Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
aliexpress.com
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.08.2010
Prispevkov: 1437
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #101   Objavljeno 16.12.2020 14:42:27
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ta pošta je čisto adijo... jst imam že 2 dni v istem stanju paket...
Odprava iz izvozne izmenjalne pošte DEREGA gre pa za paket iz Nemčije, kaj toliko časa dela tam pa mi ni jasno...
Iz Nemčije do njih v 1 dnevu tu se je pa ustavil.

_________________
MacBook Pro 15" mid 2014
iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium
Apple TV 4K 2021
Apple Watch Series 5 44mm Stainless Steel
HomePod Mini (White)
iPad Pro 12.9” Silver Gen. 6
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.08.2014
Prispevkov: 152
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #102   Objavljeno 17.12.2020 09:32:26
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
codeguru je napisal/a:
pa kje pa vi to živite? vse kar pošljem preko pošte, pa pošljem zelo veliko, je drug dan pri stranki, najkasneje čez dva dni. bolj je problem naše pošte, oderuške marže.


Vsak dan pošljem nekaj paketov preko Pošte in do pred kratkim (cca 1-2 tedna nazaj) je res 97% paketov prišlo v dnevu ali dveh. Odkar pa se je začela tale božična corona kriza na PS, pa se vsak paket, namenjen v Ljubljano čaka po teden in več. Kar pošljem drugam, je še vedno dostavljeno v roku 2 dni.

Se opravičujem za offtopic.

Jaz redno naročujem iz Aliexpressa in res nimam težav. Vse dobim v mesecu in pol, velika večina tega je to, kar pričakujem (mislim kvaliteto glede na ceno).
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1639
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #103   Objavljeno 17.12.2020 13:16:42
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je mogoče kdo, ki čaka paket preko pošte Slovenije že 11 delovnih dni? Sam pričakujem paket iz Domžal v Ljubljano že od prejšnjega ponedeljka. Včeraj sem po 53min visenja na telefonu dobil nekoga na klicnem centru, ki prav tako čisto nič ne zna povedat razen tega da je vse ok s paketom in da ne vejo kdaj bo dostavljen. Vse kar sem naročil iz EU držav sem dobil v roku enega tedna, GLS en dan. Samo s PS so problemi...

_________________
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9090
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #104   Objavljeno 17.12.2020 13:29:41
Re: aliexpress.com
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pri nas čakamo pakete iz Slovenije že 14 dni. Pisma grejo v dveh dneh skozi, paketi pa nikakor. Mi je rekel poštar od GLS da so na PS čist fertik.

Jaz sem eno zadevo dobil s trackingom iz Salzburga. V dnevu in pol je bla v SLO. Potem je pa pošta slovenije rabila 14 dni. Medtem me je Amazon obvestil, da je pošiljka zgubljena. Sem potrdil vračilo denarja. Denar mi je Amazon vrnil. Čez en dan se pa poštar namala na vratih s paketom.

Še zdaj ne vem, a naj kompliciram s ponovnim plačilom, al bo vsem bolj odgovarjalo, če pustim, kot je.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
« Poglej prejšnjo temo - Ostalo - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani