Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Apple vs Samsung: Odločitev
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.05.2008
Prispevkov: 468
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #101   Objavljeno 30.08.2012 09:14:43
Re: Apple vs Samsung: Odločitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja saj sem napisal, veliki igralec (€), domači teren..

Ja saj pravim "sivo področje" ali pa pokritost (pač tudi "najbolšim uide").. Nokia je nekaj dobila ja, samo če nedavna poročanja držijo se Applu to zelo pozna ^^ ?

Procesa delovanja odločanja porote v ameriškem pravnem sistemu (ali tudi v katerem drugem) ne poznam, se pa strinjam da je bila odločitev "(pre)hitra".

Motorolo sem omenil ravno zato, ker ima tudi kar široko polico orodja / orožja in je domači igralec.

Ostali bodo pač, če ne bodo imeli asa v rokavu, pravico iskali drugje. Tudi azijski trg je velik, evropa..
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.08.2008
Prispevkov: 1636
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #102   Objavljeno 30.08.2012 09:40:33
Re: Apple vs Samsung: Odločitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kingdom je napisal/a:
Apple bo moral resno stopiti na plin... http://tehnik.mobitel.si/samsung-predstavil-galaxy-note-ii-fotoaparat-galaxy-camera-in-windows-8-druzino-ativ/


dilce za salamo rezat
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.12.2010
Prispevkov: 674
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #103   Objavljeno 30.08.2012 11:21:08
Re: Apple vs Samsung: Odločitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@ Token, Jest

pa res ne vidim žaljitve v tem.

Moderator ni nihče drug kot uporabnik, ki s posebno skrbjo in pooblastili ureja naše blodnje in opozarja, da moje blodnje ne smejo pregrobo trkati ob njegove blodnje in da bodimo vsaj malo kulturni.

Moj zapis ni nič drugega kot namig in vabilo moderatorju k pozornosti .... ki sem jo tudi dobil.

Ljudje smo različni eni bolj tolerantni, drugi manj. Šerif je Pucko ... on napiše ta tema je brezveze in jo zaklene. Thums up

_________________
Gotterdammerung
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 17.08.2008
Prispevkov: 1447
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #104   Objavljeno 30.08.2012 11:56:22
Re: Apple vs Samsung: Odločitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ok for once se strinjam s tabo, navkljub temu da sem zmer jst obravnavan kot najvecji spamer, pa ce konkretno pogledamo in analiziramo niti nisem.

V tem topiku sem pejstal dve konkretne slike (ne stejem USA navijanja). Na eni imamo lep primer izdelkov, ki nakazujejo na inovativnost, ki si jo apple lasti, drug primer je vintage tablica, ki je skor identicna iPadu. To je ciljalo bolj na to da je oblika pogruntana ze desetletja pred iPadom. Oboje spada v kontekst copy/inovativnost, katera je bila blueprint za trial apple/samsung.

Nato nastopi lep primer spama s strani borga v stilu 9gag ovo ono, idiot pa to....A je sploh pomembno od kje je slika kot pa kaj ti hoce povedat ? rajsi je pospemal in spet rakril svoj zakrneli mozgan celemu forumu. In to dela v vsej topikih. navadn egotriper


Isto skika, ki ze od pamtiveka samo neke gluposti trosi in je kot nadlezna muha.



Eni koristimo apple izdelke in nimamo stida rect da jih ker so lepi na izgled, nam olajsajo delo do neke mere, nismo pa suznji produktu in apple monstrumu in lahko prenesemo kritiko na racun epl.co in njegovih produktov, jo celi sami podamo in aktivno vodimo kampanjo proti kaksni potezi epla.

Eni so pa mal bolj orthodoxni in se temu tudi primerno vedejo in se smatrajo da so eni in edini userji upraviceni do integracije in sodelovanja na temu forumu.


Predlagam en proper ultimate grej eria topik kjer se lahko vsi prepucamo, zakaj da apple, zakaj ne, kdo ok koga kopira, kdo sme kopirat, zakaj je jobs olos, zakaj naslednji budha...

_________________
"Good artist copy great artist steal" - Steve Jobs
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27210
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #105   Objavljeno 30.08.2012 11:58:34
Re: Apple vs Samsung: Odločitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
55bobi55 je napisal/a:
Šerif je Pucko ... on napiše ta tema je brezveze in jo zaklene. Thums up


In kmalu se spet pojavi nova tema, kjer se bluzi dalje ... Smile itd. ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabukspešl

Jabukspešl

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1392
Kraj: delta quadrant of the galaxy
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #106   Objavljeno 30.08.2012 12:24:38
Re: Apple vs Samsung: Odločitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
token je napisal/a:

Nato nastopi lep primer spama s strani borga v stilu 9gag ovo ono, idiot pa to....A je sploh pomembno od kje je slika kot pa kaj ti hoce povedat ? rajsi je pospemal in spet rakril svoj zakrneli mozgan celemu forumu. In to dela v vsej topikih. navadn egotriper
...

Ti res dviguješ kvaliteto tega foruma. Ni to mn3njalo in gnojišče in jaz nisem strikten uporabnik zgolj apple platforme. Tak da vstavi konje, malo zadihaj in si vzami plašnice z glave, da ne boš lafral in dirjal kot podivjano kljuse brez da bi se ozrl levo in desno.

_________________
we are  of borg
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.06.2011
Prispevkov: 1560
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #107   Objavljeno 30.08.2012 13:14:55
Re: Apple vs Samsung: Odločitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iDejanP je napisal/a:
Jaz res ne vem, kaj nekaterim ni jasno.

Apple je tožil Samsung zaradi kraje intelektualne lastnine in pika. S tem jim je Apple dal lepo vedeti, da naj tekmujejo z njimi na pošten način, sicer se bodo v prihodnje vkolikor bodo ponovno kršili intelektualno lastnino srečali na sodišču


pj je napisal/a:
Vse lepo in prav, ce bi se le Apple tudi sam drzal teh stvari. Ampak ko pa oni kradejo vse po vrsti, pa ni problema in je to cisti fair play...


Vkolikor bo Apple počel isto kot drugi, bo najverjetneje deležen podobnih sankcij. In samo za osvežitev spomina Nokia je dokazala, da je Apple kršil njihovo intelektualno lastnino Wink


pj je napisal/a:
pac po ameriskih merilih, ko se gre za amerisko firmo Wink
P


Po zapisanem predvidevam, da si zaposlen kot odvetnik v USA in si podal svoje mnenje na podlagi lastnih izkušenj Razz Šta sve pička rodi
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 17.08.2008
Prispevkov: 1447
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #108   Objavljeno 30.08.2012 13:20:27
Re: Apple vs Samsung: Odločitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
we_are_the_borg je napisal/a:
Ti res dviguješ kvaliteto tega foruma. Ni to mn3njalo in gnojišče in jaz nisem strikten uporabnik zgolj apple platforme. Tak da vstavi konje, malo zadihaj in si vzami plašnice z glave, da ne boš lafral in dirjal kot podivjano kljuse brez da bi se ozrl levo in desno.


in spet evo en kup loja na mestu. lapata ni da ni

_________________
"Good artist copy great artist steal" - Steve Jobs
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.12.2010
Prispevkov: 674
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #109   Objavljeno 30.08.2012 13:25:18
Re: Apple vs Samsung: Odločitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
In kmalu se spet pojavi nova tema, kjer se bluzi dalje ... Smile itd. ...


Res. Zdaj je takih tem že preveč. Rad spremljam ta forum, ker se dosti naučim ampak včasih me ima ene 10 banov potalat. Pa hvala za Ignore button, da mi ni treba vsake brihte spremljat.

_________________
Gotterdammerung
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 28.10.2008
Prispevkov: 189
Kraj: Malo tu, malo tam
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #110   Objavljeno 30.08.2012 14:20:05
Re: Apple vs Samsung: Odločitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iDejanP je napisal/a:
Po zapisanem predvidevam, da si zaposlen kot odvetnik v USA in si podal svoje mnenje na podlagi lastnih izkušenj Razz Šta sve pička rodi

Enako velja tudi zate. Ker zelo verjetno nisi odvetnik zaposlen v ZDA, sva na istem... in namesto tvojega "Šta sve pička rodi" bi tu sledil en

Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.06.2011
Prispevkov: 1560
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #111   Objavljeno 30.08.2012 15:01:38
Re: Apple vs Samsung: Odločitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pj je napisal/a:
Enako velja tudi zate. Ker zelo verjetno nisi odvetnik zaposlen v ZDA, sva na istem... in namesto tvojega "Šta sve pička rodi" bi tu sledil en


Težko bo veljalo tudi zame, saj jaz nisem kot trditev zapisal (slednje si napisal prav ti), da so v primeru Apple vs. Samsung sodili v prid domačega podjetja in zato sem ti tudi napisal, da imaš očitno izkušnje kako sodijo v USA iz prve roke, ker si navedel stavek kot "ipso facto".

Za v prihodnje si pa pojdi v knjižnico sposodit knjigo od J.S. Milla "Utilitarizem", da se boš naučil kako lahko nek dogodek navajaš kot dejstvo in repliciraš posamezno zadevo s tem, da svojo trditev podkrepiš z dokazi in ne kar tako na pamet, kot je v Sloveniastanu navada.

Šta sve pička rodi press..
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 28.10.2008
Prispevkov: 189
Kraj: Malo tu, malo tam
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #112   Objavljeno 31.08.2012 08:19:13
Re: Apple vs Samsung: Odločitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Saj zares od vecine Apple fanboyev ne pricakujem kaj drugega kot tvoj nivo pa vseeno... Nic nisem trdil, lahko pa prides do svojih zakljuckov, ce spremljas kaj vec kot pa, verjetno povsem objektivne in nepristranske novice na Applovi strani, in ce si pripravljen vsaj malo premisliti o vsem skupaj, kar pa je zares tezko, ce je vse kar kdo rece cez tvojo religijo, vojna napoved zate in za tebi podobne.
Ce pogledas malo naokrog, nikjer po svetu, razen seveda v ZDA Apple ni imel taksne zmage. V vecini primerov so bile njegove tozbe zavrnjene ali pa jih je celo izgubil (vkljucno z zadnjo na Japonskem, pa par mesecev starejso v Nemciji in se malo starejso na Nizozemskem in v Angliji, pa se kje). Edino v tem primeru v ZDA, kjer so, kot sem napisal ze prej, porotniki, ki so random nabrani med prebivalstvom, kar pomeni, da je verjetnost, da razumejo patentno pravo skoraj enaka 0, zmogli odlociti o 600!!!! tockah, ki se ticejo izkljucno patentnega prava, v piclih 3 dnevih. Ja kot kaze so uspeli nabrati same Chuck Norrise. Rolling Eyes
In potem, namesto da bi vsaj malo premislil o tem, tezis s primitivizmi v stilu "Šta sve pička rodi". Mogoce imas celo prav s tem... samo s to razliko, da to velja zate.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 03.07.2009
Prispevkov: 161
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #113   Objavljeno 31.08.2012 09:00:59
Re: Apple vs Samsung: Odločitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pj je napisal/a:
Saj zares od vecine Apple fanboyev ne pricakujem kaj drugega kot tvoj nivo pa vseeno... Nic nisem trdil, lahko pa prides do svojih zakljuckov, ce spremljas kaj vec kot pa, verjetno povsem objektivne in nepristranske novice na Applovi strani, in ce si pripravljen vsaj malo premisliti o vsem skupaj, kar pa je zares tezko, ce je vse kar kdo rece cez tvojo religijo, vojna napoved zate in za tebi podobne.
Ce pogledas malo naokrog, nikjer po svetu, razen seveda v ZDA Apple ni imel taksne zmage. V vecini primerov so bile njegove tozbe zavrnjene ali pa jih je celo izgubil (vkljucno z zadnjo na Japonskem, pa par mesecev starejso v Nemciji in se malo starejso na Nizozemskem in v Angliji, pa se kje). Edino v tem primeru v ZDA, kjer so, kot sem napisal ze prej, porotniki, ki so random nabrani med prebivalstvom, kar pomeni, da je verjetnost, da razumejo patentno pravo skoraj enaka 0, zmogli odlociti o 600!!!! tockah, ki se ticejo izkljucno patentnega prava, v piclih 3 dnevih. Ja kot kaze so uspeli nabrati same Chuck Norrise. Rolling Eyes
In potem, namesto da bi vsaj malo premislil o tem, tezis s primitivizmi v stilu "Šta sve pička rodi". Mogoce imas celo prav s tem... samo s to razliko, da to velja zate.
pod tole se podpišem Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.06.2011
Prispevkov: 1560
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #114   Objavljeno 31.08.2012 13:46:18
Re: Apple vs Samsung: Odločitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pj je napisal/a:
Saj zares od vecine Apple fanboyev ne pricakujem kaj drugega kot tvoj nivo pa vseeno... Nic nisem trdil, lahko pa prides do svojih zakljuckov, ce spremljas kaj vec kot pa, verjetno povsem objektivne in nepristranske novice na Applovi strani, in ce si pripravljen vsaj malo premisliti o vsem skupaj, kar pa je zares tezko, ce je vse kar kdo rece cez tvojo religijo, vojna napoved zate in za tebi podobne.



Nujno potrebuješ čtivo Millsa Utilitarizem, da ne boš preskakoval iz prvotne debate (kjer sem te dobil, da nimaš niti enga samcatega kosa papirja, ki bi dokazoval, da so sodniki sodili v prid Appla) tako daleč, da boš pričel zaradi svoje nevednosti napadati persono človeka s katerim debatiraš (v tem primeru mojo), samo zato, da zakriješ svoj intelektualen bankrot.

Btw moj nivo komunikacije je še predober glede na to, s kakšnim funkcionalno nepismenim človekom debatiram (dokaz tvojo repliciranje na pamet - jaz Apple fanatik+sodišča v USA sodijo v prid svojim korporacijam, brez trohice dokazil + nerazumevanje mojih komentarjev).

Samo zate še drugič.

Vse kar je Apple želel s tem sojenjem sporočiti Samsungu (in ostalim) je, da vkolikor bodo na nezakonit način uporabljali njihovo intelektualno lastnino se bodo srečali na sodišču in seveda se bo zgodilo obratno, vkolikor bo Apple na nezakonit način uporabljal tujo intelektualno lastnino. Vkolikor bi imel Samsung privat e-maile od Appla, kjer bi bilo moč zaslediti, da je Apple počel isto kot Samsung (torej primerjal svoj izdelek s tujim in kopiral) bi glavna sodnica nemudoma oba tehnološka giganta poslala nazaj domov.

Ker me pa še vedno bega od kje ti dejstvo, da ameriška sodišča sodijo zgolj v prid domačim korporacijam te vljudno prosim, da svojo trditev dokažeš z dokazi.


pj je napisal/a:
Edino v tem primeru v ZDA, kjer so, kot sem napisal ze prej, porotniki, ki so random nabrani med prebivalstvom, kar pomeni, da je verjetnost, da razumejo patentno pravo skoraj enaka 0, zmogli odlociti o 600!!!! tockah, ki se ticejo izkljucno patentnega prava, v piclih 3 dnevih. Ja kot kaze so uspeli nabrati same Chuck Norrise. Rolling Eyes


O tem, koliko je imela porota znanja o patentnem pravu ne veva ne ti in ne jaz, vsekakor pa niso bili klovni, ki so odločali o tako pomembni zadevi. Sojenje je trajalo okoli 25 dni in verjamem, da tudi niso pregledali vsega čtiva (vsaj tistega, ki se ni navezoval na obtožnico), so pa iz dokazov priloženih s strani Appla in iz razlage strokovnjakov za tolmačenje patentov, kateri so potrdili točno katere patente krši Samsung prišli do zaključka, da je Samsung kriv kraje intelektualne lastnine Appla.


Seveda tebe bega kako so prišli do zaključka v 25 dneh. Morda so tako produktivni.



Preden boš pričel z repliciranjem si preberi moj zapis na glas, da se boš slišal kaj bereš.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 28.10.2008
Prispevkov: 189
Kraj: Malo tu, malo tam
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #115   Objavljeno 31.08.2012 14:49:22
Re: Apple vs Samsung: Odločitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iDejanP je napisal/a:
Nujno potrebuješ čtivo Millsa Utilitarizem, da ne boš preskakoval iz prvotne debate (kjer sem te dobil, da nimaš niti enga samcatega kosa papirja, ki bi dokazoval, da so sodniki sodili v prid Appla) tako daleč, da boš pričel zaradi svoje nevednosti napadati persono človeka s katerim debatiraš (v tem primeru mojo), samo zato, da zakriješ svoj intelektualen bankrot.

Prebiranje knjig obdrzi zase, ker zares ne potrebujem tvojih nasvetov o tem, kaj naj berem. Razen ce zelis izpasti hudo inteligenten ker poznas en naslov izven leposlovja, ki se drugace uporablja za osnovnosolsko domace branje.
Anyway... nimam nobenega kosa papirja, ki bi dokazoval, da so sodniki sodili v prid Appla? Uhmm... sodba pa je kaj? Aja se strinjam, ne nimam je na papirju. Prav tako tudi ti ne, pa vseeno brez tezav trdis nekaj nasprotnega.
Glede funkcionalne nepismenosti pa zopet zacni pri sebi... ali pa zacni ze pri splosni inteligenci in razgledanosti, kamor sodi tudi upostevanje nekaj razlicnih dejstev (recimo tisto kar sem ti ze napisal o ostalih zavrzenih/izgubljenih sodbah) in povezovanje le teh v neko osnovno sliko. Pa da ne bo pomote, to kar sem naredi in napisal jaz, je zgolj moje mnenje. Ce tega ne zmores in ce tega ne razumes, nimava prav veliko za debatirati.
Pa bodi dovolj... mislis si kar si pac zelis, pa zaradi mene lahko tudi na hudo primitiven nacin, kot si ga pokazal ze do sedaj.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 26.02.2012
Prispevkov: 423
Kraj: Novo mesto
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #116   Objavljeno 31.08.2012 15:16:12
Re: Apple vs Samsung: Odločitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Haha prav smesni ste vsi skupaj.

Jaz osebno se strinjam s token-om, ker je treba applu kdaj pa kdaj spodmaknit tla izpod nog, da bodo videli, da še ne znajo letet.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.02.2008
Prispevkov: 149
Kraj: iMb & iLj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #117   Objavljeno 31.08.2012 15:50:49
Re: Apple vs Samsung: Odločitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
http://www.ted.com/talks/kirby_ferguson_embrace_the_remix.html

Patenti, kraja, sposoja...
Jabukspešl

Jabukspešl

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1392
Kraj: delta quadrant of the galaxy
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #118   Objavljeno 31.08.2012 16:53:31
Re: Apple vs Samsung: Odločitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zakajpane je napisal/a:
Haha prav smesni ste vsi skupaj.

Jaz osebno se strinjam s token-om, ker je treba applu kdaj pa kdaj spodmaknit tla izpod nog, da bodo videli, da še ne znajo letet.


Glede na njihov kapital, znajo letat še kar precej dobro.

_________________
we are  of borg
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.06.2011
Prispevkov: 1560
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #119   Objavljeno 31.08.2012 16:56:53
Re: Apple vs Samsung: Odločitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pj je napisal/a:
Prebiranje knjig obdrzi zase, ker zares ne potrebujem tvojih nasvetov o tem, kaj naj berem. Razen ce zelis izpasti hudo inteligenten ker poznas en naslov izven leposlovja, ki se drugace uporablja za osnovnosolsko domace branje.



Še ena na pamet. Če bi bilo to čtivo za osnovnošolsko domače branje (glede na tvoj intelektualni domet pa predvidevam, da si prvič zanjo slišal prav od mene), bi ti zdaj znal pravilno navajati dejstva z dokazi (raznimi študijami, raziskavami, ki so pokazala, da je ameriški sodni sistem izjemno protekcionističen za domače korporacije recimo). Zaradi takšnih "na pamet" podanih informacij zavajaš tvojemu intelektualnemu dometu podobne, kateri širijo napačne informacije že tako umsko omejeni naciji. Še dobro, da tvojih besed niso slišali predstavniki ameriškega sodišča, saj bi te slednji lahko zaradi blatenja dobrega imena tožili. Jp fantič je potrebno pazit kaj izustiš.

pj je napisal/a:
Anyway... nimam nobenega kosa papirja, ki bi dokazoval, da so sodniki sodili v prid Appla? Uhmm... sodba pa je kaj?


Saj ni nujno, da je ravno kos papirja, lahko je doc, pdf dokument, kjer si lahko vsak slednjega na netu najde in ga v miru prebere.



pj je napisal/a:
Aja se strinjam, ne nimam je na papirju. Prav tako tudi ti ne, pa vseeno brez tezav trdis nekaj nasprotnega.


Ponovno lažeš in zavajaš. Jaz nisem trdil, da ni sodni sistem v USA ne eno in ne drugo, sem pa tebi postavil kot kvazi strokovnjaku za ameriški sodni sistem vprašanje, na podlagi česa slednje navajaš kot dejstvo. Pa še zdaj nisi podal nobenega dokazila (študije, raziskave), da je tako kot trdiš in da slednje ni le plod izmišljotine.



pj je napisal/a:
Pa da ne bo pomote, to kar sem naredi in napisal jaz, je zgolj moje mnenje. Ce tega ne zmores in ce tega ne razumes, nimava prav veliko za debatirati.
Pa bodi dovolj... mislis si kar si pac zelis, pa zaradi mene lahko tudi na hudo primitiven nacin, kot si ga pokazal ze do sedaj.



O ti ubogi revček. Ko nekaj navajaš kot dejstvo ne more biti tvoje mnenje saj za slednje potrebuješ dokazilo (raziskava, ki je pokazala ...). In vkolikor bi prebral zate t.i. osnovnošolsko domače branje "Utilitarizem" bi sedaj vedel kaj je dejstvo in kaj osebno mnenje in pri čemer moraš svoje besede podkrepiti z dokazili, da te lahko ima oseba s katero debatiraš za kompetentnega sogovornika in ne lažnivca, kot si se izkazal v tej debati.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.09.2010
Prispevkov: 83
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #120   Objavljeno 31.08.2012 17:24:04
Re: Apple vs Samsung: Odločitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A je sploh kdo prebral Applovo vlogo za pravni spor? Najprej preberite, kateri patenti so "alledgedly" kršeni... ne pa kar nekaj na pamet se kregat... poleg tega pa si lahko pogledate video na Bloombergu, ko so naredili intervju z glavnim članom porote... tekom intervjuja gospod opiše vse od metode ocenjevanja škode do tega, kako so prišli do takšnih in drugačnih sklepov... če niste dodobra spremljali situacijo, raje ne komentirat pa fantazirat... dejstvo je, da je Južna Koreja tako kot do nedavnega Japonska patent-infringement-friendly-state brez konkretnih inovativnih rešitev... Samsung je po mojem mnenju kršil kar nekaj Applovih patentov (sploh zoomanje, logotipa)... preden pa govorimo o intelektualni lastnini, si morate pa kar veliko razjasniti, za kaj sploh gre...
« Poglej prejšnjo temo - Ostalo - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani