 |
Edge problem Strani: [ 1 2 3 ] |
Tikey |
09.08.2008 10:16:24 pavelzore  |
40 |
15917 |
 |
Kako pobrisati glasbo z iPhona?
|
iLexy Dee |
09.08.2008 09:19:45 Jest  |
4 |
2033 |
 |
Am I Rich
|
Ursic |
08.08.2008 22:04:24 Ursic  |
5 |
2934 |
 |
Smart RSS
|
fdaniel |
08.08.2008 20:20:58 darknes1234  |
2 |
2033 |
 |
Downgrade 2.0 -> 1.1.4
|
rokirok |
08.08.2008 19:57:49 taja  |
11 |
4713 |
 |
FW 2.0 in Cydia - problemi ...
|
dadinho |
08.08.2008 17:30:12 saint13  |
17 |
6965 |
 |
20 novih držav bo dobilo iphone! Strani: [ 1 2 ] |
luka |
08.08.2008 13:53:11 iPlo  |
24 |
9507 |
 |
Iphone 3G in procesor
|
Hribi |
07.08.2008 20:46:57 Jest  |
2 |
2031 |
 |
iTunsi v7.7.1 ob exit zmrznejo
|
uriuri |
06.08.2008 10:05:39 uriuri  |
4 |
2321 |
 |
Bootloader 3.9 ali 4.6
|
stojko |
05.08.2008 18:10:53 stojko  |
4 |
1913 |
 |
Installer Strani: [ 1 2 ] |
Djuks500 |
05.08.2008 16:26:23 iLexy Dee  |
24 |
8776 |
 |
Iphone razočaranje Strani: [ 1 ... 6 7 8 ] |
Pretorian |
05.08.2008 07:39:40 macuser  |
158 |
35570 |
 |
excel
|
Ursic |
03.08.2008 18:40:43 Ursic  |
4 |
2335 |
 |
Mobitel TV
|
Tzuli |
03.08.2008 18:05:33 Jest  |
1 |
1812 |
 |
Par začetniških vprašanj...
|
Kozlo |
03.08.2008 18:04:53 Jest  |
7 |
4205 |
 |
iz 2.0 na 1.1.4
|
Djuks500 |
03.08.2008 11:00:28 Jest  |
3 |
2676 |
 |
Remote se ne poveže na iTunes
|
St0rMl0rD |
03.08.2008 10:23:10 mm1992  |
3 |
2040 |
 |
Nov uporabnik Iphone 3g
|
Tzuli |
02.08.2008 21:24:42 Jest  |
8 |
3772 |
 |
Problem z apilikacijo mail
|
tim |
02.08.2008 13:04:32 Jest  |
9 |
3202 |
 |
TurboSIM potrjeno odklepa CH/USA iPhone 3G
|
MitjaP |
01.08.2008 12:41:20 MitjaP  |
5 |
2370 |
 |
Iphone na bolhi Strani: [ 1 2 ] |
joze.brezigar |
01.08.2008 11:02:55 DavidI  |
36 |
12542 |
 |
iPhone 2.1 beta
|
micom |
01.08.2008 09:38:12 Jest  |
1 |
1716 |
 |
tanka črta na zaslonu
|
ddd |
30.07.2008 21:11:39 lipe  |
7 |
4065 |
 |
sources
|
Ursic |
29.07.2008 18:16:10 nimr0d  |
11 |
5797 |
 |
Problem...
|
aljoag |
29.07.2008 13:08:37 Jest  |
1 |
1704 |