 |
ppt-ji in drugi officevi programi na iphonu
|
lukaslav |
28.05.2008 17:59:46 lukaslav  |
0 |
1128 |
 |
Unlock Sim
|
Djuks500 |
28.05.2008 17:53:38 yurry  |
6 |
2187 |
 |
slaba baterija
|
spidi21 |
28.05.2008 12:46:29 lukaslav  |
4 |
2008 |
 |
Kako onemogočiti EDGE
|
tim |
28.05.2008 07:34:50 lukaslav  |
6 |
3644 |
 |
Backup pri posodabljanju
|
Djuks500 |
27.05.2008 11:30:20 Djuks500  |
10 |
4713 |
 |
iPhone se ne odziva
|
Exxon |
26.05.2008 22:21:55 ajitam  |
7 |
10600 |
 |
usb malfunction
|
muri8 |
26.05.2008 20:49:50 muri8  |
6 |
3870 |
 |
Vpogled v shranjena gesla?
|
St0rMl0rD |
26.05.2008 13:48:47 St0rMl0rD  |
0 |
1552 |
 |
Ni signala...
|
Dennnny |
24.05.2008 17:24:15 Dennnny  |
6 |
2362 |
 |
ne dela več!
|
spidi21 |
24.05.2008 16:14:22 lipe  |
6 |
2284 |
 |
kako bi lahko naložil 2.0 beta verzijo???
|
lipe |
24.05.2008 12:42:15 lipe  |
2 |
1856 |
 |
Koliko lahko gre narobe?
|
tomaz |
24.05.2008 08:03:19 tomaz  |
3 |
2194 |
 |
crash aplikacij
|
spidi21 |
23.05.2008 11:16:31 spidi21  |
6 |
3795 |
 |
Zvok za SMS
|
stojko |
22.05.2008 18:14:46 stojko  |
6 |
4179 |
 |
Wild Eyes
|
spidi21 |
22.05.2008 18:01:10 spidi21  |
4 |
2936 |
 |
Drugi font na Iphone
|
ajitam |
22.05.2008 12:57:56 ajitam  |
2 |
2251 |
 |
kako zamenjati ikono
|
rolih |
21.05.2008 19:14:18 rolih  |
7 |
3793 |
 |
edge ikonica
|
spidi21 |
21.05.2008 15:05:31 Puck0  |
1 |
1511 |
 |
Noče odpreti maila
|
lipe |
21.05.2008 13:08:16 lipe  |
2 |
1770 |
 |
ipfone ter gmail
|
kl3ll3n |
21.05.2008 12:17:54 mukl  |
12 |
4951 |
 |
forwardiranje sms-jev ter MMS-jev na Iphonu
|
magic2k |
21.05.2008 12:06:10 Puck0  |
1 |
1577 |
 |
Spekulacije glede iPhonea 3G v SLO Strani: [ 1 2 3 ] |
MaTiCeK |
21.05.2008 10:31:26 luka  |
46 |
13977 |
 |
sms obvestilo
|
spidi21 |
21.05.2008 09:18:04 spidi21  |
2 |
1885 |
 |
Safari si ne zapomni usernameov in gesel
|
St0rMl0rD |
20.05.2008 21:05:56 b0j3  |
10 |
4192 |
 |
POMOČ
|
rolih |
20.05.2008 19:23:46 rolih  |
12 |
4369 |