec
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #111   Objavljeno 13.02.2013 19:39:53
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Restore… (set up as new iphone),v primeru da je iphone tov.odklenjen Confused
S tem ga povrneš na tovarniške nastavitve( zgubijo se vsi podatki…) ,poskrbi za kontakte in pomembne stvari( backup).

_________________
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 08.01.2013
Prispevkov: 67
Kraj: Penk
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #112   Objavljeno 13.02.2013 20:23:22
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iDavid4 je napisal/a:
Restore… (set up as new iphone),v primeru da je iphone tov.odklenjen Confused
S tem ga povrneš na tovarniške nastavitve( zgubijo se vsi podatki…) ,poskrbi za kontakte in pomembne stvari( backup).


praviln rešitev. ker da ti tako zge batarijo nekej ne vela: al se izvajajo kakšne root applikacije v odzadju ali pa kaj podobnega.

tiste aplikacije shrani in naredi restore. ker nekaj ti je batarijo kar lepo:)
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.12.2007
Prispevkov: 288
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #113   Objavljeno 25.02.2013 17:04:30
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni se je točno tole začelo dogajat nedolgo nazaj. Iphona še nisem updejtala na zadnjo verzijo-nekako si kar nisem vzela časa...

Bli smo pri kolegu, in sem mu dala telefon polnit na njegov računalnik - z mojim original kablom in vse. No, telefon se je polnil sekundo, se ni, potem je še ene parkrat zavibriral ampak na koncu se je polnil.

Potem sem prišla domov in ga dala filat naprej na mojega MBPja, kjer se polni več ali manj, spet je nekajkrat vibriral se polnil, pa ne, na koncu pa je izpisal "Charging is not supported with....". Itunes ga pa niso zaznali.

To se sedaj dogaja vsake toliko, ne skos. Če dam kabel ven iz računalnika in nazaj se malo zmišljuje, ampak na koncu polni. Čudno mi je, ni bil izpostavljen vodi, vsi kabli so original...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 943
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #114   Objavljeno 25.02.2013 18:15:28
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lydyka je napisal/a:
Hej, mam problem, k sm priklopila iphone na kabel, je normalno zavibriral in začel polnit.. 2 minuti kasneje pa sm dobila tole opozorilo: "Charging is not supported with this accessory!" Ne razumem, kaj ga je zdj "zmedlo".. Polnilec je originalni, nič ni poškodovano. Hvala za odgovor. Lp


Je to tisti polnilec ki si ga dobila ob nakupu zraven, ali si ga dokupila ?
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 06.01.2013
Prispevkov: 2
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #115   Objavljeno 25.02.2013 18:52:25
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mogoče kdo ve zakaj meni enkrat takoj začne polnit iphona ko vštekam v vtičnico, kerkrat pa nikakor ne začne polnit.
Telefon je bil kupljen na simobilu v zečetku letošnjega leta (4s) Smile
Hvala za vsak odgovor Smile
Lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.09.2012
Prispevkov: 486
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #116   Objavljeno 25.02.2013 20:34:46
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lydyka je napisal/a:
Hej, mam problem, k sm priklopila iphone na kabel, je normalno zavibriral in začel polnit.. 2 minuti kasneje pa sm dobila tole opozorilo: "Charging is not supported with this accessory!" Ne razumem, kaj ga je zdj "zmedlo".. Polnilec je originalni, nič ni poškodovano. Hvala za odgovor. Lp


enak problem imam pri mojem i5, priklopljen na računalnik, usb kabel original in piše da ni supported, opazil pa sem da kljub napisu se je filal, kdaj se pa tudi ni, no to napako sem 3x opazil..

pri neoriginalnem usb kablu je ta problem večkrat
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 943
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #117   Objavljeno 26.02.2013 00:33:36
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
abbracci je napisal/a:
enak problem imam pri mojem i5, priklopljen na računalnik, usb kabel original in piše da ni supported, opazil pa sem da kljub napisu se je filal, kdaj se pa tudi ni, no to napako sem 3x opazil..

pri neoriginalnem usb kablu je ta problem večkrat


Jaz imam originalnega in neorginalnega , in takega problema še nisem imel. Probaj z original kablom od koga drugega, če bo z drugim kablom vredu, je nekaj z kablom in ga idi menjat Smile
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 13.02.2013
Prispevkov: 2
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #118   Objavljeno 01.03.2013 01:01:59
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iNejc je napisal/a:
praviln rešitev. ker da ti tako zge batarijo nekej ne vela: al se izvajajo kakšne root applikacije v odzadju ali pa kaj podobnega.

tiste aplikacije shrani in naredi restore. ker nekaj ti je batarijo kar lepo:)


Hvala, sem naredila restore v nulo in to dvakrat, še enkrat zamenjal baterijo in je enako. Ker telefon čez dan rabim in ga moram polnit ne morem točno zračunati, samo mislim, da na standby ne bi zdržal več, kot 12 ur.

Mogoče veste kako naj z Itunes poberem Battery Doctor Pro ? Meni ga ne pokaže na nobeni strani Itunsov, tudi na ameriški ne .

lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.09.2012
Prispevkov: 486
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #119   Objavljeno 01.03.2013 05:50:43
Re: Polnjenje iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nf7 je napisal/a:
Jaz imam originalnega in neorginalnega , in takega problema še nisem imel. Probaj z original kablom od koga drugega, če bo z drugim kablom vredu, je nekaj z kablom in ga idi menjat Smile


kako mi bodo verjeli, dela kabel, sem ter tja pa tisto pokaze..oni bodo probali in rekli da je vse ok
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.02.2009
Prispevkov: 71
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #120   Objavljeno 26.08.2013 20:34:24
cikli baterije na iphonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo,

po različnih straneh sem bral o ciklih baterije in kaj je najboljše zanjo. O tem je napisano zelo veliko. Zanima me, kdaj moras dat ponovno polnit telefon, da se ti ne šteje nov cikelj in ali to sploh drži?


hvala

lp
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani