Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
AirPods
Airpods nakup
Ja
48%
 48%  [ 82 ]
Ne
47%
 47%  [ 81 ]
Kaj je to?
3%
 3%  [ 6 ]
Skupaj glasov : 169
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 01.06.2010
Prispevkov: 2239
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #461   Objavljeno 02.12.2022 22:44:14
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Odločam se med nakupom airpods pro (1gen) in pa airpods 3 gen.

Kakor sem malo pregledal review-je, naj bi pro-ji bolj pogosto padali ven iz ušesa kot pa 3gen.

Poleg tega me zanima kako dobro deluje Transparency mode, je to tisti umetni zvok iz okolice, ali se sliši normalno, kot na navadnih airpodsih?

Glede udobja, pa predvidevam da so Pro-ji precej udobnejši, glede na to da imajo silikonske nastavke? Do sedaj sem uporabljal navadne applove žične slušalke in so me po daljšem času porabe začela boleti ušesa, ne vem pa kako je sedaj na 3 gen.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 939
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #462   Objavljeno 03.12.2022 00:51:28
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem iz prve generacije Airpodsev prešel na AirPods Pro (2nd Gen).

Kaj naj rečem - vesoljska ladja, ampak logično saj je vmes par generacij razvoja procesorjev itd.

Sam sicer nisem pristaš slušalk s silikonskimi nastavki, a so te AirPods Pro zelo udobne v ušesu - zaenkrat jih sicer nisem imel dlje kot 2 uri v ušesih in nisem imel nobene bolečine. Meni se zelo lepo prilegajo, sicer imam ušesna kanala malo drugačna (na enem ušesu S, na drugem XS nastavek ampak opcij je več).

Kar se tiče transparency mode - pri drugih zvoki neke razlike ne boš opazil, boš jo pa opazil pri svojem glasu. Sicer to zadevo zelo malo uporabljam zaradi narave dela in imam skozi na Noise Cancellation, ki deluje vrhunsko. Včasih si vstavim slušalke pa sploh ne vklopim glasbe, ker mi prav paše popolna tišina, ko Noise Cancellation že začne delat.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 24.07.2007
Prispevkov: 2060
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #463   Objavljeno 05.12.2022 16:56:33
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
AirPods Pro 1. gen

Vsak večer zaspim z njimi in mi ostanejo v ušesih skozi večino noči.
Transparency mode včasih vklopim zvečer, če želim bit kar se da tiho, da ne zbudim žene in hčere.
Uporabil sem ga tudi za naglušnega strica, ko je bil pri zdravniku in je pozabil slušni aparat - v kombinaciji z Live Listen ali Headphone Accommodations Transparency Mode (Amplification in Conversation Boost) deluje odlično.

ANC deluje ok. Ni isto kot pri over-ear slušalka, ampak dovolj dobro, da odnese glavnino šumov. Najboljša kombinacija so pa AirPods Pro in še ene over-ear ANC slušalke, ampak to je verjetno že pretiravanje. Čeprav na letalu bi po moje zelo prav prišlo.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani