Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 152, 153, 154  Naslednja
Mastercard kartica Revolut
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.07.2014
Prispevkov: 489
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2721   Objavljeno 27.02.2021 12:39:01
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kdo vam garantira,da da po prehodu na ta Slovenija Revolut račun kasneje ne bo plačil provizij kot jih sedaj uporabljajo slovenske banke,recimo vodenje računa ,dvig na bankomatih itd.
Jaz za enkrat ne rabim te zadeve in je ne mislim potrjevat.

_________________
Apple TV 4K 32 GB (21)
Apple Watch Series 8
Apple Watch Series 6
Iphone 14 pro 128 GB
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1772
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2722   Objavljeno 27.02.2021 13:16:39
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A mi lahko negdo konktretno odgovori, zakaj vedno kaj bi blo če bi blo . Ja pa da dajo vodenje racuna 1000€ , a te kdo sili da nesmes zapret potem racuna ? Pac nekateri pisete o tem kot da , ce pa se neki spremeni bos mogu naprej uporabljat . Revolut in N26 sta top (za mene) . Biu sm pomojem na vseh slo bankah , no ksn LON bi se najdu da nism biu , in nikjer nism biu zadovoljen . Pa to blokiranje racuna pa nevem kaj , zih so blokiral enmu Janezu iz Polhovega Gradca . Very Happy Bodimo mal realni , dobro se ve komu se kej tazga zgodi.

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 11.02.2011
Prispevkov: 74
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2723   Objavljeno 27.02.2021 13:40:01
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Krco17 je napisal/a:
Potem pa svizec zavije čokolado v folijo. Če ti začenm zj nastevat izkušnje z slovenskim bankam bom našteval do jutr pa sevedno ne bo konca. Niti z N26 niti z Revolutom v vseh letih sodelovanja nisem imel niti 1x težave, pa mi je N26 primarna banka Smile


Upam da imaš veliko svizcev na lagarju...sicer se ne spomnim da bi mi kdaj v življenju moja lokalna banka blokirala račun oz. če mi bi ga hipotetično imam seveda telefonsko št. mojega svetovalca v banki...

Na revolutu pa...kje imaš že tel. št. podpore? aja jo nimaš...znajdi se kakor se hočeš.. O ja sem imel bolkade samo zato ker sem bil v tujini na dopustu in mi je sredi plačila v trgovini zablokiral Revolut, me je bilo sram ko nevem kaj,...po 24 urnem chatu z boti in iskanju Live chat Agenta, katerga sem btw komaj prepričal da na dopust vzameš največ osebno in če imaš srečo tudi potni list in da jim ne morem poslati skeniranih plačilnih list ali kaj vse so hoteli takrat so mi le odblokirali račun...tako da good luck in sva končala...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1772
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2724   Objavljeno 27.02.2021 13:49:17
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
redsteler je napisal/a:
Upam da imaš veliko svizcev na lagarju...sicer se ne spomnim da bi mi kdaj v življenju moja lokalna banka blokirala račun oz. če mi bi ga hipotetično imam seveda telefonsko št. mojega svetovalca v banki...

Na revolutu pa...kje imaš že tel. št. podpore? aja jo nimaš...znajdi se kakor se hočeš.. O ja sem imel bolkade samo zato ker sem bil v tujini na dopustu in mi je sredi plačila v trgovini zablokiral Revolut, me je bilo sram ko nevem kaj,...po 24 urnem chatu z boti in iskanju Live chat Agenta, katerga sem btw komaj prepričal da na dopust vzameš največ osebno in če imaš srečo tudi potni list in da jim ne morem poslati skeniranih plačilnih list ali kaj vse so hoteli takrat so mi le odblokirali račun...tako da good luck in sva končala...


No no , ne vse tko zdravo za gotovo jemlat . Nemores primerjat mobilne banke z vzivo . A da pa jst cakam 2 ure v vrsti v banki to je pa normalno . Da klicem na linijo in po 30min pogovora mi rece , to se boste pa mogl zglasit osebno. Pac vse ma svoje prednosti pa slabosti , definitivno pa ni vse tko crnogledo kokr ti prikazujes. Jaz sevedno iz mojih izkusenj trdim , da nikoli več na slovensko banko .


PS : Primer z crypto.com , poglej mal na facebook komentarje , resno vecinoma negativne izkusnje z karticam. Jaz in te k poznam , do zdaj vse tip top. Tko da to so zlo občutljive teme , tebi se je revolut zameril , ostalim 100 ki so pa tukaj je pa to primarna banka. Pac ne naslanjimo se na procente Wink

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.07.2009
Prispevkov: 537
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2725   Objavljeno 01.03.2021 13:52:51
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je torej kdo prijavil novi iban na furs?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 17.03.2008
Prispevkov: 134
Kraj: ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2726   Objavljeno 04.03.2021 15:22:24
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
guardy je napisal/a:
Je torej kdo prijavil novi iban na furs?


seveda, saj ga moraš. jaz imam osebnega in službenega. oba sta prijavljena. z osebnim si ne morejo nič pomagat, v službenega pa po zakonu morajo imeti vpogled zaradi davkov.

_________________
lp, david praznik
www.ideator.si
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 11.08.2019
Prispevkov: 174
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2727   Objavljeno 04.03.2021 20:01:59
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Revolut je v Litvi povečal limite:
- kreditna kartica z do 6000 eur limita
- krediti do 15000 eur
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.01.2014
Prispevkov: 286
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2728   Objavljeno 05.03.2021 09:02:41
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
svetidej je napisal/a:
Revolut je v Litvi povečal limite:
- kreditna kartica z do 6000 eur limita
- krediti do 15000 eur



Pri kreditni kartici je 6000 eur oz. do 2-kratnik plače. Problem za Slovenijo, ni straha da bi večina niti povohala tistih 6000 eur.

Me pa zelo zanima kako bo delovala Revolut kreditna kartica v Sloveniji. Litvanska je bolj podobna ameriškemu sistemu kreditnih kartic (obresti, delno odplačevanje stanja...), kar nam izpade zelo drago, ker smo navajeni, da je kreditna kartica pač tista, kjer plačaš vse 18-ega drug mesec in plačaš točno toliko kot si porabil, nič več.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 08.06.2017
Prispevkov: 138
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2729   Objavljeno 05.03.2021 09:40:32
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mislim, da sem jaz že poklikal za to banko. Pa v aplikaciji ne vidim nekih sprememb.

_________________
Vivid money bank super_deals koda - klikni Takoj lahko koristiš vračilo v Eleclercu, Bauhasu, Ikei itd.
Brezplačna Curve Mastercard s 5 EUR dobroimetja in 1% cash backa 1 mesec
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 11.08.2019
Prispevkov: 174
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2730   Objavljeno 05.03.2021 12:07:55
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MarioG je napisal/a:
Pri kreditni kartici je 6000 eur oz. do 2-kratnik plače. Problem za Slovenijo, ni straha da bi večina niti povohala tistih 6000 eur.

Me pa zelo zanima kako bo delovala Revolut kreditna kartica v Sloveniji. Litvanska je bolj podobna ameriškemu sistemu kreditnih kartic (obresti, delno odplačevanje stanja...), kar nam izpade zelo drago, ker smo navajeni, da je kreditna kartica pač tista, kjer plačaš vse 18-ega drug mesec in plačaš točno toliko kot si porabil, nič več.

Če povrneš v roku 1 meseca ne plačaš obresti.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 11.08.2019
Prispevkov: 174
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2731   Objavljeno 05.03.2021 12:09:04
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mare2 je napisal/a:
Mislim, da sem jaz že poklikal za to banko. Pa v aplikaciji ne vidim nekih sprememb.

To je standardna praksa. 3 mesece nobenih dodatnih ugodnosti, potem pa lansirajo novitete.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 08.06.2017
Prispevkov: 138
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2732   Objavljeno 05.03.2021 18:40:39
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
svetidej je napisal/a:
To je standardna praksa. 3 mesece nobenih dodatnih ugodnosti, potem pa lansirajo novitete.


Mislim, ne opazim nove številke IBANa. Smile

_________________
Vivid money bank super_deals koda - klikni Takoj lahko koristiš vračilo v Eleclercu, Bauhasu, Ikei itd.
Brezplačna Curve Mastercard s 5 EUR dobroimetja in 1% cash backa 1 mesec
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 11.08.2019
Prispevkov: 174
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2733   Objavljeno 05.03.2021 19:18:11
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Novi in stari iban boš videl samo v dokumentu "account document", ko bo ta spet na voljo.

Na sami aplikaciji boš videl stari iban.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.01.2014
Prispevkov: 286
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2734   Objavljeno 06.03.2021 10:40:20
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
svetidej je napisal/a:
Novi in stari iban boš videl samo v dokumentu "account document", ko bo ta spet na voljo.

Na sami aplikaciji boš videl stari iban.


Novi IBAN se vidi tudi na statementu za promet za februar. Zgornji del izpiska je za e-money in tam je prvi LT IBAN, ki smo ga že prijavljali, na zadnji strani izpiska pa je Bank izpisek in tam je naveden nov IBAN, ki je prav tako LT.
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2735   Objavljeno 06.03.2021 10:47:16
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je že kdo posegel po trdi metodi menjave banke? Torej zaprl račune pri slovenskih oderuških bankah in ima zdaj samo Revolut ali N26? Je to varna poteza in kje vidite največje tveganje pri tem?

_________________
Najprej , potem pa žena in otroci.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 12.03.2012
Prispevkov: 1433
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2736   Objavljeno 06.03.2021 10:55:50
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Je že kdo posegel po trdi metodi menjave banke? Torej zaprl račune pri slovenskih oderuških bankah in ima zdaj samo Revolut ali N26? Je to varna poteza in kje vidite največje tveganje pri tem?


Jaz imam za s.p. N26 business račun, za privat pa revolut ter pri nas poleg sparkasse udobni pozitivni račun (brezplačno vodenje, dvigi na bankomatih... v kolikor je stanje na računu 1k€ plus).

Sam ne vidim nobenega tveganja...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.01.2011
Prispevkov: 1786
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2737   Objavljeno 06.03.2021 11:26:35
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Je že kdo posegel po trdi metodi menjave banke? Torej zaprl račune pri slovenskih oderuških bankah in ima zdaj samo Revolut ali N26? Je to varna poteza in kje vidite največje tveganje pri tem?


Trenutno n26 in Vivid. Nobene slovenske banke.

Tveganje (karkoli naj bi že to bilo) je po mojem identično pri vseh bankah, ki delujejo znotraj EMU.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 11.08.2019
Prispevkov: 174
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2738   Objavljeno 06.03.2021 13:39:18
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Je že kdo posegel po trdi metodi menjave banke? Torej zaprl račune pri slovenskih oderuških bankah in ima zdaj samo Revolut ali N26? Je to varna poteza in kje vidite največje tveganje pri tem?

Jaz imam vse na Revolutu (plača, trajniki, ...). Poleg tega imam še druge fintech račune, vendar jih ne uporabljam na dnevni bazi.
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2739   Objavljeno 06.03.2021 13:48:03
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
svetidej je napisal/a:
Jaz imam vse na Revolutu (plača, trajniki, ...). Poleg tega imam še druge fintech račune, vendar jih ne uporabljam na dnevni bazi.

Kako potem to zgleda? A je prav vse na enem računu s katerim v trgovini plačuješ ali se da tudi narediti da imaš malo ločeno kak varčevalni sub-račun ali kaj takega? Zdaj imam predplačniški Revolut Mastercard. Jaz si to predstavljam podobno kot da bi nakazal ves denar na tale Revolut Mastercard in potem imel vse v aplikaciji?

Kaj če te kdo ustavi na cesti in te z 9mm prisili da vse prenakažeš na njegov račun v Nigeriji?

_________________
Najprej , potem pa žena in otroci.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2740   Objavljeno 06.03.2021 13:58:41
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:


Kaj če te kdo ustavi na cesti in te z 9mm prisili da vse prenakažeš na njegov račun v Nigeriji?


To ti enako lahko naredi s katerimkoli racunom, katerekoli banke... In izgleda eni berete o tem, da je to stalna praksa lopovov in vsi skacejo okoli z 9mm Wink

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani