Pri nas je samo SIM+eSIM.
ZDA, Japonska, UAE je eSIM only.
| Najdeno 2163 zadetkov | ||||
| Avtor | Sporočilo | |||
|
Jenrej Odgovorov: 282 Ogledov: 97258 |
Pri nas je samo SIM+eSIM.
ZDA, Japonska, UAE je eSIM only. |
|||
![]() |
||||
|
Jenrej Odgovorov: 30 Ogledov: 36497 |
Najbolje, da na Macbooku spremeniš layout in se pač počasi navadiš na novega.
|
|||
![]() |
||||
|
Jenrej Odgovorov: 4487 Ogledov: 1448215 |
Sparkasse Mastercard je šlo skozi, Diners pa zajamra, da izdajatelj še ne podpira. Oboje imam na eni fizični kartici Sparkasse Diners - Mastercard.
Lp, Saj verjetno Diners/Discover ne bo ni ... |
|||
![]() |
||||
|
Jenrej Odgovorov: 516 Ogledov: 383353 |
To z re:do tudi meni ni jasno.
Copy&paste. Zamenjaš logo z Bob-om. Konec. |
|||
![]() |
||||
|
Jenrej Odgovorov: 516 Ogledov: 383353 |
To je podobno kot bi v današnjem času tehnike temelje za bajto kot včasih kopali s krampi in lopatami. Res si nekdo zasluži nagrado za tole. Recimo št. 43 ali 45 cm v tazadnjo plat.
Se nače ... |
|||
![]() |
||||
|
Jenrej Odgovorov: 516 Ogledov: 383353 |
Obveščamo vas, da je ponudba eSIM kartic pri bobu novost in da se storitev še razvija. Trenutno je bila uvedena osnovna ponudba za eSIM rešitve, v prihodnje se bo periodično večala količina pod ...
|
|||
![]() |
||||
|
Jenrej Odgovorov: 516 Ogledov: 383353 |
Saj že ima? https://www.bob.si/svetovalnica/esim
Poglej malo višje po tej temi. Implementacija eSIM-a je taka, da noben normalen uporabnik ne bi tega vzel. Mogoče še malček bolj bizarna reš ... |
|||
![]() |
||||
|
Jenrej Odgovorov: 516 Ogledov: 383353 |
Upam da Bob kmalu zrihta eSIM...
|
|||
![]() |
||||
|
Jenrej Odgovorov: 701 Ogledov: 1390063 |
a je že kdo motoriziral klasične rolete aluminijaste? Z baterijskim pogonom?
Following. To tudi mene zanima. Po možnosti baterijska rešitev. |
|||
![]() |
||||
|
Jenrej Odgovorov: 516 Ogledov: 383353 |
Dobro napisano.
Se mi pa zdi, da bo letos res konec z navadno SIM preko celotne linije iPhone-ov. ZDA je tako že dve leti, pri nas lani Air, letos pa... |
|||
![]() |
||||
|
Jenrej Odgovorov: 516 Ogledov: 383353 |
Kakor jaz vem, se s "prenosom" esim samo telefona povohata in v ozadju zahtevata preklic in novo esim od operaterja. Dela v glavnem v ZDA. Pri T-Mobile vem, da ti prenos zaračunajo kot menjavo sim.
... |
|||
![]() |
||||
|
Jenrej Odgovorov: 23 Ogledov: 9912 |
Drugače če ni osvetlitev absolutni must, so meni osebno Applove tipkovnice najboljše. Ko se enkrat navadiš nizkega profila tipk, lahko zelo hitro in brez prevelikega truda tipkaš.
Verjetno stv ... |
|||
![]() |
||||
|
Jenrej Odgovorov: 516 Ogledov: 383353 |
Noro.
Vsak ponudnik lih do 80% zrihta zadevo, tistih zadnjih 20% pa nikakor. |
|||
![]() |
||||
|
Jenrej Odgovorov: 516 Ogledov: 383353 |
Ce telefon izgubis ali se pokvari, eSIM ne mores na enostaven prenesti... ampak moras prositi, da ti posljejo novo fizicno SIM kartico ...
FFS to se hecaš, plis reči, da se hecaš. Pa ka ... |
|||
![]() |
||||
|
Jenrej Odgovorov: 516 Ogledov: 383353 |
Jaz tudi ne upam kliknit pri A1 kartici v iPhonu... na iPadu kjer ima vstavljeno bob kartico, pa ni te opcije... Me zanima, kaj bi se zgodilo, ce bob kartico prestavim v iPhone in tam naredim virtuali ...
|
|||
![]() |
||||
|
Jenrej Odgovorov: 516 Ogledov: 383353 |
Pa to kr na prvo zogo najbolj moderen sistem. Vse znotraj iOS, nobenih qr kod in podobno.
Edino ni mi jasno, kaj se zgodi, ce nimas access-a do starega eSIM (izgubis telefon, se pokvari...)? ... |
|||
![]() |
||||
|
Jenrej Odgovorov: 516 Ogledov: 383353 |
A bob ima VoWiFI ?
Ja. |
|||
![]() |
||||
|
Jenrej Odgovorov: 43 Ogledov: 20012 |
Pozdravljeni,
ni ravno neposredno tema, pa vseeno, ali sta hrvaška in slovenska tipkovnica enaki? Na e4y je navedeno CRO, ali to pomeni, da ti posebej naročijo s SLO tipkovnico, če tako želiš ... |
|||
![]() |
||||
|
Jenrej Odgovorov: 43 Ogledov: 20012 |
60W ni podprt, ker je kabel USB 2.0 samo, tiste napetosti samo pomeni, da žica je prisotna, ampak sam kabel ne podpira zato so napetosti v rumeni barvi.
Naj bi bil tale kabel: USB 2.0 je da ... |
|||
![]() |
||||
|
Jenrej Odgovorov: 43 Ogledov: 20012 |
Imaš prav, res je legit tester.
Je pa tudi res, da je s teh tvojih screenshotov povsem jasno razvidno, da priključen kabel podpira 60W. 20V in 3A je podprto, tko da to je 60W. Mi pa ni jasno, ... |
|||
![]() |
||||
Gostovanje: 3fs.si |
Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si |
Kontakt Domov Na vrh strani |