Jabuk
Najdeno 2163 zadetkov
Avtor Sporočilo
Jenrej

Odgovorov: 282
Ogledov: 97258
Tema: Apple Iphone 17/17 Pro, Diskusije: iPhone od vsepovsod, Objavljeno Ned 07. Jun 2026 10:01
Pri nas je samo SIM+eSIM.

ZDA, Japonska, UAE je eSIM only.
Jenrej

Odgovorov: 30
Ogledov: 36497
Tema: QWERTZ slo usb-c tipkovnica, Diskusije: Strojna oprema, Objavljeno Čet 04. Jun 2026 09:01
Najbolje, da na Macbooku spremeniš layout in se pač počasi navadiš na novega.
Jenrej

Odgovorov: 4487
Ogledov: 1448215
Tema: Apple Pay pri nas, Diskusije: Aplikacije za iOS, Objavljeno Čet 21. Maj 2026 08:14
Sparkasse Mastercard je šlo skozi, Diners pa zajamra, da izdajatelj še ne podpira. Oboje imam na eni fizični kartici Sparkasse Diners - Mastercard.

Lp,


Saj verjetno Diners/Discover ne bo ni ...
Jenrej

Odgovorov: 516
Ogledov: 383353
Tema: BoB - nov ponudnik mobilne telefonije, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Sre 20. Maj 2026 17:37
To z re:do tudi meni ni jasno.


Copy&paste. Zamenjaš logo z Bob-om. Konec.
Jenrej

Odgovorov: 516
Ogledov: 383353
Tema: BoB - nov ponudnik mobilne telefonije, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Sre 20. Maj 2026 12:28
To je podobno kot bi v današnjem času tehnike temelje za bajto kot včasih kopali s krampi in lopatami. Res si nekdo zasluži nagrado za tole. Recimo št. 43 ali 45 cm v tazadnjo plat.


Se nače ...
Jenrej

Odgovorov: 516
Ogledov: 383353
Tema: BoB - nov ponudnik mobilne telefonije, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Sre 20. Maj 2026 11:03
Obveščamo vas, da je ponudba eSIM kartic pri bobu novost in da se storitev še razvija. Trenutno je bila uvedena osnovna ponudba za eSIM rešitve, v prihodnje se bo periodično večala količina pod ...
Jenrej

Odgovorov: 516
Ogledov: 383353
Tema: BoB - nov ponudnik mobilne telefonije, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Čet 14. Maj 2026 16:54
Saj že ima? https://www.bob.si/svetovalnica/esim


Poglej malo višje po tej temi. Implementacija eSIM-a je taka, da noben normalen uporabnik ne bi tega vzel. Mogoče še malček bolj bizarna reš ...
Jenrej

Odgovorov: 516
Ogledov: 383353
Tema: BoB - nov ponudnik mobilne telefonije, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Čet 14. Maj 2026 13:53
Upam da Bob kmalu zrihta eSIM...
Jenrej

Odgovorov: 701
Ogledov: 1390063
Tema: Smart home, Diskusije: Ostalo, Objavljeno Tor 05. Maj 2026 15:08
a je že kdo motoriziral klasične rolete aluminijaste? Z baterijskim pogonom?


Following. To tudi mene zanima. Po možnosti baterijska rešitev.
Jenrej

Odgovorov: 516
Ogledov: 383353
Tema: BoB - nov ponudnik mobilne telefonije, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Čet 30. Apr 2026 19:21
Dobro napisano.


Se mi pa zdi, da bo letos res konec z navadno SIM preko celotne linije iPhone-ov. ZDA je tako že dve leti, pri nas lani Air, letos pa...
Jenrej

Odgovorov: 516
Ogledov: 383353
Tema: BoB - nov ponudnik mobilne telefonije, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Čet 30. Apr 2026 16:22
Kakor jaz vem, se s "prenosom" esim samo telefona povohata in v ozadju zahtevata preklic in novo esim od operaterja. Dela v glavnem v ZDA. Pri T-Mobile vem, da ti prenos zaračunajo kot menjavo sim.
...
Jenrej

Odgovorov: 23
Ogledov: 9912
Tema: Tipkovnica, Diskusije: Strojna oprema, Objavljeno Čet 30. Apr 2026 16:22
Drugače če ni osvetlitev absolutni must, so meni osebno Applove tipkovnice najboljše. Ko se enkrat navadiš nizkega profila tipk, lahko zelo hitro in brez prevelikega truda tipkaš.

Verjetno stv ...
Jenrej

Odgovorov: 516
Ogledov: 383353
Tema: BoB - nov ponudnik mobilne telefonije, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Sre 29. Apr 2026 11:23
Noro.


Vsak ponudnik lih do 80% zrihta zadevo, tistih zadnjih 20% pa nikakor.
Jenrej

Odgovorov: 516
Ogledov: 383353
Tema: BoB - nov ponudnik mobilne telefonije, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Sre 29. Apr 2026 09:21
Ce telefon izgubis ali se pokvari, eSIM ne mores na enostaven prenesti... ampak moras prositi, da ti posljejo novo fizicno SIM kartico ...



FFS to se hecaš, plis reči, da se hecaš.

Pa ka ...
Jenrej

Odgovorov: 516
Ogledov: 383353
Tema: BoB - nov ponudnik mobilne telefonije, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Sre 29. Apr 2026 08:08
Jaz tudi ne upam kliknit pri A1 kartici v iPhonu... na iPadu kjer ima vstavljeno bob kartico, pa ni te opcije... Me zanima, kaj bi se zgodilo, ce bob kartico prestavim v iPhone in tam naredim virtuali ...
Jenrej

Odgovorov: 516
Ogledov: 383353
Tema: BoB - nov ponudnik mobilne telefonije, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Tor 28. Apr 2026 12:59
Pa to kr na prvo zogo najbolj moderen sistem. Vse znotraj iOS, nobenih qr kod in podobno.


Edino ni mi jasno, kaj se zgodi, ce nimas access-a do starega eSIM (izgubis telefon, se pokvari...)?

...
Jenrej

Odgovorov: 516
Ogledov: 383353
Tema: BoB - nov ponudnik mobilne telefonije, Diskusije: iPhone/iPad omrežja, Objavljeno Sre 15. Apr 2026 20:20
A bob ima VoWiFI ?


Ja.
Jenrej

Odgovorov: 43
Ogledov: 20012
Tema: MBP14 M5Pro, Diskusije: Strojna oprema, Objavljeno Tor 07. Apr 2026 17:50
Pozdravljeni,

ni ravno neposredno tema, pa vseeno, ali sta hrvaška in slovenska tipkovnica enaki?
Na e4y je navedeno CRO, ali to pomeni, da ti posebej naročijo s SLO tipkovnico, če tako želiš ...
Jenrej

Odgovorov: 43
Ogledov: 20012
Tema: MBP14 M5Pro, Diskusije: Strojna oprema, Objavljeno Pet 27. Mar 2026 21:16
60W ni podprt, ker je kabel USB 2.0 samo, tiste napetosti samo pomeni, da žica je prisotna, ampak sam kabel ne podpira zato so napetosti v rumeni barvi.
Naj bi bil tale kabel:



USB 2.0 je da ...
Jenrej

Odgovorov: 43
Ogledov: 20012
Tema: MBP14 M5Pro, Diskusije: Strojna oprema, Objavljeno Čet 26. Mar 2026 17:04
Imaš prav, res je legit tester.


Je pa tudi res, da je s teh tvojih screenshotov povsem jasno razvidno, da priključen kabel podpira 60W. 20V in 3A je podprto, tko da to je 60W. Mi pa ni jasno, ...
Stran 1 od 109 Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 107, 108, 109  Naslednja
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani