Jabuk
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Znani problemi z iPhone
Branje te teme me je:
- odvrnilo od nakupa iPhone,
9%
 9%  [ 8 ]
- prepričalo v nakup iPhone,
1%
 1%  [ 1 ]
- niti prvo, niti drugo, telefona nočem,
9%
 9%  [ 8 ]
- niti prvo, niti drugo, telefona si ne morem privoščiti,
4%
 4%  [ 4 ]
- niti prvo, niti drugo, še vedno si ga želim,
16%
 16%  [ 13 ]
- želim si, da ga ne bi že kupil,
1%
 1%  [ 1 ]
- ga imam in se z njim zadovoljen.
56%
 56%  [ 46 ]
Skupaj glasov : 81
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 28.11.2007 16:16:09
Znani problemi z iPhone
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ta tema je namenjena iPhone napakam in čudnim problemom:

- telefon ne pozna slovenskih formatov telefonskih številk (se da odpraviti s ustreznim popravkom datoteke ABPhoneFormats.plist - vsaka nadgradnja to rešitev povozi)

- telefon ne zna prepoznati v številkah mednarodnega formata preprosto zapisanih številk (recimo, če kliče nekdo pod +38641555555, pa je v imeniku shranjen kot 041555555, ga telefon ne prepozna) - napako je mogoče deloma odpraviti z zamenjavo s spleta snete datoteke AppSupport za iPhone - vsaka nadgradnja to rešitev povozi)

- če vas nekdo pokliče, pa odzvoni do konca, telefon ne javi, da vas čaka neodgovorjen klic, pač pa, da je prišlo do napake v klicu - ko telefon odklenete, se takoj vzpostavlja povezava s tem kličočim, za katerega je zapisalo "napaka klica" in morate hitro pritisniti "end call", če ne želite zares poklicati tega posameznika

- če vi koga pokličete, pa ta ni dosegljiv ali zaradi katerih drugih okoliščin ni vzpostavljena povezava (zasedenost klicanega), telefon napiše le "call failure" in si lahko sami razlagate, kaj vam želi s tem povedati, takoj pa vam ponudi možnost ponovnega klicanja

- če uporabljate EDGE, ste ves čas nedosegljivi - problem pa je, da če telefon avtomatično preglejuje e-mail ali ga tja napotite ročno, ta vzpostavljeno povezavo z EDGE ohranja toliko časa, da ne povleče vse nove e-pošte, kar lahko tudi traja - ves ta čas boste nedosegljivi!

-baterija z uporabo wi-fi zdrži komaj en dan

- prijava v wi-fi omrežje varovana s protokolom 802.11x ni mogoča (eduroam)

- ni mogoča uporaba certifikatov v Safariju

- Slovenija je v Google Maps zelo slabo pokrita

- SMS funkcija je zelo slabo uporabljiva, psamenzih smsjev ni mogoče brisati, niti posredovati drugemu, niti sprejeti VIZITK in jih shraniti v kontakte (vidi se le skrapucalo, iz katerega je težko rabrati telefonsko številko - to pa lahko uporabite le tako, da si jo zapomnite, dokler niste v funkciji izbiranja telefonske številke)

- zvočnik, ki predvaja zvonenje hitro zahrušči in je težko najti ustrezen komad, ki nima poudarjenih basov, ter se tako izogniti hruščanju

- funkcija s prevračanjem telefona in s tem ekrana deluje zelo počasno, včasih se malo obesi

- ko telefon išče wi-fi omrežje oz. se povezuje vanj, je slabo odziven

- uporaba multitoucha v avtu je nemogoča, preprosto morate ves čas gledati na ekran oz. tudi uporabljati obe roki (če nimate dovolj dolgih prstov, sicer ne boste dosegli vseh "tipk" na ekranu in hkrati z isto roko držali telefon) - med vožnjo je nemogoče najti koga pod kontakti in ga poklicati

EDIT1:

- Bluetooth ni mogoče uporabiti za prenose podatkov

- telefon nima možnosti glasovnega izbiranja telefonskih številk


Verjetno sem še kaj pozabil, zato vas pozivam, lastnike iPhone, da še vi poveste, kaj ste opazili!


Nazadnje urejal/a MitjaP Sre 28. Nov 2007 18:33; skupaj popravljeno 3 krat
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 83
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 28.11.2007 17:25:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hvala za tole. bom zgleda še nekaj časa drajsal svojo staro nokio 6600 Razz.

btw, so te napake posledice odklepa ali so omejitev oz. bug v telefonu?
edit: mislim na prvih 5 alinej in pa alinejo o sms.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 28.11.2007 17:29:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jamiroq je napisal/a:
hvala za tole. bom zgleda še nekaj časa drajsal svojo staro nokio 6600 Razz.

btw, so te napake posledice odklepa ali so omejitev oz. bug v telefonu?
edit: mislim na prvih 5 alinej in pa alinejo o sms.


Te napake niso posledice odklepa. Gre za serijske bonbončke, ki jih je Apple spregledal Smile
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 83
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 28.11.2007 17:37:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Citiram:

Te napake niso posledice odklepa. Gre za serijske bonbončke, ki jih je Apple spregledal Smile

aha, torej je še upanje Smile.
sicer ga s takimi napakami ne bi imel živcev uporabljati, ampak če (ko?) popravijo... Very Happy
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 28.11.2007 17:39:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jamiroq je napisal/a:
Citiram:

Te napake niso posledice odklepa. Gre za serijske bonbončke, ki jih je Apple spregledal Smile

aha, torej je še upanje Smile.
sicer ga s takimi napakami ne bi imel živcev uporabljati, ampak če (ko?) popravijo... Very Happy


Potem bo pa verjetno vprašanje odklepa Smile Ampak to so še vedno nekako uredili.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 83
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 28.11.2007 18:02:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MitjaP je napisal/a:
Potem bo pa verjetno vprašanje odklepa Smile Ampak to so še vedno nekako uredili.


telefon bodo prej ali slej odklenili. dvomim, da bo apple vzpostavil kakšno bolj drastično zaščito proti odklepanju. samo, da se ne odločijo vsiljevati popravkov...

podobna situacija je bila s sonyjevim pspjem, pa se je v malo manj kot dveh letih (odkar sledim "sceni") situacija obrnila iz nezmožnosti poganjanja nepodpisanih aplikacij (če pač odštejemo prvi reviziji firmwarea) v stanje, da lahko s posebej prirejeno baterijo(!) pišeš v firmware popolnoma brickanega pspja.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 28.11.2007 18:05:01
Re: Znani problemi z iPhone
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Grem kar po vrsti s svojimi opazanji Smile

MitjaP je napisal/a:
Ta tema je namenjena iPhone napakam in čudnim problemom:

- telefon ne pozna slovenskih formatov telefonskih številk (se da odpraviti s ustreznim popravkom datoteke ABPhoneFormats.plist - vsaka nadgradnja to rešitev povozi)


Resitev:


KLIK za verzijo 1.0.2

KLIK za verzijo 1.1.1

KLIK za verzijo 1.1.2

Citiram:
- telefon ne zna prepoznati v številkah mednarodnega formata preprosto zapisanih številk (recimo, če kliče nekdo pod +38641555555, pa je v imeniku shranjen kot 041555555, ga telefon ne prepozna) - napako je mogoče deloma odpraviti z zamenjavo s spleta snete datoteke AppSupport za iPhone - vsaka nadgradnja to rešitev povozi)


Popravek:
KLIK za verzijo 1.1.2

Citiram:
- če vas nekdo pokliče, pa odzvoni do konca, telefon ne javi, da vas čaka neodgovorjen klic, pač pa, da je prišlo do napake v klicu - ko telefon odklenete, se takoj vzpostavlja povezava s tem kličočim, za katerega je zapisalo "napaka klica" in morate hitro pritisniti "end call", če ne želite zares poklicati tega posameznika


Pri meni se to ne dogaja. Sem maloprej celo probal in se mi je lepo izpisalo, da imam neodgovorjen klic...



Citiram:
- če vi koga pokličete, pa ta ni dosegljiv ali zaradi katerih drugih okoliščin ni vzpostavljena povezava (zasedenost klicanega), telefon napiše le "call failure" in si lahko sami razlagate, kaj vam želi s tem povedati, takoj pa vam ponudi možnost ponovnega klicanja


To je kozmeticne narave Smile



Citiram:
- če uporabljate EDGE, ste ves čas nedosegljivi - problem pa je, da če telefon avtomatično preglejuje e-mail ali ga tja napotite ročno, ta vzpostavljeno povezavo z EDGE ohranja toliko časa, da ne povleče vse nove e-pošte, kar lahko tudi traja - ves ta čas boste nedosegljivi!


To se dogaja tudi na drugih telefonih Smile ... oz. so redki tisti, ki imajo GPRS Class A. Je pa tako, da ponavadi takrat, ko pride klic, se GPRS prenos prekine in se nadaljuje potem, ko koncamo klic...

Se razlaga za GPRS Class:
Class A
Class A mobile phones can be connected to both GPRS and GSM services simultaneously.

Class B
Class B mobile phones can be attached to both GPRS and GSM services, using one service at a time. Class B enables making or receiving a voice call, or sending/receiving an SMS during a GPRS connection. During voice calls or SMS, GPRS services are suspended and then resumed automatically after the call or SMS session has ended.

Class C
Class C mobile phones are attached to either GPRS or GSM voice service. You need to switch manually between services.


Citiram:
-baterija z uporabo wi-fi zdrži komaj en dan

To meni zadostuje... in marsikateri mobilnik (recimo Nokia N95) mi ni zdrzal niti en dan ... oz. se je dostikrat zgodilo, da je bila baterija ze popoldan prazna.

Citiram:
- prijava v 802.11x omrežja ni mogoča

To ne bom komentiral, ker se nisem probal...

Citiram:
- ni mogoča uporaba certifikatov v Safariju

Upajmo na kaksen upgrade... sicer so pa tudi problemi recimo pri Nokiinem Symbianu s tem... Cool

Citiram:
- Slovenija je v Google Maps zelo slabo pokrita

To ni problem iPhona ampak splosen problem Google Maps...

Citiram:
- SMS funkcija je zelo slabo uporabljiva, psamenzih smsjev ni mogoče brisati, niti posredovati drugemu, niti sprejeti VIZITK in jih shraniti v kontakte (vidi se le skrapucalo, iz katerega je težko rabrati telefonsko številko - to pa lahko uporabite le tako, da si jo zapomnite, dokler niste v funkciji izbiranja telefonske številke)


Citiram:
- zvočnik, ki predvaja zvonenje hitro zahrušči in je težko najti ustrezen komad, ki nima poudarjenih basov, ter se tako izogniti hruščanju

Nadgradnja na 1.1.2 preverjeno pomaga ... Cool

Citiram:
- funkcija s prevračanjem telefona in s tem ekrana deluje zelo počasno, včasih se malo obesi

Nisem opazuil, da bi delovalo pocasi... Poskusi RotateMe na Nokii N95 ... Rolling Eyes Tam se pa kar naprej obraca, ze ko samo malo nagnes... tako da ta funkcija je na iPhonu po mojem mnenju dobro resena...

Citiram:
- ko telefon išče wi-fi omrežje oz. se povezuje vanj, je slabo odziven


Nisem opazil....

Citiram:
- uporaba multitoucha v avtu je nemogoča, preprosto morate ves čas gledati na ekran oz. tudi uporabljati obe roki (če nimate dovolj dolgih prstov, sicer ne boste dosegli vseh "tipk" na ekranu in hkrati z isto roko držali telefon)

Zakaj bi bila uporaba multitoucha v avtu nemogoca? Mogoce mislis med voznjo? Cool ... Takrat tako nimas kaj prckat po telefonu... Ce si pa kot sovoznik, pa se da... Sicer pa je v avtu tako najbolje uporabljati stojalo...

Citiram:
Verjetno sem še kaj pozabil, zato vas pozivam, lastnike iPhone, da še vi poveste, kaj ste opazili!

Ce se se kaj spomnim, bom napisal Smile


_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 28.11.2007 18:11:15
Re: Znani problemi z iPhone
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest ima seveda prav, ampak bolj sem imel v mislih to, da rabiš malo ročnih spretnosti in ni tako komot kot pri drugih telefonih. Tisto, z odzvonenim dohodnim klicem, pa me res zanima, zakaj pri tebi dela, pri meni pa ne Confused
Pa nisem edini s to težavo. Veliko jih ima te težave.

Hja! Mogoče je ta problem: jaz imam mobitel! Mogoče centrala pošlje drugačen ukaz.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 28.11.2007 18:22:50
Re: Znani problemi z iPhone
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MitjaP je napisal/a:
Jest ima seveda prav, ampak bolj sem imel v mislih to, da rabiš malo ročnih spretnosti in ni tako komot kot pri drugih telefonih. Tisto, z odzvonenim dohodnim klicem, pa me res zanima, zakaj pri tebi dela, pri meni pa ne Confused
Pa nisem edini s to težavo. Veliko jih ima te težave.

Hja! Mogoče je ta problem: jaz imam mobitel! Mogoče centrala pošlje drugačen ukaz.


Mene ze to fascinira, da si na dokaj enostaven nacin vse postimas sam Smile ... Malo racunalniskega znanja sicer rabis... ampak se da... Smile

Glede odzvonenega klica... Sem zdajle probal z Mobitelovo kartico in se res to pojavi... Vendar ne klice takoj ko ga odklenem ampak pise gor Call Failed, ce dam "Cancel" pa se normalno pojavi kot neodgovorjen klic...





_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 28.11.2007 18:30:04
Re: Znani problemi z iPhone
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Si poskusil spodaj povleči lock? Meni tkaoj kliče, ko ga odklenem tako, da bi moral preiti v SpringBoard.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 09.04.2007
Prispevkov: 770
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 28.11.2007 18:30:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če bi bluetooth naret na vse bi bilo super. Drugače sem pa res zadovoljen kolko gre z telefonom. Vsaka čast za to. Razz

EDIT: sem malo spremenil post ker sem napisal kao da ne dela.. Vbistvu dela samo ne na vseh področjih.. Smile


Nazadnje urejal/a Ronster Sre 28. Nov 2007 18:33; skupaj popravljeno 2 krat
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 28.11.2007 18:31:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Roni je napisal/a:
Ko bi še bluetooth delal bi blo vse super.

Točno, to sem pozabil, bom dodal na listo.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 28.11.2007 18:42:20
Re: Znani problemi z iPhone
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MitjaP je napisal/a:
Si poskusil spodaj povleči lock? Meni tkaoj kliče, ko ga odklenem tako, da bi moral preiti v SpringBoard.


Da... sem probal... in ne klice takoj ...

Mogoce zato, ker imam jaz 1.1.2 ... ceprav s Si.mobilovo kartico tudi pri 1.0.2 in 1.1.1 nisem imel problemov...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 28.11.2007 18:49:14
Re: Znani problemi z iPhone
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Možno. 1.1.1 mi je klical, pa tudi na modmyiphone sem bral, da se se to dogaja več komu.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 19.11.2007
Prispevkov: 115
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 28.11.2007 19:01:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Men tudi takoj ko ga odklenem kliče nazaj, tako da moram "kenslat", še dobr da mi nikol noben do konca ne zvoni - teži.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 28.10.2007
Prispevkov: 194
Kraj: Lj
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 29.11.2007 17:28:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hmm, a je imel že kdo mogoče problem s preusmerjanjem klicev?
jaz imam 1.1.1 in ko dam call forward na on, mi takoj avtomatsko preusmeri vse klice na tisto številko ki jo določim, nikjer se pa ne da naštimat, da bi preusmeritev delala samo takrat, ko si npr. nedosegljiv... (bo res treba dat 1.1.2 gor ) :twisted:
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 19.11.2007
Prispevkov: 115
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 29.11.2007 19:30:15
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A se je komu zgodl da so mu ni hotl shranjevat več klicev v "Recents Calls", a je možno da so se napolnili in da potem jih morš zbrisat da ostanejo notr novi? Koliko jih pa vam shrani 50, 100 jest sm mogu stare zbrisat.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 29.11.2007 19:33:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
tadelv je napisal/a:
hmm, a je imel že kdo mogoče problem s preusmerjanjem klicev?
jaz imam 1.1.1 in ko dam call forward na on, mi takoj avtomatsko preusmeri vse klice na tisto številko ki jo določim, nikjer se pa ne da naštimat, da bi preusmeritev delala samo takrat, ko si npr. nedosegljiv... (bo res treba dat 1.1.2 gor ) :twisted:


Splosne kode, s katerimi si lahko nastavljas preumeritve:

Preusmeritev klica
Brezpogojno
Aktiviraj: * * 21 * ŠTEVILKA # [KLICI]
Deaktiviraj: # # 21 # [KLICI]
Preveri status: * # 21 # [KLICI]


Z zakasnitvijo
Aktiviraj: * * 002 * ŠTEVILKA * * (5 do 30 Sekund) # [KLICI]
Deaktiviraj: # # 002 # [KLICI]
Preveri status: * # 002 # [KLICI]

Pogojno
Aktiviraj: * * 004 * ŠTEVILKA * * (5 do 30 Sekund) # [KLICI]
Deaktiviraj: # # 004 # [KLICI]
Preveri status: * # 004 # [KLICI]

Ce ne dvignemo
Aktiviraj: * * 61 * ŠTEVILKA * * (5 do 30 Sekund) # [KLICI]
Deaktiviraj: # # 61 # [KLICI]
Preveri status: * # 61 # [KLICI]

Ce smo nedosegljivi
Aktiviraj: * * 62 * ŠTEVILKA # [KLICI]
Deaktiviraj: # # 62 # [KLICI]
Preveri status: * # 62 # [KLICI]

Engaged
Aktiviraj: * * 67 * ŠTEVILKA # [KLICI]
Deaktiviraj: # # 67 # [KLICI]
Preveri status: * # 67 # [KLICI]

Briši vse preusmeritve
# # 002 # [KLICI]

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 29.11.2007 19:38:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Djuks500 je napisal/a:
A se je komu zgodl da so mu ni hotl shranjevat več klicev v "Recents Calls", a je možno da so se napolnili in da potem jih morš zbrisat da ostanejo notr novi? Koliko jih pa vam shrani 50, 100 jest sm mogu stare zbrisat.


Meni nirmalno shranjuje

Od zadnje nadgradnje na 1.1.2 pred kakim tednom (22.11.) imam cca. 95 zapisov v recent calls ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 28.10.2007
Prispevkov: 194
Kraj: Lj
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 29.11.2007 19:43:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:


Splosne kode, s katerimi si lahko nastavljas preumeritve:

Preusmeritev klica
Brezpogojno
Aktiviraj: * * 21 * ŠTEVILKA # [KLICI]
Deaktiviraj: # # 21 # [KLICI]
Preveri status: * # 21 # [KLICI]


Z zakasnitvijo
Aktiviraj: * * 002 * ŠTEVILKA * * (5 do 30 Sekund) # [KLICI]
Deaktiviraj: # # 002 # [KLICI]
Preveri status: * # 002 # [KLICI]


... super! hvala!
samo vseeno skoda, da ni to implementirano v samem telefonu
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani