Jabuk
Najdeno 652 zadetkov
Avtor Sporočilo
denismu

Odgovorov: 403
Ogledov: 314395
Tema: eSIM, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Pet 26. Jun 2026 06:42
Evo z njihove strani:



https://i.postimg.cc/k58kfqnT/IMG-2851.png
denismu

Odgovorov: 403
Ogledov: 314395
Tema: eSIM, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Čet 25. Jun 2026 17:36
Žal na FB nimajo pojma. Uporabniki, oziroma uporabniške izkušnje, dokazujejo drugače.

Meni niso znali pomagati, ker sem imel Moj A1 registriran preko fiksne storitve. Saj sem imel problem z ak ...
denismu

Odgovorov: 403
Ogledov: 314395
Tema: eSIM, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Čet 25. Jun 2026 11:30
Meni deluje na AW Ultra 2. Ios 26.6
denismu

Odgovorov: 403
Ogledov: 314395
Tema: eSIM, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Sre 10. Jun 2026 05:05
Jaz Lahko potrdim, da na Ultra 2 z beta 26.6 deluje.


Nikjer nisem našel tega podatka… Ko poskusim dodati eSIM na Apple Watch Ultra, napiše nekaj v stilu da moja ura ni podprta Wink …. sem pa ...
denismu

Odgovorov: 403
Ogledov: 314395
Tema: eSIM, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Tor 09. Jun 2026 14:59
Mi je uspelo aktivirati kljub temu, da imam moj.A1 preko fiksnih storitev.

Vnesel sem telefonsko številko, izbral pozabljeno geslo, in nato dobil kodo, da sem geslo ponastavil. In nato sem si zad ...
denismu

Odgovorov: 403
Ogledov: 314395
Tema: eSIM, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Tor 09. Jun 2026 10:05
A1 Ima na voljo Apple Watch esim. Zadeva naj bi za razliko od Telekoma delovala tudi v EU. Zanima me, če je že kdo zadevo aktiviral, in kako se obnese. Osebno ne morem aktivirati storitve, saj imam ...
denismu

Odgovorov: 197
Ogledov: 236130
Tema: Operaterji in klici preko wifi, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Čet 04. Dec 2025 10:57
Sem vprasal na cc in pravijo da bo za AW v 2026. Kdaj tocno ne vedo
denismu

Odgovorov: 197
Ogledov: 236130
Tema: Operaterji in klici preko wifi, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Sre 03. Dec 2025 20:35
Nekaj se premika. Cakamo se AW esim

https://www.a1.si/multisim
denismu

Odgovorov: 283
Ogledov: 275159
Tema: Airpods Pro, Diskusije: Dodatki za iNaprave, Objavljeno Sre 05. Nov 2025 16:14
Iphone Mirroring pa verjetno še ne dela?

Res je aktivirano... Sem samo na brzino probal... pa mi nekako ne potegne... Moram pa se malo prej prebrat kaksna navodila, kako naj bi delovalo. Probal se ...
denismu

Odgovorov: 287
Ogledov: 158757
Tema: IOS 26, Diskusije: iPhone posodobitve in jailbreaki , Objavljeno Sre 20. Avg 2025 10:58
Intesa ima novo verzijo na app store. Po posodobitvi deluje bp z iOS 26 beta 7.
denismu

Odgovorov: 403
Ogledov: 314395
Tema: eSIM, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Pon 21. Jul 2025 17:44
Po novem delajo sms-i tudi prek vowifi od A1. Prej samo klici.
denismu

Odgovorov: 287
Ogledov: 158757
Tema: IOS 26, Diskusije: iPhone posodobitve in jailbreaki , Objavljeno Sre 09. Jul 2025 21:38
Hvala

Dela podobno kot pri beta 2… torej zeloooo počasi… Smile
denismu

Odgovorov: 287
Ogledov: 158757
Tema: IOS 26, Diskusije: iPhone posodobitve in jailbreaki , Objavljeno Pon 07. Jul 2025 20:23
Hvala ti za trud.


Glede na to, da je zunaj beta 3: bi se ti dalo poskusiti ce je kaj bolje z Inteso?


Sem sedajle se enkrat pogledal in po parih minutah, se je ocetno zagnala in sem prisel ...
denismu

Odgovorov: 287
Ogledov: 158757
Tema: IOS 26, Diskusije: iPhone posodobitve in jailbreaki , Objavljeno Pon 30. Jun 2025 06:39
Lahko kdo preveri če dela Intesa na iOS 26 beta 2? Lani vem da je precej hecalo na IOS 18 beti.
denismu

Odgovorov: 287
Ogledov: 158757
Tema: IOS 26, Diskusije: iPhone posodobitve in jailbreaki , Objavljeno Tor 10. Jun 2025 08:25
Lahko kdo preveri ce deluje Unicredit in IntesaSanPaolo?

KLIK deluje ...
denismu

Odgovorov: 403
Ogledov: 314395
Tema: eSIM, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Ned 11. Maj 2025 09:53
Hrvati že imajo esim na apple watch. A1 in HR Telekom.

https://www.a1.hr/privatni/mobiteli/povezi-svoj-sat

https://www.hrvatskitelekom.hr/dodatne-usluge/multisim


Mi pa capljamo zadaj
denismu

Odgovorov: 403
Ogledov: 314395
Tema: eSIM, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Pet 25. Apr 2025 11:53
Zadeva se je očitno ustavila....


tole je uradno sporočilo Telekoma oz. pposlan email


Sent: Wednesday, September 11, 2024 1:46 PM
Subject: Obvestilo o storitvi Enotna številka

Pozdravl ...
denismu

Odgovorov: 16
Ogledov: 13820
Tema: Problem s Curve wallet, Diskusije: Ostalo, Objavljeno Sre 16. Apr 2025 11:13
Sem poskusil ponovno 10 min nazaj in je kartica uspešno dodana v Curve.
denismu

Odgovorov: 16
Ogledov: 13820
Tema: Problem s Curve wallet, Diskusije: Ostalo, Objavljeno Sre 16. Apr 2025 07:58
Isti odgovor kot tebi:

Da pri njih vse deluje in da je težava na strani CUrve
denismu

Odgovorov: 16
Ogledov: 13820
Tema: Problem s Curve wallet, Diskusije: Ostalo, Objavljeno Tor 15. Apr 2025 15:17
Tudi jaz ne morem dodati nove debetne mastercard od Unicredita. Prej je bila v Curve. Sem izbrisal in poskusil dodani novo. Ne gre. Potrdim v app od Unicredita a zal zavrne curve
Stran 1 od 33 Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Naslednja
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani