Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Dock/hub za prenosnik
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.04.2014
Prispevkov: 1409
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 17.04.2023 06:44:00
Re: Dock/hub za prenosnik
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
thxslo je napisal/a:
Ja nevem kva nej rečem, na Amazonu je itak vsak "Business" predstavlen bol čobansko , nč novga Very Happy mene to ne ovira , če je zadeva proper.

Nisem razumel to ker si rekel da to iščeš in nikjer nimajo, zdaj pa official kanal za prodajo ki ima je pa čoban Laughing

Milsm jst nebi uzel tud od slovenskega čobana. Neki jamrajo o ventiču pr obeh napravah XD Very Happy


Ni nujno, so tudi prave štacune, ki imajo sedež v državi, kjer je amazone domena. Te trgovine ponavadi tudi res jamčijo in imajo pokrito garancijo. Pri takem kitajcu pa velik sreče se karkoli zmenit, ponavadi še angleško ne znajo. Pa tudi zakon EU-ja ga ne veže, ker good luck uveljavljati kak zahtevek proti takemu čungalunga čobanu. V bistvu že velik sreče napisat njegov-njen ime pravilno, da boš uveljavljal kak zahtevek kje... Un ti sam reče: "To nisem jaz, to ni moj ime" in e lahko brišeš pod nosom...

_________________
Mac mini M1 16GB, 2TB "Genie" 11.4
iPhone Xs Max 256GB 14.6
iPad Pro gen3 256GB 14.6
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 30.12.2008
Prispevkov: 2389
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 17.04.2023 07:24:23
Re: Dock/hub za prenosnik
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jenrej je napisal/a:

Jaz osebno na tako drag prenosnik ne bi priklapljal nič drugega kot nekih malček bolj znanih brandov (Anker npr.).


Hvala za odgovor - ampak a Verbatim iz mojega linka ni dovolj znan brand?

Jenrej je napisal/a:
Realno disk priklopiš direktno na računalnik s kablom. Miško pa kupiš novo Bluetooth in ti še ostane kar nekaj denarja do cene HUB-a.


Za disk torej najbolje kupiti nek kabel, ki ima na eni strani USB-C, na drugi pa za priklop na USB-A..?

_________________
 15.4" MacBook Pro (late-2011), 2.2 Ghz Intel Core i7, Crucial 8GB RAM, Crucial M500 480GB SSD, AMD Radeon 6750M 
 iPad Air 32 GB Space Gray 
 iPhone 15 Pro 256 GB Black Titanium 
 Apple Watch 7 Nike, 45mm Midnight 
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.01.2011
Prispevkov: 1794
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 17.04.2023 07:29:49
Re: Dock/hub za prenosnik
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
real001 je napisal/a:
Za disk torej najbolje kupiti nek kabel, ki ima na eni strani USB-C, na drugi pa za priklop na USB-A..?


Odvisno kak disk imaš. Če je bil kupljen v zadnjih 5 letih, bi pričakoval, da je bil ustrezen USB-C kabel zraven.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.04.2014
Prispevkov: 1409
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 18.04.2023 06:46:24
Re: Dock/hub za prenosnik
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jenrej je napisal/a:
Odvisno kak disk imaš. Če je bil kupljen v zadnjih 5 letih, bi pričakoval, da je bil ustrezen USB-C kabel zraven.


Najbolje je USBC - USBC, jaz sem dobil tak zunanji disk in se prenašajo podatki in napaja preko enega samega kabla. Zadeva deluje super.

_________________
Mac mini M1 16GB, 2TB "Genie" 11.4
iPhone Xs Max 256GB 14.6
iPad Pro gen3 256GB 14.6
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani