Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Spark mail app for OSX/MacOS
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 30.03.2017 09:58:41
Re: Spark mail app for OSX/MacOS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Haha, a ko maile gostujete pri googlu pa vam ni nelagodno? Smile
Sam uporabljam ze dalj casa Spark (Mac, iOS) in ne vidim vzroka da bi se skrbel.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9090
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 30.03.2017 10:06:36
Re: Spark mail app for OSX/MacOS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Itak. Sam še zmeri mam cmok v grlu, ko omenijo ruske (ukrainske) hekerje.

Je pa itak Amerika največji pirat. V torek so legalizirali prodajo osebnih podatkov:

https://live.finance.si/34678/V-ZDA-odpravili-del-pravil-o-zasebnosti-na-internetu

"Predstavniški dom ameriškega kongresa je v torek z 215 glasovi za in 205 proti odločil ukiniti pravila Zvezne komisije za komunikacije (FCC), v skladu s katerimi ponudniki internetnih storitev ne bi smeli prodajati podatkov o uporabnikih tretjim stranem brez pridobitve dovoljenja, poroča francoska tiskovna agencija AFP.

Kritiki te poteze trdijo, da bodo sedaj ponudniki interneta, kot sta Comcast in Verizon, lahko prodajali občutljive zasebne podatke oglaševalcem. Zagovorniki pa vztrajajo, da bodo ta podjetja sedaj v spletnem trženju lahko enakovredno tekmovala z giganti, kot sta Google in Facebook. (STA)"

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 24.07.2007
Prispevkov: 2060
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 30.03.2017 10:49:15
Re: Spark mail app for OSX/MacOS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
(╯ರ ~ ರ)╯︵ ┻━┻
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.07.2008
Prispevkov: 379
Kraj: Slovenija
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 27.01.2019 20:07:46
Re: Spark mail app for OSX/MacOS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo, zanima me, če morda kdo ve, če lahko na macOS Mojave nastavim SPARK kot primarno aplikacijo za maile? V smislu, da ko kliknem na mail na spletni strani, da se mi odpre Spark in ne Mail aplikacija od Appla?

Hvala
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 16.05.2007
Prispevkov: 1040
Kraj: radomlje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 27.01.2019 20:21:00
Re: Spark mail app for OSX/MacOS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ReduCTO je napisal/a:
Zdravo, zanima me, če morda kdo ve, če lahko na macOS Mojave nastavim SPARK kot primarno aplikacijo za maile? V smislu, da ko kliknem na mail na spletni strani, da se mi odpre Spark in ne Mail aplikacija od Appla?

Hvala


V aplikaciji mail greš pod Preferences / General - in izbereš default mail reader


Mal off topic: tudi sam občasno uporabljam Spark, potem pa sem nekaj bral, da v pogojih piše, da lahko uporabljajo/prodajajo tvoje podatke. Ve kdo kaj več o tem?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9090
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 27.01.2019 21:26:28
Re: Spark mail app for OSX/MacOS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ukrainci so. Iz Odese.

Mogoče sem res kivičen, sam jaz jim ne verjamem, da lahko iz brezplačnih aplikacij financirajo tako velike nakupe, kot je šef razvoja za Apple Mail, ki so ga kako leto nazaj pripeljali k Readdlu/Spark mail.
https://appleinsider.com/articles/17/03/29/apple-mail-engineering-manager-heads-to-readdle-to-work-on-spark-email-client

Je pa dober app, ni kaj. Slovanska logika. Tudi mene matra, da bi ga začel uporabljat, a zaenkrat še ne podležem.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.06.2013
Prispevkov: 167
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 28.01.2019 13:07:49
Re: Spark mail app for OSX/MacOS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mislim, da so uspeli s PDF Expertom. Tudi sam sem ga kupil za uporabo na iPadu, tako da samo z brezplacnimi aplikacijami se ne ukvarjajo.

Je pa res, da Spark hrani avtentikacijske podatke o racunih na njihovih serverjih za potrebe push notifikacij (vsaj bilo je tako nekaj mesecev nazaj, ko sem nazadnje gledal).
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani