Meni deluje na AW Ultra 2. Ios 26.6
| eSIM | |||||
Meni deluje na AW Ultra 2. Ios 26.6
|
|||||
Jaz imam Ultra 1 in deluje, pomembna je iOS verzija, 26.5.
|
|||||
Žal na FB nimajo pojma. Uporabniki, oziroma uporabniške izkušnje, dokazujejo drugače.
Meni niso znali pomagati, ker sem imel Moj A1 registriran preko fiksne storitve. Saj sem imel problem z aktivacijo oziroma telefonski številki, saj z njo nisem mogel dostopati v Moj A1, ampak z fiksno storitvijo. In seveda niso znali pomagati. Rešil sem sam.
|
|||||
| « Poglej prejšnjo temo - iPhone/iPad omrežja - Poglej naslednjo temo » | Pojdi na stran Prejšnja 1, 2, 3 ... 19, 20, 21 |
Gostovanje: 3fs.si |
Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si |
Kontakt Domov Na vrh strani |