 |
Iphone velik problem! - POMOČ
|
aljoag |
29.07.2008 11:44:37 MitjaP  |
6 |
2495 |
 |
Popravilo iphone
|
simnov |
28.07.2008 17:59:42 simnov  |
0 |
1164 |
 |
Povezava preko open SSH iphone FW 20
|
avtobus |
28.07.2008 15:52:07 frik  |
4 |
2813 |
 |
Problem s tipkovnico
|
darknes1234 |
27.07.2008 22:22:46 darknes1234  |
1 |
1337 |
 |
SMS-i
|
spidi21 |
25.07.2008 22:09:38 Jest  |
2 |
1679 |
 |
Datoteke iz iPhone-a v iTunes
|
darknes1234 |
25.07.2008 18:09:25 darknes1234  |
2 |
1951 |
 |
Sources pomoč!
|
kerinj |
25.07.2008 13:26:00 doto  |
1 |
1570 |
 |
KAKO RESTORAT NA VERZIJO 1.1.4 Strani: [ 1 2 ] |
nverdnik |
25.07.2008 11:12:57 jApka  |
24 |
12902 |
 |
PRINTANJE
|
Ursic |
24.07.2008 22:45:19 taja  |
3 |
2304 |
 |
iphone , druge barve
|
trunchy |
24.07.2008 20:51:55 DavidI  |
3 |
2770 |
 |
slide to answer
|
Rocco |
24.07.2008 09:34:33 Ronster  |
4 |
2611 |
 |
winpwn ali zibri???
|
spidi21 |
24.07.2008 06:47:31 astek  |
18 |
6777 |
 |
Mobileme na iPhone 1st gen
|
Matevz |
24.07.2008 06:23:00 doto  |
3 |
1819 |
 |
upgrade z 1.1.2 na 1.1.4
|
Rocco |
23.07.2008 20:49:17 Rocco  |
11 |
4269 |
 |
iphone- nastavitev teme
|
menKle |
23.07.2008 00:02:35 mescaline9  |
8 |
4310 |
 |
CYDIA PACKAGER?
|
nverdnik |
22.07.2008 21:46:53 Puck0  |
2 |
2553 |
 |
Acrobe Flash player za Iphona
|
daP |
22.07.2008 14:07:35 haroker  |
4 |
3043 |
 |
Težave z installerjem..
|
mika1983 |
21.07.2008 16:25:19 mika1983  |
0 |
1314 |
 |
Ultimate Leopard 2.1 (iPhone tema za 1.1.4)
|
iPlo |
21.07.2008 11:58:07 iPlo  |
0 |
1384 |
 |
verzija
|
spidi21 |
20.07.2008 22:23:44 Jest  |
1 |
1438 |
 |
Test point bootloader downgrade
|
magic2k |
20.07.2008 17:33:12 sw357  |
3 |
1788 |
 |
IPHONE ITUNES Notes Synch
|
brenc |
20.07.2008 11:09:22 hrflik  |
3 |
2165 |
 |
Pocket Money
|
bachus |
19.07.2008 19:55:53 bachus  |
0 |
1228 |
 |
Update Installer
|
jurch86 |
19.07.2008 18:15:39 Jest  |
4 |
2954 |
 |
iPhone reset
|
dolcerok |
19.07.2008 14:56:24 dolcerok  |
2 |
2262 |