Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Bolha app
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #141   Objavljeno 20.10.2021 16:19:10
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se strinjam… pa iskanje bi lahko bilo bolj podrobno…. Predvsem, da ce recimo,isces iPhone, da izlocis vse oglase, ki odkupujejo… in dobis tako samo tiste, ki prodajajo… Ker teh “odkupovalcev” ki obljubljajo dokaj visoke odkupne cene, je ogromno… in se v poplavi taksnih oglasov izgubijo tisti tapravi oglasi…

Jaz ze nekaj casa nisem nic brskal… Nazadnje sem AW prodal v zelo kratkem casu preko FB marketplace-a… Na bolho sploh nisem hotel voisat, ker bi moral izbrati placljivo kategorijo…

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.08.2014
Prispevkov: 152
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #142   Objavljeno 20.10.2021 18:32:23
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi jaz prodajam bolj kot ne le na FB Marketplacu. Na Bolhi se nič ne proda.

Kmalu bom verjetno z Bolho kar zaključil. Čeprav npr.. Moj tast je recimo skos na Bolhi in tudi kupi od tam veliko stvari (nima FB-ja, zato ni na Marketplacu)
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.06.2010
Prispevkov: 454
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #143   Objavljeno 25.10.2021 21:03:07
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Se strinjam… pa iskanje bi lahko bilo bolj podrobno…. Predvsem, da ce recimo,isces iPhone, da izlocis vse oglase, ki odkupujejo… in dobis tako samo tiste, ki prodajajo… Ker teh “odkupovalcev” ki obljubljajo dokaj visoke odkupne cene, je ogromno… in se v poplavi taksnih oglasov izgubijo tisti tapravi oglasi…

Jaz ze nekaj casa nisem nic brskal… Nazadnje sem AW prodal v zelo kratkem casu preko FB marketplace-a… Na bolho sploh nisem hotel voisat, ker bi moral izbrati placljivo kategorijo…


Se podpišem pod tole, v zadnjem času me je odvrnilo ravno to ogromno število “odkupovalcev”, brskanje med oglasi je ravno zaradi njih grozno ne pregledno.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2676
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #144   Objavljeno 25.10.2021 21:09:08
Re: Bolha app
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Prodajko zgleda da gre pa tudi h koncu.... aplikacija glih da še deluje. posodobitev nobenih, na sporočila pa tudi več ne odgovarjajo.
Ostane res samo še market na FBju. Bolha je tudi nič od nič, od kar so dali plačljive zadeve ( ja vem da jih imajo drugje tudi ) gre vse skupaj samo še navzdol.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani