Jabuk
Bluetooth na Monterey-u
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1142
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 06.10.2022 16:59:40
Bluetooth na Monterey-u
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Veliko uporabnikov je poročalo o težavah z BT napravami, sam pa do prejšnjega tedna nisem imel težav. Pravzaprav sem šele danes, med iskanjem rešitve, izvedel za vse te nezadovoljne uporabnike. Smile Menda naj bi pri vsakem update-u odpravljali te težave. No, zadnji update jih je meni povzročil: naključno so se mi izklapljali tipkovnica, miš in slušalke - vse troje je prej delalo brez težav (Logitech miš in tipkovnica, Sony slušalke). Pred pol ure sem izgubil živce in šel googlat.

Tole je sicer objava izpred 11-ih mesecev, ampak (trkam na les) meni pomaga:

https://www.reddit.com/r/MacOSBeta/comments/qjgqjx/i_think_ive_found_a_fix_for_the_bluetooth/

Mogoče še komu prav pride...
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1428
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 06.10.2022 19:14:09
Re: Bluetooth na Monterey-u
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pokliči na suport in jih pošlji v 3 pisane marjetice .. Mogoče bojo tako resno vzeli težavo Very Happy Jst sm mel en problem , res da sm zabil 1-2 uri vsega skp ampak se je obrestoval.

PS: zgleda se Applu zdj že fučka za normalne ljudi, en kup keša nakonc pa še tipkovnce nemorjo uporablat Laughing

_________________
Probaj bit ne-užaljen če si citiran =)
Fuck new MacOS'es! X, El Capitan is at the TippyTop!
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani