Je pa kartica s cipom in tudi "NFC enabled" ...
Zdaj samo se cakamo, da bo se Apple Pay ready
| Mastercard kartica Revolut | |||||
Sem dobil danes Revolut kartico po posti... Ima fancy embalazo
Je pa kartica s cipom in tudi "NFC enabled" ... Zdaj samo se cakamo, da bo se Apple Pay ready |
|||||
Naročena in jo čakam .......:
|
|||||
Kul. Skratka ni nesmrtno prilimana na list A4 formata, kjer najprej rabis kombinirke, da jo odtrgas stran, potem pa se bencin ali drugo topilo, da s kartice spravis lim dol. Koliko dni je trajala dostava? A je mat kot Neteller ali gladka kot vecina? |
|||||
Sploh ni prilimana ampak je zataknjena v tej "fancy" embalazi Dostava? Narocena je bila 2.8., odpremljena 3.8., naj bi prisla 13.8... bila pa ze danes v kaselcu
Je pa mat
Tole ja ta embalaza... Nazadnje urejal/a Jest Tor 09. Avg 2016 19:07; skupaj popravljeno 1 krat |
|||||
Tudi sam jo čakam, naročil pa sem jo ker so po zadnjih odgovorih dali nekaj optimizma da bodo hmalu mogoce imeli podporo applepay-a.
|
|||||
Saj jaz sem jo tudi zato narocil Se vedno upam, da bo mogoce Apple septembra na predstavitvi novega iPhona se razsiril nabor drzav, kjer je uradno na voljo Apple Pay ... Tako kot so na zadnjem dogodku dodali Svico, Francijo, Spanijo... |
|||||
Naše so ponavadi precej tesno nalimane... Tudi upam na čimprejšnjo podporo Apple Pay ter 3D Secure. |
|||||
Ok, al sem jst mal blesav al je pa vse zastojn? Ok, za US in pa visje dvige na bankomatih ni. Od cesa potem zivijo? |
|||||
Vse super in kul, samo eno vprašanje.. Če ti hoče kdo nakazat denar na kartico, ti lahko to naredi le preko Revolut aplikacije (ter mora biti registriran). Vi jo polnite kako? Preko bančnih nakazil?
Jest, tvoj razlog da bos skenslal MasterCard od NLBja pa je zato ker ti gre na k..c, to da daš letno 20 € za kartico? To kartico lahko daš v Paypal? |
|||||
Od provizij pri placilih ... Pa nakazila iz kreditne kartice imajo tudi neko provizijo... ce nakazujes iz debetne pa ni provizij ... |
|||||
Jaz sem jo polnil s pomocjo debetne Vise od SKBja... Ce s to MasterCard ne bo problemov... je brezveze, da imam dve MasterCard... zato bom pac tisto, ki jo letno placujem nekaj cez 20€ ... Sem ravnokar probal... in se jo da dodat v PayPal ... |
|||||
ApplePay bo hitro po mojem, ker je folk takoj zagrizo... par tednov po mojem, upam samo, da ne ratajo požrešni, pa si kaj namislijo.
_________________ iPhone 14 128 GB | Apple Watch Ultra | Macbook 13" M1 2020 256 GB | Airpods Pro | Homepod Mini | AirTags <3 |
|||||
Ko sem dodal na PayPal... Sem takoj v Revolut aplikaciji dobil notification, da sem "zapravil " 1USD oz. 0,92€... Slo je samo za rezervacijo ob preverjanju s strani PayPala... Stanje je ze spet nazaj enako kot pred tem...
|
|||||
Mhm, isto Apple verificira kartico... enako, 1,98€, dobiš nazaj. Bolano dobro
_________________ iPhone 14 128 GB | Apple Watch Ultra | Macbook 13" M1 2020 256 GB | Airpods Pro | Homepod Mini | AirTags <3 |
|||||
Ja... Saj to mi je jasno... Samo pri NLB MasterCard moram posebej placati, ce zelim dobiti SMS ob vsaki akrivnosti... Tukaj imam stanje prakticno ves cas Pod kontrolo... Brezplacno... |
|||||
Pa glede varnosti je veliko boljše.
Jaz denarnice nisem našel, sem mislil, da sem jo izgubil ali, da mi jo je nekdo ukradel. Revolut sem takoj blokiral preko aplikacije. Za ostale kartice sem moral klicat banko in mam zdej celo kolobocijo zaradi tega in stroške, ker stare ne gre odblokirat (denarnico sem namreč našel) in moram zdaj na banko, da mi dajo novo kartico, ki jo bom seveda plačal. Revolut pa sem takoj odblokiral in jo lahko uporabljam dalje. Če bi jo pa zares izgubil pa pošljejo novo po pošti brez vprašanj. |
|||||
Ali je kartico potrebno posebaj naročiti ali ti jo pošljejo ko se registriraš?
|
|||||
Ko gres v apliakciji skozi postopek registracije imas v nekem koraku moznost kreiranja virtualne ali narocilo fizicne kartice... Pac naredis oba koraka Ko kreiras virtualno, jolahko prakticno takoj zacnes uproabljati za recimo online nakupe... na plasticno verzijo pa moras pocakati kaksen teden, da jo dobis po posti ... Nazadnje urejal/a Jest Sre 10. Avg 2016 09:06; skupaj popravljeno 1 krat |
|||||
hvala |
|||||
Iz katere države pa je potem ta kartica? Zanima me predvsem zaradi plačila Spotify-ja itd., ki je možen samo iz določenih držav.
_________________ Macbook Pro 2017 touch bar, i7, 16GB rama, 512 GB SSD iPhone 16 PRO 256 GB, Black, iOS 18 Apple Watch 44 mm, Series 8 Space Grey, watchOS 11 iPad pro 11 inch iPegla |
|||||
| « Poglej prejšnjo temo - Aplikacije za iOS - Poglej naslednjo temo » | Pojdi na stran Prejšnja 1, 2, 3, 4 ... 153, 154, 155 Naslednja |
Gostovanje: 3fs.si |
Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si |
Kontakt Domov Na vrh strani |