 |
iPhone 3G
|
MitjaP |
26.06.2008 21:13:08 Jest  |
18 |
7250 |
 |
Ekran je zamrznil Strani: [ 1 2 ] |
Kooch |
26.06.2008 20:49:36 harmony  |
21 |
9557 |
 |
Punce z iPhonei Strani: [ 1 2 3 ] |
St0rMl0rD |
25.06.2008 16:27:56 wehi  |
42 |
13622 |
 |
Kako v themebuilderju spremeniti ime ikonam?
|
lipe |
25.06.2008 15:05:03 Puck0  |
1 |
1632 |
 |
installer težava?
|
stoplise88 |
24.06.2008 12:34:21 Bench  |
1 |
1796 |
 |
Iphone težava?
|
Pretorian |
24.06.2008 07:29:40 lukaslav  |
6 |
3028 |
 |
kako pobrišem cache, temp, trash
|
davidpraznik |
24.06.2008 07:20:30 lukaslav  |
15 |
4903 |
 |
odpiranje imenika
|
4real |
24.06.2008 06:23:53 stojko  |
1 |
1257 |
 |
Installer ne dela
|
perchee |
23.06.2008 19:49:47 Jest  |
3 |
2234 |
 |
iPhone in GPS
|
mihaaa |
22.06.2008 21:35:15 yurry  |
12 |
5396 |
 |
iPhone: da ali ne Strani: [ 1 2 ] |
joda8 |
22.06.2008 20:22:52 wehi  |
28 |
8874 |
 |
[Z anketo] Flash za iPhone
|
pozlepster |
22.06.2008 16:45:54 darknes1234  |
2 |
1582 |
 |
wallpaper
|
gorkkesh |
20.06.2008 13:03:17 gorkkesh  |
3 |
1652 |
 |
Pomoc pri popravilu iPhona
|
niggasnopec |
19.06.2008 21:10:09 iAjdaRed  |
3 |
2066 |
 |
pomoč
|
tanča |
19.06.2008 10:25:40 tanča  |
0 |
1021 |
 |
Težave z zvokom
|
tim |
18.06.2008 14:09:05 tim  |
1 |
1316 |
 |
Settings...pomoč
|
stojko |
18.06.2008 14:02:18 Jest  |
7 |
2718 |
 |
Itunes za Iphone Strani: [ 1 2 3 ] |
deni |
17.06.2008 20:22:21 pozlepster  |
44 |
12697 |
 |
Kako brskam po iPhone mapah na MACu?
|
Bench |
17.06.2008 15:02:26 Bench  |
8 |
2829 |
 |
Sinhnoriziranje iPhona z večimi iTunes-i
|
kuky |
17.06.2008 14:57:08 kuky  |
0 |
1429 |
 |
Problem "Stocks" prikaz delnic na Iphonu
|
uriuri |
16.06.2008 13:51:53 kuky  |
5 |
2450 |
 |
iPhone in mobi kartica
|
darknes1234 |
15.06.2008 21:31:02 darknes1234  |
2 |
1550 |
 |
username and password
|
stojko |
15.06.2008 16:52:29 stojko  |
0 |
1079 |
 |
Novi uporabniški vmesnik za iPhone :)
|
MitjaP |
15.06.2008 13:39:10 St0rMl0rD  |
8 |
4143 |
 |
[Z anketo] ...
|
togrizek |
14.06.2008 11:42:33 ktm640  |
7 |
4378 |