Jabuk
AirPod Max update 6A300
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.04.2014
Prispevkov: 1409
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 16.01.2024 09:06:39
AirPod Max update 6A300
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nekaj časa nazaj sem kupu AirPod Max slušalke, ki jih večinoma uporabljam na macu in PC-ju (občasno v navezi z iPadom).

Do sedaj sem se lahko brez problema povezal na več naprav in so slušalke delale BP. Par dni nazaj so zgleda dali ven nov firmware update, ki so totalno sesule delovanje. Zdaj se ne morem avtomatsko povezovati na maca in PC, ampak vsakič, ko zamenjam, moram forgetat device v settingsih in na novo pairat. S tem da, na PC-ju večinoma prvi pair sploh ne dela in traja tja do 15 min, da povežem slušalke in tudi ko so že povezane mi kot zgleda vmes zgubljajo povezavo in se potem po parih sekundah povežejo nazaj.

Skratka tele slušalke so postale obup za uporabo. Ima kdo kako rešitev?
Drugač so mi super, ker imajo vgrajen mikrofon in noice cancelling, kar mi pride prav povsod, pa še tistega nadležnega kabla ne rabim vlačit naokoli.

_________________
Mac mini M1 16GB, 2TB "Genie" 11.4
iPhone Xs Max 256GB 14.6
iPad Pro gen3 256GB 14.6
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.06.2016
Prispevkov: 105
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 19.01.2024 09:36:16
Re: AirPod Max update 6A300
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz uporabljam Maxe z Macom, PC-jem in iPhonom ter sem na istem firmwaru, pri čemer mi vse duluje brezhibno. Morda poskusi s povrnitvijo tovarniških nastavitev, brisanjem slušalk iz vseh naprav in potem ponovnim parjenjem.

Citiram:
"Press and hold the noise control button and the Digital Crown for 15 seconds, until the LED flashes amber, then white. After you reset your AirPods Max, you can connect them to your iOS or iPadOS device, or connect them to your Mac or other device."

Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.04.2014
Prispevkov: 1409
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 19.01.2024 15:40:07
Re: AirPod Max update 6A300
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Dephibio je napisal/a:
Jaz uporabljam Maxe z Macom, PC-jem in iPhonom ter sem na istem firmwaru, pri čemer mi vse duluje brezhibno. Morda poskusi s povrnitvijo tovarniških nastavitev, brisanjem slušalk iz vseh naprav in potem ponovnim parjenjem.

Citiram:
"Press and hold the noise control button and the Digital Crown for 15 seconds, until the LED flashes amber, then white. After you reset your AirPods Max, you can connect them to your iOS or iPadOS device, or connect them to your Mac or other device."


Probu vse možno že. Praktično moram vsakič ko switcham med macom in PCjem na novo pairat in resetirat. Danes vmes, ko sem imel povezano na maca, se mi je najmanj 10x disconnectal... pač znoru bom kmal, ker take slušalke so totalno neuporabne.

_________________
Mac mini M1 16GB, 2TB "Genie" 11.4
iPhone Xs Max 256GB 14.6
iPad Pro gen3 256GB 14.6
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.04.2014
Prispevkov: 1409
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 22.01.2024 10:21:17
Re: AirPod Max update 6A300
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Update:
Uspelo mi je spraviti gor beta firmware 6A307, ki sicer ni rešil težav. ampak se da nadgraditi slušalke na beto (če bo kdo rabu).

Potem sem pa malo brskal po redditu in našel post, kjer so predlagali čiščenje headband konektorjev:
https://www.youtube.com/watch?v=hoF7APlfoE0 Tule pokaže kako daš slušalke narazen. Niso bili sicer zelo umazani, ampak sem očitno popravil večino disconnectov, ki so se mi dogajali.

_________________
Mac mini M1 16GB, 2TB "Genie" 11.4
iPhone Xs Max 256GB 14.6
iPad Pro gen3 256GB 14.6
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani