Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
"Najboljši" in "najugodnejši" operater ?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2008
Prispevkov: 3754
Kraj: ThePirateBay....
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 05.04.2023 20:19:18
Re: "Najboljši" in "najugodnejši" operat
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
thxslo je napisal/a:
Ce bu mene kdaj poslusal bi mel vse neomejen pa 100gb za 9.99 Very Happy , s kodami po 6.99 .. pa delujoce mmse Very Happy vec srece prihodnjic haha


Gigi, če bit ti dobro prebral bi videl da ni problem v količini podatkov in klicov oziroma smsov problem je k pridem v kako stabo signal dropa na 30% bog nedaj da hočem kaj pogledat na netu mlinček.Porabim pa tko mal da razmišljam, da grem na še cenej zadevo.

Kva jaz vem ta simobil ma slabo strojno opremo.
Tale paket mam jaz...





_________________
Lp,Dejc

Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1428
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 05.04.2023 20:27:48
Re: "Najboljši" in "najugodnejši" operat
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja to je cist odvisno od lokacije ane pa kok folka je trenutno na anteno prkloplen tko da to mors dobit simke od Telemacha, Telekoma pa mal sprobavat ce bi hotu bols odzivnost. Mislm jst sm meu Telemach pa vem da so mel bol signal po lokacijah k sm se gibal . Samo je pa res da takat k sm šaltu je bil telemach 2x draži pa tud paketi se drazijo medem ko BoB jih ne.

Zato tud vrjamem da lahk na telemachu dubis bolsi speed ker majo drazje pakete -> manj uporabnikov .. medtem ko se ti na A1 anteno prklopjo a1 , hot, bob uporabniki.

_________________
Probaj bit ne-užaljen če si citiran =)
Fuck new MacOS'es! X, El Capitan is at the TippyTop!
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.04.2014
Prispevkov: 1409
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 06.04.2023 07:17:44
Re: "Najboljši" in "najugodnejši" operat
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
A1 omrezje… torej isto kot HoT. Za 5G mi dol visi, ker efektivno ni razlike s 4G.

Ja ni razlike, če pa večina samo software-sko naredi upgrade 4G baznih postaj na 5G... itak ne bo razlike Smile Oz je razlika samo v tem, da se lahko več uporabnikov konnekta, ker se uporablja dodatne algoritme za povečevanje pasovne širine, ampak če je bazna postaja zasičena uporabniki ne bodo videli velike spremembe.

_________________
Mac mini M1 16GB, 2TB "Genie" 11.4
iPhone Xs Max 256GB 14.6
iPad Pro gen3 256GB 14.6
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani