Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
eSIM
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.06.2012
Prispevkov: 737
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #401   Objavljeno 25.06.2026 11:30:39
Re: eSIM
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni deluje na AW Ultra 2. Ios 26.6
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.02.2010
Prispevkov: 425
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #402   Objavljeno 25.06.2026 13:20:29
Re: eSIM
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz imam Ultra 1 in deluje, pomembna je iOS verzija, 26.5.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.06.2012
Prispevkov: 737
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #403   Objavljeno 25.06.2026 17:36:37
Re: eSIM
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Žal na FB nimajo pojma. Uporabniki, oziroma uporabniške izkušnje, dokazujejo drugače.

Meni niso znali pomagati, ker sem imel Moj A1 registriran preko fiksne storitve. Saj sem imel problem z aktivacijo oziroma telefonski številki, saj z njo nisem mogel dostopati v Moj A1, ampak z fiksno storitvijo. In seveda niso znali pomagati. Rešil sem sam.


Jest je napisal/a:
Kot kaze je res šele od verzije Apple Watch Ultra 3 … vsaj tako odgovarjajo na FB


Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani