Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Mimovrste
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 20.10.2020
Prispevkov: 8
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #81   Objavljeno 22.02.2021 19:03:25
Re: Mimovrste
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem ugotovil, da je pri mimovrste edino smotrno naročiti tisto, kar je na zalogi na način da je prevzem še isti dan možen na prevzemnem mestu. Ta naročila so šla vedno skozi BP (tudi če sem izbral dostavo na dom). Vse ostalo pa je bilo vedno tono komplikacij, support je praktično neobstoječ in raje ne kupujem več pri njih, če ni res nujno oz. če ni prevzem isti dan.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3710
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #82   Objavljeno 22.02.2021 19:53:01
Re: Prevara pri nakupu/prodaji
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
thxslo je napisal/a:
Neb blo svoh ce bi admin tole debato od mimovrste prenesu na https://jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=66644&highlight=mimovrste

Dons klicem na mimovrste ker mi je spletna stran najdla isti izdelk 2krat , s tem da tm kjer je 10Eur dražji je na zalog, cenejši pa ne.

Slike artikla so iste, samo malo drugače je opisan. No una na drug stran ni mogla ugotovit v čem je fora tko da mi je priporočila da narocim cenejsega k ni na zalog haha


Parsajo podatje o ceni in zalogi od različnih dobaviteljev.
Takih artiklov je na mimovrste kokr češ z dvemi različnimi cenami in različno dobavljivosto.

Se bos pa verjetno na čakal, ker ce nimajo na zalogi po nižji ceni ti tistega z visjo ceno ne bojo prodal po nižji.

To je fabrka...oni so posredniki. Tukaj je v igri samo RVC, boli jih patak kaj in kako za kupce.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.02.2012
Prispevkov: 620
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #83   Objavljeno 22.02.2021 20:04:43
Re: Mimovrste
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Redni naročnik na mimovrste že nekaj let, vsako leto tudi vip kupec s 1000eur+ prometa. Vrnil že veliko stvari (tudi že rabljenih) in nikoli nobenega problema. Niti enkrat komplicirali, vedno vračilo celotnega zneska nazaj na trr. Roba pa odvisno od izdelka, veliko je robe za vzhodni trg in odkar imajo skladišča na Poljskem je rok dobave nekaj dni več. Edini minus je December, ko jim zagusti in se potem res dolgo časa časa na izdelek, vse ostalo ok, brez pripombe.

_________________
MacBook Pro 16 2021
iPhone 14 Pro 128gb
Apple Watch 7
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1413
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #84   Objavljeno 23.02.2021 19:33:06
Re: Prevara pri nakupu/prodaji
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
Parsajo podatje o ceni in zalogi od različnih dobaviteljev.
Takih artiklov je na mimovrste kokr češ z dvemi različnimi cenami in različno dobavljivosto.

Se bos pa verjetno na čakal, ker ce nimajo na zalogi po nižji ceni ti tistega z visjo ceno ne bojo prodal po nižji.

To je fabrka...oni so posredniki. Tukaj je v igri samo RVC, boli jih patak kaj in kako za kupce.


mas sej t vem da mimovrste ni vec to kar je bil .. se malo pa bo slovenski aliex..

Maš isti izdelk z istim naslovom,skor istim opisom, istim slikam s tem da na en stran ima izdelk težo 5kg na drug pa 15kg ..LoL

Uglavnem prsli so tok daleč da tud potrdit ni mogla če gre za isti izdelk haha

_________________
Probaj bit ne-užaljen če si citiran =)
Fuck new MacOS'es! X, El Capitan is at the TippyTop!
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1142
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #85   Objavljeno 24.02.2021 19:02:36
Re: Mimovrste
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sam nisem imel nikoli slabih izkušenj z njimi.

Največja kolobocija je bila, ko sem v logitech akciji kupil MX3 miš in Craft tipkovnico - na enaa. Par dni po nakupu sem dobil od njih vprašanje, da je tipkovnica na zalogi, miš pa ne in če želim, da tipkovnico pošljejo naprej, ali sem pripravljen počakati. Napišem, da se mi ne mudi in z lahkoto počakam. Po enem mesecu dobim paket z miško, tipkovnice pa ne. Preverjam pri njih in mi sporočijo, da tipkovnice pač ni na zalogi in jo dobim takoj, ko jih dobijo oni. Razumem, da je ni, ne razumem, da je ni več. Smile Čakal sem jo še dva meseca, ko so jo dobili, sem prejel njihov mail z opravičilom, pripisali so mi nek popust na naslednji nakup, dostava pa je bila brezplačna.

Tako da - glede na vse nakupe, ki sem jih opravil po spletu - se nimam kaj pritoževat.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2676
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #86   Objavljeno 24.02.2021 20:43:12
Re: Mimovrste
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mimovrste:
https://www.mimovrste.com/pripomocki-boljse-pocutje/innovagoods-nosni-vstavek-proti-smrcanju-95069190?utm_source=facebook.com&utm_medium=post&utm_campaign=FB210213-nosni-vstavek-kaj-je-to&fbclid=IwAR3TtTuhpDQS6ayA9GofLO63ADjv2mTx2VzOWaJACunadwojFjEYyOOYTQo

ali:
https://www.aliexpress.com/item/4000829513389.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dxOXIQ2&fbclid=IwAR2kFz-uCWUwGG0vEqlSs-WzGcmVoIrq9Mb80PKRN2gECDX3kxghJn9crg8
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.02.2012
Prispevkov: 620
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #87   Objavljeno 24.02.2021 22:17:41
Re: Mimovrste
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Saj to je isto na eBayu primer ko naročiš nekaj iz Nemčije in dobiš v roku treh dni je 3x dražje kot isti izdelek iz Kitajske. Razlika je ta, da če ga naročiš na Mimovrste boš imel izdelek naslednji dan glede na to, da je na zalogi. Iz Alija pa ga boš čakal 3 mesece seveda za veliko nižjo ceno. Takih primerov je veliko ne samo na Mimovrste, ampak po celi Europi.

_________________
MacBook Pro 16 2021
iPhone 14 Pro 128gb
Apple Watch 7
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 19.06.2009
Prispevkov: 1022
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #88   Objavljeno 24.02.2021 22:18:25
Re: Mimovrste
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zadnjič sem jih malo pokritiziral, sedaj pa jih moram pohvalit. V ponedeljek naročil en artikel, ampak danes že dostavljeno na dom. Je pa bilo na zalogi
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.08.2014
Prispevkov: 152
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #89   Objavljeno 25.02.2021 09:13:58
Re: Mimovrste
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na paket iz AliExpressa povprečno čakam 45 dni in ne 3 mesece Very Happy

Jaz večinoma poskušam planirati za naprej in večino daril in podobnega kupim kar tam (pač dosti prej, da sigurno pride).

Z Mimovrste sem že imel probleme, ampak ni bilo nič takega. Za velike trgovine je že kar značilno, da podpora ni najboljša. Pri SLO manjših spletnih trgovinah pa je verjeli ali ne podpora v večini primerov res odlična!

Mimovrste ima velike probleme s cenami. Se spomnim, da je bila za Black Fridey Makita udarno kladivo z -50% dražja, kot pa v Merkurju po redni ceni. Pa še Merkur ni ravno poceni Very Happy

Največji problem sem imel pri Zoohitu, ki mi je bila do takrat sicer ena najboljših spletnih trgovin. Poslali so mi napačen izdelek, ki ga žal nisem mogel uporabiti (vrednost 50€). Pisal sem jim in že na odgovor čakal več kot teden dni. Nato so vsaj 5x pošiljali DPD do mojega naslova, da prevzame paket. DPD o tem ni nikoli nič vedel (dobro poznam našega dostavljalca). No, potem pa jim je enkrat končno ratalo. Paket oddam in čakam in čakam. Čez dober mesec jih spet kontaktiram, kje je moja kupnina in pravijo, da še ni prišel paket do njihovega skladišča. Seveda preverim na DPD podpori (vsaka čast za tako super podporo) in mi dajo sledilno številko in vse podatke o paketu. Paket je bil že več kot en mesec v njihovem skladišču. Po nekaj mailih končno priznajo, da je paket pri njih, ampak da bodo na nakazilo počakali, dokler ne dobijo plačila za novo naročilo, ki sem ga ta čas že naročil in plačal ter sprejel (tokrat raje s plačilom po povzetju). Sploh ne vem, kaj ima to veze s tem. Ker vračila še kar ni bilo naslednja dva tedna, sem jim dal ultimat en teden, da je nakazilo na mojem računu, drugače o vsem tem obvestim tržno inšpekcijo. No, denar je zadnji dan tega tedna le priletel na račun. Od njih niti enega opravičila. No, to pa je katastrofa od podpore.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.01.2011
Prispevkov: 1786
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #90   Objavljeno 01.03.2021 20:38:02
Re: Mimovrste
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Danes dobil nakazan denar za izdelek, vrnjen 4. januarja. Torej 2 meseca in nešteto emailov.

Nikoli več nič pri Mimovrste.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.01.2011
Prispevkov: 1786
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #91   Objavljeno 16.03.2021 20:04:23
Re: Mimovrste
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
In še zaključek.





Kar presenečen, kako hitro so zadevo obdelali.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2676
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #92   Objavljeno 17.03.2021 09:07:11
Re: Mimovrste
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jenrej je napisal/a:
In še zaključek.





Kar presenečen, kako hitro so zadevo obdelali.



bravo Like
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #93   Objavljeno 17.03.2021 09:45:01
Re: Mimovrste
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kje to prijavljate? Mam par zamer in bi se rad olajšal. Koliko kazni so dobili? 30.000€?

_________________
Najprej , potem pa žena in otroci.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.01.2011
Prispevkov: 1786
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #94   Objavljeno 17.03.2021 09:45:59
Re: Mimovrste
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Kje to prijavljate? Mam par zamer in bi se rad olajšal. Koliko kazni so dobili? 30.000€?


https://e-uprava.gov.si/podrocja/drzava-druzba/inspekcijski-postopki/prijava-trzni-inspekciji.html
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.12.2009
Prispevkov: 828
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #95   Objavljeno 17.03.2021 10:51:47
Re: Mimovrste
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Kje to prijavljate? Mam par zamer in bi se rad olajšal. Koliko kazni so dobili? 30.000€?


Pomojem max. opozorilo. Razen če je več podobnih primerov bilo v preteklosti.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.02.2012
Prispevkov: 620
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #96   Objavljeno 24.03.2021 09:29:09
Re: Mimovrste
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Čudno, jaz sem imel že več vračil (tudi že uporabljenih izdelkov) in vedno sprejmejo vračilo in vrnejo denar v roku 1-2 tednov. Tako da niti enkrat nobenega problema s tem da imam najmanj par naročil mesečno na Mimovrste. Problem pri njih je edino v mesecu Decembru ko se jim "zagusti" in potem rabijo dolgo časa da odpošljejo paket, ampak ok to se že potrpi.

_________________
MacBook Pro 16 2021
iPhone 14 Pro 128gb
Apple Watch 7
« Poglej prejšnjo temo - Ostalo - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani