Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
AIRPODS
Jablanator

Jablanator

Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 21.11.2021 12:11:35
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni, zadnje čase imam težave z AirPods 1. generacije, ki so stare skoraj 3 leta.

Prva težava, ki me moti je da ob vključenem spremljanju aktivnosti (Workout), npr. teka ali hoje prekine predvajanje podcastov na vsakem km oz. ob vsakem mejniku in mi pove koliko sem pretekel / časa porabil. Ne vem, kako to izklopit.

Druga težava, ki se mi je zgodila že 3-krat v zadnjih tednih pa je, da po določenem času enostavno prekine predvajanje podcasta. Običajno po cca. pol ure uporabe. Ne pa vedno, saj običajno skoraj vsak dan uporabljam, običajno med pol ure in uro neprekinjene uporabe. Baterija sicer kaže, da naj bi AirPodsi imeli še dovolj energije, a jih nikakor ne morem nazaj povezat. Ne preko telefona, ne preko ure. Je baterija res že iztrošena? Ali je vzrok kje drugje?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Ni navedeno

Prispevek: #22   Objavljeno 04.12.2021 11:56:27
Živjo,

ali se da na Airpodsih menjati baterijo in če da, koliko to stane? Kolikor gledam, na uradnem servisu tega ne delajo...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Ni navedeno

Prispevek: #23   Objavljeno 05.12.2021 02:23:16
guardy je napisal/a:
Živjo,

ali se da na Airpodsih menjati baterijo in če da, koliko to stane? Kolikor gledam, na uradnem servisu tega ne delajo...

Da se, ampak je proces toliko zapleten, da tega ne dela noben servis pri nas kolikor vem. Večinoma pri menjavi baterije AirPodsev pride do poškodbe samega vezja in se servisom enostavno ne splača.

Applova politika je: ko so baterije v AirPodsih slabe, morajo kupci kupiti nove.
iPhone Developer

iPhone Developer

Ni navedeno

Prispevek: #24   Objavljeno 05.12.2021 08:30:05
V ameriki imajo podswap, kjer za nižjo ceno dobiš refurnishane airpodse…. moraš pa svoje poslat nazaj. V EU kaj podobnega še nisem zasledil.
Jabi

Jabi

Moški

Prispevek: #25   Objavljeno 10.12.2021 10:25:38
Zdravo,
da ne odpiram nove teme. Je že kdo probal airpods 3 in airpods pro? prednosti enih in drugih v uporabi. Na papirju poznam prednosti in se bolj odločam za pro zaradi NC ampak bi rad slišal še kakšnja mnenja iz prakse.
Hvala že v naprej
iPhone Developer

iPhone Developer

Ni navedeno

Prispevek: #26   Objavljeno 10.12.2021 11:28:30
Nisem sprobaval AirPods 3. Ampak slušalk brez NC-ja ne bi več kupoval.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Moški

Prispevek: #27   Objavljeno 10.12.2021 11:43:25
yeri je napisal/a:
Zdravo,
da ne odpiram nove teme. Je že kdo probal airpods 3 in airpods pro? prednosti enih in drugih v uporabi. Na papirju poznam prednosti in se bolj odločam za pro zaradi NC ampak bi rad slišal še kakšnja mnenja iz prakse.
Hvala že v naprej

Če ti sedejo in-ear slušalke - Pro.
Če ne preneseš in-ear slušalk - 3-ka.

To je po mojem edini faktor. Pro-ji so boljši čisto pri vsem. Osebno sem imel originalne Airpods in sedaj Pro-je in imam precej občutljiva ušesa in Pro-jev definitivno ne morem imeti tako dolgo v ušesih kot navadne.
Jabček

Jabček

Ni navedeno

Prispevek: #28   Objavljeno 09.05.2022 15:19:59
Ker ne prenesem in-ear slušalk sem se odločil kupiti Airpods 3. Imam stalne težave z desnim ušesom - mi slušalka pada ven... Sem kupil silikonski ovitek (DamonLight) in je malenkost boljše. Silikon z jezičkom ne pride v poštev + za polnjenje je treba jeziček odstranit.
Slušalke je nemogoče uporabljati pri teku ... ima kdo podobne izkušnje?

Poleg tega se vsake toliko časa zgodi, da prekinja sogovornika - izklopim BT in ga vklopim nazaj in potem dela OK cca 5min in ponovi vajo... na servisu so mi rekli, da se slušalke povežejo z apple watch ampak se to zgodi tudi ko je ura izklopljena.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani